Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) fectin válasza Tibko8 (#1050) üzenetére


fectin
csendes tag

Köszi a gyors választ. Megnyugatatott, már azt hittem hogy a banddel van probléma :D :D

(#1052) bigdady válasza fectin (#1049) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem a 2.1.8 teszi fel?

(#1053) Tibko8 válasza bigdady (#1052) üzenetére


Tibko8
senior tag

Annak kéne de nekem azzal sem teszi fel pedig egy ideje azt a verziót használom.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1054) Dominó85


Dominó85
veterán

No, kellett nekem rátok hallgatni és lefrissíteni a Band-et és az MiFit-et. Megmondom én miért xar az ébresztés, miért nem áll le és baxogat 10 percenként... Az új verzió miatt. :(( Bár hallgattam volna saját ön fejemre.Nem mindig a legújabb a legjobb. Tisztára mint a romfejlesztésnél. Kijavítanak valamit ugyan, de az 2 másik hibát szül. :(((

* Péter - 06302461862 *

(#1055) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

(#1056) Dominó85 válasza AMDaZERG_1 (#1055) üzenetére


Dominó85
veterán

"szép" :o

Amúgy MiJobs fóliát vegyetek, annak ki van vágva a tapi gombnál. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#1057) Louro válasza Dominó85 (#1056) üzenetére


Louro
őstag

Pont tegnap próbáltam feltenni. Hiába a kis törlők, így is került alá porszem és hülyén nézett ki. Lehetne erre is olyan üveg, mint a telefonokra. Foltmentesen felmenne. Fóliához nem tudom milyen skill kell, de hogy sose tudtam még feltenni telefonra se normálisan egyet sem....

AMDaZERG_1: Gondolom a 200 forintos verzió. Még tapintásra is minőségi a szíj. :(

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#1058) zsolti72837 válasza AMDaZERG_1 (#1055) üzenetére


zsolti72837
őstag

:(
Hol vetted a szíjat?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1059) blod001 válasza AMDaZERG_1 (#1055) üzenetére


blod001
tag

Én vettem utángyártottat és teljesen jó, Van egy nagyon kcsi gap az alsó részen a miband és a szíj között, de szinte észrevehetetlen.

Dominó85: gondolom valaki fegyvert tartott a fejedhez, hogy frissíts a legújabb verzióra. Ettől függetlenül bosszantó és megértem.

[ Szerkesztve ]

(#1060) andrisbandi válasza blod001 (#1059) üzenetére


andrisbandi
őstag

Elárulod hol vetted a jó utángyártott szíjat?
:-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1061) Dominó85 válasza blod001 (#1059) üzenetére


Dominó85
veterán

Mindenki lehurrogott, mikor azt mondtam hogy jó a 2.1.4 és a hozzá való firmware. Erre tessék, lefrissítettem és full bugos fos az egész. Na ezért örülök, hogy egyén(iség) vagyok és nem követem a csorda szellemet szinte soha. :U

Fólia felrakása főleg ilyen kicsi területre egyszerű kellene hogy legyen. :B

Van tempered glass is már Mi band 2-re.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#1062) Louro válasza Dominó85 (#1061) üzenetére


Louro
őstag

Azért, ha főzött rom van a telefonodon, az sokmindent megmagyarázhat. Play-en is a sok negatív kritika valószínűleg azért van, mert - elnézést, de sok ilyen - tákolt romot raktak fel.

Fólia borzasztó. Ha a levegőből is rátapad egy kis porszem, már cseszhetem :( Mifelénk elég poros a sok építkezés miatt.)

Üveget meglesem, köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#1063) blod001 válasza andrisbandi (#1060) üzenetére


blod001
tag

Szia. Aliexpressen vettem a mások által ajánlott eladótól.

Az egyetlen szépséghibája, hogy ha felveszi az ember, akkor az alsó részen van egy nagyon kicsi gap, de nem zavaró és tartja a Band-et, nem fog kiesni belőle.

Amúgy egész gyorsan meg is jött. Kb 2 hét volt.

[ Szerkesztve ]

(#1064) andrisbandi válasza blod001 (#1063) üzenetére


andrisbandi
őstag

Szia,
köszi szépen!

Akkor ez ugyan olyan mint a banggoodos.
Méretre pontos, de puhább anyagból van. Szerintem ezért keletkezik a kis rés. Nem olyan merev a szíj anyaga, picit elhajlik az érzékelőtől, ahogy a csuklóra igazodik. Talán mintha kényelmesebb is lenne az eredetitől.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1065) zsolti72837 válasza Dominó85 (#1061) üzenetére


zsolti72837
őstag

Üvegfóliát hol árulnak rá?:)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1066) bigdady válasza AMDaZERG_1 (#1055) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem csak kopik az éleknél. 1 hónapos...

(#1067) Surda-


Surda-
őstag

Sziasztok,honnan érdemes rendelni?
(Ha Aliexpresszen kívül tudtok jó eladót,az lenne az igazi)

ollie :R

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1068) ollie válasza Surda- (#1067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

banggood.com

***

(#1069) Surda- válasza andrisbandi (#1004) üzenetére


Surda-
őstag

"Ez sose volt sportoláshoz való pulzusmérő."

Miért nem? A reklám képein egy futó nő van.
Ismerősömnek ajánlanám futáshoz,ne tegyem?
Azt egyébként ki lehet kapcsolni,hogy sportolás közben is jelezze a hívást. Akkor nem érdekel ki keres...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1070) blod001 válasza Surda- (#1069) üzenetére


blod001
tag

Azért nem ajánlott sportoláshoz, mert aktív mozgás közben nem igazán ad vissza pontos értékeket.

(#1071) ollie válasza Surda- (#1069) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, de nem méri közben a pulzust. A futást viszont lehet vele mérni.

***

(#1072) andrisbandi válasza Surda- (#1069) üzenetére


andrisbandi
őstag

Hali,

jó futáshoz is. Pl egész jól mutatja a távot, ha megjegyzed hány kilométernél indultál. Látni az időt, az is jó.
A pulzusmérés viszont nem pontos mozgás közben. Ez sok embert nem zavar.

Pontos pulzust pl úgy lehet mérni vele "futás közben", ha megálsz, és mintha megnéznéd mennyi az idő mozdulatot kitartod pár másodpercig. Így pontosan megsaccolja.
Szorosan kell a csuklón lennie, és minél kevesebb közvetlen tűző napfénynek kitenni mérés közben.

Nem ideális a mellkaspántos pulzusmérő leváltására.
Mégis sokan használják helyette, őket nem érdekli a precíz mérés. Csak egy kütyüt akarnak, nem is értik a pulzusmérős futás értelmét. Átlagembereknek, hobbi kocogóknak nincs is szüksége komoly pulzusmérős edzésre.

Szóval poénból jó futáshoz is.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1073) Surda- válasza andrisbandi (#1072) üzenetére


Surda-
őstag

Nem vagyok nagy futó, de úgy tudom nagyon is fontos a pulzus futáskor.
Nem véletlenül mérik...
Bizonyos szinten kell tartani és nem szabad fölé menni.
Na,de ebbe nem is mennék bele,köszönöm az infót.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#1074) Jeffjn válasza Dominó85 (#1061) üzenetére


Jeffjn
tag

Én többször is azt írtam, hogy nem jó a Mimarketes verzió, ami a google play-en van az a biztos. Nekem is sok gondom volt vele visszaraktam a 2.1.4-et és a problémák részben megszűntek. Elég nagy csalódás ilyen szempontból a Xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#1075) Louro válasza zsolti72837 (#1065) üzenetére


Louro
őstag

Ez engem is érdekelne. Tempered Glass film elég fóliagyanús nekem.

Mess with the best / Die like the rest

(#1076) Dominó85 válasza Jeffjn (#1074) üzenetére


Dominó85
veterán

Legújabb Play-es csinálja nekem ezeket az anomáliákat. :K

* Péter - 06302461862 *

(#1077) Jeffjn válasza Dominó85 (#1076) üzenetére


Jeffjn
tag

Nekem még nem jelzett. 2.1.4-et használom

(#1078) DonCosta


DonCosta
tag

Sziasztok!

Ma beléptem én is a MiBand 2 felhasználók táborába. (8.-án rendeltem a Bangoodról 2db-ot, ma érkezett meg probléma és egyéb költség mentesen)
Most 33%-on áll az aksija. Várjak vele amig lemerül 10% alá vagy érdemes már most feltölteni?
Tudja valamelyik appal jelenleg az "okos ébresztést"?
Ha igen akkor szükséges hogy a telefon bekapcsolva legyen ébresztéskor?
Létezik rá "védőüveg" karcolás ellen? egyelőre csak fóliákat láttam az áruházakban.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1079) Criminal017 válasza DonCosta (#1078) üzenetére


Criminal017
őstag

Én bedugnám tölteni a békesség kedvéért, az előzőeket sem hagytam 30% alá merülni. :)

(#1080) focvis válasza DonCosta (#1078) üzenetére


focvis
veterán

Helló!

Én aug. 7-én rendeltem szintén a Banggoodról, de a nyomkövetés szerint az utolsó hír aug. 15-én jött, hogy elhagyta a feladó országot. Sima postával rendelted?

(#1081) Louro válasza DonCosta (#1078) üzenetére


Louro
őstag

Mivel alapból nem tudja, így felesleges app-pal megoldani, mert az is csak egy random idővel előtte ébresztene fel, hogy az illúzió meglegyen.

Szerintem( ! ) olyna finoman rezeg, hogy nem felriaszt, hanem finoman felébreszt. Az okosébresztés előnyét nem nagyon tapasztaltam, a korábbi Miband-emmel.

Én úgy voltam, hogy feltoltam maxra, majd ha lemegy 10% köré, akkor megint rátolom munkaidőben - ne saját áramot fogyasszak már :DDD - és akkor feltolom 100%-ra újra.

Ami most fura kicsit, hogy a kijelzőre jobban figyelek, mert karcolódhat. Szóval óvatosabban kapok ide-oda.Egy üvegnek tudnék örülni, ami foltmentesen feltehető.

focvis: én is onnan rendeltem. 4 nap alatt az országba is érkezett és 6 napig ült rajta a nav. (Priority-val kértem, mert többet rendeltünk és úgy megoszlott a kemény 600 forintos felár.)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#1082) DonCosta válasza focvis (#1080) üzenetére


DonCosta
tag

Szia!

Priority Direct Mail-el rendeltem, ez 660 Ft felárat jelentett. Szerettem volna ha 18-19. -re ideér, mert az egyiket ajándéknak vettem a páromnak születésnapjára, de így sem volt rossz a postázási idő.

(#1083) DonCosta válasza Louro (#1081) üzenetére


DonCosta
tag

Olvastam a fórumon ezt amit írsz, hogy "alapból nem tudja" az okos ébresztést. De ez miért fontos, hogy a MiBand tudja vagy a telefonon futó szoftver? (csak kérdem, nem kötözködök) Nem kommunikál közben egymással, hogy mikor ideális az ébresztés? Persze jobb lenne ha telefon nélkül is tudná ezt, de nekem egyik leginkább érdekes funkciónak pont ez az alvás figyelős ébresztés tűnt. Nagyon átverésnek tartanám ha tényleg csak randomra ébresztene. (igaz ez egy olyan funkció amivel legkönyebb átverni az embereket mert nehéz ellenőrizni. +ott a placebo hatás is ha érzetre kell megmondani)
Valakinek van erről valami információ, tapasztalat? A MiBand1-nél sem működik ez, ott is csak átverés lenne?

Köszönöm mindenkinek a töltési tanácsot!

[ Szerkesztve ]

(#1084) ollie válasza DonCosta (#1083) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, a szoftver egyáltalán nem kommunikál a Mi Banddel, csak amikor értesítést küld, és szinkronizál. Az ébresztést csak a Mi Band szoftvere vezérli.

A Mi Band 1-nél nem volt átverés, ott tényleg tudta az okos ébresztést, én használtam is.

[ Szerkesztve ]

***

(#1085) SztiviVander válasza ollie (#1084) üzenetére


SztiviVander
őstag

én a kettőnél is használom :) mi band tools-al továbbra is be lehet állítani, függetlenül attól hogy a mi fit-ből kivették ezt az opciót.
-
valaki kérdezte korábban a fw-t. a 2.1.4 -es play-es mi fit teszi fel az 1.0.0.33-as FW-t. ha miui store-os mifit van fent (aminél a 2.1.7 hozta az 1.0.0.23-at, a 2.1.8-ban nincs új fw) akkor unpair, logoff, alkalmazásoknál clear cache és clear data (vagy titaniumból wipe data), uninstall, install play-ről mi fit, login, pair, voila.

(#1086) andrisbandi válasza SztiviVander (#1085) üzenetére


andrisbandi
őstag

Jól értem? Downgrade-elted firmware-t ezzel az egyszerű módszerrel?
Az nagy királyság lenne.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1087) bigdady válasza bigdady (#1030) üzenetére


bigdady
nagyúr

Néha jelez csak nem értem a logikát :(((

(#1088) andrisbandi válasza bigdady (#1087) üzenetére


andrisbandi
őstag

Androidon bt hiba volt az oka, h egyszer jelzett, egyszer meg nem. Repülő módból visszakapcsolva a telót döglődött a bt kapcsolat.
Mióta nem használok repülő módot nincs ilyen probléma.

Próbáld ki, h kikapcs-bekapcs után megkapod e az értesítéseket.
Ha igen, az gyaúsan bt hibára utal a telefon részéről.

Nekem csak Z1C-vel, gyári Loli 5.1-el ratyiskodott a bt.
Vettem egy olcsó kínai dual simes A5 Easy-t, azzal tökéletes volt mindíg, repülő mód után is...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1089) szpali válasza DonCosta (#1078) üzenetére


szpali
addikt

szerintem is dugd meg
nekem múlt héten kb 1430kor jelezte, hogy 10% alatt van, majd este 8kor mar ki is kapcsolt, mert annyira lemerült

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1090) bigdady válasza andrisbandi (#1088) üzenetére


bigdady
nagyúr

De hivás meg sms hibátlan ezért nem értem

[ Szerkesztve ]

(#1091) Criminal017 válasza szpali (#1089) üzenetére


Criminal017
őstag

"szerintem is dugd meg"

Hóó, azért ne ilyen hevesen! :))

[ Szerkesztve ]

(#1092) ollie válasza andrisbandi (#1086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rosszul érted. Azt magyarázza, hogy a régebbi Mi Fit, újabb firmware-t tesz a Bandre.

***

(#1093) SztiviVander válasza ollie (#1092) üzenetére


SztiviVander
őstag

így van.

@andrisbandi
amikor megjött a kettes akkor már a miui.hu -s magyar 2.1.7 volt fent, azzal használtam az 1A-t. az meg frissítette a kettest rögtön 23-ra. aztán jött a 2.1.8 miui.com-ról, de azzal nem jött új fw, így aztán felraktam a play-est az meg lefrissítette 33-ra a fw-t. fw downgrade-re tudtommal utoljára a színes ledesnél volt mód.

[ Szerkesztve ]

(#1094) andrisbandi válasza SztiviVander (#1093) üzenetére


andrisbandi
őstag

Köszi szépen az infókat :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1095) SztiviVander válasza SztiviVander (#1093) üzenetére


SztiviVander
őstag

most nézem hogy vasárnap óta már play-en is a 2.1.8 van fent, de gondolom az is lefrissíti 33-ra a fw-t. azt nem értem hogy miért kell két külön verziót csinálniuk és összevissza hol a play-es frissít és a miui-s nem, hol meg pont fordítva. kínaiak...

(#1096) Louro válasza SztiviVander (#1095) üzenetére


Louro
őstag

Lehet, hogy a Google-nek átadták, csak ők ültek rajta.

Ez olyan, mint a vám. Megrendeled külföldről. Ők elküldik, de a hazafias navosok napokig tekerik, szaglásszák, forgatják, majd egyszer tovább engedik. De te nem a navosokra fogsz haragudni.

Mess with the best / Die like the rest

(#1097) attka válasza SztiviVander (#1095) üzenetére


attka
aktív tag

Sziasztok,

Most akkor melyik FW a jobb az 1.0.0.23 vagy az 1.0.0.33?

Köszi.
Üdv.

(#1098) SztiviVander válasza attka (#1097) üzenetére


SztiviVander
őstag

én nem vettem észre változást az újabb után. az éjszakai felkeléseket (ahogy más is írta) elég hektikusan kezeli. van hogy észleli van hogy nem. az 1A sokkal pontosabb volt ilyen téren. és ebben pl nem látok javulást az uj fw-el se. a karlengetésre időt mutatás is még mindig inkább zavaró mint hasznos. amikor nem akarom nézni akkor látom -pl sötétben tv nézés közben- sokszor hogy világít, mikor meg akarom nézni akkor meg 5-ből 2x nem sikerül és lengethetem a karom mint egy ss tiszt. ja és nekem leáll az ébresztés ha megnyomom a gombot, akár mifitből simát akár mibantools-ból early bird-et állítok be (de persze soha nem egyszerre mindkettőben).

(#1099) blod001 válasza SztiviVander (#1098) üzenetére


blod001
tag

"a karlengetésre időt mutatás is még mindig inkább zavaró mint hasznos. amikor nem akarom nézni akkor látom -pl sötétben tv nézés közben- sokszor hogy világít, mikor meg akarom nézni akkor meg 5-ből 2x nem sikerül és lengethetem a karom mint egy ss tiszt."

Ezt nagyon jó olvasni, azt hittem csak én szenvedek ettől. Már inkább megnyomom a gombot ha kíváncsi vagyok az időre. Este meg csomószor megijedek, hogy honnan jön ez a fény. :D

(#1100) seven7


seven7
aktív tag

Sziasztok!

Hívás elutasításra van lehetőség? Sehol sem találom.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.