Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy tude olyat a mi fit a vagy a miband tools, hogy ha az óra éppen nem csatlakozik a telfon hoz és közben volt egy nem fogadott hívásom akkor azt újra csatlakozáskor jelezze, ha még nem néztem meg a telón ?

(#1152) Zoty4 válasza Tocika (#1151) üzenetére


Zoty4
őstag

Nem tud

(#1153) andrisbandi válasza Tocika (#1151) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Elmulasztott értesítések mutatása kapcsolódáskor"
- Ezt kell bekapcsolni hozzá a toolsban.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1154) Tocika válasza andrisbandi (#1153) üzenetére


Tocika
aktív tag

Ez be van kapcsolva a de a nem fogadott hívásokat nem jelzi...

(#1155) Zoty4 válasza andrisbandi (#1153) üzenetére


Zoty4
őstag

Ez neked mukodik :F

(#1156) andrisbandi válasza Zoty4 (#1155) üzenetére


andrisbandi
őstag

Hú de égő... tényleg nem működik az elmulasztott hívásokra!
- Elnézést kérek, ezt benéztem!

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1157) rollaz válasza Dominó85 (#1150) üzenetére


rollaz
tag

Továbbra sem működik, az alkalmazás ikonjára kattintva fehér képernyő, majd crash report.

Ettől függetlenül köszönet a segítő szándékért.

(#1158) Dominó85 válasza rollaz (#1157) üzenetére


Dominó85
veterán

Próbálgatom majd logolni a problémát. Mert nálam is fenn állt. Lehet abból az apk fejlesztője is okosabb lesz.

* Péter - 06302461862 *

(#1159) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Tenyleg szukseg lehet/van kijelzovedo foliara vagy uvegre? Ha igen, akkor tudnatok mondani egy megbizhato helyet ahonnan egyiket vagy masikat be lehet szerezni? Sorra olvasom a reviewokat, es mindenhol azt irjak, hogy ez nem tempered glass es/vagy nincs rajta lyuk a gombnak. Tudtok segiteni?

(#1160) Criminal017 válasza fraba (#1159) üzenetére


Criminal017
őstag

Lehet én vagyok a vaksi, de eddig nem találtam tényleges üveget rá, csak fóliát.

A MiJobs fóliát ajánlják többen is, innen 580 Forintért kapsz 2 csomagot: [link]
Kerestem ugyan ezt máshol is, de csak drágábban találtam.

(#1161) Dominó85 válasza Criminal017 (#1160) üzenetére


Dominó85
veterán

[link] - Lyukas Tempered Glass (elvileg)

Amúgy nekem van egy rakat fóliám. Az Mi Jobs-ost nem adom, de más milyen Sikai az van készleten.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#1162) Criminal017 válasza Dominó85 (#1161) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi, majd vállalkozó szellemben rendelek egyet. :)

(#1163) malnabokor


malnabokor
senior tag

Sziasztok,

Nézegetem a terméket, és olyan kérdésem lenne, hogy Apple készülékekkel mennyire működik együtt? Valakinek van rá tapasztalata? Illetve hogyan jelenít meg értesítéseket? (Erre alig találok infót, pedig végignéztem jópár tesztet és review-t, de csak annyit találtam, hogy rezeg, meg kis ikon van a híváshoz és sms-het, meg más alkalmazásokhoz, de melyekhez? ( iPhone-on)).

Köszönöm szépen a segítséget!

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1164) bigdady válasza malnabokor (#1163) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sms telefon email (gyári) megy (külön ikon van mindre). Ezek az appokat támogatja:

[ Szerkesztve ]

(#1165) Boresz válasza Dominó85 (#1158) üzenetére


Boresz
tag

Szia Dominó!

Köszi a jelentés log-ot, ha Te küldted :)
nézem

(#1166) malnabokor válasza bigdady (#1164) üzenetére


malnabokor
senior tag

Köszönöm szépen! :R

Mennyire megbízható, beérkezik minden ezekről? (vagyis látom, nincsenek beállítva az appok, de a hívás, sms, email azok rendesen működnek?)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#1167) bigdady válasza malnabokor (#1166) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hivas sms email jó. Fb csak néha megy de az oka hogy az fb app maga szar mert alapbol sem jelez hanggal csak jelvény megy verziók óta, a bandnek meg kell hogy értesítősáv legyen bekapcsolva (de fb oda sem rak semmit illetve csak néha). Ezért fb-n kekapcsoltam az email jelzést igy megy fb is :)

[ Szerkesztve ]

(#1168) Habsteve válasza Criminal017 (#1160) üzenetére


Habsteve
tag

Uezt rendeltem Alirol, lehet nem eredeti de se nem edzett üveg sem lyuk nincs kivagva, 2 Pcs Set For Xiaomi Mi Band 2 Ultrathin Anti-explosion Screen Protector Film For Miband 2 Smart Wristband Bracelet Screen
http://s.aliexpress.com/7J36nEBn
(from AliExpress Android). Mindenesetre védi a kijelzot, teszi a dolgát. Egyébként felesleges TG hiszen nem akkora a kijelzoje ami egy leejtesnel betorne, megrepedne.

[ Szerkesztve ]

(#1169) GuruZone válasza Boresz (#1136) üzenetére


GuruZone
őstag

LG G4 esetén elindítani elindítja a gyári kameraszoftvert, de képet már nem lő.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1170) fraba válasza Criminal017 (#1160) üzenetére


fraba
aktív tag

Es ez a Mijobs ez lyukas? Vagy ha nem is lyukas, az sem baj, nem fog gyurodni például a gombnyomogatastol?

Dominó85

Budapesti vagy? Azok a foliaid lyukasak?

(#1171) _Moriarty_ válasza fraba (#1170) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

A Mijobs ki van vágva. Nekem levegősödik a széle alatt, lassan cserére érik, de 3-4 hete van fent. Ha ennyi időnként kell cserélni, akkor nekem megéri, mert nem karcolódik.

(#1172) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok,

Megáztattam a Mi Band 2 -ömet, és lecsapódott a pára a kijelző üvegén. Nem vészes, de közelről látható. A A band működik továbbra is.

Próbáltam hajszárítóval kiszárítani, kívülről melegíteni, de semmi eredményre nem jutottam.

Járt valaki hasonlóan?

Szét lehet szedni valahogy ezeket a band-eket?

(#1173) Tibko8 válasza F1DO (#1172) üzenetére


Tibko8
senior tag

Szerintem nem nagyon lehet szét szedni. Ha neki is állsz akkor tuti nem lesz olyan már a ház mint előtte. A másik hogy a vízálló már biztos nem lesz.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1174) bigdady


bigdady
nagyúr

Ios-re kijött a mifit 2.2.0

[ Szerkesztve ]

(#1175) chatran válasza bigdady (#1174) üzenetére


chatran
őstag

Valóban, és frissítette a Band fw-ét. Remélem nem cseszett el valamit és holnap időben ébreszt.

(#1176) bigdady válasza chatran (#1175) üzenetére


bigdady
nagyúr

1.0.0.39-re ja.
És már lehet időformátumot is változtatni már írja dátumot is. Ezt hiányoltam esdig. Szuper

[ Szerkesztve ]

(#1177) Dominó85 válasza bigdady (#1176) üzenetére


Dominó85
veterán

Pff 100% androidra ilyen se lesz... Majd megmagyarázzák miért. De ne legyen igazam.

* Péter - 06302461862 *

(#1178) chatran válasza bigdady (#1176) üzenetére


chatran
őstag

:C Na ez nekem is hiányzott eddig. Mindig örülünk, ha ilyen plusz funkciókkal bővül a Band.
Köszi a tippet. Beletelt egy kis időbe, mire megleltem, hol is kell állítani, de legalább megtaláltam azt a menüt, ahol szerepel az összes értesítés ikonja. :)

(#1179) bigdady válasza Dominó85 (#1177) üzenetére


bigdady
nagyúr

Sokkal jobban támogatott az android. Össze se lehet hasonlítani azzal amit miband tools ad...

[ Szerkesztve ]

(#1180) Zoty4 válasza bigdady (#1176) üzenetére


Zoty4
őstag

ezen a óra mutatásos változttatáson kivül én nem látok semmi változást :F

(#1181) Tibko8 válasza bigdady (#1176) üzenetére


Tibko8
senior tag

Végre. Már pont írni akartam hogy a dátum kijelzes hiányzik. Most már csak androidra is megkene jönnie.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1182) oris válasza Zoty4 (#1152) üzenetére


oris
aktív tag

Úgy tűnik a Mi Bandage program tudja a bluetooth visszacsatlakozásakor jelezni a nem fogadott hívást:
hsz_1126

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1183) bigdady válasza Zoty4 (#1180) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nincs is :DDD

(#1184) Zoty4 válasza bigdady (#1183) üzenetére


Zoty4
őstag

ezek is nagy adatoptimalizásra képesek, 41 MB-ba belefért ez az egy árvácska téma, gratula :D

(#1185) bigdady válasza Zoty4 (#1184) üzenetére


bigdady
nagyúr

Magával az appal együtt annyi...

(#1186) rover45 válasza Zoty4 (#1141) üzenetére


rover45
senior tag

[chelloZotya és Janaboy köszönöm a válaszokat :R

(#1187) bigdady válasza Zoty4 (#1184) üzenetére


bigdady
nagyúr

A dnd már egy hold szóval van itt :)

(#1188) TommyX_


TommyX_
őstag

Most frissült nálam androidon a mifit app 2.2.0-ra, és a mi band 2 fw 1.0.0.39-re.
Itt is megjelent az idő formátum beállítás.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#1189) Tibko8 válasza TommyX_ (#1188) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nekem is frissült. Ha kell valakinek a apk szóljon nyugodtan.
Következő update-be ha beteszik a stoppert akkor az szem már mindent tudd amit egy ilyen könnyű és kicsi karkötő tuddhat.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1190) Dominó85 válasza TommyX_ (#1188) üzenetére


Dominó85
veterán

Hurrá. :C

* Péter - 06302461862 *

(#1191) doongoo válasza Zoty4 (#1180) üzenetére


doongoo
addikt

Futásos részt turkálták még meg

(#1192) szpali válasza TommyX_ (#1188) üzenetére


szpali
addikt

PRO TIPP:
Ha Androidon frissítem az alkalmazást APK-ból 2.2.0-ra, átállítom a Band 2 megjelenését a dátumosra, majd uninstall-t követően visszateszem a Play-es verziót (jelenleg 2.1.8), akkor megmarad a dátumos óra nézet és ugyan úgy lesz Google Fit szinkronizáció (már ha rajtam kívül valakinek fontos ez :)) )

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1193) atthany válasza TommyX_ (#1188) üzenetére


atthany
aktív tag

bementem a play áruházba de még mindig a 2.1.8-as verziót látom, ez hogy lehet?

ja és valszeg a "lefagyott" a akku százalék kijelzésem (más műkődik), már 4 napja 100 %-ot mutat, ez lehetséges?

(#1194) szpali válasza atthany (#1193) üzenetére


szpali
addikt

A play később frissül. Először a kínai oldalol, majd az apkmirror-on elérhető az új verzió.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1195) Tibko8 válasza atthany (#1193) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nekem maga az alkalmazás dobta fel a frissítést. De ha automatikusan nem dobja fel akkor a bellitasok alatt van lehetőség frissítés keresésre.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1196) Stefi_dzsi válasza Tibko8 (#1144) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Láma kérdés: a Mi Band Tools vagy csak Tools néven emlegetett progi az ez? :B

(#1197) Tibko8 válasza Stefi_dzsi (#1196) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igen ez az. Csak lusta voltam kiírni az egész nevét :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1198) fectin válasza Tibko8 (#1195) üzenetére


fectin
csendes tag

A playes verzio kissé "butiott" verzio. Ott nincs lehetőség a beállításokon belul fríssiteni.

(#1199) Tibko8 válasza fectin (#1198) üzenetére


Tibko8
senior tag

Tényleg? :F Bár ha belegondolok én lehet hogy rögtön az apkmirror oldalról szedtem le őket és utána kézzel frissítettem amit feldobott az app.
Ha valakit érdekel a 2.2.0 akkor feltöltöm. Apkmirror-on még nincs fent.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1200) ollie válasza atthany (#1193) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mi Fit is 100%-ot mutat? Mondjuk nekem nem ennyi ideig, de 1 napig simán marad 100%-on a Band.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.