Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) szpali válasza radicspeter1 (#350) üzenetére


szpali
addikt

engem az aggaszt, hogy még semmi mozgás nincs a tracking kódhoz semelyik követő oldalon sem

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#352) Cathulhu válasza #16820480 (#346) üzenetére


Cathulhu
addikt

Engem ma reggel ebresztett, pedig kikapcsoltam a bluetootht a telefonon.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#353) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Nektek hány napig bírja az akksitok?

#szpali
Írj az eladónak ez ügyben. Ha megbízható akkor ad róla tájékoztatást.

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#354) StLui válasza Cathulhu (#352) üzenetére


StLui
veterán

lehet nekem is csak azért kellett bekapcsolni BT-t, mert repülő módban volt már a teló amikor beállítottam az ébresztést, persze így nem tudta átadni az adatot a karperecnek. Utána elképzelhető, hogy nyugodtan kikapcsolhattam volna.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#355) Blaise válasza szpali (#344) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem is ugyanez a gondom, valószínűleg az eladó fake tracking numbert adott, még gondolkozom, hogy felnyomom-e érte.

November 22-én rendeltem, kb 1 hétre rá adta fel.

(#356) radicspeter1 válasza Blaise (#355) üzenetére


radicspeter1
őstag

Dream Angel-től vettem alin. Ő tuti megbízható. Igaz egy 10-es volt.

[LG NEXUS 5]

(#357) Blaise válasza radicspeter1 (#356) üzenetére


Blaise
veterán

Én tőle vettem, most nézem, hogy már nem is szerepel nála a termék:
[link]

(#358) szpali válasza radicspeter1 (#353) üzenetére


szpali
addikt

már írtam dec26-án, várok jan04-ig, aztán open dispute

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#359) gbela válasza Blaise (#357) üzenetére


gbela
senior tag

Én is tőle, trackingre azt mondja a SingPost h nem valid. Írtam neki kétszer h fake tracking, 0 válasz.
Várok még kicsit, ha esetleg neked befut megírod? Én 1 héttel később rendeltem.

(#360) Blaise válasza gbela (#359) üzenetére


Blaise
veterán

Megnéztem a termékoldalon a kommenteket, mindenkit átvert, el se küldte, nem hajlandó kommunikálni.

Én január elsején eszkaláltam az Aliexpress felé, hogy visszakérem a pénzt, tegnap írtak, hogy szó nélkül jóváhagyták, hamarosan visszatérítik.

Addig is rendeltem egy újat eBay-en egy spanyol eladótól, igaz másfélszeres áron, de legalább megjön 1 hét alattt...

(#361) szpali válasza gbela (#359) üzenetére


szpali
addikt

én is tőle rendeltem, ma jött a refund
próbáld meg gearbesten

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#362) gbela válasza Blaise (#360) üzenetére


gbela
senior tag

Köszi, szpali Neked is! Akkor nem várok, megy a dispute aztán rendelek máshonnan.

(#363) radicspeter1 válasza szpali (#361) üzenetére


radicspeter1
őstag

Ez tényleg jó ár!
Várlak srácok benneteket, csak gyeretek már :))

Egyébként így állok most akksi ügyileg:

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#364) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Én innen rendeltem: [link]
Elvileg november 21-én már feladták, van hozzá egy tracking number és ennyi infó:
2015.11.21 07:11 (GMT-7): Order information received by carrier.
Azóta se híre, se hamva nincs a csomagnak, Singapur Post oldalán nem talál ilyen csomagot. Ilyenkor mit lehet csinálni?

(#365) szpali válasza gyurma888 (#364) üzenetére


szpali
addikt

Open a case

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#366) gyurma888


gyurma888
aktív tag

Írtam neki, már visszament hozzájuk a csomag, valami battery problemre hivatkozott, mondta hogy visszatérítik, úgyhogy open dispute megtörtént :)
Csak nem tudom most honnan kéne rendelni

(#367) #16820480 válasza radicspeter1 (#363) üzenetére


#16820480
törölt tag

Használod a pulzusmérést is, vagy ez anélkül van?

(#368) gbela válasza gyurma888 (#366) üzenetére


gbela
senior tag

Tegnapi vki linkelt gearbestet, én meg is rendeltem onnan, reggel már jött a levél h postázták, képpel a csomagról amin rajta a nevem, szóval tuti postázták :)

(#369) radicspeter1 válasza #16820480 (#367) üzenetére


radicspeter1
őstag

Ritkán kb eddig 10x mértem vele. Alvásnál nincs aktiválva...

Viszont le a kalappal mert rezegésből kapott már eleget. Meglepően jól bírja.

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#370) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Ma frissült a Mi Fit app, javítottál benne a sokak által panaszolt kis képernyős, nem jelenik meg rendesen bugot :))

[LG NEXUS 5]

(#371) radicspeter1


radicspeter1
őstag

(#372) ngnr5 válasza hacs66 (#331) üzenetére


ngnr5
csendes tag

Szia -- en most nezegetem hogy mit is tud es nekem is ilyen aggodalmaim vannak (en ugyan a sportstracklive-t hasznalom mert ott van edzesterv egy beallitott pulzuszonahoz), de talaltam egy ilyen irast ami alapjan elvileg menni kellene: http://forum.xda-developers.com/general/accessories/xiaomi-mi-band-ama-t2883725/post64707216#post64707216 Ha tudod probald mar ki es jelezz vissza hoyg muxik a dolog.

ui.: ha nem tul nagy keres akkor nezd mar meg a sportstracklive-val is, de talan ha Endomondo-val megy akkor massal is fog....

Udv, Zsolt

(#373) Cathulhu válasza radicspeter1 (#370) üzenetére


Cathulhu
addikt

Es meg mindig hulyebb, mint a kinai verzio.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#374) radicspeter1 válasza Cathulhu (#373) üzenetére


radicspeter1
őstag

Igen? Mert a kínai verzió mivel tud többet?

[LG NEXUS 5]

(#375) Cathulhu válasza radicspeter1 (#374) üzenetére


Cathulhu
addikt

Futo mod, folyamatos pulzusmeressel, testsuly kovetes, amik pl nekem szamitanak, de ha van xiamoi merleged es/vagy futocipod, akkor azokkal is syncel.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#376) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Ami az eustock-nál van az ez az 1s-lenne?

(#377) tomasekbobo


tomasekbobo
csendes tag

Üdv!
Én ma rendeltem meg a Xiaomi Mi Band 1S-t http://www.tinydeal.com/-ról. 7412Ft lett a vége. Ha megjön egy Lumia 640-el fogom használni. Megveszem majd a Bind Mi Band nevezetű progit. Valakinek valamilyen tapasztalata van az együtt működésükről?

(#378) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Sziasztok!

Nálam egy LG G3 3/32-es telómmal huncutkodik.

Péntek óta az eddigi tapasztalataim:

- 3 napja van nálam a cucc, péntek esti töltést követően most 81%-on áll az akksi. Estére szerintem lemegy 75%-ra. 3x 24 óra működést követően így 25%-ot merült elvben. Vagyis nálam azért nem fog 30 napig elketyegni. Nálam, durván 2 hétről lesz majd csak szó.

- Kap rendesen. Beállítottam, hogy messenger-ről, e-mail-ről, sms-ekről értesítsen, valamint külön még hívásról is. Minden értesítés durván 2 mp-t csúszik, de működik. Eddig kb. 1% volt a nem jelzések aránya, de az is messenger-nél. Megfelelően rezeg, amíg vevőtávon belül vagyok addig minden okés. Utána természetesen nem működik a jelzés. :)

- Pulzusmérést egész sokszor használom, úgy 2-4 óránként. Eddig 1 kivételével hibátlanul működik. 90-95%-ig pontos!

- Alvásfigyelés és intelligens ébresztés megy! Nálam működik ébreszt ahogy kell, működik rendesen. EGY ÉSZREVÉTEL alvásfigyelésnél! Az első szinkronizációt követően még nem a tényleges alvási ciklusok látszódnak. A második szinkronizációt követően látszódik megfelelően az alvási ciklus.

- Valóban vízálló, mosogatást, zuhanyzást bírja. Nyáron lesz majd tesztelve a Balatonon... Ha nem haragszotok akkor most nem mennék bele. :))

+ Észrevétel:

Nekem talán egy dolog hiányzik. Ha már van rajta 3 led akkor valamilyen kocogtatási/érintési módszerrel kijelezhetné az akku szintet. Egyébként az alkalmazás mutatja rendesen, de hát a kényelem... :DD

U.i.: Kínai verzió? Nem hinném, hogy létezne olyan. Az enyém is kínai verzió és nincs az alkalmazásban semmi sportfigyelő üzemmód.

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#379) vhunor válasza dajkapeter (#378) üzenetére


vhunor
őstag

De van, csak nem az innen elérhető Play Store-ban, hanem le kell tölteni az APK-t.

(#380) dajkapeter válasza vhunor (#379) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Lehet, hogy már linkelte valaki de belinkelnéd ismét? Mert lehet, hogy használnám. :)) Köszönöm!

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#381) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Honnan érdemes most rendelni ami olcsó is meg jó is és 1S is? :DDD

(#382) freeapro válasza Ezekiel Ston (#381) üzenetére


freeapro
senior tag

Ma kaptam meg az 1s-et. A pulzusmérőért vettem meg, de úgy tűnik az nem mér folyamatosan, csak ha lekérdezem.
Ehhez egy app kellene, vagy nem lehetséges a folyamatos mérés, mert mondjuk túlságosan sokat fogyasztana az eszköz?

(#383) #16820480 válasza freeapro (#382) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jelenleg nem tudsz vele folyamatosan méretni. Vagyis méreget időnként, de a mérések eredményét nem látni sehol, szóval nem valami hasznos így. Amúgy szó szerint folyamatosan mérni semmi nem tud a piacon, nagyon hamar lemerülne úgy, de a többiek (Fitbit, stb) néhány percenként azért mérnek, és abból csinálnak statisztikát.

(#384) StLui válasza #16820480 (#383) üzenetére


StLui
veterán

Azt meg lehet valahonnan tudni mit jelentenek a felvillanó ledek a karperecen?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#385) ngnr5 válasza freeapro (#382) üzenetére


ngnr5
csendes tag

Szia -- en most nezegetem hogy mit is tud es nekem is ilyen aggodalmaim vannak (en ugyan a sportstracklive-t hasznalom mert ott van edzesterv egy beallitott pulzuszonahoz), de talaltam egy ilyen irast ami alapjan elvileg menni kellene:
http://forum.xda-developers.com/general/accessories/xiaomi-mi-band-ama-t2883725/post64707216#post64707216
Ha tudod probald mar ki es jelezz vissza hoyg muxik a dolog.
ui.: ha nem tul nagy keres akkor nezd mar meg a sportstracklive-val is, de talan ha Endomondo-val megy akkor massal is fog....
Udv, Zsolt

(#386) freeapro válasza ngnr5 (#385) üzenetére


freeapro
senior tag

SportsTracker Running&Biking-et telepítettem tőlük, de nem todom hogy kell csatlakoztatni.

(#387) Cathulhu válasza #16820480 (#383) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ez nem igaz, a kinai apk-val tovabbra is lehetseges a folyamatos meres, es az eredmenyt is azonnal visszajelzi running modban. Ami nincs, az a visszamenoleges statisztika, azaz nem tudod visszanezni mikor mennyi volt, de a kijelzon folyamatosan nyomon lehet kovetni. Hogy ez miert nincs a play sotre-os verzioban (egy csomo mas featurrel egyutt) azt nem tudom, esetleg miui-hoz akarjak kotni a dolgot, azzal viszont szerintem mellelonek.

apk

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#388) #16820480 válasza Cathulhu (#387) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezzel csak egy gond van: futás közben ritkán tudod nézegetni a kijelzőt, ha mondjuk kint futsz a természetben, futógépen meg nem megy a running mód, mert GPS jel kell neki, anélkül össze-vissza mér minden marhaságot, próbáltam.

(#389) Cathulhu válasza #16820480 (#388) üzenetére


Cathulhu
addikt

Értem én, hogy nem tökéletes, és szerintem is van még mit csinálni rajta, de ettől függetlenül van folyamatos pulzus mérés

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#390) kew


kew
senior tag

Sziasztok,

A pulzusmérésen kívül van még további előnye az 1s-nek? Vagy ha az nekem nem fontos, akkor minden más funkciót elérek a sima 1-el is?

köszi!

(#391) Nazo válasza kew (#390) üzenetére


Nazo
tag

Elvileg csak a pluzusmérővel több. Sőt valójában az 1s-ből csak fehér ledes van, de a sima 1-ből van fehér, meg szines ledes kiadás is.

(#392) StLui válasza Nazo (#391) üzenetére


StLui
veterán

És nem tudnátok véletlenül (vagy akár direkt) megmondani mit jeleznek a ledek?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#393) dajkapeter válasza StLui (#392) üzenetére


dajkapeter
senior tag

3 alkalmazás értesítést + hívás értesítést lehet ráküldeni az 1S-re. Mind a három világít.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#394) plgr válasza StLui (#392) üzenetére


plgr
tag

nem tudom erre gondolsz-e, de ha a szemed elé emeled a kezed úgy mintha egy karórát néznél, fel fognak villanni a ledek. A villogó ledek száma pedig azt jelzi, hogy hol tartasz a napi cél teljesítésében. Ha teljesítetted, rezegni fog a band.
Érdemes széles mozdulattal próbálkozni, tehát lógasd le a kezed magad mellé, majd onnan emeld fel a szemed elé.

Nekem eltartott egy ideig mire erre rájöttem, tipikus :Y pillanat volt.

(mindezt 1S-el tapasztaltam)

(#395) StLui válasza plgr (#394) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, akkor ez lehetett, mert nem telefon értesítés volt azt tudtuk, köszi :)

dajkapeter Köszi neked is. Nekem úgy rémlett csak egyben mindenféle értesítéseket tudtam bekapcsolni rajta, de majd megnézem újra. (feleségem használja, nekivettem karira)

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#396) Smuky23


Smuky23
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom volt e már, a Mi Band Notyfi már tudja a pulzust táblázatban kezelni. Igaz, csak a pro verzió!

Üdv.

(#397) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok! Az alvásmonitorozó funkciójáról tudnátok mesélni ,hogy az hogy működik?

(#398) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

No rendeltem 2 db 1s-t hogy legyen nekem és asszonykámnak is egyaránt. :DDD

(#399) mcdennis válasza Ezekiel Ston (#398) üzenetére


mcdennis
tag

Mesélj már róla! :) Milyen funkciók vannak? hogy működik? Kifejezetten ez az alvásmonitorozó funkciója érdekelne

(#400) Ezekiel Ston válasza mcdennis (#399) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Nos én azért rendeltem, mert nekem jó kondi kell meg edzek is rendesen mellé és tervezem hogy heti 7 napból 6-ot végigtolok.
A másik hogy asszonykám nyugodt legyen mert mindig visít hogy leesik a vércukra, alacsony a vérnyomása stb így legalább monitorozni tudja és ha lát eltérést akkor bekap egy cukrot és már heppy.
Ami az alvás részt illeti még nem tudom mit tud, mert személyesen még nem próbáltam, ez egy állítható funkció ami segít abban, hogy ne mély álomból kelljen felkelned a reggeli csipogáshoz...tehát mély álomból kihoz előbb és utána ébreszt De ezt már Te állítod hogy hogy szeretnéd...
Mobilarenán is volt róla itt szó asszem..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.