Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) belan válasza Jeanne d'Arc (#244) üzenetére


belan
addikt

Kettőt is rendelek 700 ezerért )))) jó hogy lehet majd kapni .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#252) Ateszpapa válasza Tsebacsi (#250) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Akkor már inkább kihozok egy OLED TV-t.
Egy telefon sem ér ennyit, ez már pofátlanság.

(#253) aelod válasza Tsebacsi (#250) üzenetére


aelod
veterán

Aki egy 5 kilós telefon miatt rabláncra teszi magát az élvezze a prémium készüléket.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#254) joey04 válasza Remus389 (#246) üzenetére


joey04
titán

hogy nem egy technikai fórumra tartozik, hogy a világ egyes részein hogy élnek. Ezt is a 14”-os plasztik macbook pro-n olvastad? Én nem felejtek ám... ott akkorát égtél, hogy hosszú ideig nem jöttél okoskodni Apple topikba, de úgy látom azt hiszed kikoptak már az akkori emberek, de nem, majd előkeresem szépen megint. Az imac és mac pro keverését nem is említve. Szerintem teljesen irreleváns a véleményed, hiszen a termékpalettát sem ismered rendesen. Pár hónapja valamelyik Intel topikban is ráfutottál valamire, azt is olvastam.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#256) bayarena


bayarena
aktív tag

Szerintem abszolút nem drága. Átszámítva itt ahol élek 20 ezret kérnek el érte havonta teljesen korlátlan csomagban. Szerintem baráti.
Max a magyar fizetések szarok.
De ne várjátok, hogy az Apple, Samsung, Microsoft stb Magyarisztánhoz fogja alakítani az árakat.

(#257) atike


atike
nagyúr

Ennyit arról, hogy hátha felhagynak a noccsal... :DDD

(#258) -secret- válasza atike (#257) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tudsz jobb helyet az érzékelőknek?

(#259) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a bemutatót!

(#260) kovsol


kovsol
titán

Akkora az eltérés az amcsi és a magyar ár között, hogy egy repjegy is kijön New Yorkba a különbözetből (rászámolva a kint áfát is)

May the Force be with you!

(#261) joey04 válasza smc (#255) üzenetére


joey04
titán

Szerintetek mindenki rontja, aki nem negatív kommentet ír, mert az Apple topikokban a haterek az urak általában. Mondom ezt úgy, hogy vártam a maxot, de inkább note 9 lesz helyette.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#262) bayarena válasza Remus389 (#246) üzenetére


bayarena
aktív tag

Csak szólok, hogy nyugaton aki Apple párti az simán megveszi, nem jelent extra kiadást.
Nagyon tévedsz ezzel az 1 %al.

(#263) belan válasza Ateszpapa (#252) üzenetére


belan
addikt

Jogos én is inkább egy oled tv vennék ennyiért , módjuk én már vettem lg 55 b7 oled tv 410 volt a vadi új még olcsóbb mint ez a telefon azért ez rossz vicc hogy telefon lassan drágább mint egy oled tv .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#264) bayarena válasza -secret- (#258) üzenetére


bayarena
aktív tag

Szerintem sokkal letisztultabb, ha az a fekete vékony sáv végig fut. És max azt lehet folyamatosan vékonyítani.
Persze ez egyéni ízlés kérdése h kinek mi a szebb, de az S8 sokkal szebb szerintem, modernebbnek is hat.

(#265) Tsebacsi válasza aelod (#253) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nagyon sokan megteszik, én is 2 év hűségre kértem Mate 10 Pro-t, és havi 4ezer Ft-ba kerül, szerintem nem jártam rosszul, a csomagom maradt ami addig is volt. Átszámítva (3 első hónap ingyenes) összesen kb. 84ezer Ft-ba került a telefon tavaly november elején. Ez nem rablánc, ez egy jó ajánlat (nekem!). Újonnan még 300-at se, nemhogy 500-at egy telefonért soha! :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#266) sebgutkopf válasza akooos (#8) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Nem nem, az összes Apple részvénnyel rendelkező magyar állampolgár is nyertes, akik vagdossák az osztalék szelvényeket. Tessék csak vásárolni! ;]

(#267) aelod válasza Tsebacsi (#265) üzenetére


aelod
veterán

Lehet azért gondolom így mert eddig nem ebben az ársávban vettem telefont és pláne nem szolgáltatónál. Így már okés.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#268) atike válasza -secret- (#258) üzenetére


atike
nagyúr

Nyilván ez a "csoda" kivágásos megoldás előtt nem volt egy érzékelő sem a telefon felső részén...

(#269) -secret- válasza atike (#268) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha levágják egyenesbe akkor meg veszítenek a kijelző méretéből. Te használsz X-et? Gondolom nem.

Én február óta használom és összességében egyszer zavart be a notch amikor egy játékot leszedtem és névválasztásnál pont kitakarta a panelt és nem láttam, hogy kis vagy nagy betűt írok.

Vásárlás előtt nekem is megvoltak az előítéleteim amikben csalódtam, szóval ha nem használod akkor lerágott csont.

[ Szerkesztve ]

(#270) #33762560 válasza -secret- (#269) üzenetére


#33762560
törölt tag

+1, hány droid felhasználótól hallottam/olvastam akár itt a fórumon, hogy így sz@r a notch, úgy sz@r a notch, aztán jöttek szépen a Xiaomi, meg ilyen-olyan telefonok és -Óó, hát nem is olyan zavaró, mint hittem.. :)) (konkrét példáktól most inkább tekintsünk el..)

(#271) -secret- válasza #33762560 (#270) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanez volt a jack csati. Lekerült a szifonról, mindenki -Úristen! Aztán mostanában mindenki kussba van amikor leveszik 1-1 droidról.

(#272) adise válasza -secret- (#271) üzenetére


adise
őstag

Felesleges is 2018-ba, ezt észérvek nélkül csak azok hiányolják akik nemtudnak másba belekötni. Kb annyira fontos mint bluetoothon a fájlküldés :N

(#273) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

És az olcsónak titulált XR hol marad? Bár az Apple azt a fogalmat nem ismeri ,hogy olcsó,ezt bizonyította az 5C modellel, ami anno nem sikerült "olcsó"-ra... bár ennek örülök hogy végre követik a trendeket, 2sim kezelés,normális tárhely méret...de annak kimondottan örülök hogy most már egy iPhone7 megfizethetőbb ársávba került... ezt néztem ki magamnak karácsonyra :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#274) Sys85 válasza -secret- (#271) üzenetére


Sys85
veterán

Szerintem ha más nagyobb gyártó vezeti be a notch-ot előbb és a jack aljazot ki,akkor ott lett volna nagyobb visszhangja,az Apple termékeinél már ingerküszöb alatti lett volna ez a 2 feature,de mivel az alma kezdte el,így ott volt a háborgás,mára beletörődtek az emberek hogy egyre több teló így jön ki,szóval ez nem feltétlen azért van mert a droidos gyártóknak elnézik,csak megszokták.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#275) chapo válasza atike (#257) üzenetére


chapo
tag

De éghet is a pofájuk miatta rendesen :DDD Rájöhettek, mekkora vizuális tökönrúgást találtak ki tavaly (amit aztán az összes többi ész nélkül másol azóta is - no comment) spanyolviasz címszó alatt, most már kínosan rejtegetik minden sajtóképen azt a borzadványt XD

[ Szerkesztve ]

(#276) CptAdamica válasza -secret- (#269) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én azt mondom, hogy akármennyire is nem szimpatizálok az iPhone-al, de design szempontjából itt kell a notch. De androidos telefonoknál annyira felesleges, hogy csak na. Inkább csak majmolás.

Megyen!

(#277) -secret- válasza CptAdamica (#276) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vivo telefonnál nincs notch de van a telefon tetejéből kiugró kis valami amin rajt a kamera, az plussz hány alkatrész is ami elromolhat?!

[ Szerkesztve ]

(#278) Teal'C


Teal'C
addikt

512es note 9 plusz 512es kártya és még sörre is marad a haverokkal. Mégis mit képzelnek? 578e ami itthon végül 600 felett lesz :W

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#279) -secret- válasza Teal'C (#278) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, 577.900 ft a hivatalos ár.

[ Szerkesztve ]

(#280) Teal'C válasza -secret- (#279) üzenetére


Teal'C
addikt

Ó igy már megnyugtató :F Mind megérdemli aki megveszi mert szifon

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#281) Sys85 válasza Teal'C (#278) üzenetére


Sys85
veterán

"578e ami itthon végül 600 felett lesz"
Az Apple magyar honlapján már a kiskereskedelmi ár van kint,ez az 578e,ez ennyi lesz,nem lesz 600k felett.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#282) atike válasza -secret- (#269) üzenetére


atike
nagyúr

Nem akarom előhozni a notch hitvitát, isten őrizz... :)

Nem használom, de a környezetemben többen is. Épp elég hallani amiket ők mondanak, és épp elég látni. :DDD

#272: áruld már el, hogy mi a bánatért kellene észérvvel alátámasztani valakinek egy olyan dolgot ami egyszerűen nem tetszik....? de komolyan.... :F nem lehet azt elfogadni, hogy van akinek csak szimplán nem tetszik?

[ Szerkesztve ]

(#283) ak76


ak76
senior tag

Simán be lehetne ide másolni a tavalyi keynote utáni kommenteket, szinte szóról szóra ugyanaz, #sohatöbbéájfont #ezeknekelgurultagyógyszer #mikortérnekészhez stb...
Közben meg a cég elérte, majd átlépte az ezermilliárd dolláros értéket, az eladások szárnyalnak, csak az X-ből annyit adtak el, hogy egy tetszőleges androidos gyártó komplett managementje hisztérikus örömtáncot járna a profitot látva, ésatöbbi..
Nem ez a semmi kis piac a célpontjuk, nem az itteni filléres bérből élők vannak megcélozva, ráadásul soha, az élet semmilyen területén nem kényszer, nem lehet kényszer egy tárgy megvásárlása, ezzel az erővel egy Rolls is egy túlárazott szemét, meg minden más is, amire nem tudunk kényelmesen beruházni...
Engem konkrétan nem zavar, megértem azt akinek ez jön be, megtehetném, de eszem ágában sincs iphone-t venni, mert ami helyette van töredék áron, teljesen kielégíti az igényeimet

.

(#284) adlersson válasza #33762560 (#270) üzenetére


adlersson
aktív tag

Ezt nem tudom, honnan vetted elő, de MA-n ha Androidos telónál a cikkíró nem véleményezte a noccsot, akkor a hsz.-k között szinte mindig többségben van az, aki szerint gusztustalan és felesleges. :U

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#285) -secret- válasza atike (#282) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De ha megvették és nem tetszik nekik akkor könyörgöm, mi az istenért használják?

Nekem bejött, használom de úgy vettem meg ha nem jön be adom is el. Ennyi. Nem erőlteti rájuk senki sem, Te meg hallomásból inkább ne ítélj mert nem vagyunk egyformák. :)

(#286) hemaka válasza atike (#257) üzenetére


hemaka
nagyúr

Rancfelvarrasnal sosem valtoztattak a dizajnon, talan jovore kapunk valami mas kinezetet.

(#287) joey04 válasza adlersson (#284) üzenetére


joey04
titán

Eleinte igen. Aztán szépen lassan csökkent azok száma akik sírtak miatta.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#288) sebgutkopf válasza simauser (#99) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A méretet már meglépték. Ipad pro a neve és olcsóbb mint az iphone xs. :DD
Tehát ma egy ipad jelentősen jobb vétel mint az iphone. Nagyobb kijelző, erős 4 hangszórós stereo hang, a proci x-es verzió, ami erősebb mint az alapját adó iphone verzió.

(#289) -secret- válasza sebgutkopf (#288) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Előveszed az utcán a 10"-os tabletet telefonálni?

Na látod...

(#290) borand


borand
aktív tag

Tavaly azért volt kumma drága az X, mert jubileumi telefon volt. Na akkor ezek most mi a reketért, amikor gyakorlatilag komoly újítás nincs bennük, a hardverfrissítésen kívül.

(#291) söncö


söncö
tag

Nekem iPhone 6-nál megszakadt az apple vonal. Mikor összetörtem nem csináltattam meg és vettem egy samsungot.
"Visszatérek idén az apple vonathoz -mondtam."
"Erre az Apple az árakat -mondta."

Elment ez a vonat is. Ilyen árakat kérni ezek a készülékek után idiótaság.
Remélem a nokia sorsára fognak egyszer kerülni.

(#292) joey04 válasza borand (#290) üzenetére


joey04
titán

Ki mondta, hogy azért drága? Ez a X vonal, ennyi az ára.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#293) -secret- válasza borand (#290) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

-

[ Szerkesztve ]

(#294) hemaka válasza borand (#290) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem a ruppotlan, hitelezos magyar piac nekik a lenyeg, azt se tudjak melyik kontinensen vagyunk.

(#295) belan válasza söncö (#291) üzenetére


belan
addikt

Én nagyon szeretem ios de árak tényleg durvák ez rossz vicc , de nyilván nem magyar piac a célközönség !!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#296) MCGaiwer válasza HarleyCustom (#216) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mondjuk ezzel az érvvel akár az is normális, aki ezt a pénzt kaparóssorsjegyre költi...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#297) joey04 válasza söncö (#291) üzenetére


joey04
titán

Az Apple csak széthúzza a palettát. Nem kötelező ezt venni, kapható az iPhone 7 és Plus, a 8, 8 Plus. Azok is erős készülékek, jó kamerával, szép kijelzővel. Lehet azokat is venni. Nem csak a prémium terméket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#298) #12681728


#12681728
törölt tag

Hát a 8-at sem kell még lecserélni egy darabig... :W

Azért most sok mindenki szörnyülködik, de kíváncsi leszek hogy egy 2-3 hónap múlva hány ember fog ilyen telefonnal szaladgálni.(gondolok itt X/Xs/Xr -re) :D

(#299) -secret- válasza #12681728 (#298) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amióta van kamatmentes hitel, és meggondolatlan ember, hát... elég sokan. ;)

(#300) hemaka válasza #12681728 (#298) üzenetére


hemaka
nagyúr

A top managerek mar reszketnek erte. 😂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.