Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) petipetya válasza B-L-A-C-K (#5999) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem hinném. Rendeltetésszerű használat mellett évekig lehetne a társad, csak az aksi kapacitásának csökkenése és az új modell megjelenése miatt cseréli le valaki. Nekem például 2.5 év után is prímán működik a legelső Mi Band, amíg meg nem érkezik a 2-es.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6002) fzoli86 válasza petipetya (#6001) üzenetére


fzoli86
tag

Milyen sűrűn töltöd az 1-es Band-et? Észrevenni kapacitas csökkenést a 2,5 év végére?

(#6003) petipetya válasza fzoli86 (#6002) üzenetére


petipetya
nagyúr

Anno 3 hónapig bírta az aksija, míg most a töltéstől számított 8. napon 60%-on áll. Sosem használtam rajta az értesítéseket. A 2-őn viszont naponta 1-szer biztosan mérek majd pulzust.

"nincs rá lezsóidő"

(#6004) szpali


szpali
addikt

APKmirrorra megérkezett a 3.0.3

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#6005) sambenez válasza szpali (#6004) üzenetére


sambenez
addikt

Ebben vajon jó az alvás adat meg a pulzus adat kiolvasás? Mert a 3.0.2-ben nekem nem olvasta ki az alvás adatokat, meg a pulzust sem.

(#6006) ollie válasza B-L-A-C-K (#5999) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az első elromlott 3 hónap után, kellett vennem egy másikat. Szóval előfordulhat, de talán 100-ból egynél történik meg. Garancia akkor van, ha mondjuk itthonról veszed, mert akkor kell kapnod 1 évet. Javítani amúgy nem lehet.

Akkuról: nekem lassan 1 éves, és még mindig több, mint 20 naponta töltöm.

[ Szerkesztve ]

***

(#6007) B-L-A-C-K válasza ollie (#6006) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor ritka a meghibásodás ahogy írjátok, én is azon gondolkozom 2t rendelek, egy már úton van, 3800-ért találtam eredetit kuponnal, 5 ezrekért meg mindig van, szóval nem tétel ha tartaléknak kell még egy.

Aksija ténylég jól bírja akkor...

(#6008) Black_Raven válasza sambenez (#6005) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mármint nem szinkronizálta a Mifitbe az adatokat? Mert nekem teljesen jó volt..feldobtam a 3.0.3-at, eddig minden működik, pulzust is szink. a többihez.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#6009) ollie válasza B-L-A-C-K (#6007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont arra figyelj, hogy a tartalékot töltsd fel időnként, mert jó eséllyel dobhatod ki, ha teljesen lemerül.

***

(#6010) B-L-A-C-K válasza ollie (#6009) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért ha csontra lemerül kuka? Nem olyan aksi van benne mint a telefonokban?

(#6011) ollie válasza B-L-A-C-K (#6010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem olyan. Van rá esély, hogy fel lehet tölteni, de nem garantált.

***

(#6012) sambenez válasza Black_Raven (#6008) üzenetére


sambenez
addikt

Igen. A pulzust kijelezte ha a Mifitből indítottam, de ha a karkötőről akkor nem.
Ha visszatettem a 2.4.2-t, az meg gond nélkül kiolvasta ezeket az adatokat. Nem igazán értem.

(#6013) laci1892 válasza V@ns (#5973) üzenetére


laci1892
senior tag

Nyugi nekem elejétől ilyen. Lassan egy éves lesz. Szinte csak vizet látott. Működik gondtalanul :)

(#6014) Black_Raven válasza sambenez (#6012) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom, ez mitől lehet.:( nekem ilyen szinkr. gondom egyikkel sem volt. v3.0.0-1-2-3. kifogástalan volt az összes.Csak az 1 óra plusz, a karpánt pulzus mérésénél.Melyik fw-d van?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#6015) sambenez válasza Black_Raven (#6014) üzenetére


sambenez
addikt

v1.0.1.50

(#6016) Black_Raven válasza sambenez (#6015) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem is. 3.0.3-al nem próbáltad?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#6017) sambenez válasza Black_Raven (#6016) üzenetére


sambenez
addikt

Még nem, de megnézem még ma.

(#6018) Black_Raven válasza sambenez (#6017) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egy próbát megér.[kép] Viszont az egy óra eltérés még mindig játszik, a karpántos pulzus mérés inditásnál.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#6019) Flashy válasza B-L-A-C-K (#6010) üzenetére


Flashy
veterán

de olyan van benne és a telefonoké sem szereti, ha teljesen lemerül, de ez nem a telefon által 0%-ot jelenti. a telefon még az előtt lekapcsolja magát, hogy az aksit károsítaná. ha egy telefont el akarsz rakni tartalékba, teljesen feltöltöd, kikapcsolod, elég sokáig eláll károsodás nélkül, mert a természetes kisüléssel nagyon lassan fog az egészségtelen szint alá menni, de ezt nem lehet kikapcsolni, ezért ha fiókba rakod, 1 hónap múlva biztosan nullán lesz, az még nem olyan nagy baj, de onnan fog tovább merülni, és mivel nagyon apró, hamarabb elérheti a káros szintet. ezek a tények, de én is használtam újra olyan telefont, ami totál nullára merülve volt 1 évet fiókban előtte, szóval nem feltétlenül lesz minden azonnal használhatatlan amint elrakod.

(#6020) sambenez válasza Black_Raven (#6018) üzenetére


sambenez
addikt

Felraktam, a karpántos indításkor nem veszi át a pulzust. Programból indítva jó, az időpont is. Reggel kiderül mi van az alvással. De nem értem mi lehet a baj.

(#6021) Black_Raven válasza sambenez (#6020) üzenetére


Black_Raven
veterán

Párositás megszüntetése? újra párositás?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#6022) sambenez válasza Black_Raven (#6021) üzenetére


sambenez
addikt

Kipróbáltam, nem lett jó.
Arra gondolok a droid régi esetleg. Még 4.3-at használok. Most, hogy újra párosítottam, ki is írta lehetnek működésben gondok. Na akkor egyelőre maradok a régebbinél.
Kösz mindent.

(#6023) Black_Raven válasza sambenez (#6022) üzenetére


Black_Raven
veterán

Basszus, akkor tényleg az a hiba, valahol irta hogy MM a célpont. Nekem meg az van.Sajnálom.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#6024) espista


espista
senior tag

Tegnap éjszaka minden igyekezetem ellenére frissült a Mi Fit 3.0.2-re. Örömmel tapasztaltam, hogy a 10 percenkénti rezgés nem jelentkezik! :C Lehet, hogy reagáltak a levelemre és javítottak valamit a programban.

Romani ite domum!

(#6025) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Korábbi hozzászólásokhoz: vettem már vagy 4 band2-t Kínából, és mindegyik "üres" akksival érkezett. Vagy lehet kell egy első töltés, hogy "bekapcsoljon", de mindig üresnek mutatta a kijelző is őket. Szóval lehet nem veszett ügy, ha csontra lemerül.

Más: családban 2 folyamatosan üzemel, asszonyé az újabb, kb. 1 hónapos és az ő kijelzője jóval fényesebben világít, mint a másik, ami már vagy fél éves..
(korábban olvastam, hogy fényerőben is lehet szórás, aztán lehet a használattól alakult így)
1-2 hét és nekem is lesz :)

Volt alin egy nagyon csajos, Paris / Eiffel-tornyos fehér szilikon szíj hozzá, de csak egy eladónál találtam, aki azt írta már nincs raktáron (de az eladó cuccai között még ott van).. Nem látott valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#6026) B-L-A-C-K válasza HornedReaper (#6025) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#6027) HornedReaper válasza B-L-A-C-K (#6026) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Köszi! :)

(google képkereső, vagy valami más? - még egyiket sem használtam)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#6028) B-L-A-C-K válasza HornedReaper (#6027) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen képkereső, majd egy Spanyol oldalon találtam "TPU Band para Xiaomi Miband 2" névvel, ezt alira bemásoltam, és kidobta.

(#6029) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

A mai nappal beleptem a Band 2 tulajok taboraba.
Eddig nagyon patentnak tunik. :D

Udv. core2

(#6030) loosht válasza mdraco (#5984) üzenetére


loosht
senior tag

Megnéztem és nálam sem mutatja Redmi Note 2-n.

(#6031) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

Sziasztok!

A kijelző fényereje szabályozható valahol/valahogy, vagy automatikus?

(#6032) ollie válasza gingerbalm (#6031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem szabályozható és nem is automatikus, mindig ugyanolyan erősséggel világít.

***

(#6033) gingerbalm válasza ollie (#6032) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Akkor fix. Köszi!

(#6034) axlfsi


axlfsi
veterán

Evek ota hasznalok Mi Band-et, valamennyi verziom megvolt. Most eloszor tortent velem olyan, hogy toltorol miutan levettem, a telefon nem latta (legalabbis, most vettem eszre). Probaltam parositani, de nem sikerul. Sehogyan sem. Visszaleptem regebbi Mi Fit alkalmazosokra, eltavolitottam a parositast, de utana sem sikerult.
... erdekes, mert a telefon BT menubol latni az eszkozt (habar csatlakozni mar nem tud).

Letezik valami okossag, amivel eszhez lehet teriteni?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6035) andrisbandi válasza axlfsi (#6034) üzenetére


andrisbandi
őstag

Milyen oprendszerű a teló?
- Mert Androidon "tilos" a teló bt menüjében párosítani.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#6036) axlfsi válasza andrisbandi (#6035) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezt tudom, nem is parositottam, csak megneztem, hogy a telefon elvileg latja-e es ugy tunik igen, mert megjelenik a lathato eszkozok listajaban...
7.1.1 android

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6037) mdraco


mdraco
őstag

Rendelnék még egyet a barátnőmnek, csak neki lumiát adtam. Van aki windows 10 mobile-val használja? Láttam van egy külső alkalmazás. Működik jól? Tudtok erről valamit? Köszönöm.

(#6038) axlfsi


axlfsi
veterán

Addig eljutottam, hogy a "Bluetooth 4.0 Scanner" alkalmazással kiolvastam mi a MAc cime, de hiaba, pl. Notify Fitness for Mi Band-del sem tudom MAC cim alapjan parositani... nincs hibauzenet, se semmi, csak egyszeruen nem csatlakozik...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6039) lacuska74 válasza axlfsi (#6038) üzenetére


lacuska74
tag

Nálam 3 van a családba, az egyik szintén ugyanilyen, nem akar csatlakozni akármit csinálok, már mindent próbáltam.
Megy a kukába, ma rendeltem helyette egy másikat.

(#6040) ollie válasza axlfsi (#6038) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az első Band 2-m nekem is ezt csinálta 3 hónap után. Rendeltem egy újat, nem lehetett mit csinálni vele. Gondolom ilyenkor Kínában csak besétálsz egy Xiaomi shopba, és adnak helyette egy újat, de ugye mi nem Kínában vagyunk.

***

(#6041) axlfsi


axlfsi
veterán

Fasza! Eddig nekem fel sem tund, hogy ennyire megbizhatatlanok lennenek. Illetve, nalunk is van tobb a csaladban, regebbiekbol is es egyikkel sem volt eddig gond.
A vicc az egeszben az, hogy mint BT eszkozt, megtalalja a telefon, de ugyebar, nem ugy es ott kell csatlakoztatni (nem is lehet mellesleg), hanem a Mi Fit-bol...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6042) andrisbandi válasza axlfsi (#6038) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Nekem a nRF Connect for Mobile programmal sikerült működésre bírni"[link]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#6043) axlfsi válasza andrisbandi (#6042) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszönöm a tippet, megnéztem, de ezzel sem boldogulok...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6044) axlfsi válasza #04441088 (#5634) üzenetére


axlfsi
veterán

Olvastam a kalvariadat a Mi Band-del kapcsoaltban. Azaz, pont, hogy egy valamit nem ertek; januarban azt irtad, hogy vegulis szarras tapostad egy kemenytalpu cipovel, aztan meg kalapaccsal elegyengetted, ... majd par honapra ra, hogy tobb mint fel evig nem volt jo, most elokotortad es lass csodat, csatlakozott...

Erdekeld, hogy akkor pontosan mi is tortent (es ha ez utobbi az igaz, - nem is lapitottad ki kalapaccsal -) mikent sikerult ujracsatlakoztatni?

... ne pontosan itt tartok. MINDENT kiprobaltam, amit csak lehetseges es eselytelen. Par napja meg mukodott, pontosan nem tudom miota nincs kapcsolatban a telefonnal, de tegnap toltore tettem, mert lattam, hogy lassan lemerul. Ma reggel bepattintottam a szijba, elmentem dolgozni, majd napkozben figyeltem fel ra, hogy nincs kapcsolatban a telefonnal, ... es azota sem.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6045) pajszer91 válasza pajszer91 (#5957) üzenetére


pajszer91
tag

Mégsem oldódott meg :D, naponta kapcsolgathatom a repülőgép üzemmódot ki, be :D :W hogy a mi fit csatlakozni tudjon, újra telepítés is megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#6046) spiderpig820 válasza mdraco (#6037) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

a bind mi band jól működik, csak a hívást nem jelzi. vagyis csak akkor rezeg, mikor a hívó fél már letette.
egyéb értesítéseket tudja jelezni.

4B

(#6047) mdraco válasza spiderpig820 (#6046) üzenetére


mdraco
őstag

Köszi.

Más: vajon, hogy próbálgattam külső app-okat, maradt meg a mb2 memóriájában valami? Most próbaképp kitöröltem minden külső app-ot, és jelez mikor megszakadt a kapcsolat a telefonnal. Hogy lehet ezt tisztára tenni? Valami reset van?

(#6048) vidra1221


vidra1221
tag

Sziasztok!
Redmi 4A 2/32 készülék. Az istennek sem akar kapcsolódni a telefonhoz a Mi Band2!
Már rengeteg felé képen próbáltam. Van MI fiók, alkalmazás újra telepítve. A készülék BT beállításában folyamatosan azt írja, hogy leválasztva. Pedig én nem választottam le semmit! A Mi fitben sem hajlandó kapcsolódni pedig a gps Bt minden be van kapcsolva. Tipp?

(#6049) ollie válasza vidra1221 (#6048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Újonnan vetted a Bandet? Ha nem, valszeg az eladó nem választotta le az accountjáról, és ez esetben te semmit nem tudsz tenni, amíg az eladó nem teszi meg, amit írtam.

***

(#6050) m4csk4fogo válasza vidra1221 (#6048) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Nálunk Redmi 1 esetén így sikerült:
1: Fix-it for Mi Band2-vel csatlakoztatni (ha nem találja akkor a MAC címét be kell kézzel írni)
2: Bluetooth eszközök között megkeresni és csatlakozni hozzá
3: Mi-Fit-ben csatlakozni és örülni :)

Így már 3x is sikerült.

Másik telefonnal nekünk nem volt gond, csak ezzel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.