Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Cathulhu válasza holozis_HUN (#600) üzenetére


Cathulhu
addikt

Időbe kerül ugyan, de ha komolyan érdekel a dolog, rendelj egy tartalék mi band szíjat egy dollárért ebayről, ami amúgy is jól jönne később, és fel tudod próbálni

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#602) holozis_HUN válasza Cathulhu (#601) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jó ötlet, köszi!! :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#603) andrisbandi válasza silver-pda (#598) üzenetére


andrisbandi
őstag

Hol vetted?
.....................
holozis_HUN
Van nyakbaakasztós is.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#604) holozis_HUN válasza andrisbandi (#603) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jézusom mik vannak :DDD

Berendeltem a karpántot, sztem nem eredeti, de csak a méret érdekel. Remélem jó lesz, sosem volt ilyen okos ketyerém :)

De itt nincs olyan, hogy pl L vagy M-es méret?

Ja és még egy kérdés: ennél lehet pl azt csinálni, hogy ha megpöcöktetem az egyik oldalát, akkor zenét vált?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#605) silver-pda válasza silver-pda (#598) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Nem merült le, csak a BT szívatott. :) Amikor néztem akkor a HR sem zöldült éppen.

andrisbandi: GearBest.

[ Szerkesztve ]

(#606) StLui válasza holozis_HUN (#600) üzenetére


StLui
veterán

6cm a kerület vagy az átmérő?
4-5cm körüli átmérőre tudom összehúzni

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#607) dajkapeter válasza holozis_HUN (#604) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem az eredeti pánt 4,5-6,5 között állítható. Nem hinném, hogy ennél +/- 0,5 centivel nagyobb eltérés lenne az eredeti és a rendelt mérete között.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#608) Drenadar


Drenadar
veterán

Hellosztok!

Van valahol egy leírás erről a szerkezetről, hogy milyen funkciókat hogy lehet belőle kihozni?
Még nem nagyon vágom hogy mit akar ha néha felvillog de nem rezeg.

arra sem jöttem rá, hogy hogyan is állítom le az ébresztését? :)

a kapacitív érzékelőjét csak párosításkor használjuk?

(#609) andrisbandi válasza Drenadar (#608) üzenetére


andrisbandi
őstag

hogyan is állítom le az ébresztését?
- kétszer rácsapsz újjal, vagy a felkelés kézlóbálására is megáll.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#610) harry3 válasza Drenadar (#608) üzenetére


harry3
őstag

Nem azt látod, amikor megnézheted, hogy mennyit teljesítettél a beállított célból?
Ha leengeded a kezedet és felemeled megnézni, mint egy órát, akkor annak megfelelően villog, hogy hol tartasz a célhoz képest.

(#611) Drenadar válasza harry3 (#610) üzenetére


Drenadar
veterán

nah ha azt csinálom, nálam nem villog...

(#612) holozis_HUN válasza StLui (#606) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kerület 6-6,5 cm. Szóval körbe tekertem a karomon a mérőszalagot és így jött ki :DDD Másnem vágok rá lyukat :DDD

andrisbandi: pöccintéssel lehet zenét váltani pl?

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#613) andrisbandi válasza holozis_HUN (#612) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem lehet vele zenét váltani.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#614) gzoll


gzoll
tag

Tegnap jelzett a Google Play, hogy a Mi Fit-nek jött frissítése. Nem frissítettem, és jól is tettem, mert megnéztem az értékeléseket, és rengeteg embernél elcsesződött a szinkronizálás.
Szóval akinek jól működik, az szerintem tartsa meg a jól működő verziót, és ne frissítsen.

(#615) mcgeri1 válasza gzoll (#614) üzenetére


mcgeri1
tag

Én felraktam, nekem nincs vele bajom. Karkötőt is beupdatelte. Megy a pulzus mérés is és google fit sync is.

1.8.711 verzió, de nincs bent run mode

[ Szerkesztve ]

(#616) weinmaker


weinmaker
őstag

Na ma leteszteltem futásnal a pulzusmérést. Felvettem a spéci polar órámat és a hozzávaló mellkasoántot, ami ugye ekg pontosságú. Sajnos azt kell mondjam, hogy csak közelítőleges a karpánt, mert volt, hogy egyezett, de +-20-as eltérések is adódtak. Nagyon csodalkoztam volna, ha ez halál pontosan mér, így sajnos igazából semmi jelentősge a pulzusmérésnek, mert pontatlan.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#617) gzoll válasza mcgeri1 (#615) üzenetére


gzoll
tag

Milyen készülék, hányas androidra frissítetted?

(#618) silver-pda válasza gzoll (#617) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Én is befrissítettem, mert későn olvastam ezeket a hozzászólásokat.
Ulefone Paris 5.1 droiddal. Működik minden, mondjuk Google Fit nincs telepítve, azzal nem néztem.

(#619) mcgeri1 válasza gzoll (#617) üzenetére


mcgeri1
tag

Nexus 5 stock android 6.0.1

(#620) dajkapeter válasza gzoll (#614) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem 1x dobták el egymást tegnap egész nap. Én tegnap előtt frissítettem asszem. Nekem nincs gondom vele. Máskor is dobták már el egymást. :)) Olyan is volt, hogy szét kellett bontanom őket, majd újrapárosítani hogy működjön...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#621) Balázzs válasza gzoll (#614) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nálam sincs gond a frissítéssel (moto x play), megy szépen minden.

(#622) gzoll válasza Balázzs (#621) üzenetére


gzoll
tag

Köszi mindenkinek a visszajelzést, csak én beijedtem mert a frissítéssel hirtelen elkezdtek záporozni azok az értékelések, akik azt írták hogy kb kuka lett a rendszer :-D

(#623) Pjotr válasza razzorr (#45) üzenetére


Pjotr
senior tag

Van

(#624) Xeon7 válasza Pjotr (#623) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

2 nappal ezelőtt feltettem a 20%-on lévő Mi Band S1-et tölteni, azóta hiába nyomok a szinkronizációra csak a 2 nappal ezelőtti állapotot látom, pedig szinkronizál :(
iPhone 6S plusz-al használom, eddig tökéletesen ment.
Valakinek esetleg ötlete, hogy mi lehet a probléma ?

(#625) ngnr5 válasza Xeon7 (#624) üzenetére


ngnr5
csendes tag

ha radugod tolteni villog es latja a telo? nekem multkor nehezen kezdte el tolteni. tisztogatni kellett az erintkezot hogy toltse...

(#626) Xeon7 válasza ngnr5 (#625) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Tölti rendesen és a telefon is látja a Band-at. Szinkronizál is csak nem viszi át az adatokat :(

(#627) andrisbandi válasza Xeon7 (#626) üzenetére


andrisbandi
őstag

Window-os telónál javasolták a szakik, hogy egy frissítés erejéig androidos telóval és Mi fittel kell pároztatni a pántot. Utána az ablakossal is működött minden újra.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#628) StLui válasza Xeon7 (#624) üzenetére


StLui
veterán

Tényleg, lehet nekem is töltés után állt le? Írtam itt 1-2 hete, hasonló gondom volt, tulajdonképpen nem is mért szerintem ez alatt az idő alatt. piszkálgattam az appban a beállításokat, meg az alsó sorban futó/hold ikont babráltam és beindult

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#629) mcgeri1


mcgeri1
tag

Futáshoz valaki használ mi band-et? nekem gyári (play áruházas) mi fit alakmázas van, de nem igazán pontos. Időtartam stimmel, de nem futásnak veszi, hanem sétálásnak. :(

(#630) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Szeretném jelezni mindenkinek aki nem tudna róla, hogy bringázást nem látja, nem érzékeli.

Gondolom ezt sokan viszont tudták. :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#631) weinmaker válasza mcgeri1 (#629) üzenetére


weinmaker
őstag

Valszeg lassan futsz. Én próbáltam nálam elég pontos volt, alig volt eltérés a polar órámhoz képest, viszont a pulzusmérés csak játék ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#632) StLui válasza dajkapeter (#630) üzenetére


StLui
veterán

Ha nem futógépen, hanem kifejezett gyalogló gépen vagyok, ott kapaszkodom mindkét kezemmel, akkor azt sem látja mert nem mozog a kezem, sőt a lépcsőzőt sem látja ugyanez miatt gondolom.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#633) Jolet válasza StLui (#632) üzenetére


Jolet
őstag

tedd a bokádra addig

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#634) mcgeri1 válasza weinmaker (#631) üzenetére


mcgeri1
tag

lassu futás? :) azt hol találtam? pulzus mérés nem létfontosságú nekem :)

(#635) mcgeri1 válasza mcgeri1 (#634) üzenetére


mcgeri1
tag

félre olvastam. Nem hiszem hogy lassan futnák :) kosárlabdázom 15 éve és pont nem a lassú futásomról vagyok híres :)

(#636) weinmaker válasza mcgeri1 (#635) üzenetére


weinmaker
őstag

Akkor passzolom a kérdést. Igazából mindegy minek veszi, ha a távolság viszonylag pontos. Sajnos a pulzusmérés nem az.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#637) StLui válasza mcgeri1 (#635) üzenetére


StLui
veterán

Én futógépen mértem, elsőre fél óra futás 10km/h gép szerint, 5km. Ugyanezt mutatta a karperec is. Másnap már ugyanerre csak 20 percet mért futásnak, a többit gondolom gyalogláshoz tette, ezt ugye nem tudom elkülöníteni az aznapi többi gyaloglástól, harmadnap meg éppen 25 percet mért futásnak a 30-ból

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#638) weinmaker válasza StLui (#637) üzenetére


weinmaker
őstag

Ha átkapcsolsz, hogy futás, akkor azt végig futásnak veszi, és elég pontos.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#639) weinmaker


weinmaker
őstag

Tegnap megint próbálgattam futás közben a pulzusmérést, és azt vettem észre, hogy az össze-vissza mérés abból adódhat, hogy nem tökéletesen érintkezik olyankor a bőrfelülettel. Ha odafigyelsz rá, hogy rendesen érintkezzen, akkor elég jól mér. Ez az új program nekem sem mérte a futást (a régebbi magyar változat jól mutatta).

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#640) andrisbandi válasza weinmaker (#639) üzenetére


andrisbandi
őstag

Polar RS800CX
Ez volt annó a legkomolyabb amatőr pulzusmérős óra.
- Ha nem megfelelően volt felrakva a mellkaspánt (pl nem nedvesítetted meg az érzékelőknél) akkor ez sem mért rendesen.

- A Xiaominál jól dolgoznak és terveznek.
Általában "user error" a vélt hibák oka.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#641) weinmaker válasza andrisbandi (#640) üzenetére


weinmaker
őstag

Nekem is van profi polar órám, cipőre szerelhető footpoddal, szóval hidd el tudom miről beszélsz. Viszont a karkötőnél nem nagyon lehet, jól megoldani ezt a problémát. Persze árban is csak töredéke a polar és hasonló órákhoz képest ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#642) SongoiD válasza weinmaker (#639) üzenetére


SongoiD
csendes tag

Próbáltad esetleg úgy, hogy a sensor a tenyered felőli oldalon van? Nem tudom, hogy javítana-e a mérési eredményeken, csak egy ötlet. Én is próbálgatnám csak az enyém még úton van.

[ Szerkesztve ]

(#643) weinmaker válasza SongoiD (#642) üzenetére


weinmaker
őstag

Úgy nem, de most hogy mondod ki fogom :D
Illetve nekem nincs is túl szorosra állítva a szíj, mert utálom, de a tisztesség kedvéért azt is ki fogom próbálni ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#644) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

Úszni vajon mennyire javasolt benne? Tom 1 méterig 30 percig lehet elvileg, de ha úszok órát, szerintetek bírná?
Jah és honnan érdemes rendelni, ahol igazit adnak? Vagy ebből még nincs hamis?

[ Szerkesztve ]

(#645) weinmaker válasza Cannabis7 (#644) üzenetére


weinmaker
őstag

Én nem úsznék benne, szerintem nem bírja, de te tudod ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#646) holozis_HUN válasza weinmaker (#645) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Olyan Sonys a vízállósága?

Pedig én akartam tengerbe is vinni :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#647) Criminal017


Criminal017
őstag

Fórumos tapasztalatok alapján úszni lehet benne, persze nem órákat és csak tiszta vízben (nem klóros stb.)
Viszont a tengervíz, tehát a sós víz erősen kerülendő, többen is írták már, hogy kinyírta a Bandet.

(#648) holozis_HUN válasza Criminal017 (#647) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nagy kár :( szóval még az uszoda se ok.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#649) Criminal017 válasza holozis_HUN (#648) üzenetére


Criminal017
őstag

A fél órát bírnia kell uszodában is, bár én lehet nem kockáztatnék. Tusolni szoktam benne, azzal még (lekopogom) nem volt baj. Hátha valakinek van személyes tapasztalata.

(#650) holozis_HUN válasza Criminal017 (#649) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Pedig úgy tudom nincs is nyílása sehol... Mármint nincs usb, nem? Nem értem akkor miért nehéz szigetelni, hogy tényleg kibírja.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.