Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) grafnet válasza grafnet (#10000) üzenetére


grafnet
veterán

A beérkezett üzeneteket is mutatja, de ha elmulasztom a megtekintést, akkor azt vissza lehet csalogatni a Band kijelzőjére?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10002) trebrona válasza grafnet (#10001) üzenetére


trebrona
nagyúr

Amíg nem olvastad a telefonon, addig időnként ismételgeti, ha jól emlékszem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10003) vendingo


vendingo
veterán

Találkozott már valaki olyannal, hogy sokáig rezeg a band, utána se kép, se hang? Töltésre se reagál, totál halott. 2 napja töltöttem fel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10004) Silentfrog válasza vendingo (#10003) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nekem mikor beázott ezt csinálta. De a kijelzőn látszottak a vízcseppek belülről.

(#10005) vendingo válasza Silentfrog (#10004) üzenetére


vendingo
veterán

Most hagytam töltőn, bekapcsolt, de nem értem, mert most lett feltöltve. Mitől merült le ilyen hamar? Anyukám használja, szóval kímélve van.
Amúgy búvárkodtam vele pár méter mélységig, semmi baja nem lett tőle.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10006) grafnet válasza vendingo (#10005) üzenetére


grafnet
veterán

A folyamatos pulzus mérés le tudja kapni 1 nap alatt!
Én is így jártam majdnem. Újra raktam a telót, Play-ből az app-ot és az alapértelmezett: folyamatos mérés, 40% oda lett, mire észre vettem!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10007) Degeczi válasza vendingo (#10005) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A beázás hatása nem ritkán csak jóval később később jelentkezik (mert nem okoz zárlatot, de elindul egy visszafordíthatatlan korrózió)

(#10008) vendingo válasza Degeczi (#10007) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi, ezzel tisztában vagyok. Most fullra töltöttem, kíváncsi leszek mennyit fog bírni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10009) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Band 2-höz tudtok ajánlani jó minőségű szilikon szíjat? Ebay, GB és Ali is jöhet.
Köszönöm!

(#10010) grafnet válasza _stick_ (#10009) üzenetére


grafnet
veterán

eustock.eu vagy Mi Store?
Árban nem hasonlít a kinti, utángyártottra.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10011) trebrona válasza _stick_ (#10009) üzenetére


trebrona
nagyúr

Éppen a héten érkezett több darab is, kicsit merevebb, mint a gyári, de rendben van:[link]

Ajándék fóliák is voltak mellettük.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10012) _stick_ válasza grafnet (#10010) üzenetére


_stick_
őstag

Változatosabb színűeket szeretnék, mint a gyári. A feljebb linkelt tetszik, de azt nem ismerem (persze attól lehet jó), fontos hogy ne rohadjon szét 1 hónap után.

(#10013) trebrona válasza _stick_ (#10012) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link] :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10014) grafnet válasza _stick_ (#10012) üzenetére


grafnet
veterán

Ez igaz: kicsit slamposak a gyári színek.
Nekem úton vannak a szíjjak a 2-eshez.
Nem tudok csak az 1S kapcsán nyilatkoztni: ahogy Trebrona is írja, kicsit merevebb, nekem egy éve van a kezemen 23,5/24, 7/7-ben. A fél óra a néhai töltés miatt kieső idő. :-)

Trebrona: na, lehet rendelek ebből is.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10015) _stick_ válasza trebrona (#10013) üzenetére


_stick_
őstag

Köszi.
Amúgy a hozzászólásom, amire a linkel válaszoltál a még följebbire vonatkozott, a lyukacsos szíjúra. :B

(#10016) trebrona válasza _stick_ (#10015) üzenetére


trebrona
nagyúr

Sebaj. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10017) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali.
Kintről most hol olcsó a MiBand 2? :R

(#10018) Keem1 válasza #04441088 (#10017) üzenetére


Keem1
addikt

Gearbest pl

(#10019) grafnet válasza Keem1 (#10018) üzenetére


grafnet
veterán

Annyiért "itthon" is megkapja.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10020) _Moriarty_ válasza bul07 (#9995) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Ugyanígy jártam az eredeti szíjjal, vettem mijobs szíjat és ezzel végighordtam a nyarat. Nyár közepén elszakadt, amíg nem érkezett meg a szintén mijobs, addig az eredetivel használtam volna, de megint vörös, viszkető volt alatta a bőröm.

(#10021) Degeczi válasza _Moriarty_ (#10020) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valszeg mert nem szellőzik és a puhasága miatt jól fökfekszik a bőrfelületre. Nekem utóbbi miatt csak az eredeti vált be, az utángyártottak (Mijobs-ok is) gépelés közben zavaróan ridegek ha a csuklóm az asztalon pihen, míg a gyárit észre sem veszem, h rajtam van (és szerencsére nem vagyok allergiás rá).

(#10022) _Moriarty_ válasza Degeczi (#10021) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Mióta először lett durván vörös csík a kezemen tőle ('17 nyarán vagy ősszel), akkor vettem a mijobsot először. Azóta eggyel lazábbra vettem és sokszor mozgatom a csuklómon. Nem volt gondom vele, a gyárival idén ismét. Fura volt, én is allergiára gondolok, bár mintha olvastam volna, hogy antiallergén anyagból készül.
Mindegy is, lassan a 3-ra váltok, ez meg megy a családban valakinek.

Erről jut eszembe, van most valahol kihagyhatatlan áron a 2-es? Még egyet kellene vennem, mert ketten is ácsingóztak már az enyémre.

[ Szerkesztve ]

(#10023) grafnet válasza _Moriarty_ (#10022) üzenetére


grafnet
veterán

Minden nap szóba kerül.
eustock.eu vagy Mi Store

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10024) gigiradok


gigiradok
tag

Sziasztok!
Tegnap a barátnőmnek próbáltam beállítani az új Bandjét, egy darabig teljesen jól működött, majd pár óra múlva valamiért nem tudott kapcsolódni a band a Mi Fit apphoz, a Mi Bandagehoz látszólag igen. (Annak ellenére, hogy a bluetooth be volt kapcsolva, úgy érzékelte, hogy nincs) Leszedtem mindent és elölről kezdtem az egészet. Most úgy néz ki működik. De valamiért a Mi Fit appban az aktivitás oldalon nem látszik semmi. A Band valahogy szinkronizál, mert én látom a barát listámban a saját appomban az alvás adatait, de ő nem látja a sajátjában. Annyi különbséget látunk ezen kívül, hogy nála a webes Mi accountra belépve nem jelenik meg, hogy a Mi Fit app engedélyt kapott a hozzáféréshez.
Ezt látja vagyis nem látja:

Kicsit kacifántos tudom, de esetleg valakinek valami ötlete? :F

[ Szerkesztve ]

(#10025) dreta válasza _Moriarty_ (#10022) üzenetére


dreta
tag

Emagról 2 év jótállással és biztosan bontatlanul kapod! Eustock felejtős

(#10026) grafnet válasza dreta (#10025) üzenetére


grafnet
veterán

Azért durva dolgot ne írjál!
emag: >9e,-Ft!!!
eustock: 6,4e-Ft!!!
Miért is kihagyhatatlan az emag? A 2 év jótállás miatt? Mi történt eddig, amihez a garanciát lehetett érvényesíteni? Ha beázik, az ez első évben is kijön!
Az eustock miért felejtős?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10027) hzsolee


hzsolee
őstag

Sziasztok!
Másnak nincs gond a Mi fittel(3.4.8)? Nemrég frissítettem az áruházból, de elég gyakran leáll. Ha másnál nincs gond törlöm az adatokat aztán újratelepítem. Régebbi verziót ha visszateszek okoz gondot?

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#10028) hzsolee válasza hzsolee (#10027) üzenetére


hzsolee
őstag

Áruházi értékelésekben olvasom, hogy néma módba teszi a telefont. Na ez nálam is áll, azt hittem én kapcsolom véletlenül. Dilít....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#10029) dreta válasza grafnet (#10026) üzenetére


dreta
tag

Emag: 6990 Ft. Ennyi volt tegnap is és ma is.

(#10030) grafnet válasza dreta (#10029) üzenetére


grafnet
veterán

Biztosan én csinálok valamit rosszul.

Meg is van: sz@r a keresőjük!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10031) Obyboy válasza dreta (#10025) üzenetére


Obyboy
addikt

Eustock miért felejtős? Én tavasszal onnan rendeltem az enyémet, semmi bajom vele. Akkor jóval jobb árban volt mint a MM, Emag vagy Edigitál.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#10032) Ricardo válasza hzsolee (#10027) üzenetére


Ricardo
félisten

Le nem áll, de folyamatosan némítja a telefont. Remélem gyorsan javítják.

(#10033) hzsolee válasza Ricardo (#10032) üzenetére


hzsolee
őstag

Nem gondoltam, hogy van összefüggés a némulás meg a mifit közt. Nekem ez jött elő többször:

Töröltem appot, adatokat, mindent, majd újra telepítettem. Még nem jött elő. Ha továbbra is szívózik teszek fel egy-két verzióval korábbit az uptodown-ról...

Szerk.: He-he, ahogy ezt beírtam már be is dobta a mifit leáll ablakot. Anyád.... :(((

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#10034) Ricardo válasza hzsolee (#10033) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is olvastam, aztán kipróbáltam, és valóban. Mondjuk töbségében lenémítva használom, a band jelez, de néha nem árt ha van rajta hang.

(#10035) hzsolee válasza Ricardo (#10034) üzenetére


hzsolee
őstag

Nem tudom mi volt az utolsó jó. Most egy 3.4.7.29 számut raktam fel, majd ma meglátom hogyan muzsikál.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#10036) grafnet válasza hzsolee (#10035) üzenetére


grafnet
veterán

Nekem az működik szépen.
Bár nem szinkronizál magától, de értesítések, ébresztő hibátlanul működik.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10037) Ricardo


Ricardo
félisten

Most frissült playből 3.4.9-re. Kíváncsi vagyok.

(#10038) mzsombor válasza Ricardo (#10037) üzenetére


mzsombor
tag

Nekem pont fordított volt a probléma, néma módban van alapból a telefonom, de minden hívás után átrakta hangosra. Redmi Note 5.

Most frissült 3.4.9-re, leteszteltem, úgy tűnik, megoldódott.

(#10039) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Tegnap voltam a Mi Store-ban, nagyon tetszik, szuper lett, és még most is jó páran voltak bent. Apósomnak vettem egy okosórát. Dilemmáztam, hogy Mi Band 2, vagy 3 legyen. Neki csak az értesítés/hívásjelzések miatt kellene, egyéb feature-ök nem érdekeltek. SZóval a kis árkül., és a plusz featureök ellenére a 2-est vettem. Nekem is az van, és tökéletes! A 3-asnál papír szerinti 10 nappal (ha jól emlékszem) kisebb akku idő volt a leginkább döntő tényező.

(#10040) hzsolee válasza Ricardo (#10037) üzenetére


hzsolee
őstag

Ez most jó. Azért várok pár napot, hátha....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#10041) _Moriarty_ válasza Gabesz87 (#10039) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Mennyi most a 2 és a 3 ára ott?
Köszi

(#10042) jambiyya válasza _Moriarty_ (#10041) üzenetére


jambiyya
őstag

A 3-hoz 23$-ért lehet most hozzájutni. Ez már elég jó szerintem (ha nem zavar a két hét várakozás).

(#10043) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok ma egy fura dolgot csinált a karperec reggel még 31%on volt délben pedig már le volt merülve. Ez mitől lehet ? Igaz még csak egyszer volt töltve.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#10044) Keem1 válasza csucsu21 (#10043) üzenetére


Keem1
addikt

A töltés kijelzés eszközön belül nem egzakt mérés eredménye, hanem töltés-kisütés közbeni többszöri használat során tanulja meg a készülék "megbecsülni". Mivel még új, a tanulatlanul becsült mérés pontatlan volt és valójában nem 31%-on állt a töltöttség.
Töltsd fel, kb. 4-5 töltés után fog beállni a pontosabb akku kijelzés.

Szerk: ez minden hasonló akkus eszközre igaz az okosórától kezdve a tableten át a telefonokig.

[ Szerkesztve ]

(#10045) vendingo válasza csucsu21 (#10043) üzenetére


vendingo
veterán

Anyukámnak 20%-on volt, feltettem 2 órát tölteni, másnapra 0-ra merült. Újra feltöltöttem, ezúttal 4-5 órán keresztül, azóta semmi baja.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#10046) Flashy


Flashy
veterán

1. amikor már tele szimbólumot jelez töltés közben, még ne húzd ki, hagyd akár még 1-2 órát is ha nem fontos hordani. ha egyből kihúzom, az elején percek-órák alatt lezuhan 10-15%-ot is, ha rajta hagyom, még órákig 100% és utána is nagyjából arányosan merül.
2. a gyors merülés oka sokszor a bekapcsolva felejtett folyamatos pulzusmérés valamelyik alkalmazásban

(#10047) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Gondolkozok egy okoskarkötő beszerzésén.
A Miband 2 lenne a megfelelő.
Érdekelne hogy a telefonon folyamatosan használva a telefon akkumulátorát a bluetooth mennyire meríti.
Továbbá itthonról érdemes megvenni vagy külföldről?
Ha külföldről akkor aliexpres vagy gearbest vagy bármi más?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#10048) Keem1 válasza mirci18 (#10047) üzenetére


Keem1
addikt

Szinte semennyire sem meríti jobban, mivel nem folyamatos a Bluetooth kapcsolat. Ha naponta sok az értesítés, az persze jobban beleharap mindkét eszköz üzemidejébe, mintha elenyésző mennyiségben jönne az értesíteni való.

(#10049) grafnet válasza mirci18 (#10047) üzenetére


grafnet
veterán

A legolcsóbb az eustock-tól, a Mi Store-ban, de az emag is akciós áron adja (adta).
Ezek olyan áron adják, hogy nem biztos, hogy megéri kintről.
Kint 18-20$ körül már jó áron van... Ha a 2-esről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#10050) mirci18 válasza Keem1 (#10048) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Magyarán ha csak arra használom az órát hogy mutassa a megtett távolságot és mérje a pulzust az alig meríti.
Bezzeg ha rá akarnék nyomni mindenféle értesítést a telefonról az nagyon meríti.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.