Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) joey04 válasza Jegesmaci81 (#589) üzenetére


joey04
titán

Remélem ezt a kommentet nem komolyan írtad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#602) szanyi20


szanyi20
tag

Remélem ebben a topikban kitombolja magát mindenki ebben a státusz/menőzés/hitelre telefont stb témában és amikor az xs meg xs max teszt kijön, ott már végre tényleg lehet értelmes beszélgetést folytatni a telefonról is. Nekem beleillik a rendszerbe (Apple TV, iPad, Airpods, iWatch) 9:00-kor elő is rendelek egy Xs 256-ra. Nem, nem hitelre, nem nem adom el a vesém, nem adom el a családtagjaimat, semmi ilyesmi, egyszerűen szerencsés vagyok, hogy ez nekem megszorítások nélkül belefér. Jah és a cipőm sem szakadt, meg rendes ruhám is van... Más már nem jut eszembe...

(#603) sebgutkopf válasza adlersson (#600) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Túl csábító volt. :DD :DDD

(#604) delibab válasza -secret- (#572) üzenetére


delibab
senior tag

Értem, de mivel tavaly az X már eleve heroin árban volt így nem lehetett elvárás, hogy az idei olcsóbb legyen és meglepődni sem kellett azon, hogy kicsit drágult...
Véleményem szerint sokkal fájdalmasabb, hogy a butított változat is horror áron van..

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#605) belan válasza Sys85 (#597) üzenetére


belan
addikt

Volt oneplus6 de p20 prom is volt ,oneplus6 nagyon jó telefon jól van optimalizalva persze aksi nagyon gyenge volt vagy a android nagyon zabalja a aksit , egy napig volt meg alig vártam vissza térjek ios-re most 8 plust vettem vadi újat és érdekes nálam a aksi 2 napig bírja peddig nálam az nagy szám érdekes p20 pro nálam másfél napig bírta nagyobb aksi ja van android jobban zabalja a aksit ez tény . De persze igazad is van van mind a két rendszernek hiányosságai is . Sebgutkopf lehet több a androidos mobil ez igaz és így többen váltanak is ios-re de azt is nézd miért több a androidos mobil mert olcsóbb és nem azért mert jobb a android .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#607) #95561216 válasza Jegesmaci81 (#589) üzenetére


#95561216
törölt tag

Miért, mire kell a gyorstöltő? :D

(#608) belan válasza sebgutkopf (#598) üzenetére


belan
addikt

Ez akkora baromság amit írtál szerintem ezt te se gondolod komolyan !!!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#609) ak76 válasza TommyS_27 (#461) üzenetére


ak76
senior tag

Aha,és ha leszedem róla az Apple/iPhone logót,és ráírom hogy Peach/ePhone, akkor is tetszeni fog?
Mert akkor az Ulefone-Doogee meg a többi ZS kategóriás kínai dörzsölheti a tenyerét, hiszen szépet ők is tudnak gyártani, jöjj óh világsiker, dőlj pénz!

(#616) belan válasza FIREBLADE78 (#614) üzenetére


belan
addikt

Jogos !!!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#617) Sinesol válasza adlersson (#600) üzenetére


Sinesol
veterán

Wtf? Mégis mi ez hogy az Apple fan meg élősködő ? Nem hiszem, hogy idevaló ez a stílus, csak magadat járatod le vele.

[ Szerkesztve ]

(#618) worxland válasza belan (#590) üzenetére


worxland
addikt

Lumiaból soha nem volt sok.
"szerintem ez mindent el is mond " - szerinted.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#619) worxland válasza belan (#593) üzenetére


worxland
addikt

Újfent - szerinted.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#623) sebgutkopf válasza belan (#605) üzenetére


sebgutkopf
őstag

lehet több a androidos mobil ez igaz és így többen váltanak is ios-re de azt is nézd miért több a androidos mobil mert olcsóbb és nem azért mert jobb a android .

Ezt a korrelációt nem tudod semmilyen objektív ténnyel alátámasztani.

Mindegyik rendszernek vannak jó és kevésbé jó tulajdonságai. Tudom, mert most is rendelkezem mindkét rendszert használó készülékkel. Vannak dolgok, amikben jobban áll az IOS, de egy rakat olyan is, ami az őrületben tud kergetni és falhoz vágnám. Ez persze a droidra is igaz.

Ezért mondom, hogy engdedd már el te is azt a vonalat, hogy csak ez vagy csak az a jó. Más helyett nem tudod eldönteni, hogy kinek, milyen felhasználásra mi a tuti.

(#624) CharlieDrop válasza sebgutkopf (#623) üzenetére


CharlieDrop
veterán

" de egy rakat olyan is, ami az őrületben tud kergetni és falhoz vágnám."

elmondod mik ezek?

Köszi :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#625) janeszgol válasza szanyi20 (#602) üzenetére


janeszgol
félisten

Busszal utazol ne haragudj? Mert még ez is előjött. Komolyan mondom az emberi hülyeség határtalan és még ők fikázzák az ájfónosokat. Meg jegesmaci akkora öngólt rúgott, hogy öröm nézni. Ő fikázza a tulajokat, hogy villognak, aztán ő mustrálja külsőleg az embereket.
Zárható az oszt.. mármint a fórum.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#627) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Legyen ON is. Szerintem benevezek xs-re. X elég szar a 3 gb rammal. Remélem telenor megengedi,hogy hűségidőn belül költsek el náluk egy kis manit. Viszont független árat nem éri meg. Semmilyen telefon. 400k,ezért inkább veszek egy oled tv-t

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#630) sebgutkopf válasza CharlieDrop (#624) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ha valóban érdekel akkor privátban nagyon szívesen.

(#631) Valaki87 válasza FIREBLADE78 (#627) üzenetére


Valaki87
senior tag

én is azzal szemezek :)
megint lekötöm magam 2 évre náluk :))

(#632) judas13 válasza Valaki87 (#631) üzenetére


judas13
addikt

Ismét 2 hosszú év rabszolgaság.:) Ez van. Én most kihagyom.Voltam párszor én is már rabszolga elég volt:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#633) thebear007 válasza marcarc (#615) üzenetére


thebear007
aktív tag

Én is csak olvasni jöttem,röhögni. Bár megvehetném bármelyiket,de nem gurítottak semmi nagyot.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#634) CharlieDrop válasza szanyi20 (#602) üzenetére


CharlieDrop
veterán

de nem itthon rendelsz elő, ugye? Az csak jövő héttől él?

@#630) sebgutkopf:
persze, jöhet ott is :)

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#635) janeszgol


janeszgol
félisten

(#636) HarleyCustom válasza Jegesmaci81 (#589) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért baj,ha a lelke megnyugszik attól,hogy például vesz egy iPhone-t.?

Látom neked nem tetszik ha valaki boldog.

Picit nézz magadba szerintem. Önvizsgálat!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#639) HarleyCustom válasza janeszgol (#635) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mondjuk a X-zet nem értem miért....
1-2 évig még simán maradhatna.Nem?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#640) janeszgol válasza HarleyCustom (#639) üzenetére


janeszgol
félisten

De. Szerintem vagy technikai okai vannak (nincs elég kapacitás) vagy meghagyják reklám telónak, amivel elkezdték ezt a szériát. Hiszen három telefonból kettő a X-et vitte, egy nem, lehet jövőre csak olyanok lesznek, amik a X-et viszik tovább.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#641) marcarc válasza HarleyCustom (#639) üzenetére


marcarc
senior tag

Szerintem is a gyártó kapacitás vagy a gyártási technológia miatt nem "érdemes" nekik folytatni.

(#642) HarleyCustom válasza janeszgol (#640) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mert még pariban van az újakkal szerintem...jó választás még mindig,ha nem akar az ember újabbat. Bár még ott a 7/7plus8/8 plus is.
Mindegy...a X is jöhetne megint nekem. :) ha tudok occsón szerezni

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.