Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) mentic18


mentic18
tag

Sziasztok. Az el következő napokban szeretnék egy Mi Band 2 karperecet venni. Most le van értékelve Tinydealen, nekem az teljesen megfelelne. Viszont azt nem tudom hogy van e ellene szóló ok. Gondolok ilyenkor a napfėnyben való olvashatóságra, merülėsi idő, karcállóság. Segítenėtek abban hogy a negatív dolgokat összeírjátok nekem?
Előre is köszönöm.

Samsung Galaxy A53 5G

(#952) andrisbandi válasza mentic18 (#951) üzenetére


andrisbandi
őstag

Tűző napfényben alig olvasható a kijelző. Normál fényviszonyoknál viszont remekül olvasható.

A merülési idő értékelése attól függ mihez viszonyítja az ember.
Kb 3 hetente kel tölteni.
(A régebbieket elég volt kb 5 hetente, míg pl az okosórákat egy-két naponta kell.)

Kb annyira karcolódik mint az előző verziók.
Két hónaposan van rajta 10 mikrokarc, ami csak "tükröztetve" látszik.
Szerintem a nagyobb karcok sem lesznek majd zavaróak, mert a kijelző jóval beljebb van, olyan fél mm mélyen, arra fókuszál a szem.

Általánosságban sokkal jobban szeretem mint az előző Mibandokat, de nekem is feltűnt, h a szíjja ugyan kényelmesebb, mint a régieknek, de gyorsan "elcsúnyul". Horzsolásos, kopottas kinézetű lesz.
Alapos takarítással, pl törölközővel átdörzsölve látszólag javul, de pár nap múlva megint ugyan olyan..

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#953) távcsőves válasza mentic18 (#951) üzenetére


távcsőves
senior tag

Jep, 33$ ott. Bangood viszont 32.5$ :) Ha már fillér b... akkor legyen rendesen az.

Andrisbandi: köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#954) oris


oris
aktív tag

Meg tudnátok nézni a Mi Fit-ben az alvás statisztikában a heti/havi statisztikákat? Nálam az elalváshoz már hónapok óta teljesen fals eredményeket mutat.
A napi értékek valósak! Csak a heti, havi statisztika ami problémás.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#955) bigdady válasza oris (#954) üzenetére


bigdady
nagyúr

iphone-on jó

(#956) oris válasza bigdady (#955) üzenetére


oris
aktív tag

Köszönöm... Nem tettem hozzá, hogy android 5.1, Xiaomi market-es Mi Fit-ről van szó.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#957) Jeffjn válasza oris (#956) üzenetére


Jeffjn
tag

Rakjál rendes Playstore-ost, hátha az segít. Nekem sok gondom volt a Xiaomi marketessel, le is szedtem.

(#958) oris válasza Jeffjn (#957) üzenetére


oris
aktív tag

Milyen gondok voltak?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#959) Benyuss válasza andrisbandi (#952) üzenetére


Benyuss
tag

3hét?? Nálam 10 napnál tovább nem bírja. Értesíteseket nem küldök rá, csak a hívást jelzi, lépést számlál, este alvást figyel (amihez használhatja a pulzusmerot), valamint inaktivitási figyelmeztetés. Hogy a fenébe bír annyit?

[ Szerkesztve ]

(#960) andrisbandi válasza Benyuss (#959) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Sleep assistant" nálam kikapcsolva.
3 db sima ébresztő van beállítva.
Email, SMS értesítő a Mi band tooslból, 2 pecenként, amíg el nem olvasom. (Napi 15 db email, kb)
Napi ~15 km gyaloglás.
A pulzusmérést nem használom. Csak néha poénból, ha már van...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#961) Dominó85 válasza Benyuss (#959) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha nem létfontosságú az hogy a teló folyamatosan BT kapcsolatban legyen az Mi Band-vel. Akkor kapcsold ki és voilá, máris meg van a közel 3 hét üzemidő. A sleep assistant max 2-3%-ot fogyaszt. Ellenben a napi 4-5 hívás meg tucatnyi sms a rezgőmotor miatt leveri az aksit a padlóla le, de dulván... :DDD Jó persze, akkor minek van, ha a hívásokat és az emaileket nem jelzi. No meg ha facebook messengered vagy chatelős apk van fent, majd minden egyes új üzinél rezzen (nettó faxság), hisz ha chatelek akkor a kezemben a teló. Ha meg elfoglalt vagyok mondjuk munkahelyen, nem a telót illik nyomkorászni. Mindegy, ezért van a hatalmas szórás. Ki mire használja. Én naponta 2x szinkronizálok, este alvást figyel pulzussal és van 2 ébresztésem valamint az inaktivitás jelző. Így 18-24 nap az üzemideje.

* Péter - 06302461862 *

(#962) blod001 válasza Dominó85 (#961) üzenetére


blod001
tag

Mivel trackeled a pulzust alvasnal?

(#963) Tibko8 válasza Dominó85 (#961) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nálam be van kapcsolva az hogy ha világít a kijelző és értesítés jön akkor ne rezegjen.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#964) bigdady


bigdady
nagyúr

Nalam minden be van kapcsolva es 07.31-én töltöttem. Most 27%

(#965) Benyuss


Benyuss
tag

Srácok szerintetek a termálvizet bírja?

(#966) bigdady válasza Benyuss (#965) üzenetére


bigdady
nagyúr

Simán. Ha kamikáze csúszdát bírta :)

(#967) Tibko8 válasza Benyuss (#965) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én most jöttem haza a nyaralásbol és egy héten át tengerben ázott egy huzamban 2 órákat de megsem érezte.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#968) Benyuss válasza Tibko8 (#967) üzenetére


Benyuss
tag

Ez szuperül hangzik de az ásványi anyagok és a meleg miatt félek. 2 hétre mennék ázni és nem szívesen hagynám itthon.

(#969) bigdady válasza Benyuss (#968) üzenetére


bigdady
nagyúr

A sós víz durvább szerintem

(#970) TommyX_


TommyX_
őstag

Úgy látom, akkor a Balatoni fürdőzés sem ártana a miband 2-nek, ugye?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#971) Criminal017 válasza TommyX_ (#970) üzenetére


Criminal017
őstag

Nem, hacsak nem lesz fél óránál tovább folyamatosan vízben. :)

(#972) Dominó85 válasza Criminal017 (#971) üzenetére


Dominó85
veterán

4-5 órákat voltam Balcsiban egy huzamban az Mi Band 2-vel még Július elején. Azóta is teszi a dolgát.

* Péter - 06302461862 *

(#973) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

3.0-ás BT-vel működik az eszköz? Mert Huawei Ascend P6-on az van ugye.

Ezek közül valaki rendelt már?

Stainless Steel Watch Strap for Xiaomi Miband 2 - BLACK
Camouflage Pattern Watch Strap for Xiaomi Mi band 2 - GRAY
Camouflage Pattern Watch Strap for Xiaomi Mi band 2 - GREEN 190379602
Camouflage Pattern Watch Strap for Xiaomi Mi band 2 - BLUE

Ezzel pontosan mér a Mi Band 2?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#974) ollie válasza zsolti72837 (#973) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kis esély van rá, hogy működik, de még ha sikerülne is működésre bírni, akkor is 1-2 nap alatt lemerülne a Band, mert a teló nem tudja a BT4LE-t.

***

(#975) Criminal017 válasza Dominó85 (#972) üzenetére


Criminal017
őstag

Akkor lehet, hogy IP68-as a kütyü. :D

(#976) bigdady


bigdady
nagyúr

Iphonon nektek jelez emailt vagy facebookot a miband? Nekem csak hivas meg sms, hiaba kapcsolom be a tobbit... :O

(#977) zsolti72837 válasza ollie (#974) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja értem. Köszönöm. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#978) lukgab válasza bigdady (#895) üzenetére


lukgab
tag

Neked a MI FIT ben látott lépés számot írja be az Egészség appba?

Ryzen 5900X + TUF x570 + RTX 4090 // LG C2 // LG CX // ZyXEL 326 NAS

(#979) Keksz válasza bigdady (#976) üzenetére


Keksz
senior tag

Facebook nekem OK.
Emailre nem a gyári klienst használom.

(#980) Jeffjn válasza oris (#958) üzenetére


Jeffjn
tag

Alvás időt 1x rosszul mérte és nem lehetett editálni. Aztán mást mutatott az account stat füle mint, amit a főképernyő, hiába szinkronizáltam.

(#981) chatran


chatran
őstag

Valaki világosítson már fel legyen kedves, hogyan kell ébresztéskor végleg kilőni a Band rezgését.

A reggelem úgy indult, hogy ébresztett, megnyomtam és elhallgatott. Ekkor felkeltem és kisétáltam a WC-re, majd át a fürdőszobába, innen ki a konyhába majd vissza a fürdőbe zuhanyozni. A bandet letettem a mosógépre. Egyszer csak hallom, hogy rezeg veszettül, ránézek ébresztés ikon. 10 perc múlva megint és megint. Mikor végeztem ránéztem, hogy felkelés óta mennyit léptem, és megdöbbentem mert 0-át mutatott.
Ezek szerint a fent leírt felkelés utáni tevékenységeket lebegve végeztem el. :DDD

Az előző band-em ébresztését simán ki tudtam nyomni, ha duplán koppintottam rá. Ez működhet ennél is?
Valaki írta korábban, hogy rázzam a kezem úgy, mintha egy kulcsot pörgetnék. Ez nekem sajnos nem működött, rázogattam a kezem, minden irányba, de nem sikerült ezzel elhallgattatni.
Ti ki tudjátok kapcsolni normálisan? Vagy ti nem laktok ilyen kis lakásban, 200 m-re van a WC és mire elértek oda észbe kap a band, hogy már felébredtetek. :D

(#982) andrisbandi válasza chatran (#981) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ahogy írták már;
úgy érzi nem keltél fel, azért ébreszt újra. Pl leteszed a mosogépre, gép/tévé elött ülsz stb..

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#983) Benyuss válasza andrisbandi (#982) üzenetére


Benyuss
tag

(#984) Zoty4


Zoty4
őstag

Megjött a fém szíj a Mi band 2-höz, szerintem nagyon jól néz ki, bár jobb lenne ha mágneses lenne a szíja mint a applewatchnál

(#985) Dominó85 válasza Zoty4 (#984) üzenetére


Dominó85
veterán

A csat lenne mágneses vagy ami az Mi bandet alulról fogja? Csak mert két féle fém szíj van. Az egyik (ami nekdd és nekem van) az két pöcökkel rögzíti az Mi bandet, míg a drágább az mágneses. Bár nem hinném hogy a szenzoroknak a mágneses jót tenne hosszú távon.

* Péter - 06302461862 *

(#986) Zoty4 válasza Dominó85 (#985) üzenetére


Zoty4
őstag

mágnessel rögziti a mi bandet, de én a szíjra gondoltam, hogy ne keljen csatolni

(#987) Dominó85 válasza Zoty4 (#986) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem olyan biztos, hogy egy mágnes elég erős védelmet adna egy ing alsócsuklógallérjával szemben.

* Péter - 06302461862 *

(#988) Zoty4 válasza Dominó85 (#987) üzenetére


Zoty4
őstag

applewatchnál simán működik, kollégának van és korrekt

[ Szerkesztve ]

(#989) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, mivel sehogy sem akar már a Band 2-m kommunikálni semmivel, kénytelen voltam újat rendelni. Remélem, hogy nem következik be ugyanez még egyszer, különben az lesz az utolsó Xiaomi termékem. A Banggood amúgy nem 4-5 nap alatt sem válaszolt a garanciális kérelmemre.

***

(#990) andrisbandi válasza ollie (#989) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha az ügyintéző nem ért hozzá, megszakérteti a panaszt (erről szoktak informálni, de ezek szerint ez elmaradt), majd utána jelentkezik egy két kör időhúzásos formalevéllel, amire udvariasan válaszolva ragaszkodni kell a full refund-hoz, ha olyan a szitu.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#991) ollie válasza andrisbandi (#990) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

(#992) bigdady válasza Keksz (#979) üzenetére


bigdady
nagyúr

És hogy állitottad be mert én hiába kapcsoltam be az fb app es az email
Kapcsolót akkor sem jelez.
Jelzi hivast smst is mellette?
Priviben is jöhet. Köszi

Más: clear data-t hogy lehet vele csináltatni?

Lukgab: nem. Mintha sokszorozná azt a health appban

[ Szerkesztve ]

(#993) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

BLE-t tud a P6 csak 3.0-ás a BT. akkor se tudja kezelni a Band-ot?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#994) ollie válasza zsolti72837 (#993) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az LE (Low Energy) szabványt a BT4-gyel vezették be, így ez elég furcsa.

***

(#995) zsolti72837 válasza ollie (#994) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát akkor nem értem. :(

[link]
[link]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#996) ollie válasza zsolti72837 (#995) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez mondjuk érdekes, de nem biztos, hogy kompatibilis, mert a 4.0-s BT-vel lett végleges a szabvány. Persze ha úgy oldották meg a mobilodban, mint ahogy az később a szabványban kikötötték, akkor nyilvánvalóan működnie kell vele a Mi Band-nek.

***

(#997) crok válasza ollie (#996) üzenetére


crok
nagyúr

Furcsább tény, hogy a v4.0 szabványt 2010-ben véglegesítették és az iPhone 4S volt az első v4.0 implementációval rendelkező mobil - 2011 Októberében.. A Huawei P6 meg 2013 Júniusban jött ki.. majd' két évvel az első v4.0-s telefon és majd' három évvel a szabvány létrehozása után.. úgyhogy szerintem vinnie kéne. Blőd lenne ha nem : \

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#998) zsolti72837 válasza ollie (#996) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát ez fura.

Akarok venni egyet, de előtte kipróbálnám, hogy csatlakozik-e. Valahol ki lehet?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#999) andrisbandi válasza zsolti72837 (#998) üzenetére


andrisbandi
őstag

Én a teló fórumán megkérdezném, ha találni ilyet.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1000) Zoty4 válasza zsolti72837 (#998) üzenetére


Zoty4
őstag

Probald ki barmilyen bt fulessel, szinte kivetel nelkul bt 4-es mind

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.