Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Tibko8 válasza Benyuss (#849) üzenetére


Tibko8
senior tag

1. Increasing sleep editing functions
2. Fix bug

Első mit akar jelenteni pontosan?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#852) Jeffjn válasza Tibko8 (#851) üzenetére


Jeffjn
tag

Talán azt, hogy az alvásidőt most már normálisan lehet szerkeszteni. Gondban volt a Band, amikor éjfél után aludtál el. Nekem mutatott 30 órás alvásidőt is, amit nem lehetett szerkeszteni, csak ha egy órával későbbre állítottam.

[ Szerkesztve ]

(#853) Criminal017 válasza Tibko8 (#851) üzenetére


Criminal017
őstag

Mintha a felületen is változtattak volna, ilyen:

(#854) blod001 válasza Criminal017 (#853) üzenetére


blod001
tag

Google Play-ről frissülnie kellett volna vagy le kell tölteni az apk-t? Mert nekem még nem mutat új verziót.

(#855) Jeffjn válasza blod001 (#854) üzenetére


Jeffjn
tag

Google play még 2.1.4-nél jár. Nekem is az van fent mert nálam az az utolsó stabil verzió. 2.1.6 ill. 2.1.7-nél folyamatosan az jött elő, hogy a Band 2 kijelzője és a főképernyő az appban mást mutat mint a statisztikai rész. Magyarán nem szinkronizálta rendesen az adatokat az app az account-al. Legújabb verziót nem próbáltam még.

(#856) Tibko8 válasza Jeffjn (#852) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én nem vettem ilyesmit észre a 2.1.7-nél általában 1 óra körül szoktam elaludni és jól kezdte mérni. Ma este igaz a 2.1.8 sem volt semmi gond. Viszont mintha kevesebb lett a magyar fordítás az előzőhöz képest.

(#853) Criminal017 igen nekem is feltűnt hogy kicsit más felületet kapott. Már a betöltő képen is látszik.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#857) Tibko8 válasza blod001 (#854) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én amit a Google play-rol le szedtem majd meg nyitottam az appot rögtön feldobta hogy van új verzió és kérdezte hogy letöltse az apk-t? Amit utána kézzel kellet telepíteni.
Ha gondolod megosztom a legfrissebbet vagy a 2.1.7 amelyiket szeretnéd.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#858) blod001 válasza Tibko8 (#857) üzenetére


blod001
tag

Elfogadom az apk-t. :)

(#859) Tibko8 válasza blod001 (#858) üzenetére


Tibko8
senior tag

Most nézem tegnap rosszat töröltem ki 2.1.7 maradt meg nekem és 2.1.8 töröltem. :)

De itt van egy megbízható forrásból. [link]
Amúgy ezen oldalon előbb kerülnek fel a frissítések mint hogy a playben nálad felugrana.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#860) boros44


boros44
tag

Nektek nem csinál néha olyat a cucc, hogy nem reagál érintésre a gomb?

(#861) Tibko8 válasza boros44 (#860) üzenetére


Tibko8
senior tag

Eddig nem vettem ilyet észre (4 napja használom). Fürdés közben is érzékel ugyan úgy.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#862) ollie válasza boros44 (#860) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nem mindig akar váltani, vagyis az első érintés mindig ok, utána a legtöbbször nem érzékeli az érintést. Ez olyankor nem fordul elő, ha felemelem a karom, és magától kapcsol be a kijelző.

Amúgy úgy néz ki, hogy második töltésre jobban bírja. Elsőre pont 20 nap után kellett töltenem, most viszont 50%-nál van úgy, hogy 18 napja töltöttem.

***

(#863) bigdady válasza boros44 (#860) üzenetére


bigdady
nagyúr

Néha.

(#864) boros44


boros44
tag

Felraktam a 2.1.8-as Mi Fit-et, ami frissítette a firmware-t is V1.0.0.23-ra.
Viszont ezzel nem működik a Mi Band Tools alkalmazás, szóval visszaraktam Play-ről a 2.1.4-es Mi Fit-et, de firmware megmaradt a V1.0.0.23 verzión.
Ilyenkor lehet valamit tenni? Lehet valahogy downgradelni a firmware-t?
Nekem elég elengedhetetlen a Mi Band Tools használata.

(#865) Tibko8 válasza boros44 (#864) üzenetére


Tibko8
senior tag

Mi a gond a toolsal? Én mind2 használom. Mi fit 2.1.8 és a toolst is.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#866) boros44 válasza Tibko8 (#865) üzenetére


boros44
tag

Nem rezeg és nem jelez ki semmit, hiába nyomkodom a tesztet. Úgy látom, hogy a szívverést még méri.

(#867) Tibko8 válasza boros44 (#866) üzenetére


Tibko8
senior tag

Most leteszteltem én is a tesztel és muxik. Értesítések is megjönnek. Bluetooth ki-be, telefon újrainditást próbáld meg még esetleg.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#868) Benyuss válasza Tibko8 (#867) üzenetére


Benyuss
tag

Nekem is megy 2.1.8-al.
Újraparositast próbáld meg esetleg.

Más. 2.1.8 óta rendesen megy a statisztika, de a Google fites sync egy kalap... Ma 18k lépést tettem meg amiből 6200at kapott meg. Ötletek?

(#869) focvis


focvis
veterán

Srácok!

Banggoodos rendelés átcsúszik a vámon? (34 $ elvileg áfás már)

Köszönöm!

(#870) blod001 válasza focvis (#869) üzenetére


blod001
tag

Nekem és több embernek is átjött, de persze bármikor előfordulhat, hogy megfogják. Szerencse kérdése az egész. Nekem 11$ és gift volt ráírva.

Tudom, hogy ilyet nem szabad kérdezni, de nem lehet a Tools & Mi Band app-ot alternatív forrásból letölteni? Nem sajnálnám rá azt a 600 ft-ot, de mivel nem MasterCard-om van, ezért nem tudom megvenni Play-en.

[ Szerkesztve ]

(#871) andrisbandi válasza focvis (#869) üzenetére


andrisbandi
őstag

Van akinek átjön egy darab.
- Teljesen mindegy mit írnak rá. Átvilágítják a csomagokat, és banktranszfer alapján szabják ki az ÁFÁ-t és az ügyintézési díjat. Ami kb 3 ropi.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#872) Tibko8 válasza blod001 (#870) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nincs és ezt a témát ne eroltesd a fórumon mert a moderátorok nem nézik jó szemmel. Gondolom nem vagy se 20-as se 30-as. Mert ha igen akkor tudsz telefon számládra fizetni én is azzal vettem meg (20-as vagyok)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#873) Tibko8 válasza focvis (#869) üzenetére


Tibko8
senior tag

Átfog jönni szerintem. Ha telefon vagy tablet lenne akkor már neccesebb lenne de szerintem ez át jön mert nem nagy csomag. Nekem is át jött meg sem állt.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#874) blod001 válasza Tibko8 (#872) üzenetére


blod001
tag

De 30-as vagyok, nem tudtam hogy van ilyen lehetőség is, köszi! :C

(#875) Tibko8 válasza blod001 (#874) üzenetére


Tibko8
senior tag

Válaszoltam PÜ-ben.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#876) focvis


focvis
veterán

Köszönöm Srácok!
PayPal balanszról fizetem, a kártyámat nem terheli be, így nincs banki tranzakció mögötte. Ill. ha meg is fogják, még akkor is ott vagyok mintha itthon vettem volna 14 ezerért. :)

Áresés nem várható a közeljövőben?

[ Szerkesztve ]

(#877) blod001 válasza focvis (#876) üzenetére


blod001
tag

És több, mint valószínű, hogy nem fogják meg és spóroltál 4 ezer ft-ot.

(#878) andrisbandi válasza focvis (#876) üzenetére


andrisbandi
őstag

A PP fizetés is banki transzfernek számít.

- Volt itt olyan kolléga aki 1 dolcsiért "vette", de vele is kifizetették a 3.200 Forint áfát és ügyintézési díjat.
Ha nem reális összegről szóló vásárlási/banki bizonylatot nyúlt be az ember vámügyintézéskor, akkor a hivatal állapítja meg az "árat" amiből kimatekolják a fizetni valót.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#879) blod001


blod001
tag

Nektek átlagosan mennyi szokott lenni éjszaka a deep sleep? Nekem 2 - 2,5 óránál több nem szokott lenni. Sokat mocorgok éjszaka vagy ez normális? :D

(#880) AMDaZERG_1 válasza blod001 (#879) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Van ennek tudományos magyarázata, csak ugye kicsit olvasni kellene hozzá... :)
Emlékezetem szerint az alvás átlagosan 15-20% mély alvás, de bátran nézz utána az ezzel foglalkozó feljegyzéseknek.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#881) ollie válasza blod001 (#879) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kb az alvás negyed szokott lenni mély alvás.

***

(#882) blod001


blod001
tag

Mióta felraktam a Mi Band Notify and Fitness-t álladóan eldobálja a MiBand a kapcsolatot a gyári app-al is. Már újrapárosítottam, újratelepítettem, de még mindig nem működik normálisan. Hogyan lehetne "resetelni"?

(#883) lukgab


lukgab
tag

3 nagyszerű kérdésem lenne :)

- TAPASZTALAT alapján, termálfürdő / klóros víz és finn ( 90fok + ) szauna álló-e a band 2 ?
- iOS alatt, két esetben is, miért van az, hogy a MI Fit a telefonon kikapcsolt lépés számláló mellett rossz adatokat tölt be a HEALTH appba? A karkötő és a Mi Fit app szerint 2000 ret léptem, a health app meg mondjuk 3200 at mutat aznapra ( iOS 9.3.4 / iOS 10 b4 )
- Lehet rendelnem kell még 2 öt haveroknak, honnan érdemes most? TinyDeal ről rendeltem, 1,5 hónap alatt jött meg, és 27% adót kellett fizetnem rá és így 15eFt / db re jött ki.

Ryzen 5900X + TUF x570 + RTX 4090 // LG C2 // LG CX // ZyXEL 326 NAS

(#884) Tibko8 válasza lukgab (#883) üzenetére


Tibko8
senior tag

Bangood-ról rendeld szerintem 2,5 hét alatt itt van és általában nincs vám. 10E Ft/db most augusztusban.
Androidot használok.
Tenger vízzel láttam már tapasztalatot (holnap próbálom ki én is) de szaunával még nem.
Ami a dobozban van papír azon olyasmit láttam hogy - 10C° és +50C°

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#885) Tyca válasza ollie (#881) üzenetére


Tyca
senior tag

életkor függő is, azt mondják, hogy 60 év fölött már nincs is mélyalvás

(#886) focvis válasza blod001 (#877) üzenetére


focvis
veterán

+Tibko8 +andrisbandi:

Köszönöm mégegyszer a tanácsokat, észrevételeket - ma megrendeltem, remélem a kicsikínaiak reggel már postázzák is. :)

~ 9700 forint (33,8 $) volt a miband27 kuponnal. Valaki kérdezte pár napja, most csekkoltam: csak 1x lehet felhasználni a kupont.

Kérdés: olvastam itt korábban, hogy többen hasznaltok fóliát. Én telefonra nem teszek, erre se szeretnék - ezen is valami gorilla glass az üveg vagy a szokásosnál sokkal jobban karcolódik?

[ Szerkesztve ]

(#887) TommyX_ válasza focvis (#886) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem már van rajta karc, de máig nem tudom, hogy hol karcoltam meg. :((

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#888) ollie válasza focvis (#886) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sima műanyag a kijelzője, szóval könnyen karcolódik. De én sem teszek rá semmit, ez egy filléres eszköz egy telefonhoz képest, nem érdekelnek a karcok.

Amúgy úgy tűnik, hogy elromlott a Band 2-m, kb 6 hét használat után. Nem kommunikál semmivel.

[ Szerkesztve ]

***

(#889) Tibko8 válasza ollie (#888) üzenetére


Tibko8
senior tag

Bekapcsolni bekapcsol világít a kijelző? Töltőre dugás esetén? Ennél nem működik a hűtős módszer? Mintha olvastam volna ilyesmit valahol a régi band-nél.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#890) ollie válasza Tibko8 (#889) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Működik a Band, a kijelzővel sincs baj, mindent mutat, csak éppen semmi BT-s eszköz nem látja. Megpróbáltam újrapárosítani is, és a Band jelzett is, hogy most nyomjam meg a gombját, meg is nyomtam, de a telónak már nem megy vissza az infó. Egyik napról a másikra történt mindez.

***

(#891) boros44 válasza ollie (#890) üzenetére


boros44
tag

Próbáltad a telefont újraindítani, BT-t kikapcsolni és vissza? Esetleg a Mi Fit alkalmazást törölni és újratelepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#892) ollie válasza boros44 (#891) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek közül mindent próbáltam, sőt több verziót is a Mi Fitből. Semmi eredménye nincs.

***

(#893) Dominó85 válasza ollie (#892) üzenetére


Dominó85
veterán

Az Mi fiókot válaszd le a telefonról (miután mentettél mindent ami azzal összefügghet). Aztán újra lépj be/állítsd be az Mi fiókot. Ha Mediatek telód van, akkor MTK Engineer módban csekkold le hogy mit jelez a BT rész. Hátha valamelyik segít.

* Péter - 06302461862 *

(#894) k.zozo.


k.zozo.
tag

Mik a tapasztalataitok? Mennyire sérülékeny, mennyire karcolódik a kijelző? Érdemes rá védőfóliát rakni? Mivel nem üveg, hanem csak egy fólia nem pöndörödik fel a szélén? Mennyire tartós?

(#895) bigdady


bigdady
nagyúr

Ios-en is frissult az app 2.1.7-re. Fw-t nem frissitett.

(#896) Winne válasza k.zozo. (#894) üzenetére


Winne
nagyúr

Én tettem rá, egyszer nyomin vettem ki belőle, feljött picit a gomb körül a vékony részen, vissza lehetett nyomni, de azóta ott visszajött és levegős alatta.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#897) Jeffjn válasza ollie (#892) üzenetére


Jeffjn
tag

Google play-es 2.1.4-est is? Mikor leszedted, akkor előtte volt clear data?

(#898) ollie válasza Jeffjn (#897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, azzal is próbáltam, clear data-val is.

Amúgy még rosszabb lett, mert most már odáig sem jut el a dolog, hogy a Band megrezzenne, hogy kapcsolódni akar valami hozzá,.

(#893) Dominó85: nincs Mi account a telefonhoz rendelve (vagy a telefonon), és Snapdragonos.

[ Szerkesztve ]

***

(#899) Dominó85 válasza ollie (#898) üzenetére


Dominó85
veterán

Értem.
Amúgy nekem párosításkor és szinkronizáció esetén sem rezeg az Mi Band 2. Felkapcsolódik és kész. Nem lehet esetleg az, hogy adott FW verzió csak adott MiFit verzióval műkszik megfelelően? Én felraknám a 2.1.4-es magyar MiFit-et és megkeresném a neten, hogyan lehet resetelni az FW-t az Mi Band 2-n. Remélem rendbe jön a kis kütyüd.

* Péter - 06302461862 *

(#900) RunTimeError


RunTimeError
tag

BangGood.com-ra kupon kód csak a Mi Band 2-höz, -7$ kb
Chollazos

Most rendeltem vele egyet, 30$ volt kb. Remélem hamar megjön :C

[ Szerkesztve ]

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.