Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21401) mr.tamasbiro válasza 33as (#21400) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Hát én eléggé izzadós fajta vagyok de nálam nincs ilyen.Space gray órám van.

(#21402) 33as válasza mr.tamasbiro (#21401) üzenetére


33as
senior tag

Ugy hallottam csak az ezüst nyűgje sajnos! :U

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#21403) hkari válasza 33as (#21400) üzenetére


hkari
őstag

Erre nincs gari? :Y

(#21404) r3dsnake válasza 33as (#21402) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Amúgy is csúnyák az ezüst watchok. :DDD

(#21405) 33as válasza hkari (#21403) üzenetére


33as
senior tag

Dehogy van....... :W Azt mondja vedd meg a drágább acél változatot, de az annyira nem éri meg nekem!

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#21406) hkari válasza 33as (#21405) üzenetére


hkari
őstag

Nem rég jöttem vissza Apple vonalra, de úgy érzem nem sokáig. Ez hogy azon kell rettegni hogy mi mikor sz@rik be ez borzalmas. Gari van de minek... :W De nem baj, legalább olcsó minden :D Így nem nehéz brutál profitot hozni évről évre.

[ Szerkesztve ]

(#21407) -Solt- válasza 33as (#21400) üzenetére


-Solt-
veterán

Ha benne vagy még a 2 évben, ezt a helyedben simán megpróbálnám gariztatni...

www.smart-bus.hu

(#21408) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Planet gsm-ről van valami vélemény,lehet ott venni órát vagy kerüljem?

(#21409) tuzpenge válasza hkari (#21406) üzenetére


tuzpenge
őstag

Te miről beszélsz? Mi szart be, kinek, mikor? Nincs ezekkel az órákkal semmi gond. Illetve semmivel se több mint a többivel, sőt....nemnagyon olvasni hogy magától tönkremenne, szóval nem tudom honnan veszed ezeket...

ˣ

(#21410) hkari válasza tuzpenge (#21409) üzenetére


hkari
őstag

Fentebb nem úgy látom :) Egyébként nem csak órákra, hanem úgy általánosságban az Apple garanciára írtam. Pl egy ismerősömnek a 12 pro Max beázott. Elküldték. Nekem a Samu S10 beázott és kicserélték. A régi S9-emben meg a gari idő lejárta után simán cseréltek akksit, csak mert azt mondtam nem az igazi. Lehet csak szerencsém volt nem tudom.

Igazábol mindegy is, remélem nem lesz garira szükségem :D

(#21411) tuzpenge válasza hkari (#21410) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ha 33as hozzászólására gondolsz akkor ott sehol nem olvastam olyat hogy valami nem működne! Esztétikai hibáról van szó ami tény hogy kellemetlen meg sz@rul néz ki, de nemtúl gyakori, illetve semmit nem tudunk a hátteréről (pl hol, milyen környezetben dolgozik, hol használja, stb). És itt csak az óráról volt szó, sehol nem írtad hogy másról beszélsz! Sajnos más termékeiknél gyakoribb a meghibásodás (mint az óráinál), de nem hiszem hogy több mint bármely más gyártónál (bár statisztikám nincs róla). De nyilván ez a te nézőpontod. :R

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#21412) beverly válasza 33as (#21402) üzenetére


beverly
tag

3 éve napi 15 órában rajtam van kondi nélküli munkahelyen úgyhogy izzadok mint a fuvaros lova de az enyém hibátlan tudom ez rajtad nem segít!

(#21413) trobi28 válasza hkari (#21410) üzenetére


trobi28
addikt

A Samu garanciát hagyjuk, megszívattak régebben párszor TV-vel, telefonnal úgy, hogy ha meghallom ezt a márkanevet, kinyílik a nem létező bicska a zsebemben.
Beazott telefont kicserélték .......garancián túl akkumulátor csere........ezeknek nagyon mese szaga van :U

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#21414) CharlieDrop válasza beverly (#21412) üzenetére


CharlieDrop
veterán

S0-om most ment tönkre 5 év után..
mondjuk belefér

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#21415) st3v3np3t3r válasza trobi28 (#21413) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

+1 erről a Samsung jótállásos dologról én is tudok mesélni:
Volr egy Galaxy Note4-em, kamera hibás lett, kaptam egy másikat ugyan azzal az SN-nel meg IMEI-vel mint a régi(már ez sem korrekt), az meg már hibás hibás,mert mikor működött a rezgőmotor az összes hagszóró recsegett, amire azt mondták márkaszervizben is, hogy normális. Akkor volt egy Gear2 okoróra gariztatásom is, a töltőcsatit megette az izzadság,a magyar régióst kicserélték egy arab régiósra amin persze egy ősrégi TizenOS verzió futott és nem volt rá frissebb,de persze ez is normális a samsung szerint, lebeszéltem a samus ügyintézővel, hogy jótállásban frissítség. Tudod mit csináltak? Odinnal rátolták a magyar szoftvert de a CSC-t arabon hagyták. Ennyit az agyon hájpolt samsungról! Úgyhogy tudom én is mit érzel mikor az a bizonyos bicska kinyílik a zsebedben.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#21416) st3v3np3t3r válasza CharlieDrop (#21414) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Béke poraira. Tisztes kort kiszolgált.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#21417) CharlieDrop válasza st3v3np3t3r (#21416) üzenetére


CharlieDrop
veterán

így van, várom az S7-et, hatos most addig nem vennék :) :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#21418) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok!

Az edzés applikációban keresem a konditermi edzést és a futópados futást és nem találom sehol sem. Nem ismeri az effajta edzéseket? :O

Ki milyen alkalmazást használ az edzésekhez? :R

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#21419) nord_ válasza Saskakas18 (#21418) üzenetére


nord_
veterán

A futópados futás szerintem tökéletesen egyenértékű a beltéri futással.
Konditermi edzés: a “Hagyományos erőnléti edzés” nem szimpatikus?

(#21420) szebe válasza Saskakas18 (#21418) üzenetére


szebe
őstag

Beltéri futás lesz az egyik, a másikhoz pedig az "Edzés" app-ban az "Edzés hozzáadása"-ig görgess le, és keresd ki, amelyik szimpatikus (Hagyomány erőnléti, Funkcionális erőnléti, stb).

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21421) BabMester válasza nord_ (#21419) üzenetére


BabMester
senior tag

:K

[ Szerkesztve ]

(#21422) Saskakas18 válasza szebe (#21420) üzenetére


Saskakas18
tag

Köszi :)

A gyári alkalmazástól van jobb?

[ Szerkesztve ]

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#21423) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Egy gyors kérdés.Ha szolgáltatói óra és cellularos tiltható ha részletre vette valaki?
Valamint ha nem cellularos akkor?

(#21424) btudos válasza mr.tamasbiro (#21423) üzenetére


btudos
veterán

Ha nem cellularos, akkor nincs mit tiltani. A cellular órát természetesen ugyanúgy le tudják tiltani a hálózatról, mint a telefonokat, de adatkapcsolat nélkül GPS only modellként használható marad.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#21428) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

S5 vagy se?
Melyik lenne jobb ajándék?
Mindegyik garis még amit néztem.

(#21429) BabMester válasza mr.tamasbiro (#21428) üzenetére


BabMester
senior tag

Az akku gyors kopása miatt az amelyik új. Ha mindkettő új akkor az SE. Ha mindkettő használt akkor az S5.

(#21430) mr.tamasbiro válasza BabMester (#21429) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Kb egyidősek.

(#21431) xhege válasza mr.tamasbiro (#21428) üzenetére


xhege
addikt

Hosszabb támogatás miatt inkább SE. Én is ezek között dilemmáztam anno.

(#21432) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Se 3 hónapos az 5 9.
Az se külsőleg nagyobb valamivel nem?

(#21433) Norbi. válasza xhege (#21431) üzenetére


Norbi.
őstag

Ugyan az a proci van bennük, valszeg ugyan akkor ér véget a támogatás nekik.
Méretben ugyan akkorák

[ Szerkesztve ]

(#21434) xhege válasza Norbi. (#21433) üzenetére


xhege
addikt

Ez új infó nekem. Azt gondoltam, hogy mivel későbbi kiadás, így tovább támogatják.

(#21435) st3v3np3t3r válasza mr.tamasbiro (#21430) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem éppen, mert az Watch Series 5 egy évvel öregebb mint az Watch SE ami az Watch Series 6-al debütált egy időben. Amúgy inkább S5, mert az többet tud!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#21436) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

oké,s5 lesz akkor.Köszönöm

(#21437) ntomi0730 válasza mr.tamasbiro (#21436) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Mondjuk az SE most akciós a MM-ban. 104.000.-(44-es)
Nem tudom mennyiért akarod venni használtan, de hátha... :)

[ Szerkesztve ]

(#21438) tuzpenge válasza ntomi0730 (#21437) üzenetére


tuzpenge
őstag

Igen ennyit sztem nagyon megér.

ˣ

(#21439) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Nem értem hogyan látok adatot a zaj mérésről az egészség részben hiszen ki van kapcsolva a zaj mérése az órán.
Van ötletetek mi a helyzet,van valahol egy beállítás ami engedi a mérést?

(#21440) Atos23


Atos23
senior tag

Sziasztok,

Pár hete vagyok Iphone 11 Pro tulaj, ma vennék hozzá egy Apple Watchot, mert az elmúlt pár hétben újra elkezdtem futni. :D Fontos számomra a szív monitorozása, meglévő betegség miatt.

Ezt az Apple Watch Series 6 GPS 40mm Nike változatot néztem ki. Van valami pro és kontra érvetek, hogy miért ne vegyem meg, vagy miért másikat (jobbat?) vegyek futáshoz?

Azért a 40mm változatot néztem ki, mert vékony a csuklóm, és így a 44mm kényelmetlen. Számomra a 40mm volt az igazi, még ha ezt nehezebb is lesz később eladni.

:R

[ Szerkesztve ]

(#21441) GreenGoblin válasza Atos23 (#21440) üzenetére


GreenGoblin
tag

Egy negatív van szerintem. Az akku. Minden másban jó választás.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#21442) Atos23 válasza GreenGoblin (#21441) üzenetére


Atos23
senior tag

Köszi!
Talán az a legjobb, ha webes rendeléssel hozom el, és kipróbálom 14 napon belül alaposan. :)

(#21443) dni válasza Atos23 (#21442) üzenetére


dni
őstag

Én is 40-es Niket vettem nem rég, mert 44-est nagynak éreztem a kezemen, pedig nem vagyok kisnövésű, de nem bántam meg, hogy a kisebbet választottam szerintem praktikusabb, hogy "kevésbé van útba" edzéseken, mindennapokban.
Aksi időt tekintve nekem kb. 1.5 napot megy el, 1-2 edzéssel (bekapcsolt LTE-vel) és 1-2 éjszaka alvásmonitorozással. Általában fürdés, vagy vacsorázás közben szoktam tölteni, s6-osban lévő gyors töltés miatt pikk-pakk feltölti. De nem szoktam 100%-ra feltölteni, és 20% alá sem engedem merülni ha tehetem, hogy kíméljem az aksit. Pár dolgot kikapcsoltam, amit nem találtam hasznosnak de jótékony hatással lehet az üzemidőre, pl AOD, kézmosás figyelmeztetés, hey Siri és az értesítésekből sem küldök mindent a watchra.
Az utóbbi napokban kikapcsoltam a kijelző bekapcsolását a felemelésre is, mert idegesített, hogy pl edzések alkalmával, vezetéskor, vagy az értesítések érkezésekor fel-fel villan akaratlanul, de ezt még lehet visszakapcsolom.

Ha rendszeresen futni (sportolni) fogsz az órával akkor ajánlom az Workoutdoors appot
remekül testre lehet szabni pl. a értesítéseket is a HR zónákra vonatkozólag. Nagyon jó a térkép funkció is benne, hétvégi kisebb túrák alkalmával kényelmes, hogy a csuklómra pillantva láthatom, hogy merre kell mennem a turista utakon, ha elbizonytalanodnék.

(#21444) bLaCkDoGoNe válasza dni (#21443) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi a szuper app tippet! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21445) Atos23 válasza dni (#21443) üzenetére


Atos23
senior tag

Én is köszi, elhoztam az órát a boltból. :)

(#21446) atirag válasza Atos23 (#21440) üzenetére


atirag
őstag

Ugyan ezt gondoltam régen. Most,hogy kaptam egy órát a 44-est választottam és nem érezm nagynak pedig vékony csuklóm van. Nem tudom mennyi idős vagy ,de nekem ugyan szemüvegem még nincs ,de ez is kicsi néha :)
És az akku ennél is nálam 1 napot bír biztonsággal.

(#21447) szab73


szab73
csendes tag

Sportolás közben szeretném, ha az óra jelezne egy beállított pulzusszám felett. Tud ilyet?

(#21448) morschergabe


morschergabe
tag

Sziasztok!
Apple Watch vásárlása előtt vagyok, a 6-os széria (Product) Red verzióval szemezek, szeretem nagyon a piros színt. Ferrari drukker is vagyok, bár nem ez a motiváció a színválasztásban, inkább a szín szeretete (bár minden színnek van olyan árnyalata, ami baromira tetszik) és a megszokott dolgoktól való elrugaszkodás is benne van, utóbbi a kevésbé mérvadó. Amit kérdezni szeretnék, leginkább ilyen óra birtokosaitól, hogy mennyire kopik a piros szín a házról és mennyire látványos az esetleges ilyen hiba? Jelenleg egy Honor Watch Magic órám van, már lassan 3 éve, amit szeretek, de kicsit bealmásodtam újra ( Iphone SE 2020 (Product) Red és Ipad 8) és ehez a AW jobban passzol, illetve engem az EKG funkció is foglalkoztat. Nem tudok betegségről, ami miatt, illetve szakmámból adódóan évente kell is az üzemorvosnál EKG-t készíteni, de pont a szakma miatt lehet érdekes (villanyszerelés). A mostani okosórám bírja a munkát, nem amortizálom, vigyázok rá, hasonló körülmények közt lenne használva az AW is.Itt a kijelzőt persze védi a lünetta, ami kerámia bevonatos, ha jól tudom, ez egyészen jó állapotban van még a kijelzőm körül. Sőt a gyári óraszíj van még rajta :). Szóval: ugyanezt kellene bírnia.És a másik fontos, hogy az AW-al lehet hívást fogadni, ami munka közben megint csak nem hátrány.
Még egy érdemi kérdés, hosszúra engedett mondandómban: Érdemes volna megvárni az s7 Watchot, vagy olyan újítás nem lesz benne, nyilván drágább indulóárral, ami miatt ez opció.Designt leszámítva, illetve ebből, mire lesz red, ha lesz egyáltalán és gondolom, Október-November előtt semelyiket sem lehet majd beszerezni, ha nem szürkeimportból...
Köszi előre is a hozzászólásokat!

(#21449) divan válasza szab73 (#21447) üzenetére


divan
senior tag

Tud, bár abban nem vagyok biztos, hogy alapból tudja e. Nekem a HeartWatch alkalmazás csinálja. Ez fizetős.

(#21450) Gudy


Gudy
tag

Sziasztok! Mi most az ajánlott fólia watchra? Rock Hydrogel-em volt eddig, csak tegnap sikerült felgyűrnie a szekrény sarkának... de megvédte az órát...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.