Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) mike1334 válasza Cathulhu (#300) üzenetére


mike1334
veterán

A pulzusméréssel csak az a baj, hogy nem pontos. Ahhoz hogy csuklóról pontos legyen, kicsit komolyabb technika kell, de ez legyen a legnagyobb baja :) Amúgy, ha a pulzusmérés nem fontos, akkor az előző verzió jobb választás? Nekem csak az ébresztés meg a lépésszámlálás lenne fontos.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#302) szpali válasza mike1334 (#301) üzenetére


szpali
addikt

ha nem kell a pulzus, akkor nem kérdés :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#303) mike1334 válasza szpali (#302) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :) Pulzus kell, csak nem muszáj, hogy mérje....de azért legyen már :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#304) ThorsHUN válasza Cathulhu (#300) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Sehogy nem tudok rajonni hol lehet a futo modot bekapcsolni :(

(#305) lukgab


lukgab
tag

Nekem épp most jött meg a cucc, épp töltődik.

iPhonenomon már kikapcsoltam a lépésszámlálót, hogy ne keveredjen meg a health appom belül az érték. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz :) Ahogy láttam engedélyt kért a health apphoz, remélem gond nélkül átjönnek az adatok. Kinek milyen fw je van fent?

Ryzen 5900X + TUF x570 + RTX 4090 // LG C2 // LG CX // ZyXEL 326 NAS

(#306) vhunor válasza Cathulhu (#300) üzenetére


vhunor
őstag

A play store-os változatban nincs benne a running mode... Előbb letöröltem az apk-ból telepített kínai verziót és felraktam a play store-ból.

(#307) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Sziasztok új vagyok még itt, de ezentúl hű lakója leszek ennek a közösségnek ugyanis megjött a mi band 1s-em. Tökéletesen üzemel 6.0.1 alatt a Nexus 5-el.
Egy kérdésem viszont van, milyen töltővel tölthető a kicsike? Nem sok neki az 1A-es teló töltő? Amúgy első párosítás után egyből leszedett magának firmware és hearth rate frissítést. Köszönöm a válaszotokat!

Illetve ti le szoktátok venni fürdéskor? Tudom hogy vízálló de a csatikat sajnálva én inkább leveszem.

Runstatic-al használja valaki? A Mi fit-ben nem találok running módot pedig emlegetik páran.

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#308) vhunor válasza radicspeter1 (#307) üzenetére


vhunor
őstag

A kínai apk-ban van, a play store-osban nincs. Valószínűleg azért, mert semmire se jó, vagy nem menti a sessiont a historyba, vagy a history kiakasztja az appot teljesen.

(#309) Cathulhu válasza vhunor (#306) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az vicces, akkor legalabb a verzioszamot lecsereltek volna.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#310) radicspeter1 válasza vhunor (#308) üzenetére


radicspeter1
őstag

Köszi!
Közben olvastam hogy running mód kínában lehetséges csak...helyzethez kötött. Biztos lesznek fejlesztések, emiatt nem aggódom. Az 1s új cucc lesznek még sörömök a jövő évben is :))
Egy nagy kérdés a már tulajoknak!
Ti mivel töltitek? Egy átlagos mobil usb adapter 5V 1A ez szerintem sok egy 25 mah-os áramfelvevő ketyerének...

Én 1A power usb hub-ra kötöm amit előtte lezúzok 100 mah-esre egy rákötött külső merevlemezzel. Így szerintem biztonságosabb hosszabb távon, igaz tovább is tölti...de még nem tudok pontos időt mondani. Csak azt tudom hogy 3/4-ről 1h alatt tépte fel így...

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#311) Criminal017 válasza radicspeter1 (#310) üzenetére


Criminal017
őstag

Simán bedugod a gép egy tetszőleges USB portjába, úgy tökéletes. Én már egy ideje így töltöm, viszont a telefonos-konnektoros adaptereket én is mellőzném, sőt nem is ajánlja a gyártó.

(#312) Cathulhu válasza Criminal017 (#311) üzenetére


Cathulhu
addikt

Kulon vicces, hogy a xiaomi powerbankom nem is hajlando tolteni a xiaomi mi bandem :D
Radugom, tudomasul veszi, hogy van rajta valami fogyaszto, aztan semmi :)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#313) Criminal017 válasza Cathulhu (#312) üzenetére


Criminal017
őstag

Többen is írták már, azért nem megy, mert szegénynek olyan kicsi a felvétele, hogy a PB észre sem veszi. :))

(#314) ATM_automata válasza Cathulhu (#300) üzenetére


ATM_automata
őstag

Be tudnád linkelni a legújabb alkalmazást?

What else?

(#315) Cathulhu válasza ATM_automata (#314) üzenetére


Cathulhu
addikt

#267-ben linkelte vhunor, én is azt hasznalom

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#316) lukgab


lukgab
tag

Nagyon meg vagyok elégedve az S1 el, jó választás volt :) Minden funkciója megy és szinkronizál a HEALTH appba. Az aksi idő tényleg el fogja érni a 30 napot. Illetve már be is rendeltem egy Mi Scale mérleget a magyar webshopból 9000Ft ért :) Máshol 2-5eFt al drágább.

Csak annyi hiány érzetem van, hogy

- nem mér random időközönként pulzust
- csak a telefonhívások "rezegnek" ki a karkötőre, más értesítés nem. Jó lenne ha mondjuk az sms nél a középső led világítana, míg mondjuk másnál az 3. led ( viber / fb messenger stb ).
- kompatibilitás más iphone 3rd party appokkal

Remélem mihamarabb jönnek fw updatek és akkor tényleg elkezdek hinni a feltörekvő országok erejébe :D
Gondolom ezeket már mások is igényelték. Szokott itt valaki írni nekik? Tud valaki linket adni?

Más kérdés, akinek van sima mi band illetve most már S1 készüléke: Rendeltem a weboldalról szilikon karpántokat, ahol is nem volt feltüntetve, hogy akár nem is passzolhat egymáshoz a kettő. Bele lehet tenni az S1 fejet az előző generációs sima Mi Band szilikonpántba?

Ryzen 5900X + TUF x570 + RTX 4090 // LG C2 // LG CX // ZyXEL 326 NAS

(#317) radicspeter1 válasza lukgab (#316) üzenetére


radicspeter1
őstag

Kvázi ugyanaz a méret szóval biztos belecsusszan még ;)

Amúgy egyetértek veled, viszont a 3 beállított alkalmazás tud rezegni is! Nem csak villog...
Első töltés után azt vettem észre hogy 100-95%-ig viszonylag hamar lemerült, de a következő napokban már redukálódott ez. Most pl. ilyen:

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#318) MPet


MPet
csendes tag

Sziasztok!
Megjött nekem is az 1s karkötő, viszont a marketből letöltött Mi Fit 1.8.111 és az egyéb honlapokon talált korábbi verzióval sem jelenik meg a pulzusmérés felületen a gomb, amivel elindítanám a pulzusmérést.

Mi lehet a baj?
Firmware 4.15.11.20
heartRate: 1.3.73.16

[ Szerkesztve ]

(#319) Blazy88


Blazy88
csendes tag

Sziasztok!
Először is: Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek! :)
Rendeltem két karkötőt, rendben meg is érkeztek. Én használom az egyiket pár napja, hibátlanul teszi a dolgát. :)
A másik ajándék volt, így tegnap lett beüzemelve. A pulzusmérőn kívül minden működik. :F A HeartRate firmware sem akar frissülni. Végigszalad a frissítés 100%-ig, majd feldobja, hogy "Couldn't update". Van valami ötletetek, hogy mi lehet a baj?

(#320) Smuky23 válasza lukgab (#316) üzenetére


Smuky23
csendes tag

A Mi Band Notyfi alkalmazás tud több programot kezelni. Van ingyenes és fizetős is. Elég sok mindent be lehet állítani.

(#321) radicspeter1 válasza MPet (#318) üzenetére


radicspeter1
őstag

Sajna a telódon bugos az alkalmazásuk...reménykedj, hogy a következő verzióban már jó lesz minden... Ellenben váltanid kell alkalmazást.

[LG NEXUS 5]

(#322) #16820480 válasza radicspeter1 (#310) üzenetére


#16820480
törölt tag

A running mód egy vicc amúgy :( Múltkor kipróbáltam egy ~20 perces futás alatt a konditeremben, a futógép szerint 5km-t tettem meg, ebből a MiBand 300 métert (!!) látott. Persze csak a running módban, mert amúgy mérte a lépéseket, és ott megjelent a futott mennyiség (igaz, ott is alulbecsülte, mert csak valami 3km-t írt). Ráadásul GPS-hez kötött, muszáj(!) aktív legyen a hazsnálata közben a GPS, ami külön vicc, hiszen egy beltéri edzőteremben amúgy sem talál sok jelet, kint meg ki a fene futn Kínában olyan szmogban.

Nagyjából 2 hete van meg az 1S, eddig csalódás igazából. Pulzust nem mér magától, csak ha rányomok a gombra, így teljesen haszontalan ez a funkció. Még úgy sem mér, ha be van kapcsolva, hogy alvás közben méregesse, vagy leht, hogy méri, de nem jelenik meg a heart rate bejegyzések alatt, akkor meg...?
Lépéseket a telefon is tud számolni magától, ehhez nem kell karperec, az alvásfigyelő egyedül, ami viszonylag hasznos benne, de az app annál is elég minimalista, néhány számot közül is kész.
Érintésérzékeny az előlapja, és nem tettek rá semmi funkciót, pedig ez is marha jól használható lenne (lásd: Misfit Link).

Illetve az új szilikonpántja is csak marketing, hogy javítottak a kialakításán meg anyagán, ugyanúgy ki fog esni belőle, már egy hét hordás után látszik, hogy lazult.

(#323) radicspeter1 válasza #16820480 (#322) üzenetére


radicspeter1
őstag

Nekem a running mód eddig jól szuperált...értem ez alatt a google playes változatot amiben mint mód nincs benne a running hanem a lépésszámláló grafikon részleteinél írja ki hogy mennyit futottál egy nap. (Activity-Walk-Run)

Amúgy anyaghasználat még nálam 5-ös, de majd egy hónap múlva kiderül úgyis.

Sztm a pulzusmérést azon módját amit említesz az akksi miatt nem is rakják bele a fejlesztők a hivatalos app-ba.

Az alvásos méregetésre pedig kiváncsi leszek, mert ki kellene jelezni a pulzusod ha bekapcsoltad ugyebár.

Én az értesítője miatt már beleszerettem, nekem bejön ez a kis masina.

[LG NEXUS 5]

(#324) Cathulhu válasza #16820480 (#322) üzenetére


Cathulhu
addikt

A futas mod az tenyleg vicc, de egyelore az az egyetlen modja a folyamatos pulzusmeresnek. En is futogepen hasznalom, meg majd ha jobb ido lesz, bringazashoz, egyikre se igazan alkalmas jelen allapotaban, de mivel nagyon uj, bizom benne, hogy javul a szoftver. Oszinten nekem nem kell az aktivitas meres, pont ahogy mondod, azt barmelyik telefon is tudja, vagy ott a gps (illetve a futogep sajat szamlaloja), itt tenyleg a pulzusmeres az egyetlen hasznos dolog, arra kellene egy app gps loggal es timestampekkel, es csokolom.

Alvas kozben mereget, szoktam latni a kiszurodo zold fenyt a karomon, mondjuk az is igaz, hogy logolhatna igazan.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#325) #16820480 válasza radicspeter1 (#323) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én most kifejezetten a running mód gombra gondoltam, ami a lépéseknél van ott a karikától jobbra le, az nem működik rendesen, vagyis nekem nem működött. Arról meg nem is beszélve, hogy az idióta felugró kérdései miatt ott álltam percekig az edzés előtt, és nyomogattam a képernyőt, mint valami bolond, ahelyett, hogy futottam volna.
De nálam a sem igazán pontos, ami az aktivitás részleteinél van: szerinte majdnem 300 métert futottam ma, pedig még ki sem lépem a lakásból :D

Az a bajom, hogy normális pulzusmérés van például a Fitbit karkötőben, és úgy is megy egy hetet :U Ennyi erővel akkor a lépéseket is csak akkor számolja, amikor rányomsz az appban, mert így jobban merül, nem? :P A Fitbitnél meg van oldva, hogy mondjuk néhány percenként mér pulzust, így nem fogyaszt olyan sokat, de mégis van normális mérési eredményed. Ennél meg ugye csak alkalmi mérések vannak, ami azt is magával vonja, hogy az app nem képes értlemezni a mérési eredményeket, így mondjuk az edzés közben mért értéknél közölte, hogy túl magas a pulzusom. Tényleg? Azta, nem is gondoltam :U

Az értesítések nem rosszak valóban, de mondjuk itt is örülnék, ha mondjuk üzeneteknél lenne annyira értelmes, hogy nem rezeg minden egyes üzenethez, hanemcsak akkor, ha mondjuk az utóbbi 5 percben nem nyúltam a teleonhoz, vagy ilyesmi. Mert így mondjuk egy huzamosabb Whatsapp beszélgetés során ott rezeg a csuklómon, feleslegesen, mert úgyis látom az üzeneteket a képernyőn.

Az ára tényleg mellette szól, a hardver sem lenne rossz, de nekem a szoftveres része eddig elég gyenge. Mondjuk azért vettem, hogy meglássam milyen funkciókat részesítek előnyben, mik használhatók és mi az, ami haszontalan.

(#326) #16820480 válasza Cathulhu (#324) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem nem baj, hogy tevékenységet is figyel, mert a karperec azért mindig rajtam van (futógépen mondjuk nincs a zsebemben a telefon, hogy ott lötyögjön), a futógépek meg áltlaában nem tudják átvinni az adatot a telefonon levő alkalmazásra.
Pulzus is akkor jó amúgy, ha pontos, szóval nem vagok benne biztos, hoyg edzés közben ez az optikai dolog igazán jó. Egy mellpánt jobb lehet erre, csak az sem mindenhez tud csatlakozni.

Én is szoktam látni éjszaka, hogy méreget,de semmi nyoma nincs sehol, akkor meg mégis mire való?

(#327) Cathulhu válasza #16820480 (#326) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szerintem az a pontosabb alvasciklus becslesre valo, de en sem tudom.
En olyan funkcionak orulnek, amit mondjuk beallitok, hogy 120-150 pulzustartomanyt szeretnek tartani, akkor a 3 led kozul 1 vilagit, ha alatta van, 2 ha pont jo es 3 ha felette. Tudom, hogy nem olyan pontos, de nekem ennyi eleg is lenne ettol a karperectol.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#328) #16820480 válasza Cathulhu (#327) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát igen, egy ilyen sem lenne rossz. De ebben az a durva, hogy ez mind szoftveres dolog, a hardver tökéletes lenne rá, csak látszik, hogy a fejlesztőknek nagyjából fogalmunk sincs a fitneszről egyelőre. Mondjuk a konkurenciának is van mit fejlődnie, ott sem maradéktalanul jók a termékek, csak legalább cserébe drágábbak.

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mondjuk a CES-en mutatnak-e be valami értelmes terméket, vagy még mindig menetelünk az inkrementális fejlesztések és parasztvakítás irányába :U

(#329) mike1334 válasza #16820480 (#325) üzenetére


mike1334
veterán

Csuklón nem nagyon lesz pontos pulzus mérés, nézz be a pulzusmérő óra topikban, páran már leírták, d ha rákeresel cikkek is vannak a témában. Csak saccol csuklóról, ha pontos pulzust akarsz ahhoz mellkaspántos pulzusmérő kell.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#330) lukgab válasza Smuky23 (#320) üzenetére


lukgab
tag

ájfón, nem android. Ahogy láttam nincs más ilyen jellegű app az appstoreban, viszont ha lesz JB a 9.2 re akkor fel tudok tenni egy megfelelő appot cydia ból, amivel bármit csinálhatok :)

Ryzen 5900X + TUF x570 + RTX 4090 // LG C2 // LG CX // ZyXEL 326 NAS

(#331) hacs66


hacs66
tag

Tudna valaki segíteni, hogy az Endomondo, a Bikecomputer vagy a Runtastic miért nem látja az egyébként rég párosított Mi Band S karkötőt, ha rákeres a bluetoothos eszközökre? Egyelőre csak a Mi Fittel tudom használni, de az ugye nem rögzíti az útvonalat, egyébként is évek óta a fenti appokat használtam kerékpározásra, túrázásra, sétára, és elvileg támogatják a Mi Bandet. Nagyon új még a cucc, nem volt időm elmélyedni az angol és magyar nyelvű fórumokban, de azért itt visszaolvastam elég mélyen. Ha mégis olyat kérdeztem, amiről már volt szó, elnézést kérek.

(#332) #16820480 válasza mike1334 (#329) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez így van, én is tudom, hogy a mellkasra szerelhető mérő jobb, de ha már tettek bele egyszer egy ilyen csuklón mérőt, akkor az működjön, mert különben semmi értelme a frissített modellnek az eredetihez képest.

(#333) hacs66 válasza hacs66 (#331) üzenetére


hacs66
tag

Közben jobban visszaolvastam, és körülnéztem. Úgy tűnik, reménytelen a megszokott appjaimmal használni a cuccot. Hát, ez van.

(#334) mike1334 válasza #16820480 (#332) üzenetére


mike1334
veterán

Én ezért rendelek be jövőre egy régi verziót, és ha bejön, akkor még egyet asszonynak :) mondjuk én wp-t használpk, azon meg alapból korlátozottabb.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#335) #16820480 válasza mike1334 (#334) üzenetére


#16820480
törölt tag

WP-n ez megy egyáltalán? Azt hittem csak droid és szifon.

(#336) mike1334 válasza #16820480 (#335) üzenetére


mike1334
veterán

Van vmi alkalmazás rá, ami egész jó, de sok minden hiányzik, pl az optimális ébresztés...de azt beállítom tabletről egyszer, ezen kívül elég, ha lépést számol, meg villog, ha hívtak vagy üzenetem jött.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#337) #16820480 válasza mike1334 (#336) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az ébreszést nem a karperec csinálja, vagyis nálam úgy van, hogy ha nincs aktív BT kapcsolat a MiBand és a telefon közt, akkor nem ébreszt reggel. Szóval nincs benne belső óra, ami alapján tudná, hogy mikor kell keltsen.
A lépésszámlálás megy magában is, csak időnként szinkronizálni kell valamivel. Ha hatótávolságon belül van párosított eszköz, akkor magától megteszi.

(#338) mike1334 válasza #16820480 (#337) üzenetére


mike1334
veterán

Hm, nekem azt mondták korábban, hogy elég egyszer beállítani és megjegyzi...mondjuk a tablet egy nexus 10, ha nem használom semmire ezen kívül hetekig elvan bekapcsolva magának, amúgy is az ágy mellett van...meg wp-s is tudja, de csak a fizetős verzió. No és persze én is a win10-től várom a csodát :D

Sőt, e szerint se kell hozzá teló:
Can use smart alarm clock when leave the phone?
A: Certainly can, or else how to call smart alarm clock? After pair Mi band, set once in the Mi band app, and then switch off the phone, no problem.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#339) Cathulhu válasza #16820480 (#337) üzenetére


Cathulhu
addikt

Egy preciz belso ora mindenkepp kell bele, minden funkcioja igenyli, onnan meg mar csak par osztas es eltolas, hogy a rendes naptari idot is tudja, meglepodnek, ha nem igy lenne.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#340) #16820480


#16820480
törölt tag

Oké, ehhez képest nekem nem ébresztett, ha bállítottam az appban, és utána replő módban volt a telefon. Illetve az is bosszantó, hogy amikor ébreszt, akkor megérinti az ember a karperecet, az csak szundiba teszi, és 10 perc múlva újra rezeg, akkor megérintve kapcsolja ki csak az ébresztést.
Szóval én kikapcsoltam ezt a funkciót, nem egészen úgy működik, ahogy szeretném.

(#341) StLui válasza #16820480 (#340) üzenetére


StLui
veterán

mehet a repülő mód, de kell a BT kapcsolat akkor, felkelésre áll le az ébresztés nem érintésre

Pulzust nekem most 2x mért egymás után 160 körülit, harmadszorra a kb helyes 59-et

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#342) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, most szeretnék vásárolni egy mi bandet, az lenne a kérdésem, hogy ti honnan vettétek, hivatalos magyar xiaomi oldalról, vagy máshonnan, a másik pedig, hogy melyik karkötő éri meg jobban, az előd model 5ezerért, vagy az új 13 ezerért?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#343) dajkapeter válasza szubrutin (#342) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Külföldről az újat 6-ért vettem. :)) Régim nem volt, így nem tudok érdemben nyilatkozni.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#344) szpali


szpali
addikt

Sziasztok!
Aliexpressről rendelt már valaki 1S-t, illetve érkezett már meg onnan bárkinek is az előrendelési időszakból?

December 6-án kaptam meg a tracking kódot, de semmi életjelet nem mutatott magáról a csomag :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#345) szubrutin válasza dajkapeter (#343) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Köszi, meggyőző az ár, honnan rendelted hha nem titok?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#346) #16820480 válasza StLui (#341) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, én is úgy gondoltam, nem a repülő módon volt a hangsúly, hanem csak azon, hogy hogy nincs aktív kapcsolat a két eszköz között. Ahogy a korábban ide linkelt cikk is azt mondja, hogy ha beállítod az ébresztőt, akkor ki is kapcsolhatod a telefont, na ez nekem nem működik így.

szubrutin: Ha tudsz szerezni minimális árkülönbséggel az elődhöz képest, akkor jó az új persze, de csak a pulzusmérőben tér el, amivel manuálisan mérhetsz pulzust, szerintem ilyen formában nem valami hasznos.

(#347) radicspeter1 válasza szpali (#344) üzenetére


radicspeter1
őstag

Nyugi én is onnan rendeltem, s megérkezett. Egy hónap a lefutás kb.

[LG NEXUS 5]

(#348) szpali válasza radicspeter1 (#347) üzenetére


szpali
addikt

okok, de a rendelés már nov25-én megtörtént :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#349) dajkapeter válasza szpali (#348) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem november 18...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#350) radicspeter1 válasza szpali (#348) üzenetére


radicspeter1
őstag

Dec. 2-án rendeltem, előző héten érkezett.

[LG NEXUS 5]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.