Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) vhunor válasza Smuky23 (#529) üzenetére


vhunor
őstag

Az alvásfigyelőt nem látom benne, de lehet csak én vagyok vaksi :).

(#552) gzoll válasza spidersoft (#547) üzenetére


gzoll
tag

Én tökéletesen megértem az álláspontod, és tetszik, hogy van még olyan ember a bolygón, aki nem a fogyasztói társadalmi igényeket, hanem a saját igényeit tartja szem előtt, és nem veszel másikat, mert ami most van a te telefonálási igényeidet tökéletesen kielégíti.
Viszont a másik igényedet ezzel nem tudod kielégíteni. Az okos ébresztéshez mindenféleképpen kell egy párosított mobiltelefon, merthogy az azon futó alkalmazásban tudod beállítani az ébresztést. Alvás közben az eszköz és a mobiltelefon meghatározott időközönként kommunikálnak, mivel itt az Mi Band csak adatokat gyűjt, azokat a mobiltelefon elemzi ki. Az alvási adataiddal is ez történik, maga a Band nem tudja kiszámolni a REM fázisodat az intelligens ébresztéshez, és az ébresztést is a mobiltelefon indítja (legalábbis nálam a telefonon megjelenik az értesítés, hogy Early Bird Alarm, és rá pár másodpercre kezd el rezegni a karomon az eszköz). Szóval ezt a funkciót egyáltalán nem tudod kihasználni párosított mobil nélkül.
Egyébként eleve ahhoz, hogy a Mi Band "megkezdje a munkát", aktiválni kell az eszközt a hivatalos appal.
Továbbá nagyon is tud különbséget tenni aközött, hogy az egeret mozgatom, meg gépelek, én egy órája ülök a gép előtt, megnéztem, és nulla lépést regisztrált az elmúlt órában.

A bluestacks program jó, de nálam nem kezeli a gépre kötött perifériákat, így kérdéses, hogy eszközként a rádugott usb bluetoth portot kezeli-e. Szóval igen, az android emulátorokkal lehet játszani.

Nekem az lenne a javaslatom, hogy mégis szerezz be egy olyan mobiltelefont/tabletet, ami a párosítás minimális rendszerkövetelményeinek megfelel. Ilyet újonnan, használtan is kapsz már 10ezer forintért (bemész a TESCO-ba, vagy Auchan-ba, és ilyen előre dobozolt kártyás csomagos okostelefont, vagy használtan, neten vagy ismerőstől veszel egyet), és ezt mind úgy, hogy igazából csak erre fogod használni. Rádugod töltőre valahova az ágytól nem messze, szépen beállítod a karkötőre, meg az ébresztést, és otthagyod, esténként max leszinkronizálod, de nem kell bele se sim kártya, és nem kell magaddal hurcolásznod, a mobiltelefon funkciókra használod tovább a mostani készüléked, az okos ébresztésedet meg kiszolgálja a másik masina és ez a karkötő. Aztán még elképzelhető, hogy lesz másik okoseszközöd a jövőben, és ez a kérdés máris meg van oldva akkor arra is.

Igaz így már nem is 5-6ezer az eszköz, hanem plusz még ez is egy kiegészítő, de én ezt látom legegyszerűbb megoldásnak.

Egyébként még ha úgy nézzük, hogy így mondjuk ~16ezer ez a történet, még így is sokkal olcsóbb, mint egy 70ezres android wear eszköz, ami amúgy tudja ezt magától.

Vagy rendelsz a netről egy 3500 forintos kotyogós műanyag okosórát, amiben van beépített oprendszer, és beállíthatod rajta az ébresztést, rezeg is, DE én rendeltem ilyet, nagyon kis cuki eszköz, viszont a reggeli ébresztésemet nem bíznám rá, merthogy este érdemes töltőre rakni, és baromira instabil, megbízhatatlan eszköz. Nem bíznám rá, hogy felkeltsen hétkor, hogy odaérjek a reggeli meetingre:
http://www.tinydeal.com/luxury-u-watch-sports-bluetooth-40-smart-dial-bracelet-watch-p-138370.html

(#553) andrisbandi válasza gzoll (#552) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ébresztéshez csak egyszer kell szinkronizálnia a pánttal a telónak.
Pl a gyári Mifitben 3 ébresztést lehet beállítani, amiket utána "magától" tud a pánt.

A sima Miband kb 10 napig tárolja az adatokat, addig nem muszály szinkronizálni a telóval. A pulzusmérős gondolom kevesebb napnyi adatot tárol.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#554) werszomjas


werszomjas
őstag

Vettem egy ilyen karkötőt.

A pulzusmérés hogy működik??

Nem sikerül életre kelteni.

Play-en lévő gyári mi Fit van fent, rámegyek a Heart Rate-re, de nem ír semmit, csak hogy no results, 00 BPM.

Ezt valahol külön be kéne kapcsolni?

Rezgés, jelzés, alvás, lépés számláló része működik. :R

üdv

(#555) gzoll válasza werszomjas (#554) üzenetére


gzoll
tag

Biztos, hogy van pulzusmérő a karkötőd alján? Ha csak a Mi felirat van akkor az a sima Mi Band, ha van mellette egy kis kameraszerű cucc is akkor van pulzusmérő.

Amúgy a képernyőn a tárcsa alatti "MEASURE HEART RATE" gombot kell megnyomni, és akkor kezd neki a műveletnek.

Esetleg megpróbálhatod lecsatlakoztatni és újra párosítani.

(#556) werszomjas válasza gzoll (#555) üzenetére


werszomjas
őstag

Igen, biztos, hogy pulzusmérős.

Nekem nincs ilyen gomb.

Már újra raktam a programot is, újra párosítottam a karkötőt is.

üdv

(#557) andrisbandi válasza werszomjas (#556) üzenetére


andrisbandi
őstag

Csak egy tipp.
Próbáld meg így;
Beállítások\ alkalmazasok\ Mifit\ leállítás, majd adatok törlése
- Ezután újra be kell majd lépni a Mifit fiókba, és tiszta lappal indul az alkalmazás.

Honnan, mennyiért vetted a pántot?

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#558) werszomjas válasza andrisbandi (#557) üzenetére


werszomjas
őstag

Így sem megy.

gearbest 19dollar

lehet, hogy hibás :F

na megvan a hiba telefon/app gond van, nem a band rossz.

Megvan a gomb, amit meg kell nyomni a méréshez, csak valamiért alig látszik belőle 1mm.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#559) gzoll válasza werszomjas (#558) üzenetére


gzoll
tag

Hát az is lehet, hogy hibás, de még egy tippem van, keress egy másik telefont ha van vagy családban kérd kölcsön egy öt percre (lehetőleg másik márka/típust, ne ugyanolyat mint ami neked van), tedd fel az alkalmazást, párosítsd, és nézd meg hogy mizu. Lehet a te telefonoddal van gond. Ha ott is ez a hiba akkor nincs ötletem.

Egyébként minden mást korrektül mér?

(#560) andrisbandi válasza werszomjas (#558) üzenetére


andrisbandi
őstag

Szerk.
megelőztek :-)

A régi telómon lehetett állítani a fontok nagyságát, hogy jobban olvasható legyen. Akkor volt néha ilyen hiba, hogy a gombok majdnem eltűntek.

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#561) gzoll válasza werszomjas (#558) üzenetére


gzoll
tag

Több, mint a semmi :-D

(#562) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok,

Anno decemberben rendeltem egy ilyen kütyüt aliról, de sose érkezett meg. Vissza kaptam az árát szerencsére. Az lenne a kérdésem, hogy ha most rendelném, akkor honnan érdemes? Valaki rendelt mostanában? Van tapasztalat?

Köszi! :R

What else?

(#563) andrisbandi válasza ATM_automata (#562) üzenetére


andrisbandi
őstag

Gearbestről kb 3-4 hét alatt megjön. Állítólag sunyi egy társaság, nyomonkövetéssel kell venni. Nekem csak jó tapasztalatom van velük, eddig.
Apróról drágábban, de azonnal tudsz venni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#564) gzoll válasza ATM_automata (#562) üzenetére


gzoll
tag

Szia!

Én a TinyDeal oldalt ajánlom, nekem onnan minden frankón megérkezett, és elég sokat rendelek. Javaslom, hogy a szállításhoz kérd a PostNL szolgáltatást, párszáz forint, és akkor kapsz egy követési kódot is, és nemigazán tud eltévedni. Nincs lehetetlen, de minimális az esély, hisz te is és a posta is látja, hol jár a csomag. Elvileg gyorsabban is jön meg mint a sima postai levél, de nekem mindig kb egy hónap alatt jött meg, mert a PostNL a Holland posta, így Hollandián keresztül jön a csomag.

(#565) zola96 válasza ATM_automata (#562) üzenetére


zola96
senior tag

Szia!
Én őket ajánlanám. [link] Kapsz nyomonkövetést is ingyen, és ők is holland psotával küldik teljesen ingyen. Ráadásul ha nem pont karácsony előtt és készlet kifuttában rendelem meg, kb másfél hét alatt ideért! Csak ajánlani tudom őket. Ők nem sunyi banda meg nem csesznek át. A késedelem miatt reklamáltam és adtak egy 10 dolláros kódot! :D Szóval ajánalni tudom őket.

[ Szerkesztve ]

(#566) Jolet


Jolet
őstag

Ilyenkor mi van?
UNDELIVEREDINCORRECT ADDRESS, HUNGARY
Kaptam már tőlük csomagot most miért nem találnak?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#567) szpali válasza ATM_automata (#562) üzenetére


szpali
addikt

itt írtam le a rendeléseim történetét :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#568) Balázzs válasza werszomjas (#558) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nálam s2-ön volt ugyanez, nem lehetett indítani a mérést. Telefon csere megoldotta :DDD

(#569) gzoll válasza Balázzs (#568) üzenetére


gzoll
tag

S2? A legújabb nem ez az S1?

(#570) tong


tong
tag

Sziasztok!
A LED-ek milyen színűek?

(#571) Balázzs válasza gzoll (#569) üzenetére


Balázzs
senior tag

samsung galaxy s2, bocsi ha nem volt egyértelmű

tong: fehér mind a három

[ Szerkesztve ]

(#572) dajkapeter válasza tong (#570) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Mint amilyet mindenhol látsz az 1S típusnál. Fehér mind a három. :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#573) mcgeri1


mcgeri1
tag

sziasztok. Most jöt meg az 1s-em tiny-ről. :) Nexus 5-el fogom használni. Kérdésem az lenne, hogy az N5 eddig is számolt a lépést a google fit alkalmazásba, ha abba beleszinkronizálom a mi fit adatait, akkor nem fogja duplán számolni?

(#574) gzoll válasza mcgeri1 (#573) üzenetére


gzoll
tag

Szerintem ez majd akkor derül ki, ha beszinkronizálod a Mi Fit alkalmazást a Google Fit-be. Merthogy a kettő külön mér, de lehet, hogy azért erre gondoltak a programozók, és ezek kommunikálnak egymással.

Pl bár én nem értek hozzá, szerintem alapban megy valami diskurzus az S1 és a telefon között, mert pl amikor játszom vagy egérrel húzogatom a kezemet a számítógép mellett, akkor nem méri lépésként, de amint berakom a zsebembe a telefont akkor elkezd mérni, plusz ha a Mi Fit alkalmazást beszinkronizálod a Google Fit alkalmazásba, akkor már azt is mutatja, hogy merre jártál, és ott a lépést a mi band méri a gps és lokációt meg a telefon csapja hozzá. Persze ez csak az én hozzá nem értő elméletem, lehet hogy a mi band azért nem érzékeli az egér matatást lépésnek, mert nem függőleges helyzetben van a cucc, ugye amikor az ember jár akkor függőlegesen van a kéz...

(#575) ngnr5 válasza mcgeri1 (#573) üzenetére


ngnr5
csendes tag

Szia -- en lecsereltem az play-es appot a http://en.miui.com/thread-110066-1-1.html-osra es ott nincs Google Fit sync igy nem tudom, de ha megtudod oszd meg erdekel a dolog. Egyeb info, hogy a lecsereltben nem mukodik nekem az alkalmazasertesites sem :(

Ennek ellensulyozasara en a Mi Band Tools-s raktam meg fel (ugyan fizetos), de az ertesitesekben sokkal erosebb mint a gyari play-es Mi fit.
- nem csak harom appot lehet beallitani;
- meg lehet adni mikor (pl.: csak 06:00 es 21:00 kozott rezegjen es/vagy csak ha kijelzo nincs bekapcsolva vagyis nem hasznalod a telot es ott ugyis megkapod akkor mindek rezegjen a csuklodin pluszban, stb...);
- hogyan ertesitsen (1-szer, 2-szer avgy x-szer rezegjen, milyen hosszan, stb);
- meddig (pl.: amig meg nem nezed az ertesitest);
- valamint meg mas egyebek... (idozitett pulzusmeres, csak adott kontaktokhoz jelzes hivaskor, csillio fele ebresztesek)
Sajnos az Mi Band Tools-ban nincs lepesfigyeles es igy nem tud kuldeni adatot Google Fit-nek, de van opcio arra hogy a HR menjen a G Fit fele, bar nekem nem erkezett oda semmit :(

Valamint akit esetleg erdekel ma sikerult egy kicsit jobban kiprobalnom 3rd part appal a pulzusmerest. Mint egy cirkuszi majom bedrotoztam magam, ketto mellkaspant (egy BT-os az endomondo fele, egy ANT+-os a futopad fele) es a MI1S a sportstracklive fele. Fel ora kocogassal mindegyik cucc +/- 1-2 elteressel ugyan azt merte. Szoval reszemrol viszlat mindenfele mellkaspant :) A tavolsagban sem sokat tevedett, de mivel padon kocogtam igy elnezem neki szerintem ha kint a szabadban fogok futni pontosabb lesz mert ott a gyorsualmerok nem lesznek atverve hogy a "talaj" mozog alattam hanem "valodi" gyorsulasokkal/elmozdulasokkal kell dolgoznia.

Ja es en is N5-on hasznalom.

Udv, Zsolt

[ Szerkesztve ]

(#576) weinmaker válasza ngnr5 (#575) üzenetére


weinmaker
őstag

Érdekes ez a Mi Band Tools. Azt írják, hogy a Mi Fit-el együtt tökéletes. Nekem még nem jött meg az új, a régit meg már egy hete elvitték. Én kifejezetten a szívritmus mérés miatt cseréltem le, mert így sport közben ha tényleg ilyen jó, akkor nem kell mellkaspánt ;)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#577) Balázzs válasza weinmaker (#576) üzenetére


Balázzs
senior tag

Mi band notify szintén fizetős, én ezt próbáltam és szépen működik.

(#578) weinmaker válasza Balázzs (#577) üzenetére


weinmaker
őstag

Már csak azt kéne tudni, hogy melyiket érdemes megvenni :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#579) andrisbandi válasza weinmaker (#578) üzenetére


andrisbandi
őstag

Elvileg van ingyenes, ki tudod próbálni őket.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#580) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Hali!

Gondolkozok egy ilyenen :) van pár kérdés:

Kompatibilis a Sony gyári appjával? (Life Log)
Pulzusmérő mennyire pontos?
Rezgése rendesen felkelt?
Ha Mi Fit app kell, az zabálja az aksit?
Rezeg, ha messze van a teló tőlem? (ellopták pl.)

Valaki tud adni egy linket, hogy holy a legolcsóbb és tuti eredeti? :B

Köszi!

Gondolkozom sima okosórán (vmi kínai) a kijelző és az egyéb dolgok miatt (nagyon tetszene az, hogy a kezemen babrálok vmilyen kijelzőt :DDD )

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#581) mcgeri1 válasza ngnr5 (#575) üzenetére


mcgeri1
tag

Most próbálgattam, ha van is külön bejegyzés a telefon szerint, szinkronizálás után egyet csinál belőle és nem duplán szerepel. Amúgy az óra pontosabban mér mint a telefon :) 7 percet írt a telefon amire az óra 10 percet. És a fitenszbe is látszik hogy melyiket mérte az óra.

Kép

(#582) gzoll válasza holozis_HUN (#580) üzenetére


gzoll
tag

Szia!

- Szerintem nem kompatibilis a sony gyári appjával, a Google Fit-tel is csak úgy, hogy a Mi Fit kezeli az S1-et, és a Google Fit csak átveszi a rögzített adatokat
- Pulzus mérő elég pontos, elég csak egy kicsit visszaolvasnod, páran megírtuk, nem írom le még egyszer
- Rendesen felkelt a rezgése, elég erős, és egyébként a rezgőmotor bár nem hangos, azért az éjszakai csendhez képest hallható is
- A Mi Fit app nálam nem zabálja az akksit (Motorola Moto G 2nd Gen 2014)
- A Mi Fit-ben nem lehet beállítani, hogy külön jelezzen ha eltűnik a telefon, lehet hogy ad valami jelzést ha megszakad a kapcsolat, én ezt még nem próbáltam ki. A telefonnal viszont hatókörön belül lehet rezegteni meg villogtatni az S1-et, ha esetleg letetted de nem találod.

Linket hogy hol olcsóbb is pár hozzászólással feljebb írtunk többen is, ígérem nem fog fájni, ha visszaolvasol :-)

TinyDeal oldalon van 3-4ezerért az U8 nevű színes kijelzős okosóra. Aranyos meg hasznos, nem bántóan gagyi de azért kotyogós műanyag és elég erősen fapados MTK platform, ha olyasmire vágysz próbából rendelhetsz, két BigMac menü ára az egész.

(#583) gzoll válasza gzoll (#582) üzenetére


gzoll
tag

Azt hozzá tenném az anti-lost dologhoz hogy egyébként az én meglátásom szerint a Mi Band nincs folyamatos kapcsolatban a telefonnal. Ugye az is lehetőség, hogy mész, edzel a Mi Band-del, de csak pár nap múlva szinkronizálod le az adatokat a mobiltelefonra, szóval szerintem ezért nincs ez a funkció, mert akkor folyamatosan kommunikálnia kéne a két eszköznek, és az elég sok energia ebből a szemszögből, és akkor nem bírná hetekig a kütyü, ugyanúgy hogy ha folyamatosan mérné a pulzust akkor is pár naponta etetni kellene.

(#584) holozis_HUN válasza gzoll (#582) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi :R

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#585) Balázzs válasza holozis_HUN (#580) üzenetére


Balázzs
senior tag

Mi band notify -t be lehet állítani, ha hatókörön kívül érsz akkor rezegjen.

(#586) holozis_HUN válasza Balázzs (#585) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi mindenkinek :R

Valószínűleg berendelek 1-et, Gearbestről EU raktárról :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#587) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

+1: Be lehet állítani a karpántot úgy, hogy a 6-6,5 cm-es csuklómra rámenjen? :DDD (Igen, nagyon vékony vagyok :DDD)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#588) Cathulhu válasza ngnr5 (#575) üzenetére


Cathulhu
addikt

Tegnap súlyzózáshoz próbáltam ki, hát mért az mindent... 20 percen belül 56 és 148 között volt minden. Erre alkalmatlan. Érdekes, hogy a running mód indítása úton 2-3 percig a hihető 100-110 körül mozgott mindig, aztán elkezdett lefele driftelni és nem lehetett már visszahozni. 50-60 körül inkább újraindítottam, aztán kezdődött elölről

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#589) FANaticpass


FANaticpass
tag

AliExpress Check out this recommended store on AliExpress. Find great products at low prices!
http://s.aliexpress.com/iq6RBVNn
(from AliExpress Android)

(#590) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#587) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Úgy értem, hogy szorosan lenne-e a kezemen. Ha ez is pipa, akkor tuti veszek egyet :DDD

Illetve: olvastam, hogy valakinél nem vibrált ha Messenger üzenet jött vagy SMS. Ez még mindig fent áll, vagy akkor is rezeg?

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#591) andrisbandi válasza holozis_HUN (#590) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nekem 16.5 cm a csuklóm kerülete ahogy mértem. Még három lyuk van a nagyobb kezűeknek.

- Mérőszalaggal ügyeskedve 13 cm a kerület, a legkisebb lyukba kapcsolva.
Mielött veszel, próbáld fel valakiét.

Androidon minden funkció tökéletesen működik. A teló átadja az összes értesítést.
Más OS-en úgy tudom jóval szerényebb funkciókkal kell beérni. Feltelepíted a telódra való progit, és ott megnézheted miket tudnál használni.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#592) ngnr5 válasza Cathulhu (#588) üzenetére


ngnr5
csendes tag

ma en is sulyzozgatam kozben kivancsi voltam mit mutat es ossze vissza mert :( holnap kocogok hogy ott mit mond megint... ha ott jo akkor orulok mert ugyis csak ott szerenem ha jelezne hogy egy adott zonaban fussak... bar furcsa azert...

(#593) weinmaker


weinmaker
őstag

Ma nekem is megérkezett. Az elődjével nagyon elégedett voltam. Leszedtem torrentről mindkét progit a mi band tools-t és a mi band notify-t is, hogy kipróbáljam és megvegyem amelyik jó. Sajnos egyik sem működött, vagyis a mi band tools nem találta meg, míg a másiknál kézzel kellett megadni, de ott sem volt minden kerek. Engem az értesítések semennyire sem érdekelnek, viszont a folyamatos szívfrekvencia mérés annál inkább, mivel sporthoz használnám, és akkor nem kéne mellkaspánt. Na ezzel sajnos nem vagyok előrébb, mert a mi band notify-ból van ugyan ingyenes próbaváltozat, de abban nincs szívritmus mérés.
Egyelőre itt tartok. Kicsit bosszant.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#594) ngnr5 válasza weinmaker (#593) üzenetére


ngnr5
csendes tag

A folyamataos pulzusmereshez neked ez kell: http://en.miui.com/thread-110066-1-1.html es ezt a leirast ajanlom hozza: http://forum.xda-developers.com/general/accessories/xiaomi-mi-band-ama-t2883725/post64707216#post64707216 nalam merte a pulzus tegnap futasnal jol ma sulyzozasnal nem...holnap folyt kov megint futassal bizom benne jo lesz.

(#595) weinmaker válasza ngnr5 (#594) üzenetére


weinmaker
őstag

Nekem csak futáshoz, és kerékpározáshoz kell. Súlyzózásnál nem érdekel a pulzus :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#596) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Nyugalmi helyzetben mértem pulzust, úgy pontos. (felkaros vérnyomásmérővel hasonlítottam össze)
Viszont első feltöltés után hamar lemerült.

[ Szerkesztve ]

(#597) andrisbandi válasza silver-pda (#596) üzenetére


andrisbandi
őstag

A pulzusmérőst 2-3 hét után tölteni kell általában. A simát 4-5 hét után.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#598) silver-pda válasza andrisbandi (#597) üzenetére


silver-pda
aktív tag

3 nap alatt merült le, úgy hogy telón naponta kétszer kapcsoltam BT-t szinkronhoz. :(
Remélem nem x@r az akksija.

(#599) weinmaker válasza ngnr5 (#594) üzenetére


weinmaker
őstag

Sikerült összehozni, és valóban az endomondóval működik, illetve a saját kínai változatos mi fit-el is. Nem tudom, hogy miért nem lehet ezt alapból beletenni, hogy ne kelljen így szöszölni vele, de mindegy, a lényeg, hogy megy :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#600) holozis_HUN válasza andrisbandi (#591) üzenetére


holozis_HUN
veterán

1 ismerősömnek sincs ilyenje :DDD Sajna nem tudom felpróbálni... Pedig fotókonúgy tűnt, hogy lehet nagyon kicsire is állítani.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.