Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) andrisbandi válasza HUTCHDB (#5000) üzenetére


andrisbandi
őstag

Bluetooth Manager

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#5002) cidalain válasza HUTCHDB (#5000) üzenetére


cidalain
veterán

le lehet választani úgy a Mi Fitről, hogy nincs csatlakozva.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5003) HUTCHDB válasza andrisbandi (#5001) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A levalasztas megvolt. Ujra csatlakoztatni nem tudom iphone hoz, mivel az nem latja semmilyen modon.
A reseteles a levalasztassal nem tortenik meg, meg a pontos ido is marad nem nullazodik semmi...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5004) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#5003) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

No addig nyomkodtuk, mig megoldodott a problema. Viszont fogalmam sincs hogy mi lett a megoldas... :DDD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#5005) Sify válasza HUTCHDB (#5004) üzenetére


Sify
senior tag

Pedig jo lenne tudni mert nekem szombat ota nem hajlando csatlakozni az i6-hoz.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5006) pumsz


pumsz
tag

sziasztok! Aki használja a mi bandage progit segítsen nekem: hogy kell beállítani, hogy a hívó nevét, sms-t, e-mailt író nevét kiírja a program? Megvettem a pro verziót, de nem sikerült beállítanom. Szerintetek mért van az, hogy ha nyomom a karkötőn a gombot, akkor csak az órát hozza fel és semmi mást. Köszi!

(#5007) albandy válasza pumsz (#5006) üzenetére


albandy
tag

bármely applikáció üzenetének címét és tartalmát meg lehet jeleníteni: értesítés figyelés/egyéni értesítések válaszd a 2. ikont (üzenet + Abc), utána pedig add hozzá a kívánt app-ot (Viber, fb, sms, stb).
A 2 kérdésre a válasz , indítsd el a mifit appot profil ,MI band2, Mi band kijelző beállítások, pipa amit meg akarsz jeleníteni

(#5008) pumsz válasza albandy (#5007) üzenetére


pumsz
tag

Köszi szépen, a kijelzőt sikerült is beállítanom, ahogy mondtad, viszont a hiíó kijelzését nem. Az értesítés figyelésénél, az egyéni értesítéseknél beállítottam ahogy mondtad. Valahol azt olvastam, hogy a beállítások menüben még a szöveges ikonok menüben leírtakat és végig kell csinálnom. Ez így van?

(#5009) sipy888 válasza HUTCHDB (#5004) üzenetére


sipy888
aktív tag

Nekem dettó ugyanez! 3 napig nem csatlakozott a telefonhoz, aztán fogalmam sincs mitől de meggondolta magát :)

(#5010) albandy válasza pumsz (#5008) üzenetére


albandy
tag

átállítod angolra a készülék nyelvét, majd a mi fitben hívás jelzésénél bekapcsolod a funkciót

[ Szerkesztve ]

(#5011) hzsolee válasza albandy (#5007) üzenetére


hzsolee
őstag

Szia!
Nekem úgy van ahogy írtad, de mégis csak annyit jelez ki ha jön mondjuk egy mail, hogy: app. Mit rontok el?

Ha hívak, akkor viszont kiírja a hívót.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#5012) Sify válasza sipy888 (#5009) üzenetére


Sify
senior tag

Hát nekem még továbbra sem hajlandó csatlakozni. Pedig már töröltem az appot, újra feltelepítettem, stb...de semmi.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#5013) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Tegnap megérkezett a Band 2-m. Gearbestes rendelés április 20-án. Kibontottam, feltöltöttem és párosítottam a Mi Fit (IOS) alkalmazásban új eszközként. Korábban 1s-el használtam, de megszüntettem a párosítást, így minden flottul ment és szépen csatlakozott is a Band. Szinkronizálás után beállítottam a szükséges dolgokat és funkciókat melyekre szükségem lehet.
Jelezte is az App, hogy firmware-t szeretne frissíteni ezért megcsináltam, és utána tapasztaltam ahogy többen írtátok, hogy nem jelzi ki a hívó fél nevét. Kipróbáltam a készülék angol nyelvre állítását utána egyből kiírta a nevet, miután visszaállítottam magyarra a készülék nyelvet maradt ugyanúgy a hívófél jelzés. Szóval köszönöm a segítséget! Akinek nem megy ezzel a módszerrel a dolog javaslom, hogy szüntesse meg a párosítást, esetleg az appot is törölje vagy csak jelentkezzen ki a Mi Fitből és lépjen be újra, és csináljon mindent úgy mintha egy új Band 2-t párosítana először, mert ennek mennie kell... hisz nekem is sikerült tegnap.

IOS: 10.3.1 (iPhone 6 Plus)
Firmware: 1.0.1.50
Mi Fit: 2.4.2

Amit viszont szomorúan tapasztalok, hogy a Mi HR alkalmazásban a Smart alarm funkció csak 1s-el működik (Mi Band 1s only) Szerettem ezt a funkciót és használtam is 1s-el anno.
Van rá vajon lehetőség, hogy a 2-vel is működni fog?

(#5014) janosibaja


janosibaja
őstag

A Mi bandage-zsal küszködő kollégáknak mondom, hogy a program fejlesztője magyar. Én anno írtam neki egy levelet, kedvesen és gyorsan válaszolt a problémáimra: rendben is ment minden. Szerintem érdemes segítséget kérni tőle.

(#5015) espista válasza dorika87 (#5013) üzenetére


espista
senior tag

De jó Neked. Én április 14-én rendeltem, de még semmi. :O

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#5016) Tiger. válasza dorika87 (#5013) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem vagyok nagy iOS mágus hol tudom a nyelvet atallitani?
A smartalarm engem is érdekel.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5017) dorika87 válasza Tiger. (#5016) üzenetére


dorika87
őstag

Beállítások/Általános/Nyelv és régió

(#5018) dorika87 válasza espista (#5015) üzenetére


dorika87
őstag

Bocsánat azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy kértem nyomkövetést (kb 1 dollár volt). Lehet azért is ért ide hamarabb.

(#5019) Tiger. válasza dorika87 (#5017) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Kösz.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5020) bigdady válasza dorika87 (#5017) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ios-en nem kell nyelvet állítani hogy kijelezze a nevet mivel alapból angol a mifit app, csak be kell kapcsolni a funkciót :N
2s nem tud smartalarmot

[ Szerkesztve ]

(#5021) Tiger. válasza bigdady (#5020) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha régebbi a rendszered akkor lehet hogy nem, de nálam sem jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5022) chatran válasza bigdady (#5020) üzenetére


chatran
őstag

Rosszul tudod, pár hónapja már magyar nyelvű iOS-en is a Mi Fit.

(#5023) Tiger. válasza chatran (#5022) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Meg a facebook :D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5024) bigdady válasza chatran (#5022) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam még az angol fut :)
(Facebook is)

[ Szerkesztve ]

(#5025) Szabonoemike


Szabonoemike
csendes tag

Sziasztok! Amióta lejött az új frissítés a pántra azóta az enyém össze-vissza műkődik. Alvó állapotban nem akar átmenni, akkor sem ha félre van téve. Sokszor később jelzi a hívást, üzeneteket....valaki járt igy???

(#5026) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Urak ez valami vicc, hogy ha lecsatlakozik, akkor utána még a telefont is újra rakjam, hogy újból lássa a MiFit? Mi ez? Xiaomi eszköz Xiaomi telefonnal nem kompatibilis? :F :Y :W

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5027) andrisbandi válasza F.B.I. (#5026) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ha a bluetooth ki-be kapcsolás megoldja a problémát;
a teló aksi menüjében próbálj kikapcsolni az energiatakarékos beállítások közül valamit/vagy ezt a funkciót.

Rootolt telónál, és nem playes appoknál hozzáértés szükséges. A vas saját topikjában próbálj meg rákeresni/rákérdezni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#5028) F.B.I. válasza andrisbandi (#5027) üzenetére


F.B.I.
veterán

Se BT kibe kapcsolás, se MiFit újratelepítés nem segített, energiatakarekos módot soha nem használok, a telefon gyári global szoftverrel van, nem rootolt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5029) F.B.I. válasza F.B.I. (#5028) üzenetére


F.B.I.
veterán

BToolkit oldotta meg. Ezt mindig el kell játszanom ha lelép a telefonról véletlenül?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5030) Szabonoemike


Szabonoemike
csendes tag

Sziasztok! Amióta lejött az új frissítés a pántra azóta az enyém össze-vissza műkődik. Alvó állapotban nem akar átmenni, akkor sem ha félre van téve. Sokszor később jelzi a hívást, üzeneteket....valaki járt igy???

(#5031) tboy72 válasza F.B.I. (#5029) üzenetére


tboy72
aktív tag

Mit kell vele csinálni, mert nekem sem csatlakozik mióta frissített.

(#5032) dorika87 válasza bigdady (#5020) üzenetére


dorika87
őstag

Magyar a Mi Fit már egy ideje IOS-en, (legfrissebb: 2.4.2) ezért kell nyelvet állítani a hívófél nevének kijelzéséhez, de ennek a folyamatát pár hozzászólással fentebb le is írtam, hogy az új pántnál, hogy tudtam kijeleztetni vele a hívó nevét.
Természetesen be kapcsoltam a funkciót, de ez nem segít, ezért kell a telefon nyelvét angolra állítani aztán vissza magyarra, és az megoldja.

Saját tapasztalat:
IOS: 10.3.1 (iPhone 6 Plus)
Firmware: 1.0.1.50
Mi Fit: 2.4.2

[ Szerkesztve ]

(#5033) Tiger. válasza dorika87 (#5032) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Most már itt is jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5034) F.B.I. válasza tboy72 (#5031) üzenetére


F.B.I.
veterán

BToolkit felteszed play áruházból, ott látni fogod a listában a MiBand 2-t,azon hosszan nyomsz és a felugró listában az Unpair feliratra nyomsz, utána megint be a MiFit-be és megtalálja.

A vicc, hogy azért is vette az ember, hogy ne kelljen már a lakás minden pontjában hordozni a telefont, erre ha hatókörön kívül kerülök, lecsatlakozik és xarakodhatok ilyen módszerekkel. :W

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5035) andrisbandi válasza F.B.I. (#5034) üzenetére


andrisbandi
őstag

Android esetén "tilos" a telóval párosítani.
A szakik szerint, és a Mifit szerint zavarja a pántot.
- Csak a Mifitben "kell" párosítani.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#5036) F.B.I. válasza andrisbandi (#5035) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz, majd kipróbálom. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#5037) ollie válasza F.B.I. (#5029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a Redmi Note 4-gyel tökéletesen működik a Band. Csak a Mi Fit-et használom.

mod: ja, hogy a telefonnal is csatlakoztatva van. Nem, azzal nem kell, és nem is jó ötlet. Látom már kitárgyaltátok.

[ Szerkesztve ]

***

(#5038) pumsz


pumsz
tag

Sziasztok! A mifit mellett használom még a mi bandage-t. Azt vettem észre, hogy a telefon lezárása után a karkötő megrezzen és kiírja, hogy app. Minden alkalommal, ha valamiért feloldom a telót és utána lezár ezt csinálja. Találkozott már valaki ezzel?

(#5039) tboy72 válasza F.B.I. (#5034) üzenetére


tboy72
aktív tag

Köszönöm a választ! Sajnos nekem az unpair-re semmit nem csinál!

(#5040) loosht


loosht
senior tag

A Notify alvásfigyelése egy vicc. Nagyon profi app, de ez piszkosul el van benne szúrva. Kb semmi köze nincs a statisztikájának a valósághoz. Még azt is alvásnak veszi, ha éjszaka fent vagyok egy órát, jövök-megyek a lakásban. Pedig nem egy nagy dolog kitalálni, hogy ébren vagyok, ha a pulzusom 42-48-ról megnő 58-60-ra és közben lépéseket regisztrál a Band. Ráadásul még ha regisztrál is néhány percet ébrenlétnek, azt is hozzáadja az összes alvásidőhöz. Mivel ez volt az elsődleges szempont, ami miatt megvettem a Band-et, már kicsit bánom a Notify megvásárlását. Ellenben az MI Band Master nagyon profi ebben, szinte tökéletesen jelzi az alvás állapotait. Még azt is jelezte, hogy ébren voltam, amire reggel nem is emlékeztem, csak párom mondta, hogy kicsit megébredtem, amikor átment a picihez.

(#5041) szponzor válasza tboy72 (#5039) üzenetére


szponzor
senior tag

Sajnos nálam is ez a helyzet. A Notify &Fitness for Mi Band nevű alkalmazással pár adatot le tudok húzni a band-ről, de a hivatalos app nem találja a band-et. :(

(#5042) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

A héten én is beléptem a Mi Band 2 tulajdonosok táborába :)
Egy 1S-t süllyesztettem el miatta a fiókom mélyére.

Mi Band Tools-szal használom (anno az 1S-hez olcsóbban jutottam hozzá, így a "megtakarítás" egy részéből megvettem), egyelőre zongorázni lehet a két karkötő között a különbséget, nagyon meg vagyok elégedve.

(#5043) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Miért nem jelzi a vissza csatlakozást?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5044) Benyuss


Benyuss
tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már szövet szíj, fém tok pánttal?

(#5045) janosibaja válasza Benyuss (#5044) üzenetére


janosibaja
őstag

Itt például van. Éppen egydolláros kuponnal is: annyival is olcsóbb.

Én bőrt használok, most rendeltem fémet.

[ Szerkesztve ]

(#5046) FingR86 válasza janosibaja (#5045) üzenetére


FingR86
őstag

szerintem ő egyszerre gondolta a két feltételt teljesülni.

szövet és fém legyen egyszerre, de bocsi ha tévednék

(#5047) janosibaja válasza FingR86 (#5046) üzenetére


janosibaja
őstag

Ja. Olyat még nem láttam.

(#5048) bl4ze válasza loosht (#5040) üzenetére


bl4ze
veterán

Notify alvás figyelése tényleg kuka. Mi Fit elég reális, de az is sokat téved.
Megnézem ezt a Mi Band Master appot, össze nézem a Mi Fit-tel :)

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.