Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Criminal017 válasza dorika87 (#1450) üzenetére


Criminal017
őstag

A belga postás TN nem hivatalos (nemzetközi), pl. a magyar postánál nem tudnál vele reklamálni.

(#1452) dorika87


dorika87
őstag

Na végül berendeltem egyet Gearbestről. Volt pár pontom így le tudtam vinni $11-ra. Szülinapi ajándéknak pont tökéletes lesz :)

(#1453) g0dl


g0dl
addikt

A minap úgy adódott, hogy picit tovább alhattam volna, de az ébresztés beállítása a szokásos időponton maradt. Rezgett is, erre a szokásos módon lekopogtam, majd fordultam egyet, és aludnék tovább, de néhány percenként csak rezgett , hogy ugyan keljek már fel.
Fura, én azt hittem, ha lekopogom, akkor úgy veszi, hogy vettem az ébresztést.

(#1454) Amur válasza g0dl (#1453) üzenetére


Amur
addikt

Nekem rázásra hagyja abba. Nézd meg mire van állítva.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1455) kissg620


kissg620
tag

Sziasztok! Összelehetne kötni ezt a kütyüt egy Google Nexus 7 (2013) tablettel?

(#1456) Amur válasza kissg620 (#1455) üzenetére


Amur
addikt

bluetooth kommunikáció kell neki. Ha az van benne akkor szerintem igen. A szoftvert le tudod tölteni rá szerintem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1457) dorika87 válasza kissg620 (#1455) üzenetére


dorika87
őstag

Nexus 7 (2013) Tabletem van és sajnos a gyári Mi Fit alkalmazás csak okostelefonokkal kompatibilis, tablettel nem, legalább is a Nexus 7-el biztosan nem :( mert én is próbáltam. Emlékeim szerint a Mi Band Smart Alarm (XSmart) biztosan kompatibilis a készülékkel, mert azt használtam egy darabig.

Ezeket a Google Play-en keresztül töltöttem le rá. Úgy tudom van valami olyan módszer, hogy ha magát a .apk-t szeded le akkor azt tudod telepíteni tabletre is, de én még azt nem próbáltam.
Mindenesetre hivatalosan nem kompatibilis a Nexus 7 a Mi Band-el.

[ Szerkesztve ]

(#1458) SZATA válasza dorika87 (#1457) üzenetére


SZATA
senior tag

Igen, tabletekkel nem kompatibilis, de ha az apk-t letöltöd akkor működik, maximum a layout nem tökéletes. Asus tablettel próbáltam.

(#1459) kissg620 válasza SZATA (#1458) üzenetére


kissg620
tag

Abban segítenél még, hogyan kell apk-t használni vagy telepíteni, köszi előre is.

(#1460) SZATA válasza kissg620 (#1459) üzenetére


SZATA
senior tag

Letöltöd a fájlt a telefonra, tabletre. A biztonsági beállításoknál engedélyezed az ismeretlen forrásokból való telepítést. Megnyitsz egy fájlkezelőt és megkeresed a letöltött fájlt. Bökéssel megnyitod és elindul a telepítő, ami végig fog vezetni a folyamaton.

(#1461) zeno79 válasza kissg620 (#1459) üzenetére


zeno79
őstag

Igen, én egy Alcatel Tablettel használtam. Play-ben azon sincs a MiFit, vagyis kiírja hogy nem kompatibilis. Na de nem számít, az apk-t simán lehet telepíteni, és tökéletesen megy rajta a MiFit!
MiFit apkmirror pl.

[ Szerkesztve ]

(#1462) kissg620 válasza zeno79 (#1461) üzenetére


kissg620
tag

Sikerült feltelepítenem, viszont sehogy sem akar kapcsolódni bluetooth-on, jelenleg amúgy egy Lumia 735-vel használom, csak jó lett volna a tableten is kipróbálni.

(#1463) zeno79 válasza kissg620 (#1462) üzenetére


zeno79
őstag

Nem tudom miért nem, de kellene neki. Elvileg meg kell érinteni ha villog/rezeg a kütyü párosításkor....
Sajnos tényleg nem egyszerű windowsos után MiFit-tel, de fordítva főleg.....
Azt ugye tudod, hogy a MiFit teljes működéséhez kell regisztrálni egy xiaomi fiókot?
Azt is tudod ugye, hogy amit a windows-os BAND-ba szinkronizálsz, azt utána nem tudod a tablet MiFit-jébe szinkronizálni, és fordítva: ha tablettel szinkronizálsz, nem lesz adata a windowsos programba szinkronizálnia.
Ezt saját tapasztalatból tudom, azóta eladtam a Lumia 640-et, és androidos telón használom, értesítésekkel :-)

[ Szerkesztve ]

(#1464) g0dl


g0dl
addikt

Néhány hónapos a készülékem, és most valamiért 6 nap alatt 37%-ra merült. Korábban 3-4 hét után töltöttem. Mi lehet ennek az oka?

(#1465) jety91 válasza g0dl (#1464) üzenetére


jety91
őstag

nálam beragadt a pulzusmérés funkció valamiért az Mi Band Tools-ban. Folyamatosan mérte, de nem írta a pulzusomat az app. Nézz rá esetleg, hogy nálad is voltak ilyen anomáliák vele.

(#1466) g0dl


g0dl
addikt

MI band 1s-t használok , és androidon a gyári mellett a Notify & Fitness for Mi Band sw ingyenes változatát használom. két-három hete elkezdett gyorsan merülni.
Az derült ki, hogy éjszaka merül 8-10 %-ot, nappal, meg 1-2%-ot. Ez gondolom valami sw hiba lehet. Arra gondolnék, hogy éjszaka sokat mér pulzust, de
- egyrészt ezt a funkciót kikapcsolva sem változik a helyzet
- másrészt korábban is mért mindig éjszaka ( a Notify & Fitness for Mi Band mutatja) , így önmagában ez nem lehet az ok

Találkozott valaki hasonlóval? Esetleg megoldási ötlet?

Én a pulzusra gyanakszom. Úgy gondolom három dolog fogyaszthat
- kommunikáció
- rezgés
- pulzusmérés

Lehet valahogy a mi band 1s-t "resetelni"?

[ Szerkesztve ]

(#1467) Amur válasza g0dl (#1466) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
Egy ideje nekem is nagyon merül éjszaka, sőt a telefont is lehúzza(akár -30% is pedig 3000 feletti aksija van)
ezért én éjszakára a telefont kikapcsolom, így nem merül a teló, és érdekes módon a karkötő sem.
Gyanús hogy túl sokat kommunikálnak..
(Az akksihasználatnál érdekes módon 1%-ot írt akkor is a bluetoothra, de nem hiszem el..)
Így reggel telefon bekapcs és átküldi az adatokat.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1468) szpali válasza Amur (#1467) üzenetére


szpali
addikt

Azt próbáltad, hogy csak a BT-ot kapcsolod ki? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1469) Amur válasza szpali (#1468) üzenetére


Amur
addikt

Jogos észrevétel.
egyébként igen, de akkor is merült(mert kapott a progi hozzáférést a bluetooth-hoz-azóta beállítottam hogy kérdezzen rá, így már valóban nem lenne muszáj kikapcsolni a telót, de a megszokás.)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1470) fila


fila
senior tag

Két 1S volt a családban,
az egyikkel akksi probléma volt, itt a vételér nagy részét visszakaptam,
a másik eddig jól működött hónapokon keresztül, most elkezdett vacakolni.

A probléma:
- Ébresztésre használom csak a telefon értesítések mellett,
- Az időpont beállítások sokszor nem mennek át a karperecre, pedig szinkronizál,
- pl egyik nap kitöröltem mindent, mégis napokig ébresztett hajnal 5-kor.. :W (többször átütve sem reagált a változtatásra),
- most nem akarja bevenni az új időpontot, és nem ébreszt...
- két egymás után 5 perccel lévő időpontból csak az elsőn ébreszt...

Bosszantó az egész.
Megoldás gondolom nincs, csak keressek valami másik megbízhatóbb (persze drágább) karperecet....

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1471) jety91 válasza fila (#1470) üzenetére


jety91
őstag

Milyen appal probalod? Van fenn tobb mibandes program? Neha utik egymast.

(#1472) fila válasza jety91 (#1471) üzenetére


fila
senior tag

Csak a gyári van fent a playről.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1473) jety91 válasza fila (#1472) üzenetére


jety91
őstag

Akkor passzolom. Nekem az Miband toolsban van beallitva az ebresztes, es ott megfeleloen teszi a dolgat.

(#1474) g0dl válasza Amur (#1467) üzenetére


g0dl
addikt

Na ma kipróbáltam, hogy éjszakára kikapcsoltam a BT-t, és így nem merült max 1%-ot, ugyanakkor az éjszakai sok pulzusmérés is megvolt. Reggeli szinkronizálásnál szépen átjöttek az alvásadatok pulzussal együtt.
Ebből azt vonom le, hogy maga a kütyű jó, valamelyik sw, esetleg ezekben található valamelyik beállítás okozza a nagy éjszakai merülést..

Nekem a gyári sw, és a notify & fitness ingyenes változata van fent.

Vagy túl sokat akar éjjel bt-n beszélgetni, vagy furcsa műveletekre utasítgatja éjjel a kütyüt.

(#1475) Amur válasza g0dl (#1474) üzenetére


Amur
addikt

nekem más szoftver(MI Band tools) van fenn, így vagy a gyári szoft. vagy a hardver okozza..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1476) Balázzs válasza fila (#1470) üzenetére


Balázzs
senior tag

Szia!

Nálam is hasonló gond van, ébreszt este 11:30-kor és reggel is, ha kell ha nem :(((

Mindkét app-ban ki van törölve az összes ébresztés, de akkor is csinálja.

Nem lehet valahogy resetelni az eszközt? Vagy merítsem le teljesen, hátha akkor elfelejti?

üdv

Balázs

(#1477) fila válasza Balázzs (#1476) üzenetére


fila
senior tag

Passz, nem tudom mi lehet a gond,
Bosszantó az egész.

Próbáld meg a telefont újraindítani, hátha segít.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1478) Balázzs válasza fila (#1477) üzenetére


Balázzs
senior tag

Megvolt már az is. Mondjuk a multkor a kutya megrágta rendesen, egyik szíjamnak annyi is lett, lehet nem bírta
annyira buksi szeretetét. ;]

(#1479) Janaboy válasza Balázzs (#1476) üzenetére


Janaboy
veterán

A gyari appban allitsd be mind a 3 ebresztest, nezd meg h jelez-e rajuk, majd torold oket.

Ha az se segít, akkor töröld a párosítást es hozd ossze ujra.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1480) g0dl válasza g0dl (#1474) üzenetére


g0dl
addikt

Leszedtem ( pontosabban titanium backuppal lefagyasztottam) a notfy & fitness-t, és az éjszakai 10% körüli merülés megszűnt. Csak a gyári van fent. Most már csak azt kéne kideríteni, hogy maga az alkalmazás, vagy annak csak valamelyik beállítása okozta.

(#1481) DeerDawe


DeerDawe
tag

Úton van hozzám egy ilyen kütyü.
1 dologban nem vagyok biztos a működésével kapcsolatban, ezért fordulnék hozzátok.
Lehetséges azt megoldani, hogy 3 különböző alkalmazásra (pl. Whatsapp, Viber, Messenger) a 3 ledet külön állítsuk be? Ez alatt azt értem, hogy az első led villog mondjuk Whatssappnál, a második Vibernél, és így tovább. Hívásnál meg mondjuk mind a 3 egyszerre. :U

Joyetech Cuboid Stainless Steel + Crius Plus SS

(#1482) Amur válasza DeerDawe (#1481) üzenetére


Amur
addikt

Úgy tudom ilyet nem tudsz, viszont a rezgések "mintáját" állíthatod.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1483) Criminal017


Criminal017
őstag

Kijött egy 2.2.5-ös verzió a Mi Fitből, csak bugfixet írnak.

(#1484) dorika87 válasza Criminal017 (#1483) üzenetére


dorika87
őstag

Xiaomi Mi Band 1s:
IOS: 2.2.5, 42,4MB
2016. október 31.

All-new running experience!
1. Redesigned running module.
2. More accurate and full workout data.
3. improved watermarks and sharing options.

(#1485) Criminal017 válasza dorika87 (#1484) üzenetére


Criminal017
őstag

Ezeket a droidos verzió régóta tartalmazza.

(#1486) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok ismét!

Múlt péntek óta nem ébreszt a kütyüm,alvásnapló üres,és a megtett lépést kiírja,viszont a naplózás itt is üres.
A Mi Fit magyart használom hozzá.A lényeg az ébresztés lenne,mit csináljak? :U
Amikor megvettem,beállítottam,azóta úgy használtam,csak töltöttem kb. negyvenpár naponta.

(#1487) dorika87 válasza Criminal017 (#1485) üzenetére


dorika87
őstag

Tudom, pont azért írtam, hogy bekerült az IOS-es verzióba és itt a 2.2.5 nem bug fix.

[ Szerkesztve ]

(#1488) kokler


kokler
aktív tag

Fél év után beléptem az akkuelhalós klubba én is. Néhány hónapja még 54 napot is bírt (nem aktív a Bluetooth csak ritkán), míg ma 9 nap után 50% alatt van az akku. Valami ötlet esetleg?

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#1489) g0dl válasza kokler (#1488) üzenetére


g0dl
addikt

Nekem sw okozott éjszakai merülést, azt leszedtem azóta megint jó.
Nézd meg te is, hogy mikor merül. Nekem az volt, hogy éjszaka merült 10%-ot, nappal meg 1-2%-ot. Ez nyilván nem lehet akku gond.

(#1490) kokler válasza g0dl (#1489) üzenetére


kokler
aktív tag

Köszi, nézem.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#1491) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Telefon nélkül is tárolja az adatokat?
Mondjuk elmegyek futni tel.nélkül miután hazamentem szinkronizálja az adatokat?
SHealt programmal vajon kompatibilis?

[ Szerkesztve ]

(#1492) air válasza gyuri2008 (#1491) üzenetére


air
nagyúr

Tárolja.
S Health nem kezeli.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1493) Dzsekobsz válasza gyuri2008 (#1491) üzenetére


Dzsekobsz
csendes tag

A miband elvileg el tud tárolni 10 napnyi adatot anélkül, hogy kapcsolódna a mobihoz.

Úgy tudom, hogy az shealth-el nem kompatibilis alapból. Viszont azt talán meg lehet csinálni, hogy először a google fit-be feltöltöd az adatokat és egy másik program segítségével pedig synceled az shealth-hez.
Ilyen progi például ez: https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.appyhapps.healthsync

(#1494) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm a válaszokat.

(#1495) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ez a program jó hozzá?Notify & Fitness for Mi BandMagyarnyelvű?)
Nekem 13 hónap adat van az Shealt programban nem akarom elveszíteni.

Ha jól értelmezem a a fórumon olvasottakat,
1/Regisztrálnom kell
2/letölteni a fenti appot
3/+ a Google Fitnesz app

Samsung J5 2016 használnám.

[ Szerkesztve ]

(#1496) Dzsekobsz válasza gyuri2008 (#1495) üzenetére


Dzsekobsz
csendes tag

A Notify & Fitness for Mi Band egy alternatíva a Mi Fit app helyett, viszont ha jól tudom akkor ahhoz, hogy rendesen működjön fent kell, hogy legyen a Mi Fit is.
Viszont arra nem alkalmas, hogy kommunikáljon a Google Fit és az S Health között, arra egy külön app kell, mint amit linkeltem.

Tehát szükséges a gyári Mi Fit és mellé esetleg egy alternatív program, ami jobban működik (például Notify & Fitness for Mi Band vagy Tool & Mi Band), Google Fit, S Health és végül egy az utóbbi kettő között kommunikáló alkalmazás (például Health Sync).

[ Szerkesztve ]

(#1497) jansi


jansi
csendes tag

Ma vettem észre, ha a telefon (Redmi 3S) gyári ébresztőjét használom, akkor is rezeg a Miband. :)

[ Szerkesztve ]

(#1498) vegyszer


vegyszer
addikt

Pár napja használom a Mi Band 1S kütyüt.

Tetszik. Igazándiból egyetlen olyan dolog van, ami nagyon nem jön be: maga a karperec szűk. Estére belevág a kezembe. Minden lyuk a kezembe ég...

Van esetleg olyan pánt (akár más típusú) ami hosszabb?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1499) air válasza vegyszer (#1498) üzenetére


air
nagyúr

Van választék: [link]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1500) Aaron14


Aaron14
őstag

Ez normális? Vagy vigyem vissza, mert ki fog esni? A gumi nem pontosan a szélen/peremén illeszkedik, így rábukik a Mi Band aljára. Nagyon nem szeretném elhagyni!

Karcolódással kapcsolatban mina tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.