Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Úgy veszem észre, minden harmadik féltől származó app összeb@sz mindent nálam. Most a Mi Bandage... az egy dolog, hogy nem akart működni, de hogy leszedtem, a Mi Fit is meghülyült, folyamatosan eldobja a kapcsolatot a Mi Band-el. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3002) G4ga válasza chatran (#2993) üzenetére


G4ga
őstag

ebben egy kis gonoszságot éreztem most :)

én pusztán annyival magyaráznám, hogy ami felkerül app storba annak mennie kell, mert felkerülhetet.
én, ennyi elönyét látom az ios-nek.
Ellenörizve vannak mielött felkerülnek.
Andriadra boldog boldogtalan fejleszthet és tölthet fel appot...

(#3003) Boresz válasza V.Stryker (#3001) üzenetére


Boresz
tag

Akkor lehet nálad van valami baj, nem használsz többféle Mi Band2 kezelő app-ot is egyszerre ugye (a gyári mellett lehetőleg csak egy legye telepítve)?

Gond szokott lenni még a hibernáló alkalmazás Greenify, xposed framework és egyéb buherátor programok helytelen beállítása.

(#3004) V.Stryker válasza Boresz (#3003) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az égvilágon semmi nincs telepítve azok közül, amiket mondtál. Kizárólag a Mi Fit volt fent. A Mi Bandage leírása meg írta,hogy az kell is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3005) Boresz válasza V.Stryker (#3004) üzenetére


Boresz
tag

Hm, akkor már csak egy ötletem van a MI Band 2 felfedezhetőségét kapcsold be, ez is segíthet a programoknak.

(#3006) V.Stryker válasza Boresz (#3005) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Amíg a Mi Bandage nem lett frltéve, hibátlan volt.

Most meg ilyeneket csinál:

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3007) _Moriarty_ válasza Boresz (#3000) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszi, sokadik próbálkozásra összejött. Működik nálam is a szöveges kijelzés.

(#3008) Boresz válasza V.Stryker (#3006) üzenetére


Boresz
tag

Még egy telefon újraindítást próbálj meg, ha az sem segít, akkor nálad valamiért úgy látszik nem akar működni.

(#3009) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valami trükkel lehet alapra állítani, resetelni a bandet? Újraindítani esetleg?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3010) bg612 válasza _Moriarty_ (#3007) üzenetére


bg612
tag

és végül mivel sikerült rábírnod a működésre? milyen beállításokkal? nekem csak a nevet írja ki hívásnál. azt is csak hébe-hóba :(

(#3011) chatran


chatran
őstag

iPhone-osoktól kérdezném, nálatok is megbízhatatlan mostanában az ébresztés? Szerencsére, ha be van állítva akkor ébreszt, viszont a kikapcsolt ébresztéseknél is jelez.
Például ma 6-ra volt beállítva az ébresztő, tegnap meg 8:30-ra. Tegnap este csak a 6-os ébresztést állítottam be, a többi ki volt kapcsolva. Ennek ellenére mégis "ébresztett" 8:30-kor is.

Unpair/pair és a telefon bt menüjéből való törlés már megvolt, de nem segített.

Korábban nem volt ezzel gond, úgy látszik visszafejlődött a frissítésektől.

Nálatok is ilyen?

(#3012) bigdady válasza chatran (#3011) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem erre ébredek de asszem androidosok is erre panaszkodtak legutóbb. Keress rá itt

(#3013) Djuree válasza V.Stryker (#3009) üzenetére


Djuree
félisten

elvileg ha lemerül teljesen. máshogy tudtommal nem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3014) hudyfiu válasza V.Stryker (#3006) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Bandage-től nekem is megbuggyant.
Le kellett állítanom a BT szolgáltatásokat a telefonon hogy elfelejtse.

(#3015) andrisbandi válasza V.Stryker (#3009) üzenetére


andrisbandi
őstag

...resetelni a bandet?...

- A Mifitben párosítás megszüntetése számít reszetelésnek.
De elötte érdemes minden egyéb pántos programot teljesen legyalulni.

Majd végül a Mifitet is mindenestül letörölni.
Teló újraindítása.

Ezután a Play-es Mifitet telepíteni. Így tökéletesen kell működnie.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#3016) _Moriarty_ válasza bg612 (#3010) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Bocsi, most ellenőriztem, csak hívásnál írja a nevet, de nekem ennyi elég is. Viszont ezt mindig írja. Amúgy kb. 3x csináltam végig a folyamatot, állítgattam, bluetooth ki-be, telefon újraindítások, majd egyszer csak ez a része megbízhatóan működik.
Bluetooth csatlakozási problémám reggel többször volt, most úgy tűnik stabil. Eddig ilyen nem volt, a Bandage-ra gyanakszom emiatt.

(#3017) V.Stryker válasza andrisbandi (#3015) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És mikor nullázódik a lépésszám és egyéb adatok a Bandről? Ha újra párosítom ? - jah akkor

Amúgy mindent megcsináltam amit mondtál és nem jó. MIkor párosítom a Mi Fit-ben, keresi, megtalálja, rányomok.... írja,hogy párosítás, megy körbe a vonal, majd kiírja,hogy nem sikerült. :Y

Másodjára sikerül neki ,de szakadozik a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3018) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Végre nekem is kiírja a nevet végre a band. Felraktam a Notify-t a play áruházból, átállítottam a telefont angolra, feltoltam rá a 4.10.0. verziót, bekapcsoltam a Notif-ben a hívásoknál a bejövő hívásoknál a kijelző neveket. Visszaállítottam a telefont magyarra és végre kiírja a karkötő a neveket. Eddig nálam csak ez működött. :)

(#3019) Boresz válasza _Moriarty_ (#3016) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Örülök, ha összejött. Végül is most melyik app-ot használod csak a Mi Fit-et vagy mellette még a Notify, Bandage?

(#3020) Atilla001


Atilla001
senior tag

az utolsó frissítés óta rosszul méri az alvást. Nem fogja fel ha leteszem fürdés előtt. Onnan van alvás. de a kettő között órák telnek el. 5 eseményből 1x jelez, a többinél nincs kapcsolat. Órám meg van több. Egyre megbízhatatlanabb a cucc nekem...

Védd a természetet!

(#3021) bg612 válasza _Moriarty_ (#3016) üzenetére


bg612
tag

köszi. akkor még próbálkozom. a bandage nekem nincs fent. reméltem, hogy a tools-al vagy a Notify-al meg tudom oldani (ha már fizettem érte :D)

(#3022) Goxi


Goxi
tag

Kérdés: igaz az, hogy standard 1-es mobiltelefon hálózati töltőfejjel nem szerencsés tölteni? Akitől kaptam azt mondta hogy csak laptoppal...

(#3023) bigdady válasza Goxi (#3022) üzenetére


bigdady
nagyúr

Minél lassab a töltés annál jobb az aksinak. Usb 2 lassú valóban de töltöm amivel érem :)

(#3024) Djuree válasza Goxi (#3022) üzenetére


Djuree
félisten

sztem a mobiltöltő túl sok árammal tölti. az olyan 1000mA körül szokott lenni, ennek meg nagyon kis akksija van, az usb sztem pár 100mA-nél nem tölti többel, azzal töltsd. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3025) m4csk4fogo válasza Djuree (#3024) üzenetére


m4csk4fogo
tag

usb2.0 esetén 500mA a max. portonként.

[ Szerkesztve ]

(#3026) Djuree válasza m4csk4fogo (#3025) üzenetére


Djuree
félisten

akkor a pár100-al jól tippeltem. :K annál többel sztem nem érdemes tölteni egy ilyen kis akksit...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3027) Goxi válasza Djuree (#3026) üzenetére


Goxi
tag

Szuper, köszi mindenkinek.

(#3028) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Figyeljetek már miről beszéltek :D
Ennek az akkuja 70mAh!!! Hogy a francba töltené már 100-200mAh -val a töltő, hát még 1A :D
Saját maga szabályozza a töltőáramot! És nem tölt még 100mAh -val sem.
Megsúgom, hogy 2A töltőre szoktam dugni, ami nem azért történik, hogy 3 perc alatt feltöltődjön, mivel mint írtam saját maga szabályozza az áramfelvételt, ami nem több 100mAh-nál.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#3029) _Moriarty_ válasza Boresz (#3019) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Mi Fit és Bandage van csak telepítve.

(#3030) Djuree válasza AMDaZERG_1 (#3028) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha szabályozza akkor meg mi volt a kérdés? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3031) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tök mindegy mivel töltitek, mert szabályozza az áramfelvételt. Kb 2 óra, mire feltöltődik, bármivel is töltitek.

***

(#3032) #04441088


#04441088
törölt tag

Tegnap ota ezt csinalja a Mi Band 2-m.
Volt mar telefon újraindítás, Bluetooth ki, be...Mi Fit ujratelepites, de nem oldotta meg. Parkosított eszközök közül is töröltem, de nem párosul újra.
Mit tehetek?

Szerk.:
Mi Fit appban sikerült törölni a párositast, de ujra az se csatlakozik.
'Couldn't pair. Restart Bt and try again'
Bt ki, be szinten nem oldja meg...

[ Szerkesztve ]

(#3033) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak ezt a jó kis órát, de a problémám a következő:

Egy Galaxy S7 EDGE-el szeretném majd használni és arra kéne, hogy a hívásokról értesítsen úszás közben.
Olyan a munkám, hogy ha ügyeletben vagyok, telefonon el kell tudjanak érni, vagy legalább is 1-2 percen belül vissza kell hívjam a diszpécsert. Elméletileg a legegyszerűbb megoldás az, hogy magát a telefont karpánttal vigyem magammal a medencébe, mert úgy is bírja elvileg, de ezt jobb szeretném elkerülni, túl nagy, zavarna. Arra gondoltam, hogy ez az óra szépen jelezné ha hívásom van és akkor a rajtkőnél hagyott telefonhoz kiúszom. De 50 méteres a medence és nem tudom, hogy ekkora távon elveszti-e a jelet, vagy sem? :F Illetve még az is elégséges megoldás lenne, ha két hossz között mikor megközelítem 1-2 méterre a telefont, akkor jön meg az értesítés a nem fogadott hívásról, vagy kapott SMS-ről. Ez megoldható? :U

Illetve mennyire erősen rezeg a jelzésekkor? érezni lehet aktív sport közben is, vagy nem biztos, hogy észreveszem? A másik telefonom (privát) egy Redmi 3S Prime, amit szeretek és jobbára azzal lenne összekötve, csak az úszás esetén kellene a céges (Samsung) értesítéseit jeleznie.

Őszintén szólva ennyi pénzért ezt találtam a legjobb megoldásnak és még tetszik is a kütyü. :D

(#3034) Djuree válasza Zalaym (#3033) üzenetére


Djuree
félisten

hol dolgozol te bakker h s7 edge a céges teló? :O én örülnék egy nokia 3310-esnek is. :D

nem vizálló az óra sztem, vagyis csak fröccsenő viz ellen véd...
amúgy erősen rezeg, futás közben is simán érzem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3035) Zalaym válasza Djuree (#3034) üzenetére


Zalaym
tag

Nem vízálló??? :F :U Pedig itt a fórumban többen írták, hogy tesztelték vízben a kapszulát is csak magát és simán bírja. Meg tengerben is használták! :U :U :U

Hatótávról mi a véleményed? Illetve ad értesítést elmúlasztott hívásról meg SMS-ről ha újra csatlakozik?

[ Szerkesztve ]

(#3036) sszemtelen válasza Zalaym (#3035) üzenetére


sszemtelen
őstag

IP67-es a karkötő. Elvileg lehet vele úszni is, még ha ezt hivatalosan nem is mondják. Ha az 1S-sel lehetett, akkor ezzel is lehet. :)
"IP67 splash resistant
Rinse hands or shower with Mi Band 2 without
worry. Mi Band 2 is durable and resistant against
water splashes, sweat, cosmetics, dust, and more."

A hatótáv olyan 10-15 méter, de függ a közbe eső falaktól is. Nekem volt rá példa hogy a ház előtt mentem el, és rezgett a karkötő, miközben a telefon bent volt.

(#3034) Djuree: Nálunk is vannak irodisták akik S7 Edge-t igényeltek cégesként. :D

[ Szerkesztve ]

(#3037) VMatteo válasza sszemtelen (#3036) üzenetére


VMatteo
őstag

"ház előtt mentem el, és rezgett a karkötő" elég perverz :DDD ;]

Tisztelet a Gépésznek!

(#3038) kisdobos0111 válasza blau24 (#1) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Kiirja a hívó nevét ha angolra állítod a telefon nyelvet, és a mi fit alkalmazásba a hívás értesítéseknél megjelenik egy új választható pont azt kell bejelölni. De csak angolul.

(#3039) #04441088 válasza #04441088 (#3032) üzenetére


#04441088
törölt tag

Valaki?
Holnap már dolgozom, addigra jó lenne ha újra működne. :R

(#3040) sszemtelen válasza VMatteo (#3037) üzenetére


sszemtelen
őstag

Erre most nem tudok hirtelen mit mondani.. :(
Ne értsünk mindent félre :D

(#3041) Zalaym


Zalaym
tag

Értem, köszi a válaszokat!

Arra keresek még választ, hogy ha a karkötő csatlakoztatva van a telefonhoz, majd eltávolodok vele annyira, hogy lecsatlakozik és ezután újra megközelítem, akkor automatikusan visszacsatlakozik-e a telefonra, illetve a visszacsatlakozáskor küld-e értesítést (rezeg-e a karkötő), hogy a lecsatlakozott időben a telefonon volt 1 nem fogadott hívás és jött 1 SMS? :F :U

Vagy csak az aktívan csatlakozott idő alatt ad jelzéseket?

(#3042) Djuree válasza Zalaym (#3035) üzenetére


Djuree
félisten

a leírásában ez áll. én nem próbáltam csak azt írtam ami a hivatalos közleményében van. :K

hatótáv nekem 20-25 méter kb.

igen visszacsatlakozik. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3043) Zalaym válasza Djuree (#3042) üzenetére


Zalaym
tag

És visszacsatlakozáskor megjönnek az értesítések az elmulasztott hívásokról és üzenetekről?

(#3044) Djuree válasza Zalaym (#3043) üzenetére


Djuree
félisten

hát elvileg igen, de a gyári progi ezt nem tudja. én megvettem a mi band toolst, ezzel tudja elvileg. de nem mindig működik jól.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3045) Nirvatti válasza #04441088 (#3032) üzenetére


Nirvatti
tag

Hello,

Nekem a nRF Connect for Mobile programmal sikerült működésre bírni és azóta sikerrel csatlakozik és szinkronizál.

(#3046) Zalaym válasza Djuree (#3044) üzenetére


Zalaym
tag

Ez nem valami biztató... :(

(#3047) #04441088 válasza Nirvatti (#3045) üzenetére


#04441088
törölt tag

Szia!
Köszönöm, ez is megtalálja, de csatlakozni nem tud. :(
Próbáltam már tényleg mindent...
Reggel ha nem mukodik kalapaccsal tuti szetverem.

(#3048) Boresz válasza Zalaym (#3046) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Próbáld ki a Mi Bandage-t az is küldi az értesítéseket, nem fogadott hívásokat stb, ha újra csatlakozik és ismétlési idő is beállítható. Nem mindenkinél működik, de akinél igen ott megbízható.

(#3049) ollie válasza Zalaym (#3035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vízálló, azzal nincs gond, de az 50 méter valszeg túl sok a BT-nek, és a víz is bezavar, erősen csökkenti a BT jelét (egy bizonyos mennyiség teljesen blokkolja, pontosabban elnyeli, mert a BT is mikrohullám).

(#3046) Zalaym: ez van, ezt tudja egy filléres eszköz. Ha komolyabb funkcionalitást szeretnél, okosórát kell venned.

[ Szerkesztve ]

***

(#3050) Djuree válasza Zalaym (#3046) üzenetére


Djuree
félisten

esetleg karpánttal a telót beviszed a vízbe (futáshoz régen azt használtam, én is szoktam ügyeletes lenni és akkor elérhető kell legyek, vízben meg még a súlyát se éreznéd). az tudtommal vízálló. bár egy 200k+ -os telót akkor se vinnék vízbe ha egy darabból lenne az egész kiöntve. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.