Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Reinhardt válasza RBJ (#291) üzenetére


Reinhardt
őstag

11 napja hasznalom, de en nem toltottem fel erkezes utan. Most 32%-on all, es azt irja, hogy 44 napja volt toltve. Szoval ebbol sokat leszurni nem lehet.

(#302) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Aki Geekbuyingról rendelt 8.-a körül... Annak is így néz ki a szállítási infó? Mikor lesz ez meg? :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#303) Dominó85


Dominó85
veterán

Végre!!! Megkaptam az Mi Band 2-met. A K3 Note-om MiFit magyar apkkal még küszködik a felismerésével, de nem adom fel. Délután hatra viszont a Hősök terére kell mennem megünnepelni a srácokat!

Update:
Máris van egy karc a kijelzőt védő "üveg" felületén. Ez rohadt nagy szégyen a Xiaomira nézve. Szóval fóliát rá skacok!

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#304) HKorn válasza Dominó85 (#303) üzenetére


HKorn
addikt

akkor gondolom megúsztad az Áfa fizetést?

Remélem most már az enyémet is kihozzák nemsokára.

Azt hittem karcálló az üveg :(

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#305) Dominó85 válasza HKorn (#304) üzenetére


Dominó85
veterán

Pont határon volt (24,98USD) kuponnal, így nem ÁFA köteles. Szerencsére a karc mikro méretű, de félek lesz még több is ha nem fóliázom le. :U És rohadtul nem ismeri fel egyik apk sem, amit próbáltam. :W

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#306) powerwade válasza Dominó85 (#303) üzenetére


powerwade
senior tag

Köszi a figyelmezetést, máris rendeltem kijelző fóliát :) Valahogy úgy érzem, az előbb fog megérkezni mint maga a karkötő.

(#307) Barthezz2 válasza Dominó85 (#305) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor folyt itt.

Nekem Mi5-el van párosítva és már eleve fent volt a MiFit, de nem emlékszem már honnan. Nekem gond nélkül felismerte. 2.0.0-ás app verzió, ha ez segít.

Everybody lies.

(#308) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#307) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na, nekem meg megy minden, de lépést egyáltalán nem számol.. :W

Everybody lies.

(#309) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#308) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ok, találtam egy 2.0.1 MiFit-et, angolt. Feltettem, egyből szólt, hogy van frissebb, feltettem, ez a 2.1.4, szintén tud angolul és egyből firmware-t frissített a Band-en, és most már mér.

Everybody lies.

(#310) micafighter válasza Barthezz2 (#309) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hol találtad az angol app-ot? :) Play áruházban ugy látom 2.0 a legfrissebb, és áprilisban volt az utolsó frissités.

(#311) zeno79 válasza micafighter (#310) üzenetére


zeno79
őstag

apkmirror.com

(#312) Barthezz2 válasza micafighter (#310) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én innen szedtem le, aztán egyből kérte is a frissítést.

Everybody lies.

(#313) micafighter válasza Barthezz2 (#312) üzenetére


micafighter
nagyúr

& (#311) zeno79 :R

(#314) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Megjott az enyem is vegre :)

Kerdesem, hogy honnan tudnek hozza valami jobb minosegu foliat, vag tempered glasst rendelni, esetleg valami olyan hely lenne jo, ami gyorsan ideer....

(#316) vampire17 válasza vampire17 (#314) üzenetére


vampire17
addikt

Raprobalok egy ilyenre, majd meglatjuk...:)

(#317) techfan


techfan
csendes tag

Magyar bemutató videó a Mi Band 2-ről: (link)

(#318) Dominó85


Dominó85
veterán

Van 2.1.4-es MAGYAR apk! No ezzel frankón megy az Mi Band 2. 11USD-ért rendeltem 2db fóliát és egy ezüst fém szíjat. Így nagyon puccos lesz. :))

* Péter - 06302461862 *

(#319) micafighter válasza Dominó85 (#318) üzenetére


micafighter
nagyúr

Linkeket tudsz adni? Én is szeretnék rá fóliát. :) Illetve a szij is jol hangzik :P

[ Szerkesztve ]

(#320) Barthezz2 válasza sniper4573 (#315) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem mintha az én linkem kevéssé lenne az..

Everybody lies.

(#321) Dominó85 válasza micafighter (#319) üzenetére


Dominó85
veterán

Aliexpress APK-ban kerestem rá úgy, hogy "Mi Band 2 strap"
A képen írják, hogy +2 fólia. Apk-on belüli vásárlásnál 10.99USD-s.

Első benyomások:
megjelenés - csillagos ötös
funkcionalitás - jó, még kiforratlan szoftveres oldal
kezelhetőség - kiváló, egyszerű

Este kíváncsi leszek, hogyan méri az alvásomat.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#322) micafighter válasza Dominó85 (#321) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megvan, köszi :) Gondolom ez az

[ Szerkesztve ]

(#323) sniper4573 válasza Barthezz2 (#320) üzenetére


sniper4573
tag

Nem akartam megsérteni senkit. Egyszerűen a globális fórumok letöltő linkjeit nem szívesen nyitom meg. Most megtettem, de kéri, hogy jelentkezzek be. Akkor végülis az általam ajánlott link a legegyszerűbb...

(#324) Barthezz2 válasza sniper4573 (#323) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A Xiaomi MIUI hivatalos fóruma. Mi accounttal lehet belépni és legalább angol, nem kell csirkelábakat nézni.
Nem sértődtem meg, csak jelzem, ez sem szedett-vedett oldal.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#325) Dominó85 válasza micafighter (#322) üzenetére


Dominó85
veterán

Igen, innen rendeltem egy ezüst színűt. Mondjuk az jó ha a kicsi kínai látja hogy több magyar is rendel, mert akkor hamarabb kerül reptérre a cucc.

* Péter - 06302461862 *

(#326) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Kiszállításra vár a Band-em, vagyis átcsúszott az ellenőrzésen! :DD Nem kell áfát fizetnem! Yuppiii :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#327) vampire17


vampire17
addikt

Ehh a band 2 is ugyanazt csinalja, mint a band... Az alkalmazas ertesitesek nem jonnek meg... van erre valakinek esetleg valami otlete? (Mi3-am van MIUI8-al)

(#328) micafighter válasza Dominó85 (#325) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meg is rendeltem tegnap :)

(#327) vampire17: azt gondolom tudod hogy az alkalmazás értesitéseket külön be kell állitani, hogy melyikre jelezzen?

[ Szerkesztve ]

(#329) zeno79 válasza vampire17 (#327) üzenetére


zeno79
őstag

Nekem a telefonra sem jönnek meg az értesítések akkor, mikor küldik, csak ha megnyitom az appot. Pedig automatikusan indul a whatsapp és a gmail is, ki sem lövöm őket, mégis csak ha megnyitom, akkor csipog (és rezeg a csuklóm).
Itt a Miui8-al lehet valami, én is azt használok (china dev). Olyan érzésem is van, mintha időnként elfelejtene beállításokat. Gyakran kell újra beállítanom az appot (főleg rendszer-appot), pedig hótbiztos hogy már egyszer beállítottam az igényeimnek.

[ Szerkesztve ]

(#330) vampire17 válasza micafighter (#328) üzenetére


vampire17
addikt

Persze, be van allitva. Tegnap ment tokeletesen, ma reggel mar nem... Probaltam autostartra tenni, folvenni az akku profiloknal a kivetelek koze, de semmi.... Eleg gaz, mert ez lenne a fo funkcio ami miatt vettem...

(#331) Barthezz2 válasza zeno79 (#329) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hátérben automatikus ram tisztítás kikapcsolása, az akkumulátor sporoló beállításoknál a háttérfolyamat korlátozás kikapcsolása a kérdéses alkalmazásoknál és utána mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#332) zeno79 válasza Barthezz2 (#331) üzenetére


zeno79
őstag

Miui8. Hát, az általam ismert helyeken minden ilyen ki van kapcsolva. A Security/Power/beállításoknál (fogaskerék) egyedül a "Clear cache when device is locked" van 30percre állítva, de azért pampog is ha kiveszem.
A memóriakezelésé
Lakatolva KELL legyen a Whatsapp, Gmail, MiFit és a MiBand Tools a feladatkezelőben?
Az "app battery saver"-nél ezekre "No restriction" van állítva. Gondolom a "MiuiBatterySaver(recommended) nem jó választás.
Meglátjuk, ez megoldja-e.

[ Szerkesztve ]

(#333) Barthezz2 válasza zeno79 (#332) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

"Clear cache when device is locked"

Ez lesz a baj szerintem.

Everybody lies.

(#334) powerwade


powerwade
senior tag

Úgy látszik BG-nél lejárt a "promóciós" időszak, most 49.99 dollárért árulják. Értem én, hogy a dollár árfolyamát megtépazta a Brexit, de azért ez kemény most :) Fasttechnél még mindig 38.5 dodó.

(#335) hajbel válasza powerwade (#334) üzenetére


hajbel
addikt

Pont, hogy a dollár erősödött vele.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#336) powerwade válasza hajbel (#335) üzenetére


powerwade
senior tag

Természetesen a dollár/forint kapcsolatára gondoltam, elnézést ha nem voltam eléggé világos :B

[ Szerkesztve ]

(#337) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, meghozta a postás nekem is, csak sajnos nem volt senki itthon, de holnap érte megyek a postára. És úgy néz ki, hogy átcsúszott a vámon.

***

(#338) Dominó85 válasza ollie (#337) üzenetére


Dominó85
veterán

:C Szuper.
Magyar APK hozzá: [Mi Fit 2.1.4 @Gidano] zippyshare

* Péter - 06302461862 *

(#339) HKorn


HKorn
addikt

Nekem is megjött ma sikeresen vám nélkül, tetszetős kis készülék. Viszont windows phone-na legyáltalán nem tudom összehozni. BT-n kapcsolódik, de amint elindítom az appot (Bind Mi Band) bontja a kapcsolatot.

Van itthon egy régi Galaxy Ace 3 de az meg Android 4.2.2 szóval azzal se megy.

Szóval egyelőre még az időt se tudtam beállítani rajta :( Nem lehet valahogy PC-hez csatlakoztatni a Band-et?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#340) ollie válasza HKorn (#339) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Ace 3 BT4-es, így ha találsz rá 4.4-es custom romot, mennie kell vele. Bár vigyázni kell, mert nálunk ugyan Ace 3-nak hívják, nyugaton meg talán máshogy, és ha rossz romot teszel rá, téglázhatod.

[ Szerkesztve ]

***

(#341) HKorn válasza ollie (#340) üzenetére


HKorn
addikt

Inkább az ilyen mókolást kihagyom.

Nem lehet valahogy PC-hez csatlakoztatni a Band-et és oda szinkronizálni vele?

Run&Ride

(#342) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

MiFit használata esetén lehet valahogy törölni az eddig mentett adatokat? Tehát resetelni valahogy a fiókot?

Korábban az első Band-em volt, és egyszer meghülyült, aztán napi 200km távolságokat regisztrált, most meg emiatt teljesen torz a diagram és az 1-2 ezres lépésszámok szinte nem is látszanak.

Everybody lies.

(#343) kakuk.tamas válasza Barthezz2 (#342) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ez engem is érdekelne, mivel már kerestem mindenhol erről infót, de nem találtam. :(
És ma, vagy holnap meg lesz a kis Bandem. :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#344) vampire17


vampire17
addikt

Hat en letettem a cuccot, amig meg nem jon a tempered glass... a Gumi szijjat egy nap hasznalat utan mar sikerult "lehorzsolni" egy kicsit, szoval nem kockaztatom, hogy legkozelebb a mi band 2 kapon el valamit...

Nem tom mennyi ido lesz, amig ideer a cucc, aliexpress szerint 15-60 nap...

Rendeltem amugy szijjat is, ill ezt a tempered glass kijelzovedot.

(#345) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Banggood értékként 10 USD-t és Giftet írt a csomagra, így nem csoda, hogy átment a vámon. Most töltöm, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

Na, párosítottam, kipróbáltam. Eddig tök jó. :) Csak a pulzusmérés még nem sikerült, bár az nem is nagyon érdekel benne.

[ Szerkesztve ]

***

(#346) HKorn válasza vampire17 (#344) üzenetére


HKorn
addikt

Nem rossz ez a szíj, csak a fém tok már nagyon túl lóg, nem?

Persze ha valakinek széles csuklója van akkor nem gond.

Run&Ride

(#347) vampire17 válasza HKorn (#346) üzenetére


vampire17
addikt

Annyira nem szeles, de majd meglatjuk :) sztm rendelek majd hozza egy masik simat is, tartaleknak, de meg nem talaltam sehol, ahol arulnanak...

(#348) Dominó85 válasza HKorn (#346) üzenetére


Dominó85
veterán

Egyáltalán nem fog túllógni a fém szíj, mivel állítható nagyon egyszerű módon. ;) :K

* Péter - 06302461862 *

(#349) vampire17 válasza Dominó85 (#348) üzenetére


vampire17
addikt

szerintem o a mi band 2 fem tokjara gondol, nem a szijjra. :) majd kiderul, ha ider, egyszer......

(#350) soldner


soldner
tag

Sziasztok!

Van valaki aki már használja és van otthon mellkasi pántos pulzus mérője is (pl. Polar vagy Gamin)?
Arra lennék kíváncsi mennyire pontos a pulzus mérés (kijelzés).
Előre is köszi a választ. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.