Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) micafighter válasza peestee83 (#548) üzenetére


micafighter
nagyúr

A karcolódást nem mondanám hátránynak a band 1-hez képest, nekem sikerült az 1-es bandet is összekarcolni :\ Pedig vigyáztam rá, és nem is olyan helyen dolgozom ahol könnyen baja lehetne.

(#552) andrisbandi válasza mike1334 (#550) üzenetére


andrisbandi
őstag

Itthon egyenlőre nem kapni hivatalosan kettest.

http://xiaomishop.hu/ itt biztos lesz majd.
Az árát megtippelheted az 1s mostani árából, ami náluk 8.400 Ft.

Külföldről lehet a legolcsóbban megszerezni.
De hivatalosan ÁFA köteles + 2.000 Ft ügyintézési díj. Ezt vagy ki kell majd fizetni, vagy nem. Attól függ a vámhivatal elcsípi e. Kb 3.000 Ft ez a költség pluszban.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#553) sniper4573 válasza mike1334 (#550) üzenetére


sniper4573
tag

Okos ébresztőt androidon a Mi band tools nevű programmal tudod használni. Itthon 15-6 ezerért kapsz. Ha pesti vagy még aznap nálad lehet...

(#554) peestee83 válasza mike1334 (#550) üzenetére


peestee83
aktív tag

Ha ébresztés és lépésszám kell csak, valamint nem lényeg a kijelző megléte, akkor az 1s is jó választás lehet (szerintem).

@micafighter: én is sikeresen megkarcoltam az 1s-t. Arra értettem, hogy több helyen olvastam, a kijelzőt hamar sikerült megkarcolni.

@kakuk.tamas: igazad van, sok mindentől függ. A megnövekedett energia felhasználás miatt írtam, hogy kevesebb az üzemidő, ami természetes.

Cor ne edito

(#555) mike1334 válasza peestee83 (#554) üzenetére


mike1334
veterán

És sniper4573:
Köszönöm!
Igazából kíváncsi lennék rá, hogy az eustocknál mennyiért lesz...a lélektani határ olyan 10-13e forintnál húzódik....van vmi hasonló cucc Kronos vmi fit...az kb ugyanezt tudja 13e-ért, csak nem sok infót találtam róla....

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#556) Dominó85 válasza mike1334 (#555) üzenetére


Dominó85
veterán

Soha nem vennék, főleg nem az Eustock-tól. Olyan rohadt drágák, hogy az valami hihetetlen... Miért kell a kapzsi magyar társainkat pénzelni? :F Nem mellesleg mire az említett boltba bekerül, addigra újfent 25USd környékére fog esni az ára, akkor pedig már nem a pofátlan jelző lesz a jó a bolti 13-15k esetén. Van Mi Band 1 és 1 S-em is. Ütöttem vágtam, úsztam, merültem minden xart csináltam vele és nem ment tönkre. Szóval a "magyar" garival itt még nem is pedáloznék mások helyében.

* Péter - 06302461862 *

(#557) powerwade válasza Dominó85 (#556) üzenetére


powerwade
senior tag

Azért kell tőlük venni picit drágábban, ha lesz nekik, mert 2 nap alatt megérkezik hozzád és magyar garit is kapsz hozzá. Ez nem a kapzsiságról szól, legalábbis nem az eustockos srácoknál :)

(#558) AMDaZERG_1 válasza Dominó85 (#556) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Inkább töröltem a hozzászólásom...

[ Szerkesztve ]

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#559) blod001 válasza powerwade (#557) üzenetére


blod001
tag

Ja vagy megrendeled most és 2 hét alatt megkapod egy 10-esért.

(#560) mike1334 válasza Dominó85 (#556) üzenetére


mike1334
veterán

Egy pár ezrest általában megér, hogy gyorsan itt a cucc, és ha gond van vele se kell sokat agyalni, mert garancia is van...persze megértem, aki Kínából rendel, de én általában nem szoktam :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#561) powerwade válasza blod001 (#559) üzenetére


powerwade
senior tag

Jövőre bedöglik, mit csinálsz? Kiskínai vagy Banggood elhajt a francba :) EU-ban meg 2 évet kell adniuk, ha jól tudom. Mindegy, örök vita: van aki olcsón szereti, van aki drágán de helyi garival. Részemről vége.

(#562) Dominó85 válasza powerwade (#561) üzenetére


Dominó85
veterán

Amint írtam, a megjelenésekor már rajtam volt az 1, majd az 1S, most a 2. Egyik se ment tönkre. Pedig azt hiszem nem IP68 a védettségük vagy IP100 ;] Mert amiken velem keresztül mentek... Bringás baleset, esések, stb.

A szállítási időről meg annyit, hogy a legtöbb embernek itt akár Mi Band vagy 1S-e már volt a 2 előtt. Az a 2-3 hét nem oszt, nem szoroz. Az a pár ezer forint pedig csak annyit számít, hogy az itt sokat "fikázott" HM része helyett vehetsz mellpántásat ennyi erővel. No meg nem élhetek példákkal, mennyi az a pár ezer különbség mondjuk egy telefon/tablet esetén. Ha már egy "xaros" Mi Band esetén plusz 3-5k, telónál...

Mindegy. Mindenki onnan és annyiért veszi, ahonnan akarja. Csak nem árt néha hallgatni az olcsóbb és nem sokkal megbízhatatlanabb forrásban. Engem pl 220+ rendeléssel a hátam mögött Aliexpressen mai napig elküld egy pár PH-s melegebb éghajlatra. Mondván xart se értek a külföldi rendelésekhez. Hja az a 20+ elégedett kolléga és barát természetesen nem számít. Az EU Stock-ról pedig szólásszabadság lévén had legyen már meg a saját véleményem. (ez úgy általánosságban mindenkinek szól) :R

mike1334
Csak egy észrevétel. Olyan gyorsan itt a cucc EU-s forrásból, hogy van aki már lassan egy hónapja használja kínai forrásból. ;]

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#563) Winne


Winne
nagyúr

Ennél ti mit láttok mikor várható, hogy ha rendelsz, akkor postázza?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#564) Tibko8


Tibko8
senior tag

Sziasztok. Két kérdésem lenne. Mennyire víz álló ez a cucc oké IP67 de mondjuk egy strandolast kibir a tengerben vagy egy sima medencében? Búvárkodni nem gondoltam vele max a legmélyebb pont is derék mélységben lenne csak. Akinek van tapasztalata leírhatná. :R

Messenger, viber, email ikonjai képesek megjelenni? -
+1 rá adás. Fényerő állítható rajta? Maxon jól látszik az idő erős napsütésben?

Előre is köszönöm a válaszokat :R

(#563) Winne Én mintha 50 munka napot látnék szállításnak ami nekem kicsit soknak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#565) Criminal017 válasza Tibko8 (#564) üzenetére


Criminal017
őstag

Előző verziókból kiindulva tengerbe (sós vízbe) nem vinném, mert kikezdte a szigetelést és beázott a kütyü. A többi adott, azoktól nem lehet baja.

Ollie a kivétel. :D

[ Szerkesztve ]

(#566) ollie válasza Tibko8 (#564) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, kibírja a strandolást a tengerben is, én 1 hétig áztattam felváltva tengerben és édesvízben, elég sokat úsztam is.

App ikonokat, 1-2 kivétellel, egységesen jelenít meg.

Fényerő nem állítható, és erős napsütésben nem igazán látszik.

***

(#567) Tibko8 válasza ollie (#566) üzenetére


Tibko8
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Szerintem én leszek a másik személy aki tengerben megásztatja :D
Nagyon tetszik nekem más alternatívát ilyen áron pedig nem igazán találtam. Bangoodról rendelném ott valami 10E Ft-ra jönnki kuponnal és free szállítással. Mennyire megbízhatóak? Szállítással sokat szoktak p...ni? Mai rendeléssel van rá esély hogy aug 8 előtt ide ér? 3 hét talán elég nekik :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#568) Criminal017 válasza Tibko8 (#567) üzenetére


Criminal017
őstag

A Banggood az egyik legmegbízhatóbb webshop, viszont a szállítás nyáron lutri. Lehet hamar ideér, de lehet, hogy jó hosszan fog jönni.
Az aug. 8 esélyes, de nem tennék rá nagyobb összegű pénzt.

(#569) blod001 válasza Winne (#563) üzenetére


blod001
tag

Banggood-ról rendelném, olcsóbb és megbízhatóbb. Banggood-ról nem régen rendeltem egy Xiaomi Piston 3-at és 11 nap alatt megjött.

Nekem még mindig az a kérdésem, hogy az early bird ébresztés működik már a MiBand Tools-al?

[ Szerkesztve ]

(#570) andrisbandi válasza blod001 (#569) üzenetére


andrisbandi
őstag

"early bird MiBand Tools"
- Igen tudja.
Ahogy írták, a pánt mindig is tudta, csak valamiért kivették a Mifből az "aktiválását".
Ezért a Mifitben le kell tiltani az ébresztést, és egy másik progival kell az early birdet beállítani a pánton. Ez a miband memóriájában tárolódik el, nem kell hozzá többet a teló. Csak ha változtatni akarsz rajta.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#571) bigdady válasza andrisbandi (#570) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mi az az earlybird funkció?

(#572) andrisbandi válasza bigdady (#571) üzenetére


andrisbandi
őstag

"okos ébrsztés"
Beállítod pl 06:00-ra, akkor figyeli az eszköz egy fél órás intervallumban mikor vagy a legéberebb stádiumban, és akkor ébreszt fel. Ebben az esetben 05:30 és 06:00 között, pl 05:35-kor.

"smart alarm"-két a playen találsz ilyen progikat telóra, ki lehet próbálni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#573) Winne válasza Tibko8 (#564) üzenetére


Winne
nagyúr

Az van ott, hogy 50 napon belül megkapom, nem? Erre vállal garanciát. Nekem ez fura azért, mert mikor megrendeltem akkor vettem ezt észre, mert ilyen rendelésem még nem volt, aminél elindult egy számláló és azért rendeltem ezt, mert itt nem volt olyan, hogy x dollár, ha pár napon belül küldi, és x+y dollár, ha mondjuk 3 hét múlva. Kicsit szomorú lettem.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#574) csemiubi


csemiubi
tag

Nekem 5-én regisztrálták, és ma itt van. Kínából. Beszarás. :C

Pap leszek az kurvaisten!

(#575) ollie válasza csemiubi (#574) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Európába vagy lengyel, vagy brit raktárból küldik.

***

(#576) bigdady válasza csemiubi (#574) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én is 5-én rendeltem, 8-án postázzák de magyar posta nyomkoveto nem hallott a tracking id-mről :(

Andrisbandi: iphonom van

[ Szerkesztve ]

(#577) csemiubi válasza ollie (#575) üzenetére


csemiubi
tag

Kínából gyütt.Csájna pószt. Tessék elhinni :K

Pap leszek az kurvaisten!

(#578) Tibko8 válasza csemiubi (#574) üzenetére


Tibko8
senior tag

Honnan rendelted? Melyik oldalról?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#579) csemiubi válasza Tibko8 (#578) üzenetére


csemiubi
tag

fasttech

Pap leszek az kurvaisten!

(#580) Tibko8 válasza csemiubi (#579) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ha ezt tudom hogy hogy van olyan bolt ami ilyen gyorsan szállít [link] ráadásul ugyan annyi mint bangood-on akkor innen rendeltem volna. Na mindegy remélem nyaralás előtt ide ér.

Annyira nem volt zökkenőmentes a tegnapi rendelesem remélem nem lesz semmi gond.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#581) ollie válasza csemiubi (#579) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hoppá, eltévesztettem a topikot, azt hittem hogy OP3-ról írsz...

***

(#582) soldner válasza bigdady (#576) üzenetére


soldner
tag

Szintén.
Vagyis pont ezekkel a dátumokkal jön nekem is a Bangoodról.
Szerintem 8-án nem adták fel. Se neked, se nekem, se másnak.
Egyszerűen csak megírták a csomagszámot amit ők generálnak.
Ha jól emlékszem a weboldalon a terméknél ott volt az információ, hogy várhatóan július 13-án lesz belőle ismét raktáron.
Most azt jelzi a Bangood oldala, hogy van raktáron. Tehát hamarosan aktiválódik majd a csomagszám és benne lesz a rendszerben.
Még itt lehet figyelni, sokszor pontosabb infót ad mint a mi Postánk.
http://www.17track.net

[ Szerkesztve ]

(#583) csemiubi


csemiubi
tag

Mi Fit
Mi Band Tools
Mi Band Notify

Ez a 3 ha egyszerre fent van, nem akadhat össze? Nektek hogy van?

Pap leszek az kurvaisten!

(#584) powerwade válasza csemiubi (#579) üzenetére


powerwade
senior tag

Neked a nyomkovetes kozben volt 'held by custom' a fastteches rendelesnel? Nekem2 napja ott all, gyanus hogy a heten mar nem kapom meg, es meg fizetnem is kell a vamot :/ :)

(#585) csemiubi válasza powerwade (#584) üzenetére


csemiubi
tag

nem volt

Pap leszek az kurvaisten!

(#586) csemiubi válasza csemiubi (#583) üzenetére


csemiubi
tag

Ja és mit tud a Mi Band Notify amit a másik kettő nem?

Pap leszek az kurvaisten!

(#587) kakuk.tamas válasza ollie (#575) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem holland raktárból jött. (Geekbuying)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#588) tibcsi0407 válasza powerwade (#584) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó eséllyel fizetni kell.

https://utdetailing.hu/

(#589) micafighter válasza tibcsi0407 (#588) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem is állt ott pár napot és nem kellett fizetni.

(#590) tibcsi0407 válasza micafighter (#589) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor szerencséd volt. :)

https://utdetailing.hu/

(#591) HKorn válasza tibcsi0407 (#590) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem is állt ugyanúgy és nem kellett fizetnem nekem sem

Run&Ride

(#592) tibcsi0407 válasza HKorn (#591) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Úgy látszik csak én vagyok ilyen peches?! :))

https://utdetailing.hu/

(#593) powerwade válasza tibcsi0407 (#592) üzenetére


powerwade
senior tag

Ha az enyém is tovább megy vámolás nélkül, akkor igen, az vagy :D

(#594) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Ma kaptam üzenetet, hogy belföldi feldolgozásra továbbítva, vagyis semmi plusz költség.
Ma már nálam is lesz :)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#595) powerwade válasza AMDaZERG_1 (#594) üzenetére


powerwade
senior tag

Dettó, átment a vámon az enyém is :)

(#596) tibcsi0407 válasza powerwade (#595) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor az vagyok. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#597) andrisbandi válasza tibcsi0407 (#596) üzenetére


andrisbandi
őstag

Egy darabok át szoktak menni.
- Neked is csak az volt a csomagban 1db, semmi más?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#598) tibcsi0407 válasza andrisbandi (#597) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Már korábban leírtam itt a topikban, hogy 1 Mi Band volt, amiért 1 Dollárt kellett fizetnem és még úgy is megsarcolt a hatóság. :)

https://utdetailing.hu/

(#599) Tyca válasza tibcsi0407 (#598) üzenetére


Tyca
senior tag

Akkor az 1 dollár az oka. "az a gyanús, ami nem gyanús"

(#600) tibcsi0407 válasza Tyca (#599) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, de ezt ahogy korábban is írtam, hiába a Paypal számla, stb, még is jött a sarc.
Na de nem ragozom, már egyszer kisírtam magam miatta, még így is féláron volt. :))

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.