Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) zola96 válasza mike1334 (#500) üzenetére


zola96
senior tag

Felkarossal igen :D hát nem ilyen kis fika csuklóssal. Igen mellkaspántossal. Fater fut és neki kell hogy folyamatosan nézze és láthassa is.

(#502) mike1334 válasza zola96 (#501) üzenetére


mike1334
veterán

Na akkor szuper...bár itt leírják, miért nem lehet igaz, amit mondasz, de a tapasztalat sokszor felülírja az elméletet, így hiszek neked... :D Mondjuk az lenne az igazi, ha odaadnád édesapádnak futáshoz telefonostól, és féltávnál rálesne, akkor mit adna..mert nyugalmi állapotban azért nincs nagy dolga :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#503) zola96 válasza mike1334 (#502) üzenetére


zola96
senior tag

Hát lehet az lenne a megoldás:D Bár nem tudom mennyire örülne neki,hogy 14 km után bezsambázok apu most mérés következik és nézd már a másik kezed is:D A cikk hát nem tudom. Ennyi erővel ekg-monitort mindenkinek otthonra! :DD

szerk: most egyébként csak egy 15ezres van ugyhogy nem egy apple watch de most készül garmint venni 90ért az már valós viszonyítási alap lehetne:D

[ Szerkesztve ]

(#504) mike1334 válasza zola96 (#503) üzenetére


mike1334
veterán

Vagy feláldozod magad és futsz 300m-t miközben mindkettő rajtad van. vagy rajta van a cucc te meg futsz mellette... :D
Azért ekg monitor nem kell, a mellkaspántos cuccok bőven jók a célra :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#505) zola96 válasza mike1334 (#504) üzenetére


zola96
senior tag

Nem rossz ötlet lehet megejtem egy óvatlan pillanatban :)

(#506) mike1334 válasza zola96 (#505) üzenetére


mike1334
veterán

Szupi..az eredményről majd számolj be légyszi :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#507) zola96 válasza mike1334 (#506) üzenetére


zola96
senior tag

Csak tényleg ugy lenne a legjobb ha folyamatosan mérne és akkor fullosan tudnánk viszonyítani.Csak basszus megvettem és nem tudtam,hogy miért kell nekem ez a pulzusmérés. Mostmár tudom,hogy nem kell:D Max úgy tényleg jo,ahogy az apple watch figyeli hogy szól "helo rosszul zörög" de igy,unalmas előadáson megmérem mennyire megy le a pulzusom.. :D túl luxus. :))

(#508) mike1334 válasza zola96 (#507) üzenetére


mike1334
veterán

Alvásfigyelésnél jól jöhet...jobban be tudja lőni, hogy mikor alszol, és mikor van, hogy csak fekszel ébren.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#509) zola96 válasza mike1334 (#508) üzenetére


zola96
senior tag

Azt is figyeltem de ugy meg nagyon merül.. :/ Viszont az az appnak a hibája,hogy pl azt jelzi az alvás kezedetének mikor utoljára értél a telefonodhoz és ha érzékeli hogy alszol akkor majd reggel azt fogja annak mutatni. Ez engem zavar mert kb 20percet forgolodok minden elalvás előtt.

(#510) mike1334 válasza zola96 (#509) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor esténként fuss, eléggé fáradt leszel, azonnal elalszol, és az eredményt is megtudjuk :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#511) StLui


StLui
veterán

iOS-es appon alsó sorban van egy hold ikon középen, amit ha megnyomok akkor futó ikon, ezt átkapcsoltam futóra és most beindult, illetve meg is rezegtettem a karperecet az appon keresztül, lehet az, fogalmam sincs, mi ez a hold ikon az appban?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#512) Ezekiel Ston válasza Cathulhu (#493) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Kifejezetten figyelem, és nézem ezeket a dolgokat, így mindig authentic-et használok/veszek.
Ritkán sikerül gagyit vennem ebay-ról. A GB- meg olyan amilyen, de ha azt írja hogy tuti akkor azt is küldi. Még nem vágtak át szállítással, csak vásárral...De az egy másik story :DDD

(#513) dajkapeter válasza mike1334 (#500) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekünk Omron felkaros vérnyomásmérő van és többször tesztelve szintén +- 2 az érték. Én jónak titulálom, működik. Nekem ennyit megért!

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#514) mike1334 válasza dajkapeter (#513) üzenetére


mike1334
veterán

Nyugalmi helyzetben nem nagyon ingadozik. Inkább futás közben lennék rá kíváncsi, de a fórumtárs majd úgyis teszteli :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#515) Balázzs


Balázzs
senior tag

Sziasztok!
Leírom tapasztalataimat, hátha segít másnak is:
- telefon csere után sehogyan sem tudtam párosítani a mi band 1s-t, android 6.0 alatt

megoldás:

1. Download the application from the store: Bluetooth 4.0 Scanner
2. The application needs to work a GPS enabled
3. Select the Low Energy Scan and press Start Scan
4. When you find the Mi Band, then go to Mi Fit and try pair your band
5. Finally, you can uninstall the scanner

üdv

Balázs

(#516) gzoll


gzoll
tag

Sziasztok!

Én a Tiny Deal-ről rendeltem, megjött frankó minden. Egy hete használom és nekem nagyon bejött. Előtte egy U9 volt, színes kijelző, beépített mikrofon és hangszóró, tárcsázó, szóval az a "mindent belegyúrtunk okosba" óra.
Nekem a MiBand S1 egy hét használat után viszont sokkal sokkal jobban bejött. Az érveim:
- Tényleg minőségi! Szép, és a szíja is jó, kemény is meg nem is. Akinek elszakad nem tudom hogy csinálja, mondjuk lehet, hogy fél év múlva a használattól nálam is lesz ilyen de ohh 300 ft-ért lehet olyat rendelni, amilyet akarok.
- Nekem semmi bajom nem volt a párosítással, pikpakk ment minden ahogy kell (Motorola Moto g 2nd gen 2014, droid 5.0.2)
- A lépéseimet és az alvásomat pontosan számolta eddig (már amennyire egy ilyen kütyü pontos lehet). A beüzemelés utáni egy két napon belül volt egyetlen eset, amikor alvás közben azt mérte, hogy futottam 2 percet, de ennyi hiba szerintem belefér
- A pulzus mérés is tökéletes, a háziorvosom nem hitte el, hogy ilyesmire érdemben használható a kütyü, úgyhogy rám kötötte az ő pulzusmérőjét is, és bár én egy két szám eltérésre számítottam, hajszál pontosan ugyanazt az adatot mérte a két eszköz. De ha már az egyik 71 bpm-et a másik meg 74 bpm-et mért volna szerintem az orvosom akkor is ugyanazt reagálta volna ("b@ssza meg a kínaiak nemsokára komplett orvosi rendelőt és háziorvost építenek egy karkötőbe")
- Az ébresztője is tökéletesen működik, és hamar megszoktam, hogy nem valami telefoncicergésre kelek. Plusz egyébként van benne okos szundi mód is, és amíg nem lépek be az alkalmazásba, vagy nem kocogtatom le az ébresztőt, addig visszarezget. Ja igen, lehet írták is már a fórumban, nem olvastam végig, de a kocogtatást érzékeli a kütyü, próbáljátok ki, ha valami értesítés vagy ébresztés jön, ha kocogtatjátok a tetejét akkor abbahagyja :-)

Egyetlen dolog, amit hiányolok én is, hogy legyen benne pulzusmérő automata, mondjuk beállíthassam, hogy óránként mérje, vagy ha futást érzékel, akkor mittomén 10 percenként. Gondolom azért nincs benne, mert ha valaki sokat sportol, akkor ezzel jócskán csökkenne az akkuidő, és az nem lenne jó reklám, de szerintem még így is felette madarna a konkurens optikai pulzusmérővel ellátott okos/fitness karkötők teljesítményének.

Aki meg WP-t használ, az ne csodálkozzon ha nem mindig 100-as a dolog, mert nincs rá hivatalos támogatás. Én is használtam WP-t imádtam, de pont azért váltottam vissza droidra, mert a WP a fél világgal nem kompatibilis, a világ másik fele által meg nem támogatott platform, úgyhogy eléggé korlátolt vele az élet. Én is reménykedem, hogy ez meg fog változni, de a remény elég kevés :-D

Nos, hát nekem nagyon bevált az S1. Elsősorban a minősége miatt, másodsorban pont amiatt, hogy nincs kijelzője. Sajnos én már érzékelem magamon ezt a tech függőséget, hogy folyamatosan várom, hogy jöjjön valami értesítés, és az előző okosórámat is állandóan b@sztattam akárhol voltam, hogy jöjjön már valami interakció... Amióta megvan ez a kütyü, rájöttem, hogy amúgy elég sok időt töltöttem ezzel a digitális készenléttel eddig, mert most úgy egyáltalán nem izgat ez a fajta várakozás. Tudom hogy a kütyü majd rezeg ha van valami (beállítottam a három fontos appot, gmail, fb, whats app). Tudom, hogy ez rossz, csak senki nem mer erről beszélni, de én most ezért még inkább örülök ennek a kütyünek, és a kijelző hiányának, mert így ez tényleg egy funkcionálisan maximálisan kielégítő eszköz, aminek megvan a maga kis feladata, amit halálbiztosan elvégez, maximálisan ki van használva, és kerek a világ. :-D

(#517) ngnr5


ngnr5
csendes tag

Sziasztok,

A kedvesem meglepett egy ilyennel, mert latta hogy erdeklodom iranta. En magam nem mertem megvenni, mert ugy lattam nem tudna amire nekem kellene.

Ezzel az alkalmazassal (SportsTracker PRO Run & Bike) futok ahol van lehetosegem letrehozni edzestervet pulzuszonahoz (szol ha elterek tole es nekem pont ez kell).

Egy leirast kovettem amit regebben irtam (#372), hogy probalja valaki ki, de sajna senki nem tette. Viszont igy most nekem volt ra lehetosegem. Szerencsere ugy mukodik ahogyan en szerettem volna es lehet hasznalni mas appokkal is :) En az endomono-t es a sportstracklive-t probaltam ki....

Mivel total lemerulve kaptam csak ennyit tudtam ellenorizni semmi masra nincs tapasztalatom meg (alvasfigyeles, lepesszam, stb).

Udv, Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#518) mike1334 válasza gzoll (#516) üzenetére


mike1334
veterán

Milyen wp-ről váltottál, ha szabad tudni? :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#519) gzoll válasza mike1334 (#518) üzenetére


gzoll
tag

Először Lumia 610, aztán volt Lumia 630 és volt 640XL is, de azon túladtam, a 630 megmaradt tartalék telefonnak, a 610 meg a szupertartalék/gyerekjátszós telefon. Amúgy mindegyik tökéletesen működött, a 610 is remekül szuperálna még mindig is mint telefon, de mondjuk már egy sima híroldalt se tud megjeleníteni úgy elrohant az internet az elmúlt 5 évben amióta kiadták. Plusz ugye az volt az egyetlen olyan Lumia, ami kőkemény 256 mb RAM-mal próbált érvényesülni.

Szóval használtam őket sokat, és nagyon szerettem, csak hát igen, azóta se változott, hogy nemigen jelennek meg az igazán jó appok WP platformra, vagy megjelenik néhány, de nem sok. (Emlékszem mekkora örömtánc volt, mire megjelent az Instagram WP-re, azt azóta is kb a legelső verziós fut, és béta jelzéssel, hagyjuk már...) Aki az okos telefont nem csak telefonálásra használja, hanem alkalmazások futtatására is, azoknak sajnos még mindig a legjobb választás az iOS vagy az Android. A WP se rossz választás, de nem a legjobb, aki meg viselhető okos kiegészítőket, esetleg okos lakberendezési dolgokat akar használni (pl Smart LED, Mi Scale mérleg, stb), azoknak egyáltalán nem jó a WP platform, mert szerintem hivatalosan a Microsoft saját okos kütyüjén kívül nemigen támogatja semmi. A világpiaci helyzete miatt pedig ez nem hogy javulni fog, hanem egyre rosszabb lesz, mert az egy dolog, hogy itthon kifejezetten sikeres a platform, azért a Magyar piac miatt nem fog külön optimalizálni egy alkalmazást egyik gyártó se. Az jó irány, hogy a WP10-re a Microsoft megoldotta, hogy minimális erőfeszítéssel lehet portolni az appokat, azokat utána javítgatni foltozni, toldozni, bővíteni kell a WP platformon is, és nem éri meg nekik. Inkább fejlesztenek iOS-ra, amiből egy negyedév alatt eladtak világszinten 70 millió darabot, mint WP platformra, amiből ugyanennyi idő alatt eladtak kemény 4 millió darabot...

(#520) mike1334 válasza gzoll (#519) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi a választ :)
Én is most fogok váltani droidra, csak nekem az 5 col túl nagy lenne...most lumia 620 telóm van..egy 4.5 colossal boldog lennék (mondjuk samsung a3 (2015) )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#521) gzoll válasza mike1334 (#520) üzenetére


gzoll
tag

Az nem rossz választás. Amire figyelj, hogy minimum 5-ös Android legyen rajta, és nem árt ha esetleg az adott készülék gyártója már bejelentette a 6-os frissítést.

(#522) mike1334 válasza gzoll (#521) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi a tippet :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#523) Smuky23 válasza gzoll (#516) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Szia!

A Mi Band Notify n be lehet állítani hogy milyen időközönként mérje a pulzust.

[ Szerkesztve ]

(#524) gzoll válasza Smuky23 (#523) üzenetére


gzoll
tag

De csak a fizetős verzióban, nem?

(#525) Smuky23 válasza gzoll (#524) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Én megvettem még rég, szóval nem tudom megmondani.

(#526) szpali válasza gzoll (#524) üzenetére


szpali
addikt

de :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#527) zola96 válasza gzoll (#524) üzenetére


zola96
senior tag

egy nem hivatalos oldalon fent van :)

(#528) vhunor válasza Smuky23 (#523) üzenetére


vhunor
őstag

Ez az app tud mindent, ami a hivatalos?

(#529) Smuky23 válasza vhunor (#528) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Igen, többet tud jóval mint a gyári Mi Fitt app.

(#530) mastodon válasza Smuky23 (#529) üzenetére


mastodon
aktív tag

Nekem a liftben mindig rezeg az 1s, meg sokszor az utcán is, miért lehet ez?

(#531) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen kütyüt,vagy a simát.
Megéri ezt venni,ha nekem nincsen szükségem a pulzusmérésre?
Igazából az intelligens ébresztést szeretném próbálgatni,de valószínűleg más funkcióra is rákattannék idővel.
Huawei P8Lite-hoz lenne.

(#532) Cathulhu válasza Gigi01 (#531) üzenetére


Cathulhu
addikt

ha ugyes vagy, akciosan kifogod az ujat 20 dollar alatt, igy nem latom ertelmet miert ne a pulzusmerost vedd. Valo igaz, hogy most a szoftvere eleg halvanyan hasznalja ezt a funkciot, de ez idovel javulhat, addig is tud minimum annyit mint a sima. Valamint a pulzust allandoan meri, alvas kozben is, igy feltetelezem az okos ebresztes is pontosabb ez altal.

Sajnos en a buszmenetrendhez vagyok kotve, igy az okos ebresztes szamomra az egyik legvonzobb feature volt, de egyszeruen hasznalhatatlan, a 30 perces idointervallum az hatalmas. Vagy nagyon koran felebreszt es nem tudok magammal mit kezdeni, vagy kesobbre allitom mint a normal orat, akkor viszont altalaban az ebreszt. Ezt is erdemes megfontolni, csak akkor van ertelme, ha az ember szabadabb idobeosztassal rendelkezik vagy hetvegen is orara kel.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#533) Balázzs válasza Smuky23 (#523) üzenetére


Balázzs
senior tag

Feltettem a notify progit is és ha jól értelmezem akkor kell még a heart monitor progi külön hogy ütemezze?

Egyébként nekem a notify alig találta meg a karkötőt és ha sikerült állandóan bomlott a kapcsolat, ez mitől lehet?

(#534) szebe


szebe
őstag

Banggood-ról rendeltem egy 1s-t, sikerült "simát" küldeniük. A "hátlapon" csak a mi felirat van középen, ahol a netes képeket nézegetve a szenzornak kéne lennie. Appon keresztül is a "Heart rate" menüpontban "I don't have a band" feliratot kapok, amire rákattolva kiküld a MI webshopjára.

Már írom is a reklamációt. :(

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#535) Smuky23 válasza mastodon (#530) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Hogy a liftben mert rezeg foggalmam nincs, nekem általában csak ha üzenet jött vagy el értem a napi lépés számot akkor rezeg, vagy amikor merül.

Balázzs: heart monitor a progin belül van, de csak fizetős verzióban mint kiderült.

[ Szerkesztve ]

(#536) Gigi01 válasza Cathulhu (#532) üzenetére


Gigi01
őstag

Igazából melóból nem kéne elkésnem,amúgy hétvégente is ébresztem magam,a rendszeresség végett.
Mobilos app-al próbálkoztam,de volt,hogy előbb felkeltem,lefőztem,megittam a kv-m,és azután akart ébreszteni.

(#537) gzoll válasza Gigi01 (#531) üzenetére


gzoll
tag

A TinyDeal oldalon most még jobban levittél az árát, mostani árfolyamon forintban 5358 Ft az S1 pulzusmérő verzió:

http://www.tinydeal.com/simple-package-xiaomi-mi-band-1s-smart-bracelet-heart-rate-monitor-p-157800.html

A pulzusmérő nélküli meg ~3500

Egyébként a beállításoknál pl ott van, hogy az alvásfigyelésnél be lehet kapcsolni, hogy használja a pulzusmérőt, így szerintem még pontosabb adatot ad alváshoz. Meg ki tudja a jövőben még mit fejlesztenek az appon, mire lehet még használni majd a pulzusmérőt (jó, hát olyan rengeteg dologra biztos nem lehet, de a kínaiak szeretnek meglepetéseket okozni)

Nekem továbbra is millió wattos a mosolyom annyira szépen jól tökéletesen működik a kicsike :-)

(#538) Gigi01 válasza gzoll (#537) üzenetére


Gigi01
őstag

Köszönöm,rendeltem egy S1-et. :R

(#539) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Ahoj!

Szeretnék egy ilyen okos kiegészítőt venni a Nexus 6omhoz.

Nem kell legyen rajta kamera, sőt, az pont nagyon nem kell, de ez az okosébresztős pulzus számmérő, lépésszámmérő téma jó lenne , ha benne lenne, valamint minél jobban legyen lezárva a kütyü, hogy ne legyen hajlamos meghülyülni a hűtőházban (munkahely, elég sokszor megyek ki, meg be a fagyasztóba, amit nem feltétlen tolerál minden eszköz, páralecsapódás pl.). Viszont óra dátom kijelzés jól jönne, meg hogy a telefonomon a Google Play Musicot/Spotifyt és a Powerampot tudná kezelni szintén jól jönne.

TinyDealen pl pont ezt dobta az arcomba: LINK

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#540) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv! Most, hogy rátaláltam a kütyü topicjára legalább már nem kell offolnom máshol... szóval kérdésem lenne: ötéves mobiltelefonom van, 2.2-es androiddal, LG oldala szerint 2.1+EDR bluetooth-szal. Van esélyem rá, hogy valahogy le tudom szedni a logot a kütyüről? Vagy nem is logol, realtime kell olvasni, különben elveszik az adat? Ha logol, akkor milyen módon lehet letölteni róla? USB-vel megy, vagy ott csak az aksit tölti? Esetleg ajánlott stick (nyugodtan lehet ebay/ali/bg/gb/stb.) PC-hez? Köszönöm az infókat :)

(#541) zola96 válasza gzoll (#537) üzenetére


zola96
senior tag

Geekbuyingon is. Én is onnan rendeltem semmi gebasz nem volt vele! Ennyiért mindenképpen bestbuy. [link]

(#542) gzoll válasza Plasticbomb (#539) üzenetére


gzoll
tag

Amit linkeltél az nem rossz, de nekem nagyon kotyogós műanyagnak tűnik. Bluetooth zenét nem tudsz vele irányítani, plusz az IP65 védelem annyit takar, hogy por nem juthat be a készülékbe, de nem vízálló, csak cseppálló, fröccsenő víz, és sűrű pára elvileg nem tehet kárt a szerkentyűben.

Ha mindenféleképpen kell az óra kijelzés, akkor persze kijelző nélküli okos karkötő neked nem jó, de ha előrébb van a listán a masszív és minőségi összeszerelés, akkor a xiaominál jó helyen jársz. Vagy vársz még egy évet, elég gyorsan frissítik a termékeket, lehet a következőnek már lesz kijelzője is.

(#543) gzoll válasza spidersoft (#540) üzenetére


gzoll
tag

Hali!

Szerintem felejtős, eleve van még bármi friss alkalmazás, ami támogatja a 2.2-es Androidot? o_O
Amikor azt kiadták még híre se volt a hordozható okos eszközöknek, és a fejlettebb energiatakarékos bluetooth rendszernek, úgyhogy teljesen esélytelen, hogy össze tudod párosítani egy ilyen eszközzel, lévén a hardver követelményeknek nem felel meg. Ez a termék 4.0-ás bluetooth kapcsolatot használ, a tiedben 2.1-es van, tehát egyáltalán nem kommunikálna egymással a két eszköz.

A real-time olvasással nem tudom mire gondolsz, merthogy nincs kijelzője, nem látod a lépésszámot, csak a párosított eszközre amikor letölti akkor látod a rögzített adatokat. Ebben az esetben a real-time megoldás, ha szépen számolod fejben, hogy mennyit léptél.

Ha 4.0-ás USB sticket veszel PC-hez, akkor már a hardver követelménynek megfelel a sztori, de én nem tudok olyan pc-s programról, ami ennek a karkötőnek a szinkronizálására lett kiadva, DE én nem néztem utána, ha ráguglizol lehet, hogy te találsz megfelelő megoldást.

Egyébként gondolom azért használod azt a telefont, mert megbízható, hozzád nőtt, szereted, meg minden, de ha friss applikációkat, és újabb kütyüket akarsz használni, akkor kénytelen leszel beruházni egy újabb eszközre, mert a 2.2-es android PC-s vonalon a Windows 95-nek felel meg. Még néhányan számításba veszik, pl az Opera böngésző még támogatja, de nem csak emiatt a korlátoltság miatt, hanem funkcionalitásában és a rendszer biztonságában is annyira elavult, hogy sajnos már csak nosztalgiából érdemes hozzányúlni. Nálunk a gyerek játszik most életem első okos telefonjával, amin szintén 2.2es android fut, mert a szókereső még megy rajta. Más már nem.

(#544) szpali válasza gzoll (#537) üzenetére


szpali
addikt

a héten rendeltem én is még egyet, tegnap könyvelte el a bankom a deviza árfolyamot, a levont összeg 5966 Ft lett szállítással és trackinggel.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#545) andrisbandi válasza gzoll (#543) üzenetére


andrisbandi
őstag

+1

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#546) gzoll válasza szpali (#544) üzenetére


gzoll
tag

Igen ez így teljesen reális. Amikor én rendeltem akkor még 6090 Ft volt és erre jött rá a szállítás, de még ennyiért is sokkal sokkal sokkal jobban megérte, mint az itthon kapható akármelyik más fitnesskarkötő. Most meg, hogy 5300 gondolkodom hogy szülinapokra rendelek ilyet.

Az már biztos, hogy idén karácsonyra minden ismerősöm valami ilyesmi ketyerét fog kapni, netről rendelve.

(#547) spidersoft válasza gzoll (#543) üzenetére


spidersoft
senior tag

A telót abszolút nem használom okosdolgokra (laptopot sem tartom alkalmasnak számítógépezésre, nemhogy egy ilyen pici semmi kijelzős nyomorék kis kockát billentyűzet meg egér nélkül), nem is netezek rajta, aksija elmegy 10-12 napot... néha egy-két fotót ellövök vele, meg telefonálok róla, oszt kábé ennyi. Semmi nem indokolja, hogy vegyek egy új készüléket, max. a VR headgearek miatt vennék (nyilván így fhd ips alatt semmiképp), vagy ha valami más egyéb hasonlóan tuti párezres eszköz beugrik, de ezért meg nem akarok hatvanezreket kiadni. Lépésszámlálás nem érdekel, egyrészt mert nem kézen járok (merthogy ez egy karpánt, ugye...), másrészt mert nem érné át a lábamat :D karról meg nemigen tudja, hogy épp mentem valahova vagy ülök a gép előtt és az egeret(!) húzingatom. Abszolút nem sportolok. Nekem az "okos" ébresztőkéje lenne az egyik fontos dolog, a másik meg a HR monitor, de ez utóbbi csak akkor, ha néhány naponta elég róla leolvasni a logot, mivel tárolja és nem megy a levesbe, ha épp nincs élő kapcsolat valami loggerprogrammal (=modern teló). Az élő kapcsolatot csak emiatt kérdeztem... PC-n van andyroid, ami alatt szépen elment a fallout shelter, megeshet, hogy vinné a band progiját is, csak kéne egy hardver, amivel összebarátkoznak... ezért kérdeztem a sticket, hogy van-e ajánlott -- vannak egész olcsók is, meg vannak retekdrágák is... sokat nem költenék rá, de ha az olcsó is jó arra, amíg a logot lehúzom a bandról, akkor az is a vásárlás mellett szólna.

(#548) zola96 válasza spidersoft (#547) üzenetére


zola96
senior tag

Hidd el tud különbséget tenni,hogy az egeret mozgatod vagy valójában jársz. Különben mi értelme lenne az egész piacnak? Ha csak lábon lenne hordható... :F :W Elég érdekes felfogásod van így a techőrültek körében már bocsánat. Mondhatni konzervatív :)

(#549) andrisbandi válasza spidersoft (#547) üzenetére


andrisbandi
őstag

Az androidos progik futtatása PC-n OK.
Pl Android Emulator! http://www.bluestacks.com/

Amit szeretnél, h a Miband és a PC kapcsolódjon össze bt-n keresztül, az egyenlőre nem megoldott.
Még minden androidos telefonon sem látszik a bt eszközök között, miközben szépen működik, hiba nélkül szinkronizál.
(Nekem gyári Z1c-n, Lolival megjelenik a bt eszközök között.)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#550) spidersoft válasza zola96 (#548) üzenetére


spidersoft
senior tag

magam is szeretem a tech dolgokat, de csak azért nem fogok új telefont venni, hogy ne használjam ki a plusz funkcióit, ami mindent *korrektül* tud, az 200k körül van, annyit meg nekem nem ér. A háromezres feltöltővel elvagyok 2-3 hónapot, szóval telefonálásra se indokolt tudományosabb :) szóval akkor nincs ajánlott bt4-es stick? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.