Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) tahepa válasza Black_Raven (#7992) üzenetére


tahepa
senior tag

Fontossági sorrend számít?
1. Unpaír
2.Kijelentkezés

vagy fordítva ...esetleg mindegy?

(#8002) Black_Raven válasza tahepa (#8001) üzenetére


Black_Raven
veterán

Pont jó.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8003) mtappi


mtappi
csendes tag

Sziasztok!
Nem találom, hogy tudom átállítani a magasságom.
Tudnátok segíteni?
Köszi

(#8004) Talala válasza mtappi (#8003) üzenetére


Talala
senior tag

MiFit - Profil - jobb felső sarok kis "kocka" ikon

(#8005) mtappi válasza Talala (#8004) üzenetére


mtappi
csendes tag

Köszönöm, sose találtam volna meg😃

(#8006) Keem1 válasza mtappi (#8005) üzenetére


Keem1
addikt

Nőttél kicsit az első beállítás óta? :DDD

(#8007) mtappi válasza Keem1 (#8006) üzenetére


mtappi
csendes tag

Nem, azon már nagyon rég túl vagyok.😃
Gondoltam kiprobálom, hogy változik a megtett távolság számítása, ha 10 centivel alacsonyabbra állítom.

[ Szerkesztve ]

(#8008) Pttypang


Pttypang
veterán

Végül a kuponos verzióból berendeltem egyet, kipróbálást éppen megér.
Strava-val akkor kompatibilis az óra ha fentvan a mi app?

Everybody lies.

(#8009) ollie válasza vince (#7999) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mégis mit vártatok GPS-es üzemidőtől? Majd ha lesz ezekben a karperecekben 2000-es akku, el fognak menni 2 napig is bekapcsolt GPS-szel. Addig is lehet találgatni, hogy hova kerülne akkora akku egy akkora karperecbe, ami kissebb egy 2000-es akku méreténél.

***

(#8010) Roland0224


Roland0224
senior tag

Hali
Ez az új huawei óra milyen ? Tudtok valamit apum szeretne egyet.

(#8011) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

A mi band 3 megjelenéséről tudtok valamit:F
Feleségemnek szeretnék venni 1 mi band 2-t, de azt találtam, hogy idén megjelenik a 3.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#8012) andrisbandi válasza kleinguru (#8011) üzenetére


andrisbandi
őstag

A Miband 2 árásávjában nem lehet jobbat gyártani.
5 ropiért ez a csúcs perec.

Sokszoros áron vannak vannak Xiaomiban is újabb típusok.
Nagyobb aksival, képernyővel, GPS-szel.

A versenytársaknak szintén léteznek drága okosóráik.

A Miband 2 árában nem tudok elképzelni egy Miband 3-at.

Ha kevés a Mb2, akkor lehet inkább egy másik gyártó sokkal drágább perecét érdemes kipróbálni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#8013) Flashy válasza kleinguru (#8011) üzenetére


Flashy
veterán

eddig minden cikknél, ami úgy tűnt, hogy a Mi Band 3-ról szól, megnyitás után kiderült, hogy valami kattintásvadász blogger írt arról hogy mit gondol milyen lesz, vagy hogy ő mit szeretne a Mi Band 3-tól. vagy nem is Xiaomi karkötőről szólt, csak a címébe csempészték bele.
amúgy igaza van az előttem szólónak, úgy érezzük, hogy a jelenlegi technológiával a Mi Band 2-t nem lehet lényegesen felülmúlni, minden fejlesztéssel valami lényeges jó tulajdonsága sérülne (méret, üzemidő, ár, stb.)

(#8014) kleinguru válasza andrisbandi (#8012) üzenetére


kleinguru
addikt

Köszi, megrendeltem akkor a 2-t

Neked is köszi Flashy

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#8015) kmarci25


kmarci25
veterán

Van arra lehetőség, hogy a Mi Fit értesítést eltüntessem a záróképernyőről, de az értesítési sávból nem? Az is jó, ha az ikon sem látszik az értesítési sávban, hanem csak akkor jelenik meg, ha azt lehúzom. (Pár app tud ilyet, nálam ilyen a Notify&Fitness app, illetve a GSM Battery Monitor is.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8016) sakraphad


sakraphad
kezdő

sziasztok

olyan kerdesem lenne, hogy ha megszakad a bluetooth kapcsolat.. pl. lemerul a telo, bluetooth hangszorot hasznalok egy ideig.. de az ora a kezemen van. attol meg az ora logol es ha ujracsatlakoztatom a telohoz jovairja az adatokat, vagy a bluetooth megszakadta es ujracsatlakozas kozotti idoszakban nincs log?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 4 (4/64) + Mi Band 2 | LineageOS 14.1

(#8017) kmarci25 válasza sakraphad (#8016) üzenetére


kmarci25
veterán

Van log, újracsatlakozás után szinkronizál. (Ezt ki is írja.) De pl. nálam kapcsolatban maradt úgy is, hogy közben bluetooth-on zene is ment.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8018) dobolan válasza sakraphad (#8016) üzenetére


dobolan
senior tag

Bluetooth fülessel együtt nekem működik, nem szakítja meg a kapcsolatot.

(#8019) vince válasza sakraphad (#8016) üzenetére


vince
őstag

Nálam (Redmi 4X) sincs gond bt headsettel, kapcsolatban marad.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#8020) sharp4 válasza kmarci25 (#8017) üzenetére


sharp4
őstag

Mivel folyamatos kapcsolat nincs, csak akkor kapcsolódik, ha szinkronizál! 10 napot tud log-olni a karkötő szinkronizálás nélkül!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8021) Degeczi válasza sakraphad (#8016) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha folyamatos kapcsolatban lenne a szíj a telefonnal, nem bírná 3 hétnél is tovább egy töltéssel...

Gond ezért azzal lehet, ha nagyon sokáig nem szinkronizálsz, és közben betelik a MiBand memóriája, mert arról nincs infó, mekkora
De pár napon belül (akkor pedig csak szinkronizálsz) ezzel sem várható gond.

(#8022) bigrob válasza Degeczi (#8021) üzenetére


bigrob
őstag

Ha nincs folyamatos kapcsolatban akkor hogy jelzi a hívást? :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#8023) sharp4 válasza bigrob (#8022) üzenetére


sharp4
őstag

Amikor szükséges, akkor kapcsolódik, mi nem érthető?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#8024) Degeczi válasza bigrob (#8022) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Miért kellene ahhoz folyamatos kapcsolat? :F
Amikor bejön a hívás, akkor veszi föl a kapcsolatot a telefon, addig a MiBand csak készenlétben figyel, ami minimális energiafelhasználású, hiszen adnia nem kell, csak a rádióvevője figyel

(#8025) kmarci25 válasza kmarci25 (#8015) üzenetére


kmarci25
veterán

Megint megkérdezem... ;) Hátha csak leveszett az éterben a kérdés.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8026) Zoly75


Zoly75
aktív tag

Olyan problémám lenne, hogy mostanában rendszeresen szakad meg a kapcsolat hívás közben. Akár én hívok, akár engem hívnak. Mindannyiszor a Mi band 2 is rezeg egy rövidet.
Lehet, hogy a Mi Band 2 vagy a Mifit, vagy a Mi Bandage kavar be?
Huawei P9 lite telefon

(#8027) KamuMazsola válasza kmarci25 (#8025) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Mileyen telefont használsz? Én RN4 Globalt és ha az értesítési sávot legördítem, hosszan érintem a mi fit ikonját akkor előjön az értesítések menü ahol ki-be lehet kapcsolni a mi fit értesítéseit akár a zárképernyőn is.

Üdv.: KamuMazsola

(#8028) Roland0224


Roland0224
senior tag

Bocsi a kérdésért gondolom volt már de nem tudok visszakeresni most. Ha másik Mi accounttal szeretném használni akkor Mifitben unpair simán ?

(#8029) Black_Raven válasza Roland0224 (#8028) üzenetére


Black_Raven
veterán

Unpair+kijelentkezés(a fiókból)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8030) Roland0224 válasza Black_Raven (#8029) üzenetére


Roland0224
senior tag

Rendben köszönöm! :D

(#8031) kmarci25 válasza KamuMazsola (#8027) üzenetére


kmarci25
veterán

Gondolom miui, mert nekem ilyen nincsen, alap androidot használok egy Elephone P8000-en. De mindegy is már, alkalmazáskezelőben letiltottam az értesítéseket, csak így sehol sem látszik semmi, de jó lesz ez így.

Más.

APKmirroron új Mi Fit van fenn: 3.1.3.2, algoritmus (ez nem biztos, hogy változott): 1.1.09
Látható változást nem vettem észre.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#8032) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

iOS appban nincs ne zavarjanak mód ugye? Kicsit idegesítő, hogy 21:00-kor a telefon átmegy alvóba, de ha írnak akkor rezeg a karkötő.

(#8033) Almos válasza -secret- (#8032) üzenetére


Almos
aktív tag

De, az iOS appban is be lehet állítani a Band számára alvó módot, amikor nem jelez semmilyen értesítést. Fejből most nem tudom pontosan hol, asszony használja...

(#8034) -secret- válasza Almos (#8033) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja meg is van. :R

(#8035) porse válasza Almos (#8033) üzenetére


porse
senior tag

Ebből kifolyólag múltkor aludtam délután és az órán megjelent a kis hold jel, tehát napközben is tudja hogy alszom, csak nem kezd vele semmit.

... szerintem.

(#8036) novoszath


novoszath
senior tag

sikeresen be szereztem egy ilyen karkotot aki esetleg wp vel hasznalja az ram irna puben?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#8037) #57527808


#57527808
törölt tag

windows-on még mindig nincs hívásjelzés?
anyámnak rendeltem egy mi band 2-t, és emlékeim szerint windows-os telefonon nem sok lehetőség volt. bár sokat panaszkodik a winfosra (főleg viberen belül eltűnő üzenetekre frissítés után), de még nem akar váltani droidra. akkor a karkötő mellé vehetek telefont is, ha hívásjelzés lenne a legfontosabb?

(#8038) Degeczi válasza #57527808 (#8037) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nincs hivatalos app, a külső fejlesztésűre viszont mintha azt írnák itt, h már tudja az értesítéseket is:
https://forums.windowscentral.com/windows-phone-accessories/432232-mi-band-windows-phone.html
(egy Notify Mi Band app)

[ Szerkesztve ]

(#8039) Keem1 válasza #57527808 (#8037) üzenetére


Keem1
addikt

Szerinted miért vetett már keresztet a Microsoft is a mobilos windowsra? Mert kb. elhibázott döntés évek óta wines telefont venni. Annak idején (az elején) láttam benne potenciált, de hamar kiderült, hogy ez biza halott ügy, csak nem mondták ki hivatalosan - eddig. Nem lesz erre már semmi sem.

Aki anno játszott a GTA San Andreassal, talán emlékszik a sivatagi területen a sziklák közti szellemfalura, még küldetések része is volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8040) #57527808 válasza Degeczi (#8038) üzenetére


#57527808
törölt tag

köszönöm:R
bind mi band vagy hasonlóra emlékeztem, a linkelt app nevéből is adódik, hogy elvileg jó arra. egy próbát mindenképpen megér, ha megérkezett a karperec.

(#8039) Keem1
biztosan különös perverziónak számít, de nekem kifejezetten tetszett. azt hozzá kell tenni, hogy csak telefonálásra meg sms-re használom a telefonokat 99%-ban. a faék egyszerűsége és gépigénytelensége miatt is pozitív csalódás volt nekem az oprendszer. anyámnak azért vettem anno, mert szerintem elég egyszerű az idősek számára is a felhasználói felület. megkapta pénteken, és hétfőn csak annyit kérdezett, hogy hol a zseblámpa? elfelejtettem felrakni :B

[ Szerkesztve ]

(#8041) chatran


chatran
őstag

Megérkeztek az eredeti szíjak. Itt írtam róla bővebben.

(#8042) Keem1 válasza chatran (#8041) üzenetére


Keem1
addikt

Én is rendeltem kettőt és ugyanezek a tapasztalataim. :K

Én mindkettőt 1,01 dolcsiért vettem ($0,99 + $0,02 szállítás)

[ Szerkesztve ]

(#8043) zileut


zileut
tag

Sziasztok. Stopper funkció van a Mi Band 2-ben vagy vmilyen app-pal beállítható?

(#8044) ollie válasza zileut (#8043) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs és nem lehet.

***

(#8045) carr


carr
őstag

Megérkezett a kütyü. ~16$ volt. és egész jó. 2. reggelre ébredtem, valami alvásbigyót bekapcsoltam, reggelre nem volt párosítva. de telót (redmi 4x global) újraindítottam, és jó lett.
:R
köszi a kódot!
:))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#8046) sarkan


sarkan
aktív tag

Sziasztok!
Tudom, hogy már volt de már tiszta ideg vagyok.
Huawei P10 lite és mi band 2.
Tökéletesen működött idáig este nem volt kapcsolat és azóta nem tudom csatlakoztatni újra.
Milyen praktikák vannak a csatlakozásra?

(#8047) internetezoo válasza sarkan (#8046) üzenetére


internetezoo
senior tag

(#8048) spiderpig820 válasza Degeczi (#8038) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

az értesítéseket tudja, de a hívásról csak akkor jelez, ha már nem fogadottá válik. mikor a telefon csörög, akkor nem jelez, ha már csörög, akkor jelez.

4B

(#8049) Árpi001


Árpi001
senior tag

Nektek a naptár jelzések, emlékeztető, szülinap, stb megjelennek a mi bandon?
Samsung, saját naptárt használok, nem Googlet.

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#8050) Boresz válasza zileut (#8043) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Mi Bandage-ben van megoldás a stopper funkcióra, próbáld ki, hátha beválik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.