Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) consono válasza Hege1234 (#100) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos ez alapjám én azt mondom, hogy csak akkor fog pulzust mérni, ha a szoftverből kéri az ember:

Kár...

"In God we trust. All others must bring data"

(#102) ittakary válasza consono (#101) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem akkor is fogja, ha beállítod, hogy "hé haver most futok, most figyejjé!"

(#103) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Bíztam benne, hogy az órát is mutatja majd.

(#104) haxiboy válasza consono (#101) üzenetére


haxiboy
veterán

Remélhetőleg be lehet majd állítani automatikus mérésre. Egyébként ha jól tudom kompatibilis lesz 3rd party fitneszprogramokkal, akkor meg nincs probléma. Google Fitnes is tud ilyet ha jól tudom.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#105) Dominó85 válasza consono (#101) üzenetére


Dominó85
veterán

Biztosan a lépéseket is csak akkor számolja, ha a bluetoothon keresztül a telóhoz van párosítva, nem? :U Komolyan mondom... :U

* Péter - 06302461862 *

(#106) consono válasza Dominó85 (#105) üzenetére


consono
nagyúr

Nem erről beszéltem - ismerem a Bandet, használom vagy fél éve - de ha megnézed a képet elég egyértelmű, hogy diszkrét időpontokban (szeptember 1., szeptember 2. ,szeptember 5. stb. más más időpontban) végzett pulzusmérések értékeit látjuk...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#107) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

Kar hogy ugyanugy nez ki, mert nekem egyebkent abszolut nem tetszik.
Viszont ennyiert akkor is atom jo vetel

(#108) Thome


Thome
addikt

Hivatalos WP támogatás? :W

(#109) weiss válasza Thome (#108) üzenetére


weiss
addikt

WP elterjedése mellett örüljünk, hogy van nem hivatalos app.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#110) mike1334 válasza Thome (#108) üzenetére


mike1334
veterán

Ezért (is) esélyes, hogy a kövi telóm droid lesz, pedig imádom a wp-t. Majd talán a win 10 után 2-3 évvel.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#111) Thome válasza weiss (#109) üzenetére


Thome
addikt

Valamilyen szinten jogos, de nem tudom elképzelni, hogy ne tudják összedobni 1 hét alatt a fejlesztőik, -feltételezem- nem nagy kunszt lenne.
Vagy a microsoft health-hal lehetne mondjuk kompatibilis, az se lenne rossz. MS Band kicsit túlárazott.

mike1334: 4 éve vagyok WP-s, 610-zel indítottam, ezt követően 620, majd 920, majd 2,5 hónapig szenvedtem az LG G3-mal (pedig elég jó droidos szerkezet), aztán 930 lett végül.
Az a baj, hogy a droidot nem bírom megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#112) SmikOne


SmikOne
tag

Az ár vonzó és remélem a pulzus mérés miatt nem kell többször etetni mint a sima verziót :) És persze gondolom minden eddigi tartozékkal full kompatibilis lesz... :) Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#113) D4ni válasza Thome (#111) üzenetére


D4ni
őstag

Én a redmi note 2 előtt G2/lumia 735 telókat használtam. Gyakorlatilag a miuit aligha lehet összehasonlítani más droidot futtató készülékekkel. Nem szabad egy kalap alá venni. :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#114) mike1334 válasza Thome (#111) üzenetére


mike1334
veterán

Én is lassan két éve nyúzom a 620-at, előtte sima mobilom volt,olyan 8 évig egy k750i. A 620-at használtan vettem, tehát 3 évet simán kihúz egy akkori alsó-közép kategóriásvwp. Tudom, hogy droidnál nem ilyen rózsás a helyzet. Alap dolgokra: net, telefonálás, zene, videók a wp sztem sokkal jobb, de az ilyen apróságok, mint pl ez a mi band, meg egy-két apróbb program, ami miatt hajt a kisördög a droid irányába. Plusz a választék is keskeny, a nagyon drága kategória kiesik, a lapátok kiesnek, így elég pici a választék.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#115) fateless válasza Gzolo (#76) üzenetére


fateless
veterán

Mind nagyon büszkék vagyunk rád, hogy 12k-ért tudtál venni egy Gear Fit-et ;)
Mindazonáltal ha nrm tudsz adni egy linket, amin keresztül általánosan elérhető ezen az áron, akkor ha nem haragszol meg az itteni társaságra, inkább nem hasonlítjuk ezt az eszközt egy előreláthatólag ötszörös árú másikhoz. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#116) gyurkikrisz válasza Thome (#108) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Még a Microsoft partner FitBit-nek sem sikerült teljesen kompatibilis appot összehozni, méghogy a WP-hez sehogy sem kötődő Xiaominak :C

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#117) MartOOn


MartOOn
addikt

ha valaki talal hozza ilyen karkotot az jelezhetne itt a forumon. eleg erdekes szamomra hogy ahogyan a cikkben is szerepel az okos kiegeszitok egy negyede MI Band es nem talalni hozza semmilyen normalisabb tartot. van a muanyag karra meg nyakba. ezek inkabb csak sportosak, van a gagyi papir/bőr meg a magneses. valaki eszrevehetne hogy 6 millio elment a kutyubol lehet lenne kereslet igenyesebb tartokra is.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#118) Dapro


Dapro
senior tag

Most akkor csak jobb sleep monitoring és hearthrate az újdonság? Ha meg HR nem valos ideju hanem nyomkodni kell akkor nem éri meg sztem :(
Amúgy én is 3/4 éve használom az 1 est és jó cucc. Egy kis kijelzőt ami az időt mutatja meg 1-3 ikont (gmail,sms, mulasztott hívás) ezt hiányolom. Bnőmnek i5 plust rendeltem de még nem tudtam tesztelni, de az elvileg nem jo sleep monitoringba. Amugy siman lehetne több verzioja (kijelzos vagy gps-es stb akár egy hetes uzemidovel)

@MartOOn: ezek jól néznek ki, nekem 2 gumis van de folyamatosan elhagyom belőle :(

[ Szerkesztve ]

(#119) Dominó85 válasza consono (#106) üzenetére


Dominó85
veterán

Az is meglehet, hogy a tesztelés alatt ezekben az időszakokban viselte csak az Mi Band-et.

Másoknak: mit nyavajogtok már GPS és kijelző miatt? Ennek a terméknek konkrétan az apró hiányosságait tömték be az "1S" verzióval. No meg nézzetek már az árára. Vagy ha lenne benne minden és 50-70USD lenne akkor mi történne? Ti jönnétek ide sírni legelőször, hogy milyen drága. Vannak olyan emberek, akiknek soha semmi sem jó/tökéletes. Lépjetek tovább, mert nem ez az a droid amit kerestek... :DDD

A gumis pántból hogy tudjátok ti ezt elhagyni? Csak mert én kivenni alig tudom belőle. :F Olyan dolgokat írtok ide néha ami számomra nagyon abszurd. Akinek meg nem rezeg, lemerül 2-15 nap alatt, annak jelzem, hogy vagy hibás vagy hamis az Mi Band-je. Neten nagyon jó leírások vannak, mikor hamis a cumó. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#120) K82 válasza Dominó85 (#119) üzenetére


K82
őstag

Hidd el, ki tud esni a gumis pántból rakodás közben. Volt már h a fűből szedtem össze amikor pakoltam a kocsiba, a szűk hely miatt megakad vmi csomagban a karkötő és kifordul a kütyü belőle.

Pixel / OnePlus Pad

(#121) batai15 válasza D4ni (#113) üzenetére


batai15
félisten

Már akinek. Több próbát tettem a miuival és nagyon nem jött be.
Stock ,htc, ill lg a kedvenceim de főleg az lg ui.

[ Szerkesztve ]

(#122) Cannabis7 válasza MartOOn (#117) üzenetére


Cannabis7
senior tag

+1

(#123) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Várjuk, úgy is lassan cserés az első verzió :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#124) Bazsee71 válasza Bembee12 (#49) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nekem csak a Bind Mi Band nevű WP alkalmazás működött normálisan, többivel sehogy nem akart rendszeresen szinkronizálni.
Azt még tudni kell, hogy mielőtt WP-n használatba lehet venni, azelőtt egy Androidos készülékkel frissíteni kell a kütyüt.

(#125) bakkir válasza Dominó85 (#119) üzenetére


bakkir
tag

Nekem alvás közben is könnyen ki tudott jönni a pántból, én ezt használom, csavarral van rögzítve, így nem esik ki:
[link]

Ezt használom már jó ideje, csak töltéskor kell kicsavarozni a helyéről, azt meg 30 naponta nem túl megerőltető!

(#126) D4ni válasza batai15 (#121) üzenetére


D4ni
őstag

Az lg nekem is bejött, sok a plusz funkció. Viszont a G4-nél is megeszi a tárhely kb 50%-át a rendszer. Eddig akárhogy nyúztam a miuit még nem adta be a kulcsot. G2, G3 hajlamos volt. Még a nexus 5 is néha néha hibaüzenettel magadra magát. Az volt a vicces mikor az érintetlen launcher szarta össze magát :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#127) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Instant get! :))

(#128) helixP válasza D4ni (#126) üzenetére


helixP
nagyúr

Redmim van és menekülök a MIUI-tól, 3 napig volt rajta. Tolja a saját alkalmazásait/felhő szolgáltatásait/ kínai webshopjait az ember arcába, hakő, hanemkő alapon.
Én is Stock, vagy CM-irányt keresem. Persze ez szubjektív.

Amúgy a kijelző nekem is hiányzik, nyilván, mert elsősorban más a felhasználási területem. De a megoldás egyszerű: nem ezt veszem és kész, részemről ennyi a dolog, de a maga szegmensében best buy és hiánypótló. Pont.

[ Szerkesztve ]

(#129) undersance


undersance
tag

Elképzelhető, hogy lesz itt róla teszt, ha megjelent?

(#130) -secret- válasza undersance (#129) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Simán!

(#131) secler07


secler07
tag

Akkor is rezeg, ha hívás érkezik ?

(#132) -secret- válasza secler07 (#131) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csak akkor rezeg iOS-on, üzenetjelzést csak JB-vel lehet megoldani. Androidon nem tudom mi a helyzet.

De szvsz üzeneteknél teljesen felesleges.. mondjuk ha éjszaka alvástelemez és kapsz messengeren egy üzit akkor felébredsz rá. :U

[ Szerkesztve ]

(#133) Upo válasza Csapoati (#18) üzenetére


Upo
addikt

Az i5 plus-t itt is árulták a Te.coban opendott fitband néven, a végén már 990 ft-ért. Én is vettem, a saját alkalmazása kuka, zeronerrel úgy-ahogy működik, de nagyon panaszkodnak rá a topikjában. A lépésszámlálása egy katasztrófa, össze-vissza kalimpál, van hogy ülsz egy helyben mozdulatlanul, és nézed a kijelzőn ahogy mennek a lépések, máskor meg gyaloglás közben meg se mozdul a számláló. A csuklófordításos kijelző kapcsolás-léptetés szintén összevissza (nem) működik. Elég gyorsan merül is. Én visszavittem, sajnáltam rá a pénzt, szó nélkül visszafizették. Később a fiam kért egyet, úgyhogy most megint van. Kb. 1 hétig használta, azóta félre van dobva, kifutottunk a 3 napból. Aprón lehet találni olcsón belőle, vagy a topikba beírva is biztos lesz aki örömmel átadja.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#134) ThorsHUN válasza -secret- (#132) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Androidon az uzenetjelzonel ki lehet kapcsolni h ettol eddig ne jelezzen:)

(#135) Csapoati válasza Dominó85 (#119) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy hagytam el, hogy nem voltam józan. :DDD Én sem értettem, mert a pánt a kezemen volt reggel ébredéskor, magát az eszközt meg kirángatni sem könnyű. De nekem sikerült félig öntudatlanul... ;]

Upo: Az i5 plus totál nem ugyanaz a tescóssal. Használtam mindkettőt, ég és föld az i5 plus javára. Az appjuk is kb olyan mintha egy Ladát és egy Ferrarit hasonlítanál össze. Szerintem a sima i5-re gondolhattál esetleg.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#136) Upo válasza Csapoati (#135) üzenetére


Upo
addikt

Tényleg, a sima i5-el kevertem, az a teszkós. Az appjuk nem ugyanaz? Mintha a zeroner-t írtad volna, a teszkóst is jobb azzal használni, a saját getfit az egy vicc. Illetve a Care724-el is mennek, szinte ugyanaz, szerintem csak egy másik skin van a szoftveren.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#137) -secret- válasza ThorsHUN (#134) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaa, na úgy jó dolog. :)

(#138) Csapoati válasza Upo (#136) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Zeroner van az i5 plushoz is, igen. Én a GetFit+-szal hasonlítottam össze, az valóban egy katasztrófa. A legjobb még mindig a Mi Fit persze, de a Zeroner elég közel van hozzá tudásban és használhatóságban.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Endomondo pro-val kompatibilis lesz a HR része ?

(#140) Upo válasza ADAM1337 (#139) üzenetére


Upo
addikt

Nem bízom benne, én úgy vettem észre nem nagyon hallgatnak a felhasználókra. A régi mtk gps problémát is lesöpörték hogy a telefon rossz (érdekes módon runtastic-al hibamentes volt, azóta sem futotam 200km/h sebesség felett :N ), magyar szöveget se akarják belerakni a hangbemondásba. A kinézetet módosítják, de szerintem egyre rosszabb. A futás közbeni térképet is kivették, a pozíció fixálás is vacak újabba, hiába írja hogy GPS excellent, elindítom és nem méri a távolságot, közben pl, a google térkép szépen húzza a csiganyálat. Amúgy utólag a weben lehet hozzáadni hrm-et, akkor korrigálja a számításokat, kérdés hogy a mifit-ből lehet-e exportálni. Egyre inkább visznek afelé, hogy váltsak másra, lehet hogy nézek is valami mást, és SyncMyTracks-al áttöltöm az adatokat.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#141) Bazsee71 válasza Upo (#140) üzenetére


Bazsee71
őstag

Én is most vettem elő 1 év után az Endomondot, és botrány amit művel az útvonallal (Lumia 625). Egyes szakaszokat nem mér, vagy rendkívül pontatlan. Mondjuk eddig csak futás közben tapasztaltam ezt, birngázásnál nem tűnt fel komolyabb gond, de 1 éve még a futást is tökéletesen lekövette. :(

(#142) Probber


Probber
őstag

Már vártam, remélem az árral nem szálnak el idehaza és akkor lecserélem a régit.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#143) -secret- válasza Probber (#142) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

4500, írják a cikkben! :)

Itthon lesz vagy 8000 gondolom mint a mostani.

[ Szerkesztve ]

(#144) Probber válasza -secret- (#143) üzenetére


Probber
őstag

;]

Komolyra fordítva én minimum a duplájára számítok...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#145) ^Clown válasza Probber (#144) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Annyi szerintem nem lesz, én 12 körülre tippelem. Főleg, hogy most a Ft elég jól elszállt megint.

(#146) Csapoati válasza Probber (#144) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De akkor miért akarod itthon megvenni? A hazai árából kijön két db is külföldről, aztán ezzel azért olyan nagy gond szerintem ritkán akadhat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#147) Janaboy válasza Csapoati (#146) üzenetére


Janaboy
veterán

Honnan? Ahol lattam ott 25USD volt, az nem 4500..

Janaboy

(#148) Csapoati válasza Janaboy (#147) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tudjuk még a hazai árakat, az előző generációt vettem alapul. Ahol is én nem egész 5 ezerért vettem a pandawillen a karkötőt, míg itthon akcióval volt 9000...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#149) -secret- válasza Csapoati (#148) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én BG akciósan ~4800, viszont edigitalon 7900-ért is láttam.

(#150) kokler válasza -secret- (#149) üzenetére


kokler
aktív tag

Ha lesz vásárlási lehetőség, dobjatok be a közösbe egy linket!

Köszi :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.