Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) zola96


zola96
senior tag

Valakinek van valami tippje hogy sötétben miért kezd el random 2 percenként pulzustmerni ? De az app nem jelzi az eredményt. Levettem és úgyis csinálja folyamatosan...

(#452) Cathulhu válasza zola96 (#451) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az alvásfigyelő lesz, nézi mikor alszol már végre el :D kapcsold ki a sleep assistant-pt, vagy hogy hívják.
Futó módos GPS azért is fura dolog, mert akkor az ember telefon nélkül el se mehet futni?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#453) mastodon


mastodon
aktív tag

Gyakran jelez a band akkor is, ha nincsen a telefonon semmilyen értesítés, a liftben mindig, miért?

(#454) tomasekbobo


tomasekbobo
csendes tag

Nekem ma jött meg [innen] a Mi Band 1S-em 17 nap alatt. Elsőre tetszik, viszont Windows 10-en a Bind Mi Band-el nem működik az ébresztés funkció, se a rezgések, se a villogtatás. Semmi. Valakinek valami tapasztalata? Esetleg tudna segíteni valaki ebben?

(#455) zola96 válasza Cathulhu (#452) üzenetére


zola96
senior tag

Köszi én is arra gondoltam,csak azt hittem csak este nézi.. :/ Hát nekem nem jött be. iOS-en nekem kevés,hogy csak telefonhívást jelez. Pontatlan a lépésszámlálója. Így megkapta az asszony. Neki legalább tetszik. :D Rájöttem,hogy nincs szükségem ilyen dolgokra max ami jelez iOS-en is tényleg értesítésnél. De később hátha fejlesztik az appot aztán majd meglátjuk. Ja meg hát kiváncsian várom a következő modellt. :D Pici csalódottság de nem a termékszámlálájára írható hanem a személyes preferenciáimra.

(#456) dajkapeter válasza tomasekbobo (#454) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Compatibility
Requires Bluetooth® 4.0.
Compatible with Mi 4, Mi 3, Redmi Note 4G, or any device with Android 4.4 and above.
Compatible with iPhone models 4s and above that run on iOS 7.0 and above.
Note: Mi Band's phone unlocking feature requires smartphones with MIUI or Android 5.0 and above.

Ezt átolvastad mielőtt megvetted, igaz?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#457) Cathulhu válasza zola96 (#455) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szerintem akkor kezd bele, mikor gyanusan sokaig mozdulatlan vagy, mert pl levetted a csuklodrol. Halal idegesito amugy, egyetertek :)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#458) radicspeter1 válasza Cathulhu (#457) üzenetére


radicspeter1
őstag

Ha leveszed estére akkor nem mér fals alvási adatokat! Tudja hogy nincs kézen...s üres lesz az adott nap alvási statisztikája. ;) Tesztelve.

[LG NEXUS 5]

(#459) Cathulhu válasza radicspeter1 (#458) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az lehet, de kozben folyamatosan villog. Gondolom onnan tudja, hogy nincs kezen.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#460) zola96 válasza Cathulhu (#459) üzenetére


zola96
senior tag

Elvileg a villogástól is, de én már olyat is ovalstam,hogy van benne vmi kis termométer (?) ami érzékeli,hogyha rajtad van vagy sincs. Szóval gondolom,ha a testhőd melegíti.. De én erre nem vennék mérget és nagyon fenntartásokkal kezelem, bár annyita nem hülyeség csak egy ilyen árú termékben kérdéses. :D

(#461) Cathulhu válasza zola96 (#460) üzenetére


Cathulhu
addikt

egy nem tul pontos (mondjuk +-5 fokos) hoerzekelo filleres dolog, az meg mar eleg pontossag a vilag nagy reszen hogy megkulonboztesse a testhot a hattertol. Szoval nem is hulyeseg. Csak akkor miert villog? :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#462) zola96 válasza Cathulhu (#461) üzenetére


zola96
senior tag

Na akkor végülis problem solved. :D Hát biztosan pontosítás miatt! :D Amúgy azt vettem észre,hogy kb 10perc után abbahagyja ha leveszed a villogást. Csak ugye addig értékes akkuidőt veszítesz.. :F

(#463) tomasekbobo válasza dajkapeter (#456) üzenetére


tomasekbobo
csendes tag

Igen. Olvastam vásárlás előtt. Androidos kütyüt én már nem veszek. Windows-on van egy nem hivatalos Bind Mi Band alkalmazás. Arra lettem volna kíváncsi, hogy azt használja-e más. Tud-e tippet adni. Ezért is írtam amit írtam. Így a te hozzászólásod sajnos nem sokat segített. Azért köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem!

(#464) dajkapeter válasza tomasekbobo (#463) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nem tudtam, hogy utána néztél ezért írtam le. És ha úgy nézzük akkor jó helyen kérdeztél, hisz a topikban hátha van olyan aki bepróbálkozott. Külföldi fórumokon, netán a gyártónál informálódtál külön lehetőségek felől? Mert kevés esélyét látom.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#465) StLui


StLui
veterán

Egy kis tapasztalat, ma futottam 30 percet futógépen 5,12 km lett a futópad szerint, a karperec 4,97km mutat és 30 percet mai futásra, többi gyaloglás, szóval elég pontosnak tűnik.
Másik: 39 napja töltöttük és 7%-on van most

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#466) szpali válasza StLui (#465) üzenetére


szpali
addikt

akkor töltsd fel, mert ha túlmerül, csak a fagyasztó segíthet :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#467) StLui válasza szpali (#466) üzenetére


StLui
veterán

nem tudom milyen az a fagyasztós megoldás, de köszi, hogy szóltál, töltöm is :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#468) mastodon


mastodon
aktív tag

Az lehet, hogy összeakad a rendszer, ha fent van a Mi Fit, a Mi Band Notify és a Mi Band Tools együtt? A másik, hogy a rezgések nemigen állíthatók tetszés szerint, ahogy azt az app fejlesztők írják is. Azaz a Mi Band Notify-jal valamennyire ment a másikkal nem. Kérdésem még, hogy a Mi Fit kell-e a működéshez (leszedném, ha nem kell, hogy e zavarjon), illetve van-e olyan alkalmazás, amelyik szép grafikonokat rajzol a mérésekből? :)

(#469) szpali válasza StLui (#467) üzenetére


szpali
addikt

ha túlságosan lemerül és nem reagál semmire, akkor be kell dugni fagyasztóba és akkor talán észheztér

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#470) Criminal017 válasza szpali (#469) üzenetére


Criminal017
őstag

NE! a fagyasztóba, csak simán a hűtőbe!

(#471) lizakattila válasza tomasekbobo (#463) üzenetére


lizakattila
senior tag

Szia!

Én is ezt "nyomozom" most, hogy Lumia-val hogy működik együtt.

Egy külföldi fórumon olvastam, hogy az 1S-t először Androidos telóval párosították, ott az letöltötte a legfrisebb firmware-t bloototh-on és utána már működött windows-on is rendesen. Esetleg egy próbát megérhet.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#472) StLui válasza Criminal017 (#470) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, Szpali neked is!

Két óra páros tenisz kb 9000 lépés, de csak 5 perccel nőt a futás ideje

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#473) tomasekbobo válasza lizakattila (#471) üzenetére


tomasekbobo
csendes tag

Üdv!
Nekem is ez segített! Mostmár működik az ébresztő funkció. Talán kicsit pontosabb lett a lépésszámláló is. A bejövő hívásokat nem jelzi és sajnos azt sem, ha megszűnik a két eszköz között a bluetooth kapcsolat.

(#474) ThorsHUN válasza szpali (#466) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nekem mar lemerult parszor, csak az a lenyeg sztem, hogy sokaig ne legyen csutra lemerult allapotban.

(#475) Jolet


Jolet
őstag

Már nekem se lehet messze, de úgy döntöttem eladom kibontás nélkül ha valakit érdekel
Sajnos olvasva a topikot nem ezt a lovat akartam

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#476) Balázzs


Balázzs
senior tag

Tegnap jött meg a postára, ma vettem át, szépen becsomagolva Hollandián keresztül jött a két karkötő.
Jól időzítettek, mert este vehetem birtokomba, mint névnapi ajándékot :C

(#477) ThorsHUN válasza Balázzs (#476) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Boldogat druszám:D

(#478) zola96 válasza Jolet (#475) üzenetére


zola96
senior tag

Véletlenül nem HHR-A-s voltál régebben?:D

(#479) Jolet válasza zola96 (#478) üzenetére


Jolet
őstag

Az jó rég volt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#480) zola96 válasza Jolet (#479) üzenetére


zola96
senior tag

Tudom tudom.
Bocsi srácok az offért. :)

(#481) Balázzs válasza ThorsHUN (#477) üzenetére


Balázzs
senior tag

Neked is és minden Balázsnak boldog névnapot!

Hogy on is legyek, gyorsan feltöltöttem a cuccos (a három led világít folyamatosan, ha kész ugye?) mert utána párosítottam és 98%-ot írt csak akku időre. Elsőre nem is ment a xiaomi mi band alkalmazás regisztrálása, de utána áttértem telefonszámos regisztrációra és ment simán, sőt most egy ősrégi galaxy s2-vel tesztelem és kékfog 3.0 alatt megy minden!

Milyen alkalmazást ajánlotok még gyári mellett?

(#482) Oszi90


Oszi90
csendes tag

Sziasztok!
Barátnőmnek most rendelnék Mi Band 1s-t, tablettel használná, 4.4 megvan bluetooth is pipa, utánaolvastam itt is és máshol, hogy eltárolja az adatokat 10 napig szóval elég a karkötő a futáshoz. A nagy kérdésem az ha nem visz tabletet a futáshoz(márpedig nem fog) a running mode hogy indul el? Vagy automatikusan érzékeli hogy mikor fut?

(#483) StLui válasza Oszi90 (#482) üzenetére


StLui
veterán

érzékelné magától, de nekem most 3 nap futógépezés után: első nap való 5 km 30 perc, karperecen ugyanez, másnap már ugyanerre csak 21 percet mért, többit gyalogláshoz tette, harmadik nap ugyanerre 25 perc futást mért. Ráadásul én ha szabadban futok szeretem a részletesebb futó appok által mutatott adatokat, itt meg ugye ninncs gps, tehát csak próbálja megszámolni mennyit léptél és kész

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#484) Oszi90 válasza StLui (#483) üzenetére


Oszi90
csendes tag

Értem, köszi!
És ha a jövőben vesz egy lumiat akkor gond lehet, hogy előtte tablettel volt párosítva?

(#485) StLui válasza Oszi90 (#484) üzenetére


StLui
veterán

Nem tudom, egy barátomnak nem sikerült még megszüntetni a párosítást, és másik eszközzel párosítani

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#486) #16820480 válasza Oszi90 (#484) üzenetére


#16820480
törölt tag

A Running mode, amit egy külön gombbal tudsz indítani a MiFIt app alatt, az csak a telefonról/tabletről indítható tudtommal. Csak ebben a módban használja a telefon/tablet GPS-ét is, hogy pontosabban mérjen. Amúgy csak lépéseket számlál, és az alapján mutat statisztikákat.

Párosítást megszüntetni nem kell, simán párosíod egy másik eszközzel, és kész. Persze a régi eszközön mért adatok az újon nem fognak látszani.

(#487) Oszi90 válasza #16820480 (#486) üzenetére


Oszi90
csendes tag

Okés köszi a válaszokat!

(#488) zola96


zola96
senior tag

Valakit érdekel egy kb. 1 hétig használt (inkább tesztelgetett)?

(#489) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

Sziasztok
Venni szeretnék egy ilyen bandet. A többség eddig honnan rendelte, ahonnan eredetit küldtek?

Látom ebbe van pulzusmérő funkció is, ez esetleg tud olyat mint az Apple watch, hogy ha van valamilyen betegségem vagy egészségügyi rendellenességem, akkor pulzus alapján megmondja h menjek orvoshoz?

Köszi

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#490) StLui


StLui
veterán

Tegnap délben szinkronizáltam, este már hiába, nem mutatott változást, ma reggel megint próbáltam, a tegnap délelőttit betette még egyszer csak mára, és az alvást sem mérte, tehát tegnap dél óta nem mér.
Mit lehet tenni vele?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#491) Ezekiel Ston válasza RocknRoller (#489) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Gearbest.com-ról vagy e-bayról rendelj. Én is onnan rendeltem. Mindkettő amit rendeltem tökéletesen eredeti és megfelelően működnek. Feleségem, és Én magam is boldogan használjuk az eszközt.

(#492) StLui válasza StLui (#490) üzenetére


StLui
veterán

Pulzusmérés viszont működik, szóval nincs "lefagyva" !?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#493) Cathulhu válasza Ezekiel Ston (#491) üzenetére


Cathulhu
addikt

ebay-jel azert ovatosan, ahany elado, annyi fele, engem mar probaltak atvagni ott parszor. Geekbuyingot viszont tudom ajanlani, nekem onnan van.
Ugy latom raadasul ott most akcios, $20 alatt van.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#494) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Tinydeal, aliexpress és a banggood is megbízhatóak. Az ebay kezd lecsúszni minőségben...

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#495) StLui válasza StLui (#490) üzenetére


StLui
veterán

Nincs tippetek, kuka és kész?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#496) szpali válasza dajkapeter (#494) üzenetére


szpali
addikt

ha magas értékelési arányú (min. 99% positive feedback) Top rated sellertől rendelsz, akkor az ebay is megbízható :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#497) RocknRoller válasza Ezekiel Ston (#491) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

Köszi mindenkinek!

Egyébként mennyire pontos a lépés számláló funkciója ? Es a pulzus mérés, valaki nézte mar?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#498) mike1334 válasza RocknRoller (#497) üzenetére


mike1334
veterán

Pulzus mérés nem lesz pontos csuklón mérve, de gondolom egy sacc per kábé érték is elegendő neked, nem orvosi okokból vagy hivatásos sportolóként használnád.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#499) zola96 válasza RocknRoller (#497) üzenetére


zola96
senior tag

Én néztem vérnyomás mérővel és pulzusmérős órával is +- 2 az átlag úgyhogy meglepően jó.

(#500) mike1334 válasza zola96 (#499) üzenetére


mike1334
veterán

Felkaros vérnyomásmérővel? Meg mellkaspántos pulzusmérő órával? Ha igen, akkor szuper, ha nem, akkor azok se pontosabbak semmivel sem...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.