Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) powerwade válasza polya (#500) üzenetére


powerwade
senior tag

Szerintem úgy max. 10 méter ha nincs semmi fal a telefon és a karkötő között. Szóval nagyon függ attól, hogy van-e bármi közöttük. Nem lehet pontosan megmondani, le kell tesztelned :)

[ Szerkesztve ]

(#502) kakuk.tamas válasza polya (#500) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

10

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#503) micafighter válasza powerwade (#501) üzenetére


micafighter
nagyúr

A Bluetooth technológia zárt térben nagyobb hatósugarú, mert a falak nem meggátolják, hanem segítik a jel terjedését, pl a Wifivel ellentétben. Bluetoothnak szabad térben kisebb a hatósugara. A BT jelet viszont a viz blokkolja elég erősen, ezért nem mindegy pl hogy ha BT fülhallgatóval beszélsz, hogy hol a telefonod, mert ha a jel átmegy a testeden is, az sokat gyengít rajta.

(#504) micafighter


micafighter
nagyúr

Mi band notify appra jött frissítés band 2 supporttal :)

(#505) kakuk.tamas válasza micafighter (#504) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én is írni akartam. YEEESSSS

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#506) micafighter válasza ferob (#494) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszönjük :R

(#507) ollie válasza Winne (#499) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez eleve nagyon olcsó ár. Sok helyen most 50 körül adják.

***

(#508) Dominó85 válasza ollie (#507) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezt figyeljétek időközönként:

http://chinaprices.pl/product/xiaomi-mi-band-2/

* Péter - 06302461862 *

(#509) Soocy válasza polya (#500) üzenetére


Soocy
csendes tag

szerintem ez telefon függő is meg attól is függ mi van közted és a telefonod között a beton fal például eléggé jól le árnyékol minden jelet.

Bocs nem frissítettem és már ezer válasz jött :)

[ Szerkesztve ]

(#510) micafighter válasza kakuk.tamas (#505) üzenetére


micafighter
nagyúr

Folyamatos pulzus mérés is megy. Van mellkaspántos méröm is, csinálok majd egy összehasonlíto mérést eddzés közben.

[ Szerkesztve ]

(#511) bigdady válasza bigdady (#470) üzenetére


bigdady
nagyúr

Banggoodrol rendeltem kuponnal. Mikor postazzak ezeket kb? Eddig csak back order statuszt ir...

(#512) HKorn válasza bigdady (#511) üzenetére


HKorn
addikt

Jön majd az email hogy,shipped, én is onnan rendeltem.

Run&Ride

(#513) bigdady válasza HKorn (#512) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lehet nincs is nekik, 5-én rendeltem email sehol. Te mikor?

(#514) Criminal017 válasza bigdady (#513) üzenetére


Criminal017
őstag

Expected restock on 14th July 2016

Valószínűleg aznap vagy utána adják fel.

(#515) Arkhalon válasza Winne (#499) üzenetére


Arkhalon
tag

Én innen rendeltem http://www.tinydeal.com/-p-159061.html

iPhone 6 Space Gray 16GB - iPad Air 16GB Black

(#516) bigdady


bigdady
nagyúr

Rendeltem rá 5 foliat 500 ft es egy tartalek szines szijat 1400ft is gyorsan :)

[ Szerkesztve ]

(#517) Criminal017 válasza bigdady (#516) üzenetére


Criminal017
őstag

Linkeket dobnál? :)

(#518) Winne válasza Arkhalon (#515) üzenetére


Winne
nagyúr

Megrendeltem ebéd közben onnan Aliról, remélem a legjobbakat. Legyen original, ne fogja meg a vám és bírja sokáig. Olyan nagy kérés ez?! :DDD

Egy 5 üvegfóliás pakkot azért rendeltem én is hozzá.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#519) bigdady válasza Criminal017 (#517) üzenetére


bigdady
nagyúr

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#520) Criminal017 válasza bigdady (#519) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi!

(#521) Baaraanz


Baaraanz
tag

Akit érdekel, 5-i banggood-os rendelést ma tették shipped-re.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#522) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Sziasztok!

Az asszony szeretne magának egy ilyen kütyüt, leginkább futáshoz. Ez ki tudja jelezni a megtett távot? Ha igen, akkor önállóan is, vagy csak ha ott van nála a telefon is? (gondolom ahhoz nem ártana bele gps)

(#523) Dominó85 válasza Balesz1899 (#522) üzenetére


Dominó85
veterán

Az aznap megtett éppen aktuális táv mértékét meg tudja rajta nézni telefon nélkül is. :K

* Péter - 06302461862 *

(#524) Balesz1899 válasza Dominó85 (#523) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ez kiindulásnak nem rossz :) Napi távot lehet nullázni manuálisan? Mert akkor futás előtt nulláz, onnantól pedig tudja magát ellenőrizni táv közben, hogy hány km-nél jár. Vagy van erre egyszerűbb megoldás is?

(#525) ollie válasza Balesz1899 (#524) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet nullázni, éjféltől éjfélig számolja.

De az a távolság amúgy is csak becslés, mivel nincs benne GPS.

[ Szerkesztve ]

***

(#526) Balesz1899 válasza ollie (#525) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Értem, köszi. :)

Akkor marad az, hogy viszi a telefont is magával :)

(#527) sniper4573


sniper4573
tag

Frissült a Mi Band Tools. Teljes mi band 2 támogatással.

(#528) blod001


blod001
tag

Szemezgetek egy ideje vele. Sok helyen azt olvastam, hogy kivettek az okosebresztes funkciot, de kulso appal mukodik. Igaz ez? Talan ez az egyetlen feature ami erdekelne. Illetve mennyire igenyli a folyamatos BT kapcsolatot? Mi az ami nem mukodik BT nelkul?

(#529) micafighter válasza sniper4573 (#527) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi, akkor megy vissza :)

(#530) hadan


hadan
tag

Én a héten rendeletem meg BangGoodról miband27 10USD-s kuponnal. Így igazából 35USD volt az óra ára. Ma kaptam tőlük meg a levelet, hogy Svájcból jön a csomag.

Így valaki Svájcon keresztül rendelte már meg az órát? Vámot, adót kellett fizetnie?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#531) spiderpig820 válasza blod001 (#528) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Bt nélkül szinte semmi nem működik, vagy ha működik, nem tudsz róla. ;]

Folyamatos bt kell ahhoz, hogy a hívásokról, üzenetekről értesítsen.
Nem kell folyamatos bt a szinkronizációhoz és az ébresztés beállításához. Elég akkor bekapcsolni a bt-t, ha szinkronizálni akarsz, vagy az ébresztést beállítani. Ahhoz, hogy ébresszen, nem kell az aktív bt kapcsolat.

4B

(#532) ollie válasza hadan (#530) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor nem kell fizetni semmit, ha 22 eurónál kisebb értéket írnak a csomagra, különben kell. Nekem is Svájcon keresztül küldték, és mivel, ha jól emlékszem, 10 dollárt írtak rá, nem kellett fizetnem semmit.

***

(#533) tibcsi0407 válasza ollie (#532) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem 20 dollár volt ráírva és kellett fizetni. Ez a dolog már rég nem így van. :(

https://utdetailing.hu/

(#534) AMDaZERG_1 válasza tibcsi0407 (#533) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Akkor én jó drágán veszem... :(
43$ volt az ára, és ez még kap egy áfát...
Tegnap már rákényszerültem az FT-n nyitni egy hibajegyet, mert 6nap telt el attól, hogy becsomagolták, de még csak annyi történt, hogy adtak egy követési kódot. Ma reggel már jött a jelzés, hogy célországba elküldve.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#535) tibcsi0407 válasza AMDaZERG_1 (#534) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Annyiba kerül. Én 1 Dollárért kaptam, még is fizettem.

https://utdetailing.hu/

(#536) blod001 válasza spiderpig820 (#531) üzenetére


blod001
tag

Engem a folyamatos notification kifejezettem nem érdekel. Úgy is elő kell vennem a telefont, hogy megnézzem, így tökmind1 mi rezeg. Nekem az ébresztés, óra meg a lépésszámlálás érdekel. De akkor ahhoz, elég ha naponta 1-szer szinkronizálom. Én is banggoodról rendeltem tegnap, kíváncsi vagyok mikor jön meg. Early bird ébresztésről van valami? Kifejezetten az érdekel.

(#537) micafighter válasza tibcsi0407 (#535) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha neked 1 dollárba került, miért kellett fizetned? Ilyenkor számlát szoktak bekérni a NAVnál az érték meghatározására, és 1 dollár még bőven az áfa értékhatár alatt van. Vagy nem kaptál semmilyen papirt az 1 dollárról?

(#538) tibcsi0407 válasza micafighter (#537) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Dehogynem. El is küldtem mindent a vámhatóságnak. Már korábban írtam erről, bár lehet nem ebben a topikban. Ajándékba kaptam a bolttól, de mivel ingyenesen nem lehet checkout-olni, ezért olyan kupont kaptam, hogy 1$-ba került. Ezt szépen, hosszan le is írtam, amikor beküldtem a vámkezelési papírokat, a kupont is, a SPEmall fiókom rendelési részleteit is, PP számlát, stb, még is megsarcoltak. Bár még így is 5500 körül van egy Mi Band 2-m, szóval nincs okom a panaszra.
De az egész lényege az, ha valamire az van írva, hogy Xiaomi, arra úgy ugrik a VÁM, mint légy a sz*rra. :)

https://utdetailing.hu/

(#539) micafighter válasza tibcsi0407 (#538) üzenetére


micafighter
nagyúr

Értem. Szomorú hogy mindenre már automatikusan giftet irnak a kinaiak, sok minden átcsuszik, de ami tényleg gift lenne azzal meg szivóznak a NAV-osok.. :\ Csak kiváncsiságból amugy milyen ár alapján kellett akkor áfát fizetned? Mert alap esetben ugye a számla alapján állapitják meg mennyit kell fizetni. Amugy hogyhogy ajándékot küldött neked a spemall? Tesztelő/újságiró vagy? :)

(#540) tibcsi0407 válasza micafighter (#539) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Elég jó a kapcsolatom a bolttal a csoportos rendelés miatt. Pénzt nem kértem érte, csak ilyen apróságokat. :)
Az eredeti 42 dolláros ár alapján sarcoltak meg.

https://utdetailing.hu/

(#541) mike1334


mike1334
veterán

Valaki összefoglalná, hogy miben jobb/rosszabb a mi band 2, mint az 1s? Köszönöm!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#542) bigdady válasza micafighter (#539) üzenetére


bigdady
nagyúr

De ha Svájcon keresztül kapom akkor nincs vám ergo rendben lesz nem?

(#543) Tyca válasza bigdady (#542) üzenetére


Tyca
senior tag

Svájc nem eu-s ország

(#544) spiderpig820 válasza blod001 (#536) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

WP8.1-gyel használom, azon van EB-lehetőség.

4B

(#545) HKorn válasza spiderpig820 (#544) üzenetére


HKorn
addikt

Milyen appal megy neked WP8.1-en? Én egyedül a Bind Mi Band-ot ismerem de az jelenleg még nem kezeli a Band 2-őt ha jól tudom.

Jelenleg nem is tudok szinkronizálni, szal offline módban használom a Band-et.

Run&Ride

(#546) Dominó85 válasza HKorn (#545) üzenetére


Dominó85
veterán

Vigyázz, mert offline módban csak 10 napot tud letárolni a kütyü önmaga memóriájában.

* Péter - 06302461862 *

(#547) HKorn válasza Dominó85 (#546) üzenetére


HKorn
addikt

Jaja tudom, de igazából ez a része annyira nem izgat, viszont a beállítások miatt jó lenne, ha tudnék néha szinkronizálni telóval.

Run&Ride

(#548) peestee83 válasza mike1334 (#541) üzenetére


peestee83
aktív tag

Jobb: javítottak az érzékelőkön, pontosabban mér. Ikonnal jelzi, milyen értesítésed van, mutatja az időt is.
Rosszabb: Az üzemidő csökkent (szerintem a 15-20 napos készenlét teljesen korrekt). Karcolódhat.

Cor ne edito

(#549) kakuk.tamas válasza peestee83 (#548) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

8 napja töltöttem, normál használatban van, 51%on áll az akksija.

Hogy mennyit bír, nagyban függ, hogy mennyi értesítés megy rá. Pl aki éjjel-nappal facebookozik, annak hamar lemerül.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#550) mike1334 válasza peestee83 (#548) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Az alvásfigyelős ébresztés működik? Illetve lehet vhol kapni kishazánkban normális áron? Nekem elsősorban az ébresztés és a lépésszámlálás lenne fontos, ez után jön az óra funkció.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.