Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) zeno79 válasza ricsip (#1150) üzenetére


zeno79
őstag

WP-ről tudok nyilatkozni: ott kb. 1 alkalmazás van rá. Hiába vettem meg, meg sem közelíti az androidos tudását.
- nem kezeli a xiaomi accountot, csak programban / onedrive-on tárolódik, és így ha wp-s telóra tölteném fel az adatokat, a tableten a xiaomi accountomban nem lesznek már benne
- Értesítések jelzése nincs (windows miatt)
- csak "gombnyomásra" van pulzusmérés
- nincs olyan részletes mélyalvás-elemzés
- lépésszámlálás van, alvásidő mutatás van, ébresztés van (intelligens nem műkszk???) de az egész nagyon fapados, nincsenek színes-szagos diagramok és beállítási lehetőségek
- elvileg firmware-frissítés is van, (frissített is) de amint átváltottam androidos miband-ra, rögtön talált újabb firmware-t, és pulzusmérő-frissítést is.... :Y
Hirtelen ennyi jutott eszembe

[ Szerkesztve ]

(#1152) jety91 válasza zeno79 (#1148) üzenetére


jety91
őstag

egy villanas a 8000 lepes 1/3-at jelzi, a 2 villanas a 2/3 es igy tovabb. A villanas melle rezeg egyetlen egyszer is minden egyes alkalommal a leggyengebb modon.

(#1153) ricsip válasza zeno79 (#1151) üzenetére


ricsip
addikt

Nekem az 1S most 4.15.12.10 -et futtat, ennél van újabb?

-

(#1154) zeno79 válasza ricsip (#1153) üzenetére


zeno79
őstag

Nekem a firmware 4.16.4.22 és a hearth rate firmware 1.3.76.22.

(#1155) zeno79 válasza jety91 (#1152) üzenetére


zeno79
őstag

koszonom

(#1156) ricsip válasza zeno79 (#1154) üzenetére


ricsip
addikt

lol, ekkora eszköz és 2 fw fut rajta:)
Na mindegy, a wp bindmiband ezek szerint el van maradva fw update ügyben (ráadásul csak azt az egyet mutatta aminek a számát ideirtam)

[ Szerkesztve ]

-

(#1157) eron válasza tototos (#1119) üzenetére


eron
csendes tag

Én épp most csúsztam le a Banggoods-os akcióról, így lehet innen rendelem én is, most már bátrabban, hogy eredeti :)
Viszont egy kérdésem lenne: Működik rendesen? :)

(#1158) tototos válasza eron (#1157) üzenetére


tototos
őstag

Teljesen tökéletesen működik. Frissíti a MiFit és eddig nicsn rá panaszom. 1 hete használom és az akku 78%-on van.

(#1159) dorika87 válasza eron (#1157) üzenetére


dorika87
őstag

Gearbestről is eredetit kapsz, hasonló árban, és tapasztalat szerint többünknek is 10nap alatt ideért.

sorry pár órája még $13 körül volt az ára, de úgy látom ez mostanra már megváltozott.

[ Szerkesztve ]

(#1160) ricsip válasza dorika87 (#1159) üzenetére


ricsip
addikt

ez mar megint 13$ , sztem hetente újraindul a promo, magyarul a 13$ a rendes ára ennek a cuccnak, minden más csak PR / marketing bullshit

-

(#1161) mcgeri1


mcgeri1
tag

Aliexpressen 30 $ a 2-es és nem előrendelős.

(#1162) zeno79 válasza ricsip (#1156) üzenetére


zeno79
őstag

Már nagyon várom a Windowsos Bind MiBand következő, 1.15-ös verzióját, amelyben lesz már alvás-monitorozás! :-)
Ígéret van továbbá arra (ha jól értem), hogy a nagy "Windows 10 Anniversary update" után (ami talán 2016. július vége) fog működni az értesítés is.
"On Build 2016 there was a short demo and the speaker later confirmed that this API will be released in Windows 10 Anniversary update. Other sources report that this will happen by the end of July 2016. By that time, we'll try to deliver a first solution which will empower all Windows users with notifications on their Mi Band's (hooray!)."

[ Szerkesztve ]

(#1164) ricsip válasza zeno79 (#1162) üzenetére


ricsip
addikt

nekem wp8.1 van, a 10est én már nem hiszem h. megvárom mire frankón KÉSZ lesz (nem, nem hiszem h. az évfordulós kiadás lesz a nagy áttörés, az csak 1 PR bullshit névadás), szóval engem ez az értesítősdi amúgy nem érint

-

(#1165) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Hamarosan kiderül mennyi memóriája van. Lassan 2 hete nem szinkronizáltam. Szervizbe van a telefonom....

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1166) zeno79 válasza ricsip (#1164) üzenetére


zeno79
őstag

MS platformon a Bind MiBand-be bekerült az alvás-elemzés 😀

(#1167) zeno79 válasza zeno79 (#1166) üzenetére


zeno79
őstag

(#1169) No.01


No.01
őstag

Most jott meg a termek... meg minden uj (a MIUI rendszert is belertve... :U :B )
Az elso telepiteshez es SW frissiteshez kotelezo a Mi Fit vagy kezdhetek azonnal a Mi Band Tools vagy Mi Band Notify-al?

(#1170) sszemtelen válasza No.01 (#1169) üzenetére


sszemtelen
őstag

Mind a két program mellé fent kell lennie a Mi Fitnek is. Azzal tudod frissíteni a szoftvereket a Mi Band-en. Szóval igen, kezd a Mi Fit-tel. :)

(#1171) No.01 válasza sszemtelen (#1170) üzenetére


No.01
őstag

Koszi! Utanna torolheto vagy meg is kell tartani? A vicc az, h jot szinte sehol nem olvastam rola...

(#1172) sszemtelen válasza No.01 (#1171) üzenetére


sszemtelen
őstag

Nekem teljesen jól megy. Nem árt ha fent van, ebben normális a lépésszám szinkron, ebben mindig működik a pulzus mérés, innen tudod frissíteni a Mi Band szoftverét. Szerintem nyugodtan hagyhatod, akkut nem is eszik. :)

(#1173) No.01 válasza sszemtelen (#1172) üzenetére


No.01
őstag

Koszi! Mostmar csak az kellene, h megtalalja a telefon... ;]

Meg 1 hulye kerdes: azek a funkciok (ertesites, pulzusmeres, okos ebresztes) mukodnek aktiv BT nelkul is vagy annak mindig mennie kell?

(#1174) sszemtelen válasza No.01 (#1173) üzenetére


sszemtelen
őstag

Az okos ébresztés csak a Mi Band Tools-szal megy. Ebből a fajta riasztásból a Mi Band a saját memóriájában három darabot tud menteni, így az megy BT nélkül is. Viiiszont a többihez természetesen kell az aktív BT kapcsolat. Valamivel át kell vinni az infót :P Cserébe viszont ha van csatlakoztatva egy rendes BT eszköz (füles, billentyűzet, egér, stb) akkor is fog szinkronizálni a Mi Band. Illetve ez a BT kapcsolat kb. semmi akkuidőt nem vesz el a telefontól. :D

Amúgy milyen telefonnal próbálkozol?

(#1175) zeno79 válasza sszemtelen (#1174) üzenetére


zeno79
őstag

Teljesen jól írod a dolgokat.

(Amúgy Windows os telefonon is működik az okos ébresztés)

[ Szerkesztve ]

(#1176) No.01 válasza sszemtelen (#1174) üzenetére


No.01
őstag

Ujfent koszonom! A telefon egy Mi5, de jelenleg meg a rendszer kiismeresenel es a kulonbozo ROM-ok kiprobalasanal jarok. Eddig a legtobbel volt v.mi gondom, de lehet csak azert mert a stable verziokat reszesitettem elonyben.

OK szoval BT kell. Sejtettem, de tobb helyen is olvastam, h BT nelkul is kommunikal amit furcsalltam is, de igy mar (majdnem) minden vilagos :B

(#1177) sszemtelen válasza No.01 (#1176) üzenetére


sszemtelen
őstag

A telefont azért kérdeztem hogy van-e már benne BTLE, de akkor van.. lehet a gyári romon kellene próbálkoznod, az tuti végleges, és működnie is kellene :D

(#1175) zeno79: Köszönöm a megerősítést :)

(#1178) fila


fila
senior tag

Segítséget kérnék Tőletek!

Hiába próbálom beállítani az SMS értesítést, nem lehet bekapcsolni.

Mi lehet a gond?

Play-es Mi fit app és Honor 7.


[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1179) Criminal017 válasza fila (#1178) üzenetére


Criminal017
őstag

Nyomj don't show againt, utána betudod majd kapcsolni.

(#1180) fila válasza Criminal017 (#1179) üzenetére


fila
senior tag

Köszi :)

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1181) silver-pda válasza fila (#1178) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Arra viszont kiváncsi leszek, hogy jelez-e sms-nél. Hívásnál nálam jelez, viszont sms-nél nem, pedig be van állítva. (szintén Honor 7)

(#1182) fila válasza silver-pda (#1181) üzenetére


fila
senior tag

Nem jelez sms-nél, de az nem is lényeg nekem.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1183) No.01


No.01
őstag

Megvettem a Mi Band toolst. Beallitottam ahogy gondoltam. Ennek ellenere nemhogy okos ebresztes hanem semmilyen nem volt :U
Az ebresztes menupontnal beallitottam, de meg a telefon sem jelzett nemhogy a Band...
Az okos ebreszteshez egyebkent kell az aktiv BT kapcsolat?

(#1184) oris válasza No.01 (#1183) üzenetére


oris
aktív tag

Azt figyeltem megy, hogy az ébresztési idő beállítása után vissza kell lépni arra a lapra, ahol a beállított ébresztések vannak, ekkor lenn egy "infobuborékban" ki is írja, hogy mennyi idő múlva lesz a beállított ébresztés. Nem maradt el nálad ez a lépés?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1185) No.01 válasza oris (#1184) üzenetére


No.01
őstag

Erre sajnos nem emloekszem, de most reggel mikor csekkoltam akkor kiirta. Holnap kiderul.
Akkor az okos ebreszteshez sem kell csatlakoznia?

A masik ami most foltunt, h a MiFit reklamal, h nem adtam neki teljes hozzaferest (SD kartya, hely...) az mindenkepp szukseges?

(#1186) sszemtelen válasza oris (#1184) üzenetére


sszemtelen
őstag

+1. Akkor kerül csak mentésre.

2-3 napja így kelek. Gyönyörűen zörget fél órával a valós riasztás előtt, majd a megadott időpontban újra. Csak sajnos röviden :/

(#1185) No.01: Három darab okosébresztést tud a Band is menteni a saját kis tárhelyére, így elvileg nem kell hozzá aktív BT kapcsolat. De azt hiszem be tudod állítani hogy ébresztés előtt a telefon megkeresse a Band-et, ha tudja. :)

[ Szerkesztve ]

(#1187) No.01 válasza sszemtelen (#1186) üzenetére


No.01
őstag

Mivel nekem sokszor a feloldasnal is gond van (olyan mintha nem latna a Band-et) igy azt gondolom a hiba mashol van.
A MiFit-et is hozza kell adni a notificationnel (MIUI-nal)?

Mellesleg ez az okos ebresztes nem ugy kellene mukodjon, h valoban akkro ebreszt ha ugy iteli meg az alvasi ciklusod? Ha mindig 30percel korabban riaszt akkro nem biztos, h jo... vagy en gondolom csak rosszul?

(#1188) jety91 válasza No.01 (#1183) üzenetére


jety91
őstag

kell az aktiv bt kapcsolat. Nalam megfeleloen mukodik az miband toolsal, fittebben ebredek tole.

[ Szerkesztve ]

(#1189) andrisbandi válasza jety91 (#1188) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem kell bt kapcsolat.
- Okos ébresztésnél, csak addig kell a bluetooth kapcsolat a teló és a pánt között, amíg beállítod.
Utána többet nem kell. A pánt memóriájában tárolódik a beállítás, a pánt intéz mindent.

Pl Mi band tools;

[ Szerkesztve ]

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#1190) zeno79


zeno79
őstag

Azt meg tudja valaki mondani miért villogott (rezegni nem rezgett) a 3 led az elmúlt este, mikor már BŐVEN túl voltam a napi lépés-limiten? Akksi ~36%, az nem lehetett. Windowsos appal használom, ezért semmi extra funkció nincs, nem tudok hogy be lenne állítva (értesítés ugye eleve nincs, hatótávból ki sincs, sportolás-észlelésről sem tudok...)
Nyilván azért nincs rendes leírás a villogásokról/jelzésekről, mert minden app más hozzá

[ Szerkesztve ]

(#1191) jety91 válasza andrisbandi (#1189) üzenetére


jety91
őstag

Hmm, nalam anelkul nem mukodott. Fura.

(#1192) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

14 napnyi adatot tud tárolni az 1S! A telóm hosszan volt a szervizbe és csak 14 nap után tudtam szinkronizálni. Simán vissza tudom nézni az alvásomat. Vagyis 14 napnyi adatot biztosan tárol.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#1193) zeno79 válasza dajkapeter (#1192) üzenetére


zeno79
őstag

Alvás, lépésszámlálás minden megvan a 14 napról? :Y :C Ez tényleg szimpatikus, köszi az infót.

(#1194) No.01


No.01
őstag

Hamar itt tartunk akkor a pulzusmeresre is a Mi Band tools az ajanlott?

(#1195) sszemtelen válasza No.01 (#1194) üzenetére


sszemtelen
őstag

Pulzusmérésre jó a Mi Fit is. A Mi Band Tools viszont képes percenként új mérést indítani automatikusan, akár az értesítési sávól is. Ez pl hasznos futás közben, mikor nincs rá időd, vagy nem akarsz ezzel szöszölni. :)

(#1196) ricsip válasza zeno79 (#1190) üzenetére


ricsip
addikt

engem is erdekelne vmi hevenyészett lista a viselkedés lehetséges módjairól, mert így nalam is csak a barkochba megy mit hogyan lehet ezen csinálni

-

(#1197) No.01


No.01
őstag

Nekem a Mi Band Toold mostmar 3. napja nem ebreszt egyaltalan :(
Igy gondoltam elkezdem az egesz telepitest a legelejerol. Itt jon kepbe, h az itt ajanlott legfrisebb MiFit-et szerettem volna betolteni innen de a download gomb nem mukodik.

Csak nekem nem vagy masnal is ez van?

(#1198) sszemtelen válasza No.01 (#1197) üzenetére


sszemtelen
őstag

"de a download gomb nem mukodik"

Regisztrálnod kell, majd meg kell köszönnöd. Utána megjelennek a linkek :)

(#1199) zeno79 válasza No.01 (#1197) üzenetére


zeno79
őstag

Apkmirrorról reg. nélkül is le tudsz tölteni

(#1200) Melorin válasza ricsip (#1196) üzenetére


Melorin
addikt

Engem is érdekelne mert most vettem egyet. Mikor miért hogy rezeg, villog?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.