Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) girnyau válasza zsolti72837 (#993) üzenetére


girnyau
tag

Szia!

Én ki tudom majd próbálni, mert van egy P6 és a héten, vagy jövő héten legkésőbb megérkezik a band 2-m is. Feltéve, ha addig ráér.
Annyi biztos, hogy van egy Jabra Clip ami bluetooth 4.0-ás és működik a P6-tal.

[ Szerkesztve ]

(#1002) zsolti72837 válasza andrisbandi (#999) üzenetére


zsolti72837
őstag

Azt már kérdeztem. ;)

(#1001) girnyau: Szia! Azt nagyon megköszönném. :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1003) blod001


blod001
tag

Kezdem megkérdőjelezni a MiBand méréseinek a pontosságát, miután több éjszaka sem tűnt fel neki, hogy kimentem a mosdóba meg ittam egy pohár vízet, illetve 78-as pulzust mér miközben épp kiköpöm a tüdőmet. :O Tudom, 10 ezer ft és ne várjak semmit.

(#1004) andrisbandi válasza blod001 (#1003) üzenetére


andrisbandi
őstag

Az "alvás közbeni" mászkálást azért vették ki a lépés számlálásból, mert sokan hisztiztek amikor az ágyban mozgolódást megtett távolságnak könyvelte el.
- Most úgy van, h ha visszafekszel, az alvajárást utólag kiveszi a mérésből.

- Ez sose volt sportoláshoz való pulzusmérő.
Mifitben méréskor mutja is egy ábrán "mintha megnéznéd mennyi az idő" mozdulatot kitartva tud pontos pulzust mérni, ha szorosan van a csuklón.
Így pontosan saccol.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1005) blod001 válasza andrisbandi (#1004) üzenetére


blod001
tag

Nekem az hiányzik, hogy mutassa az "awaken time"-nál. Csak akkor trackeli ha hosszabb ideig vagyok fent és sokat mozgok, mert volt már rá példa, hogy kimutatta reggel. A pulzus mérést súlyzós edzésnél próbáltam ki, gyakorlat után szépen megálltam és pont úgy mértem a pulzusom, mint ahogy kell.

(#1006) andrisbandi válasza blod001 (#1005) üzenetére


andrisbandi
őstag

A pulzusmérés pontatlansága még akkor szokott előfordulni ha túl sok fény szökik az érzékelő és a bőr közé. Pl pont oda esik a tűző napfény, vagy egy erős pilács fényébe kerül.

Próbáld ki átlagos fényviszonyok között, normál, nem izzadt bőrön.
Úgy szinte teljesen pontosan kell mérnie.
Ha így okés, akkor a kütyü "hibátlan", de nem felel meg az igényeidnek.

Szerintem az ilyen elven mérő kütyük (led+kamera) közül a drágábbak sem lehetnek túl hatékonyak egy mellkaspántos, töredék annyiba kerülőhöz képest.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1007) BalanceR


BalanceR
addikt

Sziasztok!
Egyik haver egy kis problémába ütközött:
Vett egy MiBand2-t, párosította az Iphonejával, használta egy darabig, aztán egy androidos telóval is összehozta valahogy...

Jelenleg egyik készülékkel sem megy, mivel nem látja egyik sem, a bluetooth eszközök között...
A mifit ugyan észleli mindkét eszköznél , de azt írja, hogy mivel másik eszközzel van párosítva, nem csatlakozik , amég a párosítás nincs megszüntetve... :W :W :W De megszüntetni sem lehet, mert sem az Iphone, sem a sony nem listázza mifitben...
Valamiféle hardreset van a miband2-n?
Nekem még 1Sem van, azzal nem tudtam ilyen hibát generálni...
Próbáltam a miband gombját hosszan nyomni, lemeríteni fullra, semmi...

Ötletek?

:R:R:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1008) Tibko8 válasza BalanceR (#1007) üzenetére


Tibko8
senior tag

Androidon meg lehet szüntetni a párosítást. Mi Fitt App --- Profil --- Eszközeim Mi Band 2 ---- Legalul párosítás megszüntetése Sorry semmi rosszul olvastam. :B

Hűtő? :U

ollie Igen vissza olvasva már láttam.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1009) ollie válasza BalanceR (#1007) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmit nem lehet csinálni. Hasonló cipőben járok, mert egyik napról a másikra nem akart csatlakozni a Band 2-m a mobilomhoz. Innentől kezdve meg halott ügy, mert biztonsági okokból csak egy mobillal párosítható a Band 2, vagyis amíg úgy gondolja, hogy párosítva van valamivel, addig nem fog mással. Hard reset tudtommal nincs, 1 hete próbálok megoldást találni a problémára, de nem létezik jelenleg. A xiaomi fórumain is csak találgatnak valami megoldás felé.

Egy dolgot még megpróbálhatsz, telepítsd fel androidon a Mi Band Notify & Fitness-t, volt akinek sikerült ezzel csatlakoznia a Bandhez, aztán már normális módon is ment, de ennek kicsi az esélye.

(#1008) Tibko8: csak akkor működik, ha épp hozzá van csatlakozva a telóhoz, márpedig pont azt nem tud.

[ Szerkesztve ]

***

(#1010) Jeffjn válasza ollie (#1009) üzenetére


Jeffjn
tag

Supportnak próbáltál már írni?

(#1011) BalanceR válasza ollie (#1009) üzenetére


BalanceR
addikt

Ettől féltem...
A hűtős cuccot olvastam, de hülyeségnek tartom... Akkormár inkább mikró 900Won, az legalább jól néz ki... ;]

Valahol még láttam,,hogy talán Pcre, vagy töltőre dugva lehet resetelni, de mivel kínai oldalon volt , és a translate nem tökéletes, nem értettem, hogy gondolják..

BTW vicc, hogy ilyen hibát egyáltalán elő lehet idézni...
Ha találsz megoldást, dobsz egy privátot? :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1012) andrisbandi válasza BalanceR (#1011) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mibandnál a "reset-elés" ha leválsztod a Mifitben az "unpair" paranccsal.
- De ha nem látja a teló a pántot akkor ezt nem lehet....

Gondolom a Mifit újratelepítésével már próbálkoztatok.
Leválasztás/párosítás is biztos ki lett próbálva...

- Talán tényleg azt kéne megnézni, h egyéb playes progik meg e találják, lehet akkor a Mifit is kapcsolódna...

(A hűtőzésnek semmi köze ehhez, a majdnem döglött aksit lehet egy napos hűtőbe rakással feléleszteni.)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1013) ollie válasza BalanceR (#1011) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Mi Band 1-nél működött az a pc-s trükk. A Band 2-nél azt olvastam, hogy vagy fél percig kell nyomni (érinteni) a gombját, és akkor resetelődik, de nálam nem csinál olyat.

***

(#1014) oris válasza ollie (#1013) üzenetére


oris
aktív tag

Amikor váltottam az 1S-ről a 2-re, azt vettem észre, hogy a MiFit már a kettest látta, és ugyanakkor a Mi Band Tools még az 1S-t, amíg a MAC addresst meg nem változtattam a programban. Nem lehetne ilyen nyomon elindulni?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1015) ollie válasza oris (#1014) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, lehet MAC address alapjáű is próbálkozni, de nálam ugyanaz az eredmény, semmi sem tud csatlakozni a Bandhez.

***

(#1016) Stefi_dzsi


Stefi_dzsi
tag

Sziasztok!
Banggood-os rendelésnél a "célországba elküldve" státusztól mire lehet számítani, kb. mennyi idő míg ideér? (CH végű a ragszáma)
Köszi!

(#1017) andrisbandi válasza Stefi_dzsi (#1016) üzenetére


andrisbandi
őstag

Átlagban 30 nap alatt jönnek meg onnan (is) a cuccok.
De lehet 2 hét és 2 hónap is.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1018) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Az augusztus másodikán tartott Aliexpress akció keretében rendelt közületek valaki MiBand 2-t? Ha igen, akkor neki hol tart a TN szerint?

(#1019) Zoty4 válasza m0ski (#1018) üzenetére


Zoty4
őstag

én rendeltem, elvileg vámon van, de még nem tuti hogy vámolják is

(#1020) m0ski válasza Zoty4 (#1019) üzenetére


m0ski
aktív tag

Neked is ezt mutatja?
Item held by Customs Awaiting presentation to customs commissioner

(#1021) Zoty4 válasza m0ski (#1020) üzenetére


Zoty4
őstag

:K

(#1022) m0ski válasza Zoty4 (#1021) üzenetére


m0ski
aktív tag

Péntek óta ezt a státuszt nézegetem :(((

(#1023) gbela válasza m0ski (#1022) üzenetére


gbela
senior tag

Jó nektek, nekem:
Latest Event -- 2016-08-12 15:15 Singapore S05, Departure from outward Office of Exchange

Szóval ha jól veszem ki még nincs is célországban (ami Luxembourg). Pedig első percben vettem:)

(#1024) ollie válasza Stefi_dzsi (#1016) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem általában 1 hónap alatt érkeznek meg a cuccok, de épp ebben a hónapban volt, hogy az elsejei rendelésem 16-án érkezett meg, szóval akár 2 hét is lehet, bár nem valószínű.

***

(#1025) Dominó85 válasza ollie (#1024) üzenetére


Dominó85
veterán

Nekem is vagy 2 hét vagy inkább egy bő hónap. Többnyire a megszámlálhatatlan beérkező "csomag" miatt Magyarországon dekkolnak többet.

* Péter - 06302461862 *

(#1026) axxxl válasza m0ski (#1020) üzenetére


axxxl
csendes tag

Nálam is ugyanez tegnap reggel óta.

(#1027) axxxl válasza Benyuss (#965) üzenetére


axxxl
csendes tag

Feleségem Mi Band-ja a mórahalmi termáltól kifeküdt. Délutáni fürdőzés után este vette észre, hogy nem működik (nem kommunikál, nem kapcsolódik). A sajátomat kb. fél éve magamon hagytam szaunázás közben, 5 perc múlva vettem észre, akkor kivittem, de már halott volt. Ezen saját tapasztalatok alapján Én nem ajánlanám.

(#1028) m0ski válasza axxxl (#1026) üzenetére


m0ski
aktív tag

Nálam tegnap délelőtt váltott belföldi feldolgozásra :) Most már csak a postán múlik megkapom-e a héten.

(#1029) Keksz válasza chatran (#981) üzenetére


Keksz
senior tag

Én úgy érzékeltem hogy ha megnyomod a gombot, akkor újra ébreszt.
Ha csak "rákoppintassz", akkor meg leáll.

(#1030) bigdady válasza bigdady (#992) üzenetére


bigdady
nagyúr

Rájöttem miért nem jelzett fb és emailt a miband.
Nem elég az appoknak bekapcsolni az értesítéseket iphonon hanem az értesítési központban való megjelenítés kapcsolót is be kell kapcsolni. Nekem email es fb esetén ez nem volt behúzva
:C
Megírom a supportnak ha már birkák voltak és nem tudtak segíteni csak mutogattak...

(#1031) Soocy


Soocy
csendes tag

Sziasztok!

Melyik appot érdemes megvenni ezt a kettőt néztem eddig, de ha valaki tud mondani jobbat arra is nyitott vagyok: -Mi Band Notify & Fitness
-Tools & Mi Band

(#1032) AMDaZERG_1 válasza Soocy (#1031) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Én mindkettőt megvettem, de mégis csak a Notify -t használom... Folyamatos rá a frissítés.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#1033) blod001


blod001
tag

CM alatt megoldható, hogy ha a notification sávon rábökök a mobilnet kapcsolóra, akkor bekapcsolja a mobilnetet és ne lenyisson még egy fület, ahol egy külön kapcsolót kelljen elhúznom?

Rossz topicban vagyok. Bocsi. :(

[ Szerkesztve ]

(#1034) Zoty4 válasza m0ski (#1028) üzenetére


Zoty4
őstag

En ma kaptam meg ezt a pakkot😎

(#1035) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni én is egy ilyen kütyüt, viszont lenne 1-2 kérdésem.
Korábban volt sima és 1S Band-em is. Viszonylag nagy darab vagyok, a csuklóm is elég vastag, így még éppen az utolsó lyukon használva a pántot, kényelmes volt.

Akinek van otthon régi Band-je és 2-ese is, össze tudná nekem hasonlítani, hogy méretben milyen az új? A specifikáció szerint 5 mm-rel talán még hosszabb is, az pont jó lenne. :)

:R

(#1036) chatran válasza bajaki (#1035) üzenetére


chatran
őstag

Lemértem, valóban kb 5 mm. A 2-n eggyel több a lyuk. 9 van rajta a régi 8 helyett.
A szíj egyébként piciel szélesebb és vékonyabb mint az 1-eseknek volt.

[ Szerkesztve ]

(#1037) andrisbandi válasza bajaki (#1035) üzenetére


andrisbandi
őstag

Kb 140 kg/175-180 cm-es embereknek az utolsó lyukban még pont jó.
3 ilyennel is találkoztam.

Ha az előző Miband jó volt, a kettes is kényelmes lesz.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1038) Soocy válasza AMDaZERG_1 (#1032) üzenetére


Soocy
csendes tag

Köszönöm!
Annyi még hogy az okos ébresztést(light sleep-ben kelt) ezzel se tudja?

(#1039) zsolti72837 válasza chatran (#1036) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az egyesnek a pántja jó a kettesre?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1040) Dominó85 válasza zsolti72837 (#1039) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem :N , mert a 2-es Fit nagyobb méretű.

* Péter - 06302461862 *

(#1041) Criminal017 válasza zsolti72837 (#1039) üzenetére


Criminal017
őstag

Nem.
Megelőztek. :))

[ Szerkesztve ]

(#1042) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1043) andrisbandi válasza Soocy (#1038) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mi band tools, Notify
- mindkettő tudja az okos ébresztést.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1044) bajaki


bajaki
őstag

Köszönöm chatran és andrisbandi a gyors választ! :R

(#1045) blod001 válasza andrisbandi (#1043) üzenetére


blod001
tag

Notify nem tudja a MiBand Tools pedig egy másik fórumozó szerint teljesen random ébreszt.

(#1046) andrisbandi válasza blod001 (#1045) üzenetére


andrisbandi
őstag

Erről a Notify-ről volt szó. Ez (is) tudja. Sokan megvették, használják.
Notify & Fitness for Mi Band

"random ébreszt"
Az okos ébresztést a pánt végzi 100%-ban.
A teló, és a progi amivel beállítja az ember csak addig kell, amíg
1. a Mifitben letiltod az ébresztést,
2. beállítod az okos ébresztést.

Ennyi.
Lényegtelen milyen progival lett beállítva.

A többi ébresztést, a simákat, a teló indítja, amihez bt kapcsolat kell a pánttal.
Ezzel szokott probléma lenni.
Sokan nem tudják, h engedélyezni kell a progi (pl Mi band tools) állandó futását. Különben a teló kilőheti a háttérben futó progit, főleg ha "kevés a memória", vagy "túl új az Android".

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1047) blod001 válasza andrisbandi (#1046) üzenetére


blod001
tag

Igen, én is arra az app-ra gondoltam. Az okos ébresztés alatt én arra gondolok, hogy nem az adott időpontban ébreszt, hanem akkor amikor "ideális" ezt pedig maga a Notify app írja, hogy a band nem támogatja ezért nem érhető el a funkció.

(#1048) andrisbandi válasza blod001 (#1047) üzenetére


andrisbandi
őstag

Notify & Fitness for Mi Band
- Ebből tényleg kivették az okos ébresztést :-(

(Most feltelepítettem és csodálkoztam egy nagyot...)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1049) fectin


fectin
csendes tag

Sziasztok! Most akkor melyik a legujabb firmware? A 1.0.0.33? Mert nekem sehogysem frissül. Legújabb Mi fit apk van fent. Többször újratelepítettem de semmi változáa marad a 1.0.0.23

(#1050) Tibko8 válasza fectin (#1049) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nálam is ez a helyzet. Én is csak itt olvastam egyszer a fórumon azóta sem hallottam róla. Én is 23-on vagyok még. Bár nem izgat annyira, kivétel akkor ha képes az üzenetet megjeliteni vagy új ikonokat kapunk. (tudom ebből az első lehetetlen) :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.