Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Naaa 512-es model csupán 540k... kár hogy nincs terrás.. :DD

https://www.twitch.tv/ltommys

(#102) ollie válasza aprokaroka87 (#96) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát de itthon csak 1 simes verzió lesz, mert az esim-et egyik szolgáltató sem kezeli nálunk.

***

(#103) bedibazsa válasza ollie (#102) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Telekom.

(#104) aprokaroka87 válasza ollie (#102) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor majd jövöre, vagy azután.... majd itthon is lesz normális dual-sim iphone.

Persze felárral.:)

(#105) GALARDO


GALARDO
addikt

Talán egy kijelzőbe épített tácsájdí miatt megvettem volna ennyiért a maxot. De ez így viccnek is rossz. Nagyon úgy nézki ez is kimarad, úgy mint az ötös széria anno.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#106) ollie válasza bedibazsa (#103) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Telekomnál már van esim?

***

(#107) aprokaroka87 válasza bedibazsa (#103) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak mire beindul a dolog, ezek a modellek már kifutóak lesznek.

(#108) bobooo válasza ollie (#106) üzenetére


bobooo
addikt

Beta jelleggel okosórához

(#109) joey04


joey04
titán

Papírforma, ezt vártuk. Az ár nekem meglepő. Nem a magyar, hanem a rendes. Azt hittem a max nyit az x árán, az x utód meg olcsóbb lesz. Na majd akkor jövőre. Nem tudtam nézni a bejelentést, a ram tuti? Elhangzott a bemutatón? Mert eddig sosem tértek ki rá.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#110) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Magyar fizetésből meg is érdemli aki megveszi

Mindez külföldi fizetésre nem igaz, ott simán meg lehet venni kisebb gyűjtögetésből, itthon viszont sokaknak több havi fizetés
Ezért nem is kritizálom az árazást, mert sajnos ez csak nekünk rohadt drága, máshol csak simán drága

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#111) Hunt3r22 válasza joey04 (#109) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ram-ról nem volt szó. :N

Xr

(#112) moleculez


moleculez
veterán

Provident nem is ad ennyit...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#113) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nulla innováció, de azért bazinagylett és bazidrága......+ minden egyes vevő kap egy szopófantomot kiegészítőként...😀

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#114) marcarc válasza moleculez (#112) üzenetére


marcarc
senior tag

Piaci rés :D

(#115) ollie válasza bobooo (#108) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na akkor ott tényleg lesz dupla simes változat, de tény, hogy csak telekomos előfizetéssel lehet majd az esim-et használni.

***

(#116) mazsiii92 válasza joey04 (#109) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Egy csomó forrás valóban ezt hozta le, hogy a Max fog nyitni az Xs árán, így azt gondoltam, hogy az Xs-t 300 körül el lehet hozni, a harmadik variánst meg ilyen 250 környékén, az i8-at meg letolják 200 körülre, és 6S-től lefele kukáznak mindent.

A kukázást eltaláltam, az árazásban ismét nagyon csalódtam. Az az igazán kibaszás, hogy ennyi pénzért még mindig azt a szar anyagminőségű fülest és töltőkábelt adják, ráadásul nem gyorstöltőt.

Iphone-om van, de komolyan mondom rühellem az egész Applet, idén rakatok egy új akksit a 6S-be és remélem még nagyon sokáig bírni fogja

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#117) #52588800 válasza Teo. (#89) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem csak te, én is hangosan felnevettem :)

(#118) hemaka válasza Teo. (#89) üzenetére


hemaka
nagyúr

A legdragabbnak majdnem 600k a vege. :DDD

mazsiii92
Plusz mar atalakitot sem adnak tobbe.

[ Szerkesztve ]

(#119) szubrutin válasza mazsiii92 (#116) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Majd elbasszak egy frissitessel... bocs

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#121) Youri


Youri
veterán

Howly sheit

RTX ON

(#122) Rodi 4.80 válasza fornettisuti (#17) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nem fért bele ennyiért.

(#123) exedoc


exedoc
senior tag

Az Xs bejövős, ha beesik az ára olyan 120-130 ezerre 5 év múlva akkor váltok rá. Addig marad a Redmi Note 5, meg talán mégegy Xiaomi.

(#124) maci25


maci25
aktív tag

Hát ha valaki kicsit is add a környezete véleményére nem vesz ennyiért telefont. Én konkrétan szégyellném magam, hogy ekkora szn*b vagyok. Na akire véletlenül sem igaz mind ez annak kötelező darab lesz benevezni rá. Nekem havi 2 milla nettó kellene hozzá + NE KELJEN MEGDOLGOZNI ÉRTE. ;)

(#125) Teo. válasza ollie (#106) üzenetére


Teo.
aktív tag

Még nincs. De dolgoznak rajta.

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#126) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Amikor mutatták,hogy a hátteret lehet élesíteni azt tudja a Xr is vagy csak a Xs ?
Az S4 ora nekem nagyon tetszik, arba is rendben van

(#127) Sys85 válasza Rodi 4.80 (#122) üzenetére


Sys85
veterán

Ahogy látom,egy normális töltő sem.
Alsó hangon 400eftos telefon mellé 5Wattos töltő...
2018-ban...

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#128) bobooo válasza Maxxy10 (#126) üzenetére


bobooo
addikt

XR is tudja a Depth Controlt

(#129) nincsnév007 válasza CptAdamica (#32) üzenetére


nincsnév007
őstag

tudod, az almának szabad :/

(#130) stephan0s_ válasza moleculez (#112) üzenetére


stephan0s_
csendes tag

:DDD Nap kommentje nekem.

(#131) Sys85 válasza maci25 (#124) üzenetére


Sys85
veterán

Ahogy öregszem (bár a 33 még nem nevezhető öregnek :D ),úgy kezd a telóra szánt keretem egyre csökkenni.
Nem az anyagi helyzetem miatt,hanem mert szerintem ennyit nem érnek és nem vagyok hajlandó fél millát kiadni egy telefonért.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#132) hemaka válasza moleculez (#112) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#133) sellas


sellas
tag

Az a szomorú, hogy ezeket a pontosan duplán túlárazott játékszereket, néhány kivételtől eltekintve, akinek nem számít a pénz, megveszi, azt kész, olyanok kezébe látom, akik nem engedhetnék meg maguknak. De azt gondolják, ettől most ők valakik. Persze megveszik részletre, kb. 200 MB / hó adattal :D
600 ezer Forint? Ebből mi mindent lehetne csinálni, ahelyett hogy veszel egy telefont::

- 3 olyan utazás, hogy 4*-os szállodában laksz, gyönyörű helyeket látsz.
- Ki lehet már fogni ennyiért egész jó használt autót.
- Ha még nincs jogsi, ennyiért autóra, és nagymotorra is tehetsz. Háromszor.
- Geekeknek: csúcsPC, csúcsdrón.
- Diákhitel visszafizetése
- Olyan tanfolyam, amiből egész életedben aztán megélsz.
- És még sorolhatnám. De valaki inkább úgy gondolja, hogy Iphone-t vesz, hogy ezzel villogjon..

Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

(#134) janeszgol válasza sellas (#133) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Xs és ennek Plus változata valóban drága, viszont céges telóként nem lesz az. A dolgozó belefizet 50-100 ezret és már kapja is bizonyos helyeken. Lehet még lesz néhány kikötés a munkakört illetően, de ja. Szerintem a tavalyi X-et is inkább cégesként adták el Magyarországon, mint normál előfizetésben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#135) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Ennyit egyszerűen nem ér egy telefon se. Még 200-at se. Sőt, mehetnénk lejjebb is. Nevetséges.

(#136) Zolik válasza sellas (#133) üzenetére


Zolik
senior tag

Én pl 3 hónapot voltam belőle hawaii (jó mellette önkénteskedtem is de na) repülőúttal együtt... 10 iphone xszdf -ért sem adtam volna ezt 3 hónapot.

Valaki írta, hogy megveszi 5 év múlva.. van aki venne most iphone 5-öt? (csak azért mert az egy 5 éves teló..)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#137) Sys85 válasza sellas (#133) üzenetére


Sys85
veterán

Troll ON
Starbucks-ban ki kell csapni az asztalra a BMW kulcs mellé,még ha az egy lepusztult e46 316ti Compact kulcsa is! :DDD
Nem gondolod ,hogy majd 2018 őszén az új szifonok bemutatása után majd egy ősöreg iX-el fogják magukat sokan égetni! :))
Troll OFF

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#138) #40359168 válasza sellas (#133) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ezeknek az áraknak a töredékéből veszel egy 5s-t, iOS, működik, és nyaralni is elmehetsz. Egyébként magyar fizukhoz nyilván szerintem is irreálisan drágák az újak, kicsit nyugatabbra meg whatever.

(#139) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Eszetlen árak.
Szép!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#140) koxx


koxx
MODERÁTOR

Juhúú innováció, IP68, dual sim, nagy kijelző és 4GB!! RAM. :Y a kamera kinézete/kitüremkedése továbbra is ocsmány, letörném a designer ujjait.
Egy 2080Ti-t vegyünk mellé és eltapsoltunk 1m ft-ot.

[ Szerkesztve ]

(#141) turbulencia8 válasza #40359168 (#138) üzenetére


turbulencia8
őstag

Pl. a nemeteknek jellemzoen sokkal tobb penzuk van, raadasul azt a hetkoznapokban sokkal jobban be is osztjak. Nem fognak tolongani az 512-es Xs Maxert, pedig ott sok elektronikai aruhazban is elofizetessel veszed a telot.

[ Szerkesztve ]

(#142) #40359168 válasza Zolik (#136) üzenetére


#40359168
törölt tag

Téves, az 5s öt éves most és igen, amennyiért azok mennek, érdemes beruházni egyre.

(#143) Maxxy10 válasza bobooo (#128) üzenetére


Maxxy10
addikt

Koszi :R

Amugy meg, mikor volt olcso egy iphone?

(#144) Prof01


Prof01
veterán

Úgy gondolom az XR ugyanolyan bukás lesz, mint az 5C volt.
Steve Jobs megmondta, azért drágák a termékeik, mert nem gyártanak szemetet. Az XR pedig az, egy szemét, amit ráadásul drágán is adnak. Sajnos már rég nem Jobs filozófiája szerint vezetik az Apple-t. Nagy kár... :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#145) hemaka válasza #40359168 (#138) üzenetére


hemaka
nagyúr

5S-t mar nem vennek, de 80-85k-ert mennek a vadi uj SE-k, annyiert az egy nagyon jo kis kompakt, eros, jo kameraval rendelkezo mobil es meg evekig az is marad, ha nem frissited, csak hasznalod.

(#146) Sys85 válasza #40359168 (#138) üzenetére


Sys85
veterán

Jóbarátom a családjával kint él Fish&Chips földön nagyon régóta.
Marhára nem keres rosszul sem ő,sem a felesége,még angol mértékkel is nagyon jól keresnek,de pont azt mondta messengeren,hogy ennyit ő sem hajlandó kifizetni érte,pedig odakint olcsóbb is lesz mint itthon.
Embere válogatja.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#147) Eclips21


Eclips21
őstag

Ertem en hogy uj minden benne de mennyit dob az antutu 😂

(#148) -Faceless- válasza hemaka (#145) üzenetére


-Faceless-
őstag

Frissítve se gáz csak említem, és nagyon illik rá az iOS 11.

A cikkhez viszont köszöntem szépen Apple, én most hagyom el a tábort. Szép, és jó volt. De az, hogy nincs egy használható asztali gépük, és vagy notebookuk amiben nem lenne valamilyen eszméletlen nagy design hiba az egyszerűen szánalmas. Nézzük az új csillogó iPhoneokat így meg úgy hű szuperlatívuszokban, és magyarázzuk el az új specifikációt mintha egy értelmi fogyatékos ovis csoportnak tartanánk előadást, de hogy egy lesz javítás, vagy igen hallottuk a panaszokat csinálunk valamit ez vállalhatatlan függetlenül attól, hogy mennyi pénz gyűrnek be a seggük alá.

(#149) szubrutin válasza #40359168 (#142) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Hol kapni még 5s-t?

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#150) janeszgol válasza Prof01 (#144) üzenetére


janeszgol
félisten

Az XR egy értelmes ajánlat annak, akinek a legújabb alkatrészek kellenek a megszokott áron. Az iPhone 8 helyébe jött, ilyen szemmel kell nézni.
Hogy az 5C bukás volt-e? Ha jól emlékszem 60+ milliót adtak el belőle. Ha ez bukás, akkor Android fronton minden az.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.