Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Dominó85


Dominó85
veterán

Apkmirror - MiFit 2.2.0

* Péter - 06302461862 *

(#1202) atthany válasza ollie (#1200) üzenetére


atthany
aktív tag

áhhhh most csináltam egy újrapárosítást a Mi Fit-tel és lement 1 %-ot 4 nap után (mondjuk naponta egyszer szinkronizálok csak)

(#1203) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!

Kérdésem, hogy honnan érdemes rendelni az Mi band 2-t? Csak azért érdekel mert már divat lett hamisítani a kínai cuccokat is... Ennek esetében nem tudom hogy van-e ilyen mismásolás ezért kérdezlek inkább itt titeket.

Esetleg valami akció nincs kilátásban? (Az is érdekelne hol a legolcsóbb.)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1204) Tibko8 válasza Dyingsoul (#1203) üzenetére


Tibko8
senior tag

Bangood-ról rendeld szerintem. Nekem is onnan van meg szerintem sokunknak. Az szem még most augusztusban tart az akció 9 800 Ft körül van az szem most.

Gearbesten most nem tudom mennyi ott érdemes még megnézni.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1205) Boresz


Boresz
tag

Sziasztok!

Újabb verzió került kiadásra a Mi Bandage alkalmazásból:
Változások:
- kapcsolatbontás jelzése: csengőhang, vibrálás, képernyő bekapcsolása
- új főoldal, az egyes kötések gyors beállítási lehetősége
- Android 4.4 verzión jelzett összeomlás javítása

A kapcsolatbontás új funkció önmagában nem tudom mennyire lesz hasznos (mert a bluetooth elég későn veszi észre ha megszakad a kapcsolat, tehát ha az asztalon hagyod már lehet nem veszed észre olyan messze jársz mire megszólal a telefon :) ), majd jelezzetek vissza légyszíves hogy mennyire használható így, de feltettem mert erre építem a következő funkciót.

A következő funkció a tervem szerint: kapcsolat megszakadáskor időzítetten ismétlődős kapcsolatbontás jelzések, ami kiegészül a képernyőn megjelenő üzenettel, hogy melyik telefonszámot (paraméterezhető) hívja aki megtalálja a telefont.

Az alkalmazás még mindig béta fázisban elérhető:
[link]

Kérdésem is lenne, ha valakinek tetszik és használja, kapcsolódáskor a következő ikon kategóriák találhatók a karkötőn: hívás, sms, emal, chat, facebook, twitter és app. Besoroltam a gyári alakmázasokat a megfelelő kategóriába (reményeim szerint sikerült is), ha van olyan sokak által használat alkalmazás, amit szeretnétek az általános app kategóriából másikba tenni, akkor küldjétek el a google play linkjét és legközelebbi telepítésre besorolom a megfelelő helyre.

Illetve két kérés: ha a programban valamelyik szöveg nem egyértelmű vagy bővebb leírásra szorulna, küldhettek javaslatot és javítom, esetleg ha valaki angolul ránézne hogy nem-e írtam nagy hülyeségeket a programba vagy a google play leírásba és kijavítana azt megköszönném :DD

Köszi a segítséget, előre is.

Ui: ha összeomlana az app, akkor jelentés küldésre kattintsatok, hogy tudjam hol van a hiba, semmilyen személyes információt nem kapok a google-től csak a program log-ot hogy könnyebben beazonosítsam a hibát

(#1206) Tibko8


Tibko8
senior tag

Azt vettem észre a frissítés után hogy mintha sokkal jobban lenne kalibralva a kéz fel emelésre az idő mutatás. Gyorsabban is kapcsolbe.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1207) andrisbandi válasza Dyingsoul (#1203) üzenetére


andrisbandi
őstag

Az áfát is érdemes belekalkulálni az árba;
(22 EUR fölötti rész 27%-a + 2.500 Ft ügyintézési díj).
Egy darab van, h átcsúszik, de nem szabad meglepődni ha nem.

A Banggood korrekt bolt, eredetit küld.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1208) grizlisandor válasza Dyingsoul (#1203) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én Banggood-ról rendeltem, 8417 Ft-be került nekem kuponkóddal.

Más: A napokban érkezik meg a MiBand2őm, szerencsére nem találkozott a vámosokkal. :)
Nem láttam a topikban leírást az üzembe helyezésről, tudna írni valaki, hogy mit és hogy kell?

(#1209) Tibko8 válasza grizlisandor (#1208) üzenetére


Tibko8
senior tag

Behelyezed a pantba. Felveszed a kezedre. Mi fit segítségével parositod a telefonoddal. Használod. Esetleg beállítasz magadnak bizonyos dolgokat("testre szabod") és örülsz. :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1210) rollaz válasza Boresz (#1205) üzenetére


rollaz
tag

Megoldódott az összeomlás, köszönöm!

(#1211) F1DO


F1DO
senior tag

No, hátha más is jár így...
Pár hozzászólással ezelőtt jeleztem, hogy eláztattam a mi band 2-ömet. Az úszást úgy látszik nem teljesen bírja - a kijelző burkolata alatt és a led-es szívritmus szenzornál is kis mértékben páralecsapódás volt látható.

'magától' sehogy sem tűnt el, de gondoltam ha be tudott jutni valahogy a víz, akkor annak ki is kell tudni jönnie. A szétszedés roncsolásmentesen nem megoldható, így aztán kb 20 percen keresztül hajszárítóval melegítettem a kütyüt minden irányból felváltva fújatva. Kézzel épp nem tudtam megfogni, annyira átmelegedett készülékház mellett.

Úgy tűnik a művelet sikeres volt, a pára teljesen eltűnt, a működés pedig maradt ugyanolyan.

(#1212) szpali válasza F1DO (#1211) üzenetére


szpali
addikt

legközelebb "B" opció lehet, ahol még a forrasztások sem mihálylanak meg, hogy beleteszed 1 pohár nyers rizsbe, esetleg silica gel-be

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1213) F1DO válasza szpali (#1212) üzenetére


F1DO
senior tag

Ezt a nyers rizs történetet több felöl is hallottam már, ám szerintem urban legend, el nem tudom képzelni milyen kémiai/technikai/stb hatásmechanizmus folytán 'szippanthatja' ki a nedvességet egy ilyen eljárás..

[ Szerkesztve ]

(#1214) Criminal017 válasza F1DO (#1213) üzenetére


Criminal017
őstag

Kémiai/fizikai magyarázatot nem tudok mondani, de működik. Saját és jó pár ismerős tapasztalatából mondom, hogy működik.

(#1215) ollie válasza F1DO (#1213) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Voodoo Magic!

Viccet félretéve. Tényleg működik, mert a rizs nagyon száraz, és e mellett kitűnően szívja a nedvességet, még a levegőből is. Nekem az a furcsa, hogy valaki kételkedik benne.

[ Szerkesztve ]

***

(#1216) Dyingsoul válasza andrisbandi (#1207) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönöm az emlékeztetőt! :R Kár, hogy nem csússzan be vám-értékhatár alá, nem sokon múlna... :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1217) Dyingsoul válasza grizlisandor (#1208) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azt a kuponkódot át tudnád küldeni? vagy már nem érvényes?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1218) F1DO válasza ollie (#1215) üzenetére


F1DO
senior tag

Teszek még egy próbát a rizsázással, ismét eláztatom a miband-et, aztán meglátjuk! :D

(#1219) Boresz válasza rollaz (#1210) üzenetére


Boresz
tag

Szia!
Én is köszönöm a visszajelzést :)

(#1220) CSAVI38


CSAVI38
tag

Azt meg tudja mondani valaki, hgy miért vanaz, hogy a lépésszámláló jóval többet mutat annál mint amit megyek. Direkt megnéztem gyaloglás köben kb 10 léplés után mindig 15-öt számol. így meg nem igazán nyerő. Ez valami beállítási probléma vagy mitől függ?

(#1221) mcgeri1 válasza CSAVI38 (#1220) üzenetére


mcgeri1
tag

súlyt, magasságot beállítottad az appba? mert elvileg azt is figyelembe veszi.

(#1222) DonCosta válasza CSAVI38 (#1220) üzenetére


DonCosta
tag

Egzakt választ nem tudok rá adni, de én is figyeltem. Azt vettem észre, hogy első pár lépést nem veszi észre. Ha már van valami rendszeresség akkor kezd számolni és ilyenkor azt gondolom pár lépést hozzáad pontosan azért, mert az elején még nem számolt.
Talán ebből adódik, hogy ha kevés lépéssel akarod tesztelni (pl 10 lépés) akkor pontatlan adatokat kapsz, viszont ha már nagyobb lépésszámról van szó akkor az 1-2 eltérés nem jelentős.

(#1223) csavi43


csavi43
csendes újonc

Beírtam a magasságot, meg súlyt. Akkor kiprobálom nagyobb lépésszámmal....
És tényleg, ha 200-at lépek akkor jól mutatja. Érdekes, csak akkor e szerint ha sokat megyek keveset, akkor talán utána korrigál?

[ Szerkesztve ]

(#1224) grizlisandor válasza Tibko8 (#1209) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi! :)

(#1217) vitko: "Chollazos" kuponkódot használtam hozzá, nem tudom, hogy működik még.

Más: Banggood-ról rendeltem mind2 fajta fóliából, na az egyik megjött, de a band-en ül a posta. :(((

(#1225) focvis válasza Dyingsoul (#1216) üzenetére


focvis
veterán

Az enyém is átjött a vámon, csak rohadt lassan érkezik meg, aug. 7-én rendeltem normál postával a banggodról. Remélem a hétvégéig átvehetem.

2016-08-31 06:19 HU1534, Arrival at delivery office
2016-08-29 08:49 HU, Handover to domestic sorting
2016-08-26 09:48 HUBUDA, Handed to customs
2016-08-26 09:46 HUBUDA, Arrival at border point in the destination country
2016-08-13 16:05 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point
2016-08-13 16:05 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point
2016-08-13 16:05 Asendia Hong Kong, Mailed

[ Szerkesztve ]

(#1226) Stefi_dzsi válasza focvis (#1225) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Kíváncsi vagyok az enyém mikor lesz a kezemben. 3-4 nap lemaradásban vagyok hozzád viszonyítva. :P

(#1227) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a részletes válaszokat! :R

Más: Az Mi Band 2-nek mik azok a funkciói amik csak folyamatos telefonos összeköttetéssel használhatóak?
Csak azért kérdezem, mert most az a helyzet, hogy a telefonom Jelly beanes, arra nem jó az appja (A bluetooth 4.0-át sem támogatja a telóm). Viszont van egy Galaxy Tab S-em, amin jelenleg Kitkat van (hamarosan pedig 6-os android lesz) és arra gondoltam, hogy arra letölthetem az appot.

Egyébként amire én használnám főképpen az a lépésszámlálás, az óra (egyértelműen, főleg mivel nincs karórám de régóta keresek valami okosóra szerűséget) és futni is elkezdtem nemrég így a pulzusszámláló is nagy segítség lenne (akik nem futnak nyilván nem tudják miért).

Szóval egy rövidebb listát várnék mire tudnám és/vagy mire nem tudnám használni az esetemben a karkötőt?

Egyébként telefoncsere is lesz majd de még nem tudom mikor, lehet a jövő hónapban de az is lehet, hogy majd csak jövőre.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1228) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ma érkezett meg a második Band 2-m, augusztus 15-én rendeltem a Banggoodtól. Ezt se fogták meg a vámon.

***

(#1229) chatran válasza ollie (#1228) üzenetére


chatran
őstag

Gratula, akkor a banggood is biztonságos ilyen szempontból. :) Nekem a gearbestről jött vám nélkül. A topikot olvasgatva arra jutottam, hogy 20-ból, egyet fognak meg, ami nagyon jó arány.

(#1230) attka válasza Dyingsoul (#1227) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,

Egyelőre pont így használom Én is. Szerintem az értesítéseken kívül minden megy így. Nekem is a Tableten van a progi, és amikor hazaérek akkor szinkronizálom. Óra, lépésszámláló, pulzusmérő, akksi állapot, alvásfigyelő működik, az ébresztőt és a sokáig ülésre figyelmeztetőt nem használom.

Üdv.

(#1231) focvis


focvis
veterán

Srácok, driodon Viber üzenetet jelzi a kütyü?

(#1232) akos_g


akos_g
csendes tag

Én aliexpressről rendeltem vagy 2 hete, ma jött meg, vám nem volt. 9k-ra jött ki forintban. Kaptam egy plusz szíjat, és 2 db fóliát a kijelzőre.

(#1233) Tibko8 válasza focvis (#1231) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igen. De nincs még saját Viber ikonja, Ha a simán a Mi Fitben állítodbe hogy jelezzen akkor egy "app" feliratlesz az órán. De ha megveszed a Mi band Toolst akkor olyan lesz amiet akarsz. Persze csak azok közöl lehet választani amit az óra is ismer. Én a Toolsal használom és így már a rezgésből tudom mi jött de külön ikonja van viber fb stb...

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1234) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Megjött a MiBand, egyszerűen gyönyörű.
Mi fit alkalmazás megvan, regisztrálni telefonról valamiért nem sikerült, de gépről megvan.
Belépés, adatok siker.
Csak hozzá nem tudom adni a band-et.
Bluetooth-ot bekapcsoltatta a Mi fit, és nem találja...

Szerk.: Bekapcsoltatta a helymeghatározást és utána hirtelen meglett...
Most firmware frissítés.

(#1235) Zoty4 válasza grizlisandor (#1234) üzenetére


Zoty4
őstag

használd egészséggel

(#1236) grizlisandor válasza Zoty4 (#1235) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszönöm.

Elsőre megérte, aztán ha reggel nem ébredek akkor lehet máshogy lesz. :DDD
A kéz felemelésre idő mutatás nekem valahogy nem működik, akárhogy próbálkozok...
Tettem rá fóliát, ami tegnap jött, hát nem sikerült valami szépen, pár buborék maradt a fólia alatt. De megfogni is alig tudtam az egységet.
Okos ébresztéshez a Tools & Mi Band kell?

(#1237) RunTimeError


RunTimeError
tag

Sziasztok

Ma megjött az Aug 8. banggood-ról rendelt bandem.
Egy gyorstalpalót tudnak valaki linkelni számomra?
FW: V1.0.02 van rajta jelenleg.

Update:
Magától frissített V1.0.033-ra

[ Szerkesztve ]

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#1238) Kommy


Kommy
veterán

Na nekem is megjött a 16-án este rendelt órána banggood-ról és vám sem volt rá.

(#1239) grizlisandor válasza grizlisandor (#1236) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az időmutatásra rájöttem, csak beállítás kérdése.

(#1240) andrisbandi válasza grizlisandor (#1236) üzenetére


andrisbandi
őstag

..."A kéz felemelésre idő mutatás"...
- Be kell kapcsolni!
Mifit
profil/ miband2/ "Lift wrist to view info"

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1241) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Valaki ilyet próbált már?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1242) oris


oris
aktív tag

Nicsak, új ébresztő program: Mi Band Smart Alarm (XSmart alarm)

Szintén ugyanattól a programozótól: funkciók hozzáadása a gombhoz, szimpla, dupla, vagy tripla tapintás és lendítés esetén: Mi Band 2 Func Button

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1243) doongoo válasza oris (#1242) üzenetére


doongoo
addikt

Ezt a Smart alarmot meglesem

(#1244) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Nekem is megérkezett a kütyü. Semmi gondom nincs vele tökéletesen megy a kijelző bekapcsolás kézemelésre. A gondom egyedül az, hogy iOS-em van és arra az app kicsit butább, mint androidra.
39-es firmware-re frissített.
Még annyi, hogy Huawei P6-al is működik, volt akit ez is érdekelt a fórumba.

Sziasztok!

(#1245) axlfsi válasza chatran (#1229) üzenetére


axlfsi
veterán

Szerintem amugy ez nem a BG, GB vagy akar az ALI-s eladok erdemes, hanem egyszeruen atengedik a vamon, mert nem tartjak nagy (22€ feletti) ertekunek.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1246) focvis válasza Tibko8 (#1233) üzenetére


focvis
veterán

Kipróbáltam egy ideiglenes verzióban (1.4.5) a Mi Fit Tools-t, sajnos nem bírtam működésre bírni a Viber jelzést - se ikont, se semmit - mást nagyon nem próbáltam, leszedtem. Van esetleg valami titka?
Illetve úgy éreztem, hogy nem kedvelik egymást a Mi Fit appal.
Köszi még egyszer!

A Mi Bandage viszont hasznos, ezúton is köszönöm a fejlesztőnek! Esetleg ebbe jó lenne beleszerkeszteni az értesítést ikonokat (pl. Viber). :)

Kínai használati utasítást kaptam, ha valaki keres angol nyelvűt, akkor íme: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1247) Tibko8 válasza focvis (#1246) üzenetére


Tibko8
senior tag

2.0.1 simán működik. Én is használom a vibert. Rögtön jelez az óra. Még az is működik hogy 65 másodpercenként (ezt te állítod be) újra jelez 5x ha addig nem olvasnám el.
Ébresztés is tökéletesen megy. Meg minden más. Te még egy olyan verziót szedtél le amiben nem volt támogatva a band 2.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1248) Boresz válasza focvis (#1246) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Örülök a visszajelzésednek, köszönöm :),. Én úgy tudom, hogy a Viber-nek nincs külön ikonja, vagy valamelyik alkalmazásban láttatok már ikont?

Következő fő ikon kategóriák találhatók a karkötőn (plusz egynéhány speciális amit nem sorolok): hívás, sms, email, chat, facebook, twitter és app. Besoroltam a gyári alakmázasokat a megfelelő kategóriába (reményeim szerint sikerült is), ha van olyan sokak által használat alkalmazás, amit szeretnétek az általános app kategóriából másikba tenni, akkor küldjétek el a google play linkjét és legközelebbi telepítésre besorolom a megfelelő helyre.

Az alap Viber-nél (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip) a chat ikonnak kellene megjelelnie vagy ez nem működik?

[ Szerkesztve ]

(#1249) focvis válasza Boresz (#1248) üzenetére


focvis
veterán

Tudtommal nincs a Vibernek gyári ikonja, az "app" ikont teszi ki.

Én javasolnám, hogy a Viber és a Whatsup kerüljön be a chat kategóriába, de (1.) nem tudom, hogy ez másnak is tetszene-e, (2.) nem tudom, hogy ez nem akasztana-e össze valamit. :)

Más: Nem jelzi a band az SMS-t :/
- kipróbáltam úgy, hogy csak simán bekapcsoltam a "bejövő sms" értesítést a Mi Fit-ben,
- és úgy is, hogy az "App nitifications" listába felvettem a "Messenger" alkalmazást (Nexus 5X, ez a gyári SMS app, droid 7.0-n vagyok).

Erre van valakinek megoldási javaslata? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1250) andrisbandi válasza Boresz (#1248) üzenetére


andrisbandi
őstag

Tools-szal ezekből lehet választani.

focvis
- Nálam "üzenetek" néven szerepel az SMS engedélyezése.

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.