Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) ollie válasza jambiyya (#7000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1 Xiaomi accounttal egyszerre csak 1 Mi Band lehet csatlakoztatva, így nem fog bekavarni.

***

(#7002) vargalex válasza jambiyya (#7000) üzenetére


vargalex
félisten

Csak párosításnál számít. Minden eszköznek egyedi bluetooth azonosítója van. Párosítás után már az alkalmazás nem fog beszélgetni másikkal.

Alex

(#7003) jambiyya válasza vargalex (#7002) üzenetére


jambiyya
őstag

Így értettem: van 4 új perec és 4 telefon.
Egyébként közben az egyiket párosítottam, működött is, majd egyszer csak nem találta, és azóta se, pedig volt telefon restart is. :(

(#7004) blod001 válasza jambiyya (#7000) üzenetére


blod001
tag

Mindegyiknek egyedi MAC addresse van és párosítanod kell a telefonoddal. Nem fogod a többit látni, nem zavarodik össze. Első párosításnál lenne érdemes elvonulni.

(#7005) jambiyya válasza jambiyya (#7003) üzenetére


jambiyya
őstag

A telefon BT menüjében ott van a karperec (leválasztva), de nem tudom onnan törölni. Újraraktam mifitet, állítottam nyelvet, telót is újraindítottam, de nem találja. Azt mondja indítsam újra a BT-t a telót - ez mi, ki/bekapcs? mert az is megvolt. Ez így elég elszomorító. :(

szerk: kínai appot is feltettem, de azzal se...és nincs másik karkötő a közelben

[ Szerkesztve ]

(#7006) jambiyya válasza jambiyya (#7005) üzenetére


jambiyya
őstag

Kipróbáltam egy másik "szűz" karperecet, és azzal működik (leválasztottam, majd újra párosítottam és jó). Fura, hogy a teló BT menüjében az új, működő eszköz nem jelenik meg, a régi viszont ott van beragadva "leválasztva" állapotban. Nem tudom leválasztani, törölni, ott ragadt.

(#7007) Dluinet válasza jambiyya (#7006) üzenetére


Dluinet
nagyúr

töröld a cache-t
keresőbe: android bluetooth cache clear

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7008) winben


winben
aktív tag

Üdv srácok!

Rákerestem fent a gyorskeresőben arra, hogy 'repülő', de csak repülős módról volt szó.

Ez a miband2 folyamatosan küldi a blútuszt.
Az rendben, hogy a mobilomat repülős módba állítom, de ezzel mit csinálok?

Márhogy magán a repülőn. :D
Átengednek vele egyáltalán a security-n? Csakmert marhára 'lehagyták' a kütyüről a kikapcs gombot...

(#7009) ollie válasza winben (#7008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Átengednek, vittem már repülőn. Egyébként nem sugároz.

***

(#7010) vidra1221 válasza jambiyya (#7006) üzenetére


vidra1221
tag

Én is ugyan így jártam, már gyári állapot visszaállítást is csináltam a telón, de az sem segített, képtelen a gyári appal és a bt-vel kommunikálni. Minden itt leírt dolgot, tanácsot kipróbáltam de semmi.Ja és csak 1 készülék van. Viszont a notify &fitness appal megy rendesen az szépen felismeri, szinkronizál minden. Csak nekem az olyan káosz felületű alkalmazás, annyira nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#7011) winben válasza ollie (#7009) üzenetére


winben
aktív tag

Köszi az infót! :)

(#7012) Robynho válasza jambiyya (#7000) üzenetére


Robynho
tag

ahogy mondod, a ház 2 sarka.. :D
de a párosításkor azt hiszem írja is, h távolodjon el a másiktól, mert bezavar

látom, közben megjött a válasz..

[ Szerkesztve ]

(#7013) jambiyya válasza Dluinet (#7007) üzenetére


jambiyya
őstag

Végigcsináltam, de sajna ott van továbbra is. elengedem, használok másikat, ez meg tökéletesen megy egy másik telóval.

vidra1221: hát az pech...szerencsére nekem van másik

(#7014) olddog válasza winben (#7008) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem kell vele semmit csinálnod. 4 különböző reptéren jártam vele az elmúlt pár hónapban. A kutyát nem érdekelte. A security-nél még a telefon sincs repülő módban...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#7015) Flashy válasza winben (#7008) üzenetére


Flashy
veterán

megvolt már a válasz itt feljebb, de amúgy a kérdés érdekes, valahogy én is úgy érzem, hogy azért valami rádiókikapcsoló (vagy akár teljes kikapcsolás) lehetőség illene ezekre az eszközökre. bár már régóta mondják hogy nem is kéne tiltani repülőn, másfelől meg azt mondják hogy nem is az a baj, hogy a rádióhullámtól megbolondul a gép, hanem a pilóta fülébe belekattogó 100 darab, egyszerre tornyot kereső telefon lenne rossz.
a BT a wifi egyik ágával közös 2.4GHz-et használja, a telefonok meg egy csomó másik frekvenciát, elvileg bármelyik zavarhatna más eszközöket, de igazoló kísérleti eredmények nem nagyon vannak rá.

(#7016) Dluinet válasza Flashy (#7015) üzenetére


Dluinet
nagyúr

becsomagolod alufóliába

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7017) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

TPU Anti-off Wristband for Xiaomi Mi Band 2 0,1 USD (forrás BB)

[ Szerkesztve ]

(#7018) cidalain válasza -secret- (#7017) üzenetére


cidalain
veterán

zsír. úgyis akartam már ilyen szíjat kipróbálni. ennyiért meg akkor is jó, ha nem jön be. köszi a linket.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#7019) feloman válasza -secret- (#7017) üzenetére


feloman
aktív tag

Sajnos mikor kosárba teszem, 1,73 USD lesz az ára nekem... valamit nem jól csinálhattam?

[ Szerkesztve ]

felo

(#7020) -secret- válasza feloman (#7019) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem elfogyott már.

(#7021) feloman válasza -secret- (#7020) üzenetére


feloman
aktív tag

Lehet, mert most már az oldalán is megváltozott az ára. Azért köszi, máskor gyorsabb leszek :)

felo

(#7022) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Samsung Galaxy A5 van pár ismerősnek és a családban is, mindegyikkel csak a baj van Mi Band 2-vel.. Állandóan lecsatlakozik a karkötő, csak teló újraindítás segít, pedig mi fit és mi bandage is minden jogosultságot megkapott a telefonon. Bluetooth kapcsolatok között nincsenek párosítva (igaz voltak). Mit lehet még tenni?

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#7023) AtiSnatch válasza HornedReaper (#7022) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Eldobni messzire a Samsungokat? ;] Bocs, magas volt :R

Tipp: alkalmazásoknál clear cache. De már másnak is volt vele problémája.

Itt volt rá megoldás is. Olvass tovább.

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#7024) vadcitrom válasza HornedReaper (#7022) üzenetére


vadcitrom
tag

Nekem is az van, semmi gond vele, igaz én Miband Tools-al használom.

(#7025) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

A másik topicban is feltettem a kérdésem, de ez porgősebbnek tánik :)

Szóval:

Tönkrement a Fitbit Flex-em és gondolkodom egy Mi Band 2-n :)
Korábban már írtam ide, viszont most picit utána olvastam a pici device-nak és több helyen olvastam, hogy a mérések (lépés, alvás, pulzus) nem pontosak.Mik ezekkel kapcsolatban a tapasztalatitok?
(Versenyben van még egy fitbit flex 2 meg egy huawei color band a1 - utóbbit ingyen el tudnám hozni)

Sajnos még mindig nem sikerült eldöntenem melyik device lenne jó. Notificationök nem kellenek, inkább az óra funkció billenti picit a Mi Band 2 felé a mérleget.

Annyi lenne még a kérdésem, hogy egyszerre 2 telefonnal tudom-e használni a device-t? (Mind2 telefonon fent lenne a Mi Fit). B kérdésem: Huawei P9 és Samsung Galaxy S7-tel használnám. (Olvastam valahol, hogy Samsungokat nem szereti a band) Vannak tapasztalatok a 2 telefonnal kapcsolatban? (BT stabilitás és egyebek):

Előre is köszi :)

Vamos a la playa.

(#7026) ollie válasza juuzer (#7025) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pulzusmérésre egyik ilyen eszköz sem igazán alkalmas, ahhoz mellkaspánt kell. Persze ezekkel is lehet mérni, de úgy kell felfogni, mint körülbelüli értéket. Ha mozogsz, akkor még annyira sem pontosak ezen a területen. Az alvás és lépésszám mérés viszont nekem elég pontosnak tűnik. Már kb 3 éve használok Mi Band-et (még a legelső verzióval kezdtem), és elég pontosan mutatja mind az alvásomat, mind a lépésszámot.

Jelenleg Galaxy S8+-szal használom, nincs gond a kapcsolattal, de volt már több Xiaomi (Redmi Note 3 és 4), Samsung (S7 edge, A7 2017) és OnePlus (3 és 5) telefonhoz is csatlakoztatva, és érdekes módon a Xiaomikkal volt nekem a legtöbb gondom.

***

(#7027) juuzer válasza ollie (#7026) üzenetére


juuzer
addikt

Köszönöm :)

Nekem volt egy 1. szériás Mi Bandem (a színes ledes), az pl kevesebb lépést mért, mint a Fitbit Flexem - ami engem nem zavart. Csak azt olvastam, hogy a Mi Band 2 is szeret több lépést mutatni a valósnál, ezért kérdeztem. Lehet tartogatom még a 10k-s kuponomat és addig kipróbálom a Mi Band 2-t.

Ahogy néztem a gyári app elég sokat fejlődött (most leszedtem kipróbálásképp) :)

Vamos a la playa.

(#7028) sharp4 válasza juuzer (#7027) üzenetére


sharp4
őstag

Sztem a Mi Band 2 kevesebb lépést mér, mint a mi Band 1 első széria.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7029) Sanki


Sanki
addikt

Üdv.
Ma megérkezett nekem is a miband 2, egyelőre csak a mifit-et raktam fel.
Illetve jött hozzá 2 fólia, 1 mijobs meg 1 másik szíjat vettem még hozzá.

(#7030) sharp4


sharp4
őstag

Az új amazfit-t megrendelte már vki?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7031) Criminal017


Criminal017
őstag

Indiában bemutattak egy "fejlesztett" változatott a Mi Band 2-ből, HRX edition néven. 10%-kal növelték az üzemidőt, de kivették belőle a pulzusmérő szenzort.

(#7032) petipetya válasza Criminal017 (#7031) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az lófütty. Ha +50%-ot dobna az aksin, akkor megérte volna hozzányúlni.

"nincs rá lezsóidő"

(#7033) ChristineHU


ChristineHU
csendes tag

Sziasztok!

Ár tekintetében tudtok e segíteni, mi a reális ára most?

Gearbesten nézegettem, ott 22 usd az ára, plusz szállítási díj.
Találtam ebayen 11 dollárért:
http://www.ebay.com/itm/Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Watch-with-Heart-Rate-Monitor-IP67-Waterproof-/222645622368?epid=518498227&hash=item33d6b69660:g:XgsAAOSwVCRZcCTv
és 15 dollárért:
http://www.ebay.com/itm/Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Watch-with-Heart-Rate-Monitor-IP67-Waterproof-/122607545177?epid=518498227&hash=item1c8bfaab59:g:XgsAAOSwVCRZcCTv

Az ebayesek vajon átverések, vagy tényleg az eredetit adják ennyiért?

Köszi,
Anikó

(#7034) jambiyya válasza ChristineHU (#7033) üzenetére


jambiyya
őstag

eustockon se sokkal drágább, és az garis...

(#7035) Dluinet válasza ChristineHU (#7033) üzenetére


Dluinet
nagyúr

$19
kupon: miband915

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7036) ollie válasza ChristineHU (#7033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen eladóktól ne vegyél semmit ebay-en. Elsőnek szinte semmi eladása nem volt, másodiknak sem sok, és csak 92% pozitív.

***

(#7037) ChristineHU válasza Dluinet (#7035) üzenetére


ChristineHU
csendes tag

Köszi! De mivel most épp akciós, ezért nem engedi rá a kupont.

(#7038) ChristineHU


ChristineHU
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

(#7039) petipetya válasza ChristineHU (#7037) üzenetére


petipetya
nagyúr

Működik a kód, most néztem. Be vagy lépve? Emellett ha több dolog van a kosárban, akkor csak a Mi Band legyen bepipálva.

Egyébként eredeti, csak a nemzetközi helyett a kínai verziót kapod meg innen. Ez semmilyen hátránnyal nem jár, se a Band kijelzőjén, se az appban nem találkozol kínai karakterekkel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7040) ChristineHU válasza petipetya (#7039) üzenetére


ChristineHU
csendes tag

Oh, valóban. Ezek szerint figyelmetlen voltam. Tényleg működik.
Ez így 20.45 usd belgiumi regisztrált küldeményként és biztosítással együtt :K

Azt néztem, hogy a nemzetközi verzió annyi, hogy a doboza és a használati utasítása angolul van. De maga az óra ugyanaz.

Köszönöm!

(#7041) cidalain válasza ChristineHU (#7040) üzenetére


cidalain
veterán

Gearbesten, ha biztositasz, nem szukseges a regisztralt posta, mert a biztositottat eleve regisztralttal kuldi.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#7042) juuzer válasza sharp4 (#7028) üzenetére


juuzer
addikt

Ennek csak örülök :D

Már anno, mikor Mi Band 1ről Fitbit Flexre váltottam akkor pl a Mi Band 1 kevesebb lépést mért, mint a Flex. Az sajnos ha lengettem a karom akkor azt is lépésnek mutatta. Ha a Band 2 az 1es szintjén vagy az alatt marad akkor már boldog vagyok :)

Egyébként az üvegre valahol itthon lehet fóliát kapni? Bár nem tudom mennyire hamar lesz majd karcos szegényke.

Nem bírtam egyébként várni a seggemen és tegnap vettem egyet az edigitálban. Eddig nagyon tetszik. Csak a Flex-szel nem tudom összehasonlítani mert megpurcant az akksija és max egy órát ha kibír. Pedig csinálnék egy összehasonlító tesztet :\ :\

Vamos a la playa.

(#7043) draco31


draco31
veterán

Pár napja én is tulaj lettem, kifogtam egy akcióban 3500Ft körül. 2 éves színes ledesemet váltottam le. Napfényben kicsit karcsú a fényerő, meg külön progi nélkül is igazán kiírhatná a nevet híváskor, ha már angol nyelven ezt meg tudja csinálni a Mi Fit-el.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7044) sharp4 válasza juuzer (#7042) üzenetére


sharp4
őstag

Fóliát én próbáltam. Le is szedtem egyből. Nem volt kivágva gomb helye, ezért elég csúnyán nézett ki. Azóta nem próbálkoztam vele...

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#7045) Rowan66


Rowan66
tag

Sziasztok!
A napokban vettem észre, hogy az eddig tökéletesen működő bandem nem rezeg híváskor. (Más értesítés nincs beállítva.) Volt mostanában a telómon is és a banden is frissítés. Hogy tudnám meggyógyítani? :)

(#7046) Imy válasza draco31 (#7043) üzenetére


Imy
veterán

iOS-nél meg lehet oldani, droidra nincs? Az összefoglalóban mintha írnánka rá megoldást... [link]

(#7047) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szerintetek az miért van hogy egyre többet hülyén méri az alvásom? Pl este is 23:30 körül aludtam el, de már 22:12tól szerinte aludtam, és ilyet egyre gyakrabban csinál...

(#7048) jambiyya válasza Rowan66 (#7045) üzenetére


jambiyya
őstag

Nálam az volt a megoldás, hogy újra engedélyezni kellett a mi fit-nek, hogy hozzáférjen az értesítésekhez.

(#7049) andrisbandi válasza B-L-A-C-K (#7047) üzenetére


andrisbandi
őstag

Fordított esetben, amikor "nem érzi az alvást"
- az a megoldás, h ki kell kapcsolni az alvás közbeni pulzus mérést.

Oka; nem átlagos a viselő pulzusa. Pl gyógyszert szed rá, stb.

Ha be van kapcsolva, próbáld meg anélkül mit mér.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#7050) Cxgrav válasza Dluinet (#7035) üzenetére


Cxgrav
senior tag

2 napja gondolkodom a rendelésen, köszönöm szépen a kódot! :R
Megrendeltem :K

[ Szerkesztve ]

Picture me Rollin' by 2pac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.