Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) No.93


No.93
tag

Biztos hogy meg fog jelenni olcsóbb iPhone, ezek Indiában túl drágák.

(#852) 7Heads Drago válasza lugosi (#832) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezek szerint te biztosan tudod, hogy rólad az Apple, a Face, Twitter és a többiek semmit se tárolnak rólad. Hát te mesevilágban élsz akkor. Mellesleg sztem itt már nem is ez a kérdés. Sokkal inkább az hogy ezekkel az adatokkal mit kezdenek. És hogy probálnak ezen keresztül eladni neked valamit. És ha jól értem akkor te olyan mélyen vagy az Appleba beleesve, hogy a Google-nak nálad semmi esélye sincs bármit is eladnia.
Az egy dolog hogy tudnak rólad adatokat. A lényeg hogy ki írányit az életedben... Te vagy ilyen nagy multik mint az Apple, Huawei, Xiaomi stb.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#853) Lien válasza Gergőke88 (#833) üzenetére


Lien
tag

Nem tudom az hogyan működik. Illetve lehet-e külföldöm vásárolt telefonnal bejátszani illetve érdemes-e, mert eléggé vigyázok rá.

(#854) neoforce válasza Fryskitt (#847) üzenetére


neoforce
aktív tag

Egyébként a Google csak olyan adatot tud begyüjteni rólad amilyet te engedélyezel. Az Apple és Google között annyi a különbség hogy utóbbi megkérdezi . Az már más kérdés hogy boldog boldogtalan minden csatornán (face, youtube,msn, stb)kiteszi az összes privát adatját!

(#855) #63534592


#63534592
törölt tag

mit vitáztok hogy fúj android ,fúj apple.Nem mindegy?Valaki ezt szereti,valaki azt.Én apple párti voltam,mai napig nem szeretem a stock androidot,de van az apple mellett egy xiaomi mi8-am miui rendszerrel és imádom azt is.Mind két rendszernek megvan a maga szépsége.

Hogy a topikhoz is szóljak.Marad apple fronton az iphone X mert nem érzem azt hogy le kellene cseréljem.

(#856) neoforce válasza #63534592 (#855) üzenetére


neoforce
aktív tag

A Miui áll a legtávolabb a stock droidtól. Természetesen magam is imádom, sőt más droidot nem is használnék!😁

(#857) #63534592 válasza neoforce (#856) üzenetére


#63534592
törölt tag

Tudom azért használom
Azért írtam hogy nem szeretem a stock androidot

[ Szerkesztve ]

(#858) Remus389 válasza hszilard666 (#848) üzenetére


Remus389
veterán

Nem az ment, hanem az hogy kinek mennyi a fizetése és mit eszik, nevetséges volt.

7Heads Drago: ++1 egyik kutya másik eb.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#859) hszilard666 válasza Remus389 (#858) üzenetére


hszilard666
veterán

Általában ez szokott kijönni :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#860) Blizzardking válasza hszilard666 (#848) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ez örvendetes, mitöbb király! Üdv a klubban! :R
(Mármint a videót egyszer talán lehet hogy sztereóban rögzíteni tudók klubjában :DDD )
Amúgy lehet hogy én is beruházok egyre... ;)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#861) neoforce válasza Blizzardking (#860) üzenetére


neoforce
aktív tag

De gonosz🤣🤣!Miért kell ezt.😁

(#862) szanyi20


szanyi20
tag

Megkérdeztem a telekomot az esimről meg az xs-ről. Azt az infót kaptam hogy simán működni fog, de csak előfizetéssel és csak telekom üzletben lehet aktiválni. A készülékhez lesz kötve tehát készülék váltásnál újra kell regisztrálni az előfizetést. Lehet, hogy ez már tudott dolog volt, mindenesetre nekem újdonság, ezért gondoltam, hogy leírom.

(#863) Blizzardking válasza neoforce (#861) üzenetére


Blizzardking
őstag

Legallyazták a fél topikot, elültek a hullámok, mindenki nyugton maradt, erre újra kezdte a cukkolást.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#864) kleinguru válasza szanyi20 (#862) üzenetére


kleinguru
addikt

Végre, akkor számomra ez meg is felel, fizikainak megy bele a céges.

Már csak az érdekelne ezzel kapcsolatban, hogy ha pl Szerbiába megyek, akkor ott fog-e működni az e-sim:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#865) #40359168 válasza carl18 (#850) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ha összeengednéd őket, két sör mellett dumálnának egyet, aztán hazamennének. Csak a virtuális térben megy ilyen szinten a marakodás a semmin.

(#866) lugosi válasza carl18 (#846) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Apple vannak"
- fannak

"Felőlem szíthatod az Androidot"
- szidhatod (szítani a tüzet szokták)

"mágján"
- máglyán

"ez a elérhető"
- az elérhető

"Ha van google regisztrációt"
- regisztrációd

"ugyan úgy begyűjtenek"
- ugyanúgy

"mint kés a vajon"
- kés a vajban

Iszonyatosan színvonaltalan ez így.

"Tudod mi a különbség kettőnk között? Ha én véleményt alkotok az apple-ról egyből 220 a vérnyomásod"
Túlértékeled magad, véletlenül sem ez a helyzet, remekül szórakozok ilyenkor. Lásd a fenti hibalistát, mindez egy hsz-ből.

A hsz-ed érdemi részére reagálva (ami kevés van benne):

"Androidot használok az tény, de nem mindig vagyok vele elégedett de hát ár-érték arányban ez a elérhető."
Tehát, azért használsz androidot, mert egy androidos telefon anyagilag elérhető számodra. Ez érthető. De akkor nem kell úgy beállítani a dolgot, hogy gyártasz mögé egy ideológiát.

"Azzal meg ne gyere hogy csak a google gyűjt adatokat, Windows ugyan úgy zsebeli be az infokat."
Elég más a kettő, de ettől most tekintsünk el (egyébként mac-et használok, de ez most ebből a szempontból lényegtelen). A fontos különbség abban áll, hogy a - tegyük fel, ugyanolyan körben - begyűjtött adatokkal mit csinál a google, és mit csinál egy másik cég. Mert ha a rólad begyűjtött adat az árucikk, az nagyon nem mindegy. Észrevétlenül te magad válsz árucikké, és közben tapsolsz hozzá, és igazi informatikai szabadságharcosnak érzed magad, mert téged nem igázott le a gaz zárt oprendszer. Ez az egyik legdurvább önáltatás, amivel találkozni szoktam netes fórumokon.

(#867) carl18 válasza #40359168 (#865) üzenetére


carl18
addikt

Hát én ebbe nem lennék biztos, nem olyan rég volt erről egy hír hogy két kocka sörözés mellet vesztek össze és lett késelés mikor AMD VS Nvidia fanboy csatát vívtak. A vége késelés lett szóval annyira nem lehetetlen itt se ez szerintem. :U

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#868) lugosi válasza 7Heads Drago (#852) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"biztosan tudod, hogy rólad az Apple, a Face, Twitter és a többiek semmit se tárolnak rólad. Hát te mesevilágban élsz akkor."

Sosem állítottam ilyet, de mindjárt le is írod a lényeget:

"Sokkal inkább az hogy ezekkel az adatokkal mit kezdenek."

Ez nagyon fontos. Érdemes utánanéznetek a google adatfelhasználási tájékoztatójának, lesz nem kis rácsodálkozás. Nem mindegy, hogy csak begyűjtik, vagy fel is dolgozzák, felhasználják, netán eladják az adataidat.

"És hogy probálnak ezen keresztül eladni neked valamit."

Egyáltalán nem csak erről van szó.

"És ha jól értem akkor te olyan mélyen vagy az Appleba beleesve, hogy a Google-nak nálad semmi esélye sincs bármit is eladnia."

Elképesztő, te most azt hiszed, hogy a google csak azért gyűjt rólad adatokat, hogy google termékeket, vagy androidos termékeket akarjon neked eladni? És tudod, hogy csak gyűjt, vagy esetleg tovább is adja őket?
Nagyon érdemes lenne ennek utánanézni. Szerinted abból élnek, hogy google-s szolgáltatásokat és androidos cuccokat akarnak az usereknek eladni? Mindig jobban és jobban el tudok képedni.

(#869) Madwe válasza lugosi (#868) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sokan nem látják, hogy a google és a facebook meg még jópár cég az reklámcég, nem IT cég. Pedig ez elég egyértelmű... Ahol nem fizetsz valamiért s ingyen használod, ott nem a vevő vagy hanem a termék. Ennyi.
Elég meglepő számomra h valaki nem látja a különbséget google és apple között adatkezelésben :D

[ Szerkesztve ]

(#870) carl18 válasza lugosi (#866) üzenetére


carl18
addikt

Másik billentyűm van és a vakírás miatt szoktam hibázni, a lényeget leírtam szerintem. Ezer meg egy dolgom van még ezen kívül, gyorsan írok hibázok nagy ügy de az igazságot leírtam.
Ár-érték arányban választom a magamhoz illő telefont amit kihasználok és meg is éri az árát, van félre tett pénzem. Szimplán csak nem ér a szemembe ennyit egy telefon, másrészt ki se használnám.

Személy szerint egyszerűbbnek látom 2-3 évente cserélgetni a telefont, mint egyszer venni egy drága készüléket. Más felől meg ugyan úgy ott a lehetőség ellopják/betörik a kijelző stb.
Xperia X10/Galaxy S4-el még anno jártam így, nem túl jó érzés mikor tudod hogy drága.
Most lassabban írok a kedvedért hogy ne tudj belém kötni, örülsz?

Én elhiszem hogy az Iphone Xs jó készülék a kérdés megéri-e és milyen áron?
Az Apple az amcsi piachoz mérten lövi be árait, a magyar bérekhez igen is nagyon drága ez a telefon.
De a többi gyártó Zászlóshajója se olcsó ha a bérekhez képest nézzük az árat, én meg egy olyan embereke vagy aki törekszik az ár-érték arányra. Na meg hogy ki is használjam a készülék tudását, szóval olyanra nem ruházok be amit ki se használok. Meg persze számolok azzal hogy mennyit dolgoztam a félre tett pénzért, és nekem nem ér annyit az Apple logó a készülék hátulján, prémium érzés ide oda. Hidd el vagyunk ezzel még páran, de azt se ítélem el aki megveszi ha teheti akkor nyugodtan.

Csak azt tartom elég nagy hülyeségnek mikor bizonyos emberek kajából alig esznek eleget, de az Iphone ki kell hozni törlesztőre. Mikor valaki egy telefonnal akar többnek látszani mint aki valójában, tipikus példa egy ismerősöm aki elégé zavaróan vagánykodott nekem az Iphonnal. De Ruhára évek óta nem költött és a haja is ragadt a zsírtól és a korpától. De nincs mit tenni, én csak kis ember vagyok mert egy 4 éves Galaxy S5-őt használok, de én hajat mosok és friss/tiszta/új ruhákat hordok. :U

A fent leírtak alapján te is szeretsz másokat "lenézni" szereted hangsúlyozni hogy te vagy a jobb. :DDD
Ha már máshol nem is itt legyél legalább legény :C

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#871) Madwe válasza carl18 (#870) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ez megint hogy jön ide? Képzeld egy országban nem ugyanannyit keres mindenki... Attól még h az átlag itthon alacsony, elég sokan keresnek netto millió körül s felette... ahogy ahoz sincs senkinek semmi köze, h mire h kötli a pénzét. az elvakult apple fanokat én se szeretem. de tudod mit rühellek? az elvakult apple gyűlölőket:D

[ Szerkesztve ]

(#872) smc


smc
addikt

Xiaomi reagált.
[link]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#873) carl18 válasza Madwe (#871) üzenetére


carl18
addikt

Írtam nem gyűlölőm az Apple-t csak szimplán 7000 ft-ért kérni egy adatkábelért kissé lehúzás. Mondjuk úgy vannak ennek a cégnek érdekes lépései.
Másfelől ott a Iphone XR 1792×828 felbontás 326 PPI érték, ami így 2018-ban 300E forintért elégé gyenge.
A Galaxy S5 amit használok 1920X1080 felbontású 5 colon, Superamoled kijelző mellet.

Semmi gondom az Iphonal csak néha néhány használója többet gondol önmagáról mint ami valójában. :U
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#874) lugosi válasza carl18 (#870) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Ár-érték arányban választom a magamhoz illő telefont amit kihasználok és meg is éri az árát"

Ezzel így szerintem semmi gond nincs, sőt ez így tök rendben van.

"Személy szerint egyszerűbbnek látom 2-3 évente cserélgetni a telefont, mint egyszer venni egy drága készüléket. Más felől meg ugyan úgy ott a lehetőség ellopják/betörik a kijelző stb."

Teljesen egyetértek, én is 2, de inkább 3 évente cserélem.

"Én elhiszem hogy az Iphone Xs jó készülék a kérdés megéri-e és milyen áron?"

Ez valóban kérdéses. Tényleg drága, és tényleg határeset, az Xs és az Xs Max szerintem nekem se éri meg, én azt hiszem inkább az Xr-t választom.

"Az Apple az amcsi piachoz mérten lövi be árait, a magyar bérekhez igen is nagyon drága ez a telefon."

Teljesen egyetértek.

"De a többi gyártó Zászlóshajója se olcsó ha a bérekhez képest nézzük az árat"

Egyetértek.

"én meg egy olyan embereke vagy aki törekszik az ár-érték arányra. Na meg hogy ki is használjam a készülék tudását, szóval olyanra nem ruházok be amit ki se használok."

Logikus, teljesen elfogadható.

"Meg persze számolok azzal hogy mennyit dolgoztam a félre tett pénzért, és nekem nem ér annyit az Apple logó a készülék hátulján, prémium érzés ide oda. "

Érthető, elfogadható hozzáállás.

"Hidd el vagyunk ezzel még páran, de azt se ítélem el aki megveszi ha teheti akkor nyugodtan."

Szerintem ez így van jól.

"Csak azt tartom elég nagy hülyeségnek mikor bizonyos emberek kajából alig esznek eleget, de az Iphone ki kell hozni törlesztőre. Mikor valaki egy telefonnal akar többnek látszani mint aki valójában"

Teljesen egyetértek veled.

Ez így teljesen elfogadható, és nem is írtál olyat, amivel vitatkoznék. Az a lényeg, hogy az ember olyat vegyen, ami illeszkedik az igényeihez és az anyagi helyzetéhez. Felesleges dolgot se olcsón, se drágán nem érdemes megvenni. Én sok apple szolgáltatást használok (apple music, icloud drive, barátok, imessage, icloud fotókönyvtár, handoff, airdrop csak így hirtelen), hogy ezeknek az integráltsága és megvalósítása miatt nem is gondolkodok másban telefonban, mint iphone-ban. Nem is beszélve ezeknek a maces desktop és laptop gépemmel való együttműködéséről. Tehát azt akartam csak ezzel mondani, hogy én nem azok táborát erősítem, akik villantás miatt vesznek iphone-t (bár erre a jelenleg 3 éves 6s Plus-om nem is lenne alkalmas). Számomra tehát logikus választás az iphone, nem érzelmi.
Az adatvédelemmel kapcsolatos dolgokat sem kötözködésből mondtam.

Szerk.: Kár, hogy szerkesztetted a hsz-ed, és hozzátetted az utolsó két mondatot, látod anélkül teljesen jól és konstruktíven el tudtunk beszélgetni. Nem értem, miért volt arra szükség. Pedig látod, lényeges dolgokban egyetértünk. Sajnálom, hogy azt a két mondatot még hozzátetted.

[ Szerkesztve ]

(#875) Madwe válasza carl18 (#873) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindennek annyi az ára, amennyit adnak érte.
Amúgy az S5ödnek nyilván van A12höz mérhető procija, kamerája, meg naprakész oreo fut most rajta és még 5 év múlva megjelenő droid os is elérhető lesz hozzá, ugye? na, tök releváns volt így az info :D
Mellesleg egy 6 éves összevágott video amin tizenéveseket mutogatnak az sokat elmond :D persze, tiniknél van menőségi faktor, akkor ez jellemzőbb volt, ma talán már nem az a menő ott...

[ Szerkesztve ]

(#876) hszilard666 válasza carl18 (#873) üzenetére


hszilard666
veterán

Őszintén, miért vannak ennyien felháborodva az áron? Ilyen kategóriában sosem számít ez egy luxuscikk. Nem necessity, nem döglik bele senki ha nincs a birtokában a fent emített eszköz. Neked drága. Ne vedd meg, legyen a látókörödön kívül. 7K egy kábel? Sok? Ne vedd meg! De engedd meg ha minden nap keresek 1M ft ot had vegyem meg és ne kelljen hallgatnom a picsogását valami gyökérnek hogy drága. Az ár/érték arány annak függvényében változik hogy egy adott user mennyi zsetont visz haza. Ha netto 180 as fizuval nem fér bele ne vidd haza. De van egy szint amikor az ár nem számít. Szerintem az apple már oda szánja termékeit. Előfordul hogy státusszimbólum, de nem kell vele foglalkozni. Minden ilyen hsz nél süt az irígység, rosszindulat, és az éretlen gondolkodásmódja a mai társadalomnak. Picit szánalmas. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#877) carl18 válasza lugosi (#874) üzenetére


carl18
addikt

Bár lehet valóban én voltam kicsit durva, azzal nem számoltam hogy még mindig jobban jár valaki ha vesz egy drága telefont törlesztőre. Ez elmehetne káros szenvedélyekre is, gondolok itt a dohányzásra/alkohol/drog.

Persze hiába akadunk ki az árazáson, ameddig nem csökkenek az eladások nem fognak árat csökkenteni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#878) carl18 válasza hszilard666 (#876) üzenetére


carl18
addikt

Na azért minden vagyok csak irigy ember nem, én ősszintén leírtam a gondolataim. De egyáltalán nem irigységből indult. Egy Lamborghini Aventador erre haver valóban irigy vagyok, de egy telefon kevés hogy bennem irigységet tudj kelteni. :DDD írtam van félre tett pénze ha annyira remegnék érte megvenném.

Én meg azt nem szeretem ha valaki valamiről leírja véleményét és egyből rá kell akasztani azt a jelzőt hogy irigy. Írtam hogy a Iphone XR 300E forintért kijelzőbe gyengébb mint az én régi Samsung zászlós hajóm, ennyi pénzért az ember többet várna főleg hogy eltelt 4 év a telefonom megjelenése óta.

A személyeskedést hagyjuk, tudjuk irigy vagyok csak nem az Iphone ami kiváltja belőlem. De elég hozzá egy Nissan GTR/Dodge Viper vagy bármilyen más Ferrari/Lamborghini is. :)

Minden ilyen hsz nél süt az irígység, rosszindulat, és az éretlen gondolkodásmódja a mai társadalomnak. Picit szánalmas. Szerintem.

Hát haver most rossz fába vágtad a fejszéd mert semmi rossz indulat nem volt abba amit írtam és ezt bármikor elmondom személyes találkozónál is a szemedbe. Sose hazudok, nincs is okom rá.
Amúgy is egy forumon vagyunk ahol az emberek leírják a véleményük az adott témáról.
Nekem nem ér 7000 ft-ot egy szakadt kábel, én magamból indultam ki főleg ha tudod menyi az előállítása költsége.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#879) Fryskitt válasza carl18 (#849) üzenetére


Fryskitt
addikt

Semmi sincs ingyen, ugye. Az Apple eszközökhöz jár az operációs rendszer, amit beleépítenek a hardver árába. A droid más úton jár, (látszólag) ingyen adja a szoftvert (amit nyilván licenszelni kell), az igazi pénz meg az összegyűjtött adatokból van. (Tudás = hatalom, ugye). Nem véletlen akarja a Youtube, a Chrome és a többi, hogy lépj be, még böngészéshez is. Aztá meg a kémkedő szoftverek, főleg a kínai telefonokon, meg az okostévéken.... reklám, marketing, stb. És ez még csak a jéghegy csúcsa. Gondolom nem érdekli őket, mit nézel, de lehet, hogy egyszer kapsz majd egy "nagyszájú műbabát" ajándékba.... :DD

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#880) hszilard666 válasza carl18 (#878) üzenetére


hszilard666
veterán

Egy szóval sem említettem hogy te lennél a precedens de csak jelent valamit hogy magadra vetted! ;]

Szerintem nem a telefonra irígyek az emberek hanem arra hogy valaki megteheti...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#881) Remus389 válasza carl18 (#873) üzenetére


Remus389
veterán

Jaj azok a kommentek a youtube videó alatt, aranyat érnek! :C

Az iphone a "jósági szint", heheh! Uramisten milyen primitív emberek ezek!

Inkább örök életre Nokia 3210-esem legyen, mint hogy ezekkel egy csoportba tartozzak!

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#882) carl18 válasza hszilard666 (#880) üzenetére


carl18
addikt

Már a személyeskedésedből is látszik érdekes figura lehetsz. Ugyan kire gondoltál ha nem rám :DDD
Le mertem írni a véleményem, jajj mi lesz ebből.
Írtam sportautóra irigy vagyok, de egy telefonra sose leszek az mert egyáltalán nem foglalkoztat annyira. :U

Apple tulajdonos vagyok és elégé nyírsz engem, ez csak jelentet valamit. :U Csak arra akarsz kilyukadni hogy irigy vagyok rád. :DDD

Akkor irigy lennék rád ha te láttad volna a Dragon ball Super legújabb Brolly Movie filmjét. :W Ezt már nagyon várom, és nehéz nagyon.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#883) carl18 válasza Remus389 (#881) üzenetére


carl18
addikt

És a Nokia egy töltéssel bírt pár hetet, nem is rossz :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#884) Remus389 válasza carl18 (#883) üzenetére


Remus389
veterán

Ha a jóságot egy szintnek vesszük, és kicsapsz az asztalra egy Nokia 3210-es azt jelenti jó vagy.

Jó vagy, mert lesz*rod az egészet.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#885) hszilard666 válasza carl18 (#882) üzenetére


hszilard666
veterán

Tényleg ne vedd magadra nem rád gondoltam. Csak minden apple ös hír alatt ugyanez megy. Nem kell rám irígynek lenni, nem vagyok nagy szám. ;)

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#886) carl18 válasza hszilard666 (#885) üzenetére


carl18
addikt

Hát az való tény hogy nálunk úgy állnak hozzá hogy ennyiből már kocsit veszek. Még nem olyan rég egy facebook csoportba valaki hirdetett fél millióért egy profi rc autót. Oda is muszáj volt tahó tihamérnak hozzá szólni hogy ennyiből ö már autót vesz.

Szerintem mindegy mindegyik Apple/Android készülék egyik legnagyobb hibája az űzzem idő. Akkumulátor téren kéne valami fejlődés 8000-10,000 mah-as telep kéne hogy jól érezhető különbség legyen.

Más Felől a Samung S5 csak kijelzőbe jobb mint a Iphone XR, Hardverban az Iphone körbehugyozza reggelire az én régen elavult 28 nanométeres Snapdragoon 801-es chipem.
Minden esetre a Dragon ball Legends megy rajta ahogy kell neki és a Grafika is szép 1080P-n. :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#887) carl18 válasza Remus389 (#884) üzenetére


carl18
addikt

Hát nem tudom ki milyen társasági körbe mozog, de ha olyan társasággal log ahol a telefonja alapján ítélik meg akkor rossz helyen jár. Én még sose ítéltem meg senki se telefonja alapján, az egy beszélgetés alatt eldől van-e a fejbe értelem/életképesség.

Szerintem ha elkezdek táncolni gyorsabban észreveszik mint az bármilyen telefont a kezembe :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#888) Remus389 válasza carl18 (#886) üzenetére


Remus389
veterán

Szerintem mindegy mindegyik Apple/Android készülék egyik legnagyobb hibája az űzzem idő. Akkumulátor téren kéne valami fejlődés 8000-10,000 mah-as telep kéne hogy jól érezhető különbség legyen.

Mondjuk ezzel pont nem értek egyet, ahhoz hogy lemerítsd, a mai jobb telefonok tudnak 6-7 órás üzemidőt, tehát amikor be van kapcsolva a kijelző. Mondj nekem egy olyan munkahelyet, vagy iskolát ahol te ennyit tudod nyomkodni a telefonod? (Illetve ha mégis, pl portás, éjjeli őr, akkor beviszel egy töltőt magaddal)

Este meg így is úgy is töltőre dugod. Olyan mint a fogmosás.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#889) p3l9uph válasza carl18 (#887) üzenetére


p3l9uph
tag

“társasági körben”
“senkit se a telefonja alapján”
“fejben”

Utolsó mondat pedig full értelmetlen...
Ez nem billentyű probléma kisgyerek...ez sajnos a te szinted...

(#890) carl18 válasza p3l9uph (#889) üzenetére


carl18
addikt

háháháháháháh :DDD Micsoda vamzer gyerek vagy te ufo. KI a Károly ???? Mi van csoro???? :DDD

Na nekem is mennem kell aludnia, álmos vagyok össze folynak a betűk. Ez az én szintem? Ez mondta Jiren is mikor Goku vesztésre állt. Limit Breaker Formát fogom alkalmazni, és akkor esélyed se lesz.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#891) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Holy shit

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#892) bigrock


bigrock
addikt

Jó anyagot tol... :)

(#893) carl18 válasza bigrock (#892) üzenetére


carl18
addikt

Nem vagyok drogos, ezt a hangok is megmondták.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#894) Blizzardking válasza carl18 (#893) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ezek azok? :DDD
(Mondjuk p3l9uph tényleg hasonlít arra a baloldalira...)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#895) #40359168 válasza carl18 (#867) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ez is csak azt bizonyítja, hogy az igazi csíra a párját ritkítja. B. verzió: a tag beleszaladt egy csúnya overthinkingbe, amikor kétszázhatvanadik alkalommal olvasta a Prohardver fórumon, hogy “get a life”.

Mindemellett “Ez mondta Jiren is mikor Goku vesztésre állt. Limit Breaker Formát fogom alkalmazni, és akkor esélyed se lesz.” - halvány lila dunsztom sincs, hogy itt mire gondolt a költő, de van egy olyan érzésem, hogy jobb is nekem így. Jiren meg Goku, édes f...om. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#896) MKristof17


MKristof17
csendes tag

Az Apple ismét jól csinálta az árazást a cég szemszögéből. Persze nekem sem szimpatikus ez a hozzáálás, igazából nem is az árával van a gond, hanem azzal, hogy nem adnak hozzá gyorstöltőt, amikor ilyen árkategóriában elvárná az ember.
Emiatt is nem fogok venni telefont, az xr elég gagyi kinézetű, az xs bejönne, de nekem nemér ennyit. Ettől függetlenül nagyon jól csinálják a dolgukat, le a kalappal előttük, mert kisebb fejlesztéssel és magasabb árcédulával rekordot fognak dönteni. Igazából a marketing részlegé a legnagyobb érdem.

(#897) Blizzardking válasza MKristof17 (#896) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én úgy megnéznék egy beszélgetést két apple fejlesztő, vagy két marketinges között. Egy olyan kulisszák mögöttit... :D

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#898) mrThomi


mrThomi
addikt

... aztán majd novemberbe jön a hír hogy nem úgy fogynak az iphonok :D remélem rájuk rohad az összes

(#899) carl18 válasza Blizzardking (#894) üzenetére


carl18
addikt

Legendás videó :) Igen ez volna az, goku áttöri ismét a határait. [link]
A teljes ultra ösztön elérése. :K Lassan az Iphone XR és áttörhetné a határait és kaphatna végre egy 1080P kijelzőt :DDD

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#900) -secret- válasza mrThomi (#898) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lehet, hogy nem fogy 100.000.000 telefon csak 97.000.000 es akkor mar mindenki josolja az Apple veget. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.