Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Soocy


Soocy
csendes tag

Sziasztok!
Aki előrendelt, honnan tette? Nem tudom melyik oldalak megbízhatóak.

(#102) draco31 válasza Soocy (#101) üzenetére


draco31
veterán

Én nem rendeltem még, a Banggood-ról nyugodtan lehet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#103) micafighter válasza Soocy (#101) üzenetére


micafighter
nagyúr

Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás topic összefoglalójában van ajánlott boltos lista a fórumtársak tapasztalatai alapján.

(#104) elmepocok


elmepocok
tag

A megtett távolságot önmagában milyen elven méri? Lépésszámból számolja tovább vagy hasonló?

(#105) draco31 válasza elmepocok (#104) üzenetére


draco31
veterán

Igen, mert be kell állítanod a magasságod is, testsúlyt, stb. és így következtet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#106) pusszycat válasza draco31 (#105) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kb. annyira hiteles, mint a jóslás. A gps-es már más tészta. Csakhát annak ára van. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#107) ZolkoW válasza pusszycat (#106) üzenetére


ZolkoW
őstag

az a 10-20%-os pontosság,amit az 1-es is tudott, simán jó a célra.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#108) #16820480 válasza pusszycat (#106) üzenetére


#16820480
törölt tag

A GPS-es pedig beltérben használhatatlan. Egyébként az 1-es az futó módban a telefon GPS-ét használja, nem a lépésszámlálót a megtett távolságra.

[ Szerkesztve ]

(#109) elmepocok válasza draco31 (#105) üzenetére


elmepocok
tag

Értem. Pedig futáshoz, kerékpárhoz ultra praktikus lenne, ha nem kéne telefont vinni, csak egy ilyen a karra és kész. De az akkor még odébb van, legalábbis ilyen árszinten.

(#110) ZolkoW válasza elmepocok (#109) üzenetére


ZolkoW
őstag

futáshoz igényszinttől függően jó lehet, de bringázás közben a kezeden semmi értelmeset nem fog mutatni szvsz..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#111) elmepocok válasza ZolkoW (#110) üzenetére


elmepocok
tag

Igen, ezaz, bár a bringán még kevésbé fájó egy telefon, de futáshoz baromi jó lenne, ha gps-szel le tudna követni, aztán mikor hazaértem, telefonra átjönnek az adatok és mehet a kiértékelés. De ez lehet, hogy túl elrugaszkodott még, szóval marad a telefon. :D

(#112) pusszycat válasza elmepocok (#111) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben van GPS Samsung gear fit 2

Biciklizéshez kiemelten ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#113) ( V ) válasza pusszycat (#112) üzenetére


( V )
veterán

és ez már kompatibilis a nem samu készülékekkel is?

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#114) adabra válasza pusszycat (#112) üzenetére


adabra
senior tag

Szerintem biciklizéshez ez ajánlott: [link]
:D

Hajlamosak vagyunk túlzásba esni, és minden lépésünket/tekerésünket/stb-t mérni akarjuk. Régen is marhajókat bicajoztunk/túráztunk/futottunk, anélkül, hogy pontosan tudtuk volna, hány métert tettünk meg, mennyi volt a pulzusunk. A korsó sör is ugyanolyan jólesett utána (néha közben)...

Persze aki (fél)profi módon űzi ezeket a tevékenységeket, annak jók az ilyen kütyük, de ők inkább valami profibb cuccot használnak.

No offense.

(#115) pusszycat válasza adabra (#114) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Na ilyen se volt még a fejemen,nem megyek én 100-al. Azért a kalória számláló csak jó valamire...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#116) HKorn válasza pusszycat (#115) üzenetére


HKorn
addikt

Én egyszer vettem egy ilyen sisakot, hogy majd milyen jó lesz, aztán azóta se volt rajtam. Valahogy zavar.

Bicózáskor távolságmérésre továbbra is a telót használom (SportsTracker), Bandi meg jó lesz pulzusmérésre.

Előrendeltem én is a Mi Band 2-őt, júli 11 a várható érkezés... :((

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#117) Weeman1 válasza ( V ) (#113) üzenetére


Weeman1
veterán

Próbáld ki és megtudod. :)

Xiaomi 11T Pro

(#118) pusszycat válasza ( V ) (#113) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Minimum Android 4.4 és 1.5 GB RAM kell hozzá.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#119) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

Hétvégén néztem, aliexpressen 26 dollár freeshippingel. Durván 7300 forint... bestbuy

(#120) ( V ) válasza Weeman1 (#117) üzenetére


( V )
veterán

oké, csak előtte aggyál zs-t lóvéra :DDD

pusszycat
:R

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#121) vampire17 válasza ( V ) (#120) üzenetére


vampire17
addikt

Ez szerintetek mennyire lehet megbizhato? [link] illetve vajon tenyleg van neki raktaron? Nem akarok rendeles utan 2 honapot varni, Fedexel kernem, igy elvernal h legkesobb 2 het mulva a kezemben legyen.

(#122) ( V ) válasza vampire17 (#121) üzenetére


( V )
veterán

annyira mint más ebay/ali express hirdetés ;) a fedex shipping többe kerül mint maga a termék :Y :F

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#123) szebe


szebe
őstag

Banggood-ról rendeltem egyet, várható érkezés júli 11. Ez gondolom arra vonatkozik, hogy hozzájuk érkezik akkor. Ehhez képest ma hajnalban kapom a mail-t, hogy "Your order was shipped out". Az oldalon a rendeléseknél is ottvan, tracking numberrel (ami még persze nem él), ahogy kell.
Nem igazán értem :F

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#124) HKorn válasza szebe (#123) üzenetére


HKorn
addikt

ugyanez nálam is.

Szerintem a júli 11 az az estimated delivery napja, de mivel kiküldték ma, szerintem előbb meg kell, hogy érkezzen.

De majd ha él a tracking úgyis kiderül.

Run&Ride

(#125) bkiky01


bkiky01
senior tag

Rendeltem egyet aliról tegnap este 29.9 dollárért, nagyon kíváncsian várom mi lesz belőle.. :)

(#126) vampire17 válasza bkiky01 (#125) üzenetére


vampire17
addikt

Rendeltem en is, 29.90+11 dollar a DHL. Mivel gyenge a dollar, meg igy is kijott egy 10-esbol :D Persze ha tenyleg megkapom...:P

(#127) chatran


chatran
őstag

Részletesebb teszt jött már ki a kütyüről?

(#128) pusszycat válasza chatran (#127) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#129) HKorn válasza pusszycat (#128) üzenetére


HKorn
addikt

ez inkább kicsomagolós videó/képek, mint teszt, de azért érdekes.

Egy tesztet én is várok már.

Run&Ride

(#130) chatran válasza pusszycat (#128) üzenetére


chatran
őstag

Köszi. Az alap Miband topikjában linkeltek egy videót, ami már angol nyelvű. Kár, hogy nem derült ki belőle, hogy visszakapjuk-e az early bird-öt.

(#131) Umbri


Umbri
csendes újonc

A Mi Band 2 az előző széria app-jával fog működni? Vagy kap egy teljesen új felületet?

(#132) HKorn válasza chatran (#130) üzenetére


HKorn
addikt

Remélem, mert én kifejezetten ez miatt vettem meg, a többi funkció annyira nem izgat, viszont az early bird kellene nagyon.

Run&Ride

(#133) chatran válasza Umbri (#131) üzenetére


chatran
őstag

Ez alapján ugyanannak tűnik az app, de látok benne új menüpontokat.

(#134) dvtkfan válasza vampire17 (#126) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Honnan sikerült így megrendelned? Kérhetek akár priviben is egy linket? :R

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#135) ollie válasza chatran (#130) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi ez az early bird?

***

(#136) HKorn válasza ollie (#135) üzenetére


HKorn
addikt

Alvás ciklusokat figyeli és a beállított ébresztési időpont előtti fél órában akkor ébreszt fel, amikor könnyű alvási szakaszban vagy, mert ugye mélyalvásból jóval kellemetlenebb felkelni, ekkor általában fáradtabb is az ember.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#137) oris válasza HKorn (#132) üzenetére


oris
aktív tag

A Mi Band Tools-on keresztül továbbra is elérhető "okos ébresztés" megnevezés alatt.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#138) Tyca válasza oris (#137) üzenetére


Tyca
senior tag

Elérhető, de működik is? Mert nekem nem megy, ha a legújabb firmwarek (1.0.12.x) vannak fent a band-en. Az 1.0.9.27-es firmwarrel viszont jól működik...

(#139) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Én GeekBuyingról rendeltem. 10k volt.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#140) chatran válasza kakuk.tamas (#139) üzenetére


chatran
őstag

A vámon megfoghatják?

(#141) zola96 válasza chatran (#140) üzenetére


zola96
senior tag

Nem hiszem. Ennek se lesz nagyobb a doboza mint az elődöknek. Sima 50ftos buborékos levélben jön.

(#142) kakuk.tamas válasza zola96 (#141) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Csakhogy az értéke rajta lesz... Szóval lehet megfogják, benne van a pakliban.
Habár eddig egy csomagomat se fogták meg.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#143) kakuk.tamas válasza HKorn (#136) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ezt már az 1S is tudja. Az mi band tools-szal legalább is tuti.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#144) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez így kicsit vicces :D
Töltőn az 1S...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#145) zola96 válasza kakuk.tamas (#142) üzenetére


zola96
senior tag

Én nem láttam semmit a borítékon! :D De ha megjön írj! Mert én is rendelnék.. Csak gondolom iOS-en nem fejlődött semmit az alkalmazás... Pedig jó lenne ha üzeneteket is meg tudna jeleníteni.. Vagy legalább rezzene rá.

(#146) kakuk.tamas válasza zola96 (#145) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem eddig az összes borítékon rávolt írva, hogy fizetve XY$.
És igen, dollárba rendelek, mert így olcsóbb. Rendeltem egy cuccot 5400ft értékben euróban, és dollárban csak 5000 ft volt... Azóta dollár a favoritom.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#147) zola96 válasza kakuk.tamas (#146) üzenetére


zola96
senior tag

Én is csak dollárban rendelek mindig. Nekem a többi valuta nem igen bejövős.:D

(#148) vampire17 válasza zola96 (#147) üzenetére


vampire17
addikt

Ilyen arfolyam mellett, most tenyleg csak dollarban erdemes :D

(#149) HKorn


HKorn
addikt

Aki Banggood-ról rendelt, tudja már trackelni?

Run&Ride

(#150) ollie válasza HKorn (#149) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, de amúgy is csodálkoznék, ha free shippinggel élő tracking numbert kapnánk.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.