Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) moordavid válasza Keem1 (#750) üzenetére


moordavid
aktív tag

Nekem működik vele gond nélkül.

"Like tears in rain."

(#752) Keem1 válasza moordavid (#751) üzenetére


Keem1
addikt

Nagyszerű hír, köszönöm! :)
Mindjárt megrendelem.

(#753) Plasticbomb válasza Keem1 (#752) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Készülj fel rá, hogy először egy hétig pendingelni fog a rendelés, de a kettő is simán esélyes (nekem két hétig semmi nem történt, csak pending volt, már a supportnál kérdeztem rá, mi van, kaptam egy fincsi sablon szöveget, majd egyik nap csipogott a teló, hogy dispatched...), aztán, ha nem EU raktárból rendeled, akkor Kínából simán eltarthat egy hónapig, mire odaér hozzád.

Talán maholnap meg is kapom! :) Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy nem e fog meghülyülni a google fit, amikor már nem csak a teló számolja a lépéseim, hanem a karperec is. :D Most egy éjjel átlag 30 ezer lépést számol, bal oldalt az overall zsebben...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#754) silver-pda válasza Plasticbomb (#753) üzenetére


silver-pda
aktív tag

A karperec kevesebbet számol, ha alvás közben a karodon van. :)

(#755) tevike


tevike
senior tag

Jo reggelt!:)

2 napja hasznalok egy mi band 1s-t, iphone 6s-vel van parositva gyari Mi band programmal.

rajtam van allandoan, de egyszeruen alvaskor semmit sem mutat. Azt irja a program hogy nem viseltem az este a karperecet. Feszesen a karomon van, feltoltve teljesen....illetv be volt allitva az ebreszto is de nem rezgett...

A pulzust tegnap merte rendesen de most ma azt is nehezkesen akarja, a lepeseket es a pulzust tegnap gondnelkul merte.

Ennyire szar ios-rea program vagy mas a gond?

:W

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#756) Xeon7 válasza tevike (#755) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Hali.

Nálam tökéletesen mér mindent 6s +-al.

(#757) tevike válasza Xeon7 (#756) üzenetére


tevike
senior tag

De hooogy? :D

En hiaba akarom ma leszinkronizaltatni s teloval, allitolag sikeres a szinkron, de a tegnapi lepes eredmenyei et mutatja. Alvaskor rajtam volt vegig de nem mutatott semmit. Most meg a pulzust sem meri es nem is rezgett a reggeli ebreszteskor.

A legfrissebb szoftver van fent a Mi Fitbol. :W

Es eredeti, nem a hamisitvany :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#758) Xeon7 válasza tevike (#757) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Ilyet nekem is csinált 1x-er, akkor az volt a megoldás, hogy egy droidos telefonhoz párosítottam ott frissített és utána már ment rendesen iPhonon.
Azóta minden működik.

(#759) tevike válasza Xeon7 (#758) üzenetére


tevike
senior tag

De nem ertem miert kell ennek igy mukodnie :W :W

Sportolashoz hogyan tudod hasznalni? Tudsz valami funkciot kicsikarni belole a lepeseken kivul? Pulzus monitorozas vagy megjegyzes?

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#760) tevike válasza Xeon7 (#758) üzenetére


tevike
senior tag

Ujra parositottam most az iphonemal, most meri a pulzust, de nem hiszem el, hogy majd naponta kell ujra parositanom. Es meg igy sem tudom egyenlore hogy este mit fog merni alvaskor reggelre...

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#761) tevike válasza tevike (#760) üzenetére


tevike
senior tag

Meg jo, hogy nincs rakotve a mentoszolgalatra a karkoto mert szerintem mar feluton vinnenek a korhazba. :DDD

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#762) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Hát emberek, nem tudom ki hogy van ezzel de...

Vettem egy második darabot gearbest-ről mikor olcsósítva volt. Meg is érkezett, minden rendben. Viszont nem értem hogy itt a fórumon nektek hogyan tölt fel ilyen gyorsan? Nekem ezt is minimum fél óra volt feltölteni! Ez csontra le volt merülve. Én töltöm rosszul? Gépről, 1 Ah-es, 2 Ah-es töltővel is több mint fél óra a töltési idő nálam.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#763) Criminal017 válasza dajkapeter (#762) üzenetére


Criminal017
őstag

Nálam is kell neki annyi, aggodalomra semmi ok.

Viszont töltőfejjel nem érdemes tölteni, mert nincs benne normális töltésszabályozó elektronika, hamar kinyíródik. Inkább csak a gépre rádugva töltsd. :)

(#764) Keem1 válasza Plasticbomb (#753) üzenetére


Keem1
addikt

Óóó, ez nem gond. Aliról a Piston 3 rendelésemmel szintén nem foglalkoztak egy hétig. Február 19-én adtam le a rendelést, március 3-án írták, hogy indul a szállítás és csak a múlt hét végén vettem át.
Addig ebay-ről két pakkom is befutott :DDD

(#765) Janaboy válasza tevike (#760) üzenetére


Janaboy
veterán

Megcsinaltad a frissitest androidon keresztul?

Janaboy

(#766) tevike válasza Janaboy (#765) üzenetére


tevike
senior tag

? Nem, mire gondolsz? Nem hallottam ilyesmirol.

Ios-t hasznalok Mi fit appal, androiddal kene parositanom?

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#767) Janaboy válasza tevike (#766) üzenetére


Janaboy
veterán

[link]

Janaboy

(#768) tevike válasza Janaboy (#767) üzenetére


tevike
senior tag

Ertem, ertem. Nincs a kozelben, majd megprobalom. De hogy frissitsem azon belul? Feltelepitem androidra a Mi Fit-et, es azon belul van lehetosegem manualisan updatelni a karpantot?

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#769) Janaboy válasza tevike (#768) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha jól emlékszem rögtön feldobja a frissitést..

Janaboy

(#770) tevike válasza Janaboy (#769) üzenetére


tevike
senior tag

Akkor ma este parom telefonjan megprobalom eletre kelteni. Mert jelenleg hivas jelzesre jo csak ;]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#771) tevike


tevike
senior tag

Valaki megtudja mondani, hogy az alvast mi alapjan erzekeli magatol? Honnet tudja mikor alszom es mikor kezdi el monitorozni?

Androidos telefonra felraktam a Mi Fit-et. Nem kinalt fel frissitest vagy nem vettem eszre, parositottam, mukodott minden latszolag. De semmi egetrengetot nem lattam.

Remelem, vegre talan visszajottem IoS-re vele mukodni fog :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#772) moordavid válasza tevike (#771) üzenetére


moordavid
aktív tag

Elviekben a benne lévő mozgásérzékelő érzékeli ha elnyúltál mint a lövött nyúl, és a mozgásod alapján különbözteti meg a mély- ill. könnyű-alvás fázisokat. A Mi Band 1s-ben pedig a pulzusmérőt is be lehet kapcsolni az alvás közbeni monitorozásra...

"Like tears in rain."

(#773) weinmaker válasza moordavid (#772) üzenetére


weinmaker
őstag

Ez tuti? Ezt még észre sem vettem a beállításokban :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#774) weinmaker


weinmaker
őstag

Tényleg ott van a beállításokban, közben megtaláltam. Nálam be is volt kapcsolva.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#775) tevike


tevike
senior tag

A tegnapi androidos osszekapcsolodas utan ma eloszor merte az akvasi idomet, illetve nem kapcsolodott szet IOs-en ugy, hogy ne tudna visszacsatlakozni.
Egyenlore ugy nez ki mukodik, es megoldodott a problema, bar magam sem ertem miert, es hogyan :U

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#776) adamfriday


adamfriday
senior tag

Sikerült már valakinek az Android Marshmallow smart lock-jával összepárosítani? Nexus 6-on nem jelenik meg a bluetooth eszközök között. Mi Fit és Mi Band Tools tökéletesen működik, csak a smart lock funkció nem.

(#777) dajkapeter válasza adamfriday (#776) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy ez egy hiba a 6.0-ban. De már javították az újabb szoftveren.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#778) mcgeri1 válasza dajkapeter (#777) üzenetére


mcgeri1
tag

Én nexus 5-el használóm és nekem jó a smart lock. Legújabb stock 6.0.1-et használom a telón.

(#779) dajkapeter válasza mcgeri1 (#778) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Vagyis te nem 6.0-t hanem 6.0.1-et használsz. :)) Nem kommentálnám tovább.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#780) adamfriday válasza mcgeri1 (#778) üzenetére


adamfriday
senior tag

Hmm, akkor úgy néz ki a CM13-at nem szereti.

(#781) Plasticbomb válasza adamfriday (#780) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mi értelme a CM13nak egy Nexus6on? :)) Gyárinál frissebb úgysem lesz :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#782) adamfriday válasza Plasticbomb (#781) üzenetére


adamfriday
senior tag

Egész egyszerűen a jobb testreszabhatóság miatt. :)

(#783) tevike


tevike
senior tag

A nap eddigi reszeben jovolt a karperec, de most megint hulyeskedik. Nem hagyja manualisan frissiteni a napi celokat a program, nem szinkronizal es pulzust sem akar merni.

:F ;]

Pedig a tegnapi droidra kapcsolodas utan jo volt ma egy darabig Ios-en. :DDD

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#784) silver-pda válasza tevike (#783) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Biztos androidos karperecet vettél, pedig ott volt az IOS verzió is. :)
Nem lehetett kihagyni, bocs.

Úgy tűnik, az IOS app nem a legjobb hozzá.

(#785) tevike válasza silver-pda (#784) üzenetére


tevike
senior tag

:DDD

Igen..

Most egy szep "buta karkoto", ami hivast jelez. Csak jonne mar szftver frissites :W

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#786) Janaboy válasza sniper4573 (#742) üzenetére


Janaboy
veterán

Hol érhető el a kínai mifit app?

Janaboy

(#787) Criminal017 válasza Janaboy (#786) üzenetére


Criminal017
őstag

Xiaomi Marketet le kell tölteni, majd feltelepíteni. Ott megtalálod.

(#788) szpali válasza Janaboy (#786) üzenetére


szpali
addikt

vagy esetleg itt:
http://app.mi.com/detail/68548

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#789) red13


red13
tag

Noob kérdés: csak futáshoz, edzéshez használnám. Telefon nélkül is tud működni, vagy ott kell lenni mindig a futónadrágomban a bazi nagy telefon?

(#790) Janaboy válasza Criminal017 (#787) üzenetére


Janaboy
veterán

Koszi, sikerult.

Red13: nem kell, bar a pulzust sztem anelkul nem meri.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#791) red13 válasza Janaboy (#790) üzenetére


red13
tag

Akkor én valamit benéztem? Azt gondoltam, hogy ezt felrakom, és egész nap lesi hogy mennyit futottam, mennyit sétáltam, mennyi kalóriát égettem el, illetve méri a pulzusomat, majd este szinkronizálom a telómmal, és azon megkapom ezeket az adatokat? Tévednék?

(#792) tevike válasza red13 (#791) üzenetére


tevike
senior tag

Fitbit Charge hr , sajnos ez a pulzus meres csak akkor mukodik ha Te mukodteted. A mozgasodat jegyzi amugy, a lepeseket is, es ezeket majd kesobb szinkronnal a telefonodra feltolti amugy.

Bar nalam IoS-en nem mukodik most kb semmi frissites ota...

Ha igy folytatjak az apple supportot el is adom :W

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#793) L4mie


L4mie
veterán

Sziasztok!
Találkozott már valaki olyannal, hogy egyik pillanatról a másikra megmakkant a Miband 1S-e?
Kb. 2. hete van meg, egyszercsak se rezgés se led, se kapcsolat a telefonnal, töltése utoljára kb 60%on volt,
Tölteni se tölt :(
mi üthetett bele, valahogy megoldható lehet bele az életlehellés, vagy kopogtassak a Gearbestnél, mivel tőlük rendeltem? :( :R

*+töltőre teszem magas frekvencián sípol.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#794) dajkapeter válasza L4mie (#793) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A Xiaominak nemzetközi garanciája van. Elvileg 1 évig lehet vissza küldeni kínába hozzájuk. Ha hibás, akkor cserélik, javítják.
A postát természetesen neked kell állni.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#795) red13 válasza tevike (#792) üzenetére


red13
tag

Köszi, ezt még átgondolom. Ááá az ilyen Fitbit nálam esélytelen, 40K nem adok egy ilyen kütyüért, még a felét sem. :(

(#796) dajkapeter válasza tevike (#792) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Edzés módban működik a pulzusmérés, nálam tökéletes volt végig. 1 órát futottam, sokszor rápillantottam. Nem gondolom, hogy rosszul működne. Igaz, szorosra kell húzni a csuklón a karpántot. Viszont egy profi pulzusmérőt is oda kell húzni a mellkashoz, így nincs nagy különbség. Legalább is számomra! Nem érné meg még 6000 Ft-ért sem egy "csak" pulzusmérő. Ugyan ennyiért megkapni ezt is. :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#797) sparks válasza dajkapeter (#796) üzenetére


sparks
senior tag

Én egy Polar H7 övvel hasonlítottam össze, de igen nagy hányadban baromságokat mutatott ennek a mérője. Ahol a másik 60-at mért ez 75-öt, aztán volt, hogy éppen fordítva, 100-nál mutatott 80-at, szóval én nem bíznék rá egy edzést. A mellkaspánt az nagyságrendekkel pontosabb, igaz nagyságrendekkel drágább is :)

(#798) dajkapeter válasza sparks (#797) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Arra, hogy havonta 1x, 2x használjam nekem ez megteszi. :) Aki meg komolyabban sportol az ruházzon be komolyabb cuccra. Én is beruháztam egy hobbi bringára (utcai harcos, alacsony költségvetés), 200-ban állt meg eddig... Persze a tesco-sal is lehet dolgozni járni. :))

Amire nekem kell arra ennyi pénzért tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#799) tevike válasza dajkapeter (#798) üzenetére


tevike
senior tag

De hogy?

Fogadjunk Androiddal hasznalod.. ;] Nekem IOS-en mar nem mukodik mar a Fit Band update ota kb semmi.

Ha hivnak rezeg, ennyi amit enged miota frissitettem :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#800) dajkapeter válasza tevike (#799) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Igen! 6.0

Azt viszont észre vettem, hogy 2.x.x óta a hívást csak asszem 6 rezgésig jelzi. Ez nálam azért gond, mert nincs hangpostám, vagyis engem hosszan csörgetnek. Másnál is így van ez? :F

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.