Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20451) GreenGoblin válasza GreenGoblin (#20445) üzenetére


GreenGoblin
tag

Valaki esetleg?

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#20452) tboldi válasza delibab (#20450) üzenetére


tboldi
nagyúr

Biztosra nem tudom, de szerintem van rá esély.

(#20453) Noxy válasza delibab (#20450) üzenetére


Noxy
veterán

Csak az e-SIM-s verz... de ettől teljesen használható marad. (Max nem telefonálsz vele.)
A letiltott iPhone-ból is így lesz iPod.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20454) delibab válasza Noxy (#20453) üzenetére


delibab
senior tag

Igen, e-sim-es lenne. Max megmarad simának ha nagy a baj... köszi a választ! :R

tboldi Neked is köszi! :R

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#20455) bendi007


bendi007
tag

Sziasztok !Teljesen vakon vagyok ,EKG,véroxigén és pulzus melyikeken megy?

(#20456) tboldi válasza bendi007 (#20455) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pulzusmérés mindegyik valaha megjelent Apple Watchon van, EKG-t a Series 4, 5 és 6 tud, véroxigént pedig csak a 6-os.

(#20457) buci30


buci30
addikt

Sziasztok komoly kérdésbe szeretnék segítséget vagy ötletet kérni!

Családomba van epilepsziás beteg és ez miatt lenne egy kérdés :

Az Apple watch tud e olyat ha például az alvás figyelő úgy érzékeli, hogy roham közeli állapotban van, vagy roham történt akkor egy bizonyos számra értesítést küldjön!?

Erre esetleg van megoldás vagy bármi ötlet...?

Köszönöm előre is!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#20458) tboldi válasza buci30 (#20457) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én nem tudok róla, hogy alvásfigyelés közben esetleges rohamokra figyelmeztetne, azt hiszem, csak az alvás minőségét tudja osztályozni és a nem mélyalvási fázisban ébreszteni.

De nem használok ilyesmit, úgyhogy nyugodtan kijavíthat bárki, ha tévednék.

[ Szerkesztve ]

(#20459) bigdady válasza buci30 (#20457) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem tud ilyet. Ha megérzi akkor esetleg tud SOS jelzést küldeni mást nem

(#20460) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

A dock-nál beállítottam miket mutasson. Azok folyamatosan ott is vannak viszont bármit amit megnyitok szintén ott lesz? Ennek így kell lennie? Azt gondoltam ha én választom ki mi legyen ott akkor csak azokat mutatja.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#20461) szelesjanos


szelesjanos
tag

Sziasztok!

Hogy tudok visszatérni az Apple Watchon egy korábbi oprendszerre? mondjuk az elözöre!
Most 7.3.2 van rajta, de mocskosul merül...
Biztos már sokan kérdezték és van erröl leírás, de ha valaki tudná linkelni, azt megköszönném!

www.windydigital.hu

(#20462) tuzpenge válasza szelesjanos (#20461) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nincs rá lehetőség otthoni körülmények között.
Csak szerviz tudja visszatenni, de ők sem downgradelnek csak nagyon indokolt esetben. A merülés nem ilyen, ha valami hardveres hiba miatt merül akkor cserélik az órát, feltéve ha még garis.
Szóval amit te szeretnél nem megoldható!

ˣ

(#20463) szelesjanos válasza tuzpenge (#20462) üzenetére


szelesjanos
tag

Nagyszerű... :W :W :W
Volt már ilyen, hogy egy frissítés után ezt csinálta... akkor elküldtem a szervízbe, ott azt mondták, hogy minden rendben, ők nem tapasztalják h gyorsan merül. Aztán egy következő frissítés ezt javította. Most megint merűl... leveszem a töltőröl és úgy hgy az asztalon hever, fél óra múlva már 20%-al esik a töltöttség :Y
:((( :((( :(((

www.windydigital.hu

(#20464) tboldi válasza szelesjanos (#20463) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egy újrapárosítást megpróbálhatsz esetleg, hátha.

(#20465) CharlieDrop válasza szelesjanos (#20463) üzenetére


CharlieDrop
veterán

És ha a karodon van, nem az asztalon, akkor mennyire merül?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#20466) szelesjanos válasza tboldi (#20464) üzenetére


szelesjanos
tag

OOO... ilyeneken már túl vagyok... :((

www.windydigital.hu

(#20467) szelesjanos válasza CharlieDrop (#20465) üzenetére


szelesjanos
tag

Teljesen mindegy... ha rajtam van, akkor is ugyan úgy merül... nincs különbség

www.windydigital.hu

(#20468) CharlieDrop válasza szelesjanos (#20467) üzenetére


CharlieDrop
veterán

az durva az 5 éves S0-m nem merül így.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#20469) moordavid válasza szelesjanos (#20463) üzenetére


moordavid
aktív tag

Jesszusom ez tényleg gáz. De nem biztos, hogy a frissítés a ludas, nekem is a 7.3.2 van fent és a két nap szufla simán játszik.

"Like tears in rain."

(#20470) szelesjanos válasza moordavid (#20469) üzenetére


szelesjanos
tag

Nem tudom h mi lehet, de frissítés után jelentkezett...

www.windydigital.hu

(#20471) Kiss67


Kiss67
senior tag

Üdv. Mindenkinek.
Esetleg valaki meg tudja mondani, hogy ezekben van e automata fényerőszabályzás a környezeti fény függvényében?
Sehol, itt a fórumon sem találtam erre információt.
Vagy csak rossz keresőszavakat írtam be.
Köszönöm.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#20472) Joci?? válasza Kiss67 (#20471) üzenetére


Joci??
senior tag

Nekem az s5-be van automata szabalyzas.

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#20473) trobi28 válasza Kiss67 (#20471) üzenetére


trobi28
addikt

Van.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#20474) Kiss67 válasza trobi28 (#20473) üzenetére


Kiss67
senior tag

Köszönöm a választ, közben sikerült beszélnem egy S5 tulajdonossal.
De a többiben is van, vagy csak S5-ben?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#20475) user12 válasza Kiss67 (#20474) üzenetére


user12
őstag

Már az S3-ban is van.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#20476) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Sziasztok, van-e valaki a rendszeres topiklakók között, aki cseréltetett már Watch-ben akkumulátort? Ahogy nézem, hivatalos szerviz nem is foglalkozik ilyennel, az ilyen másodrangú kókányolók (bocs az általánosításért, akinek nem inge, az járjon pucéran :) ) meg nyilván a jóég tudja, hogy honnan és milyen minőségű alkatrészt tudnak szerezni.

Érdekelnének tapasztalatok, ha valakinek van konkrétuma, hogy adott helyen milyen minőségben végzik el a munkát.

Köszi :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20477) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Na megjött a CrashGuard NX RhinoShield-től.
fekete- szürke kombóban. Eddig tok, kijelzővédő nélkül voltam 6 hónapig. Egy hajszálkarc sincs az órámon de nem kockáztattam tovább és berendeltem ezt. Egész pofás és a méretet sem igen növelte. Alig észrevehető.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#20478) Snoop27 válasza GreenGoblin (#20477) üzenetére


Snoop27
őstag

Remélem beválik. Én nem tudnám fólia nélkűl használni, amilyen szerencsém van tuti oda csapnám az ajtóhoz vagy falhoz.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#20479) szekra válasza Snoop27 (#20478) üzenetére


szekra
őstag

Sose tennék fóliát az AW-ra. :N

(#20480) jófejsrác válasza szekra (#20479) üzenetére


jófejsrác
senior tag

A hydrogel fólia teljesen rendben van, kb észrevehetetlen .

(#20481) Snoop27 válasza szekra (#20479) üzenetére


Snoop27
őstag

Szívem szerint én sem, de tudod néha rohanás, gyerek, ez az, s könnyen baj történik. A moto 360-asomat is sikerűlt ajtóhoz csapjam 2x is, ezzel nem kockáztatnék.
jófejsrác : az enyém is alíg észrevehető, szépen lekerekedik, viszont a por hajlamos bejutni a szélei alá.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#20482) jófejsrác válasza Snoop27 (#20481) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Kb 2-3 havonta szoktam rajta cserélni, mert van amikor órában is zuhanyzom és akkor utána egyből alvás. Ílyenkor "lefekszem" róla a fóliát és elcsúszik, emiatt pedig feljön és úgy a por. De ha mellőzném zuhanyt órával semmi baja nincs.

(#20483) Rage47 válasza jófejsrác (#20482) üzenetére


Rage47
veterán

Én balcsiban is fóliában voltam és nem jött le, max karcos, koszos lett, ezért cseréltem.
Viszont nagyon kell egy ilyen az órára, mert bárhova odaütheted véletlenül és akkor évekig nézheted azt a nagy karcot. Így jártam az S1-gyel anno... Ez a fólia az S4-en megvédte eddig mindenféle odacsapástól és nem ront a kijelzőn sem. A tapintáson ront egy kicsit, de nem azért van az óra, hogy azt tapizd állandóan. Telefonon, iPaden nem szeretem a fóliákat, az üveget sem...

(#20484) jófejsrác válasza Rage47 (#20483) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Nekem a forró víz és utána fejem alá gyűrve az óra valahogy lefészkelődik :D.

Én is jobban érzem magam ha van az órán fólia mint nincs.

(#20485) tboldi válasza jófejsrác (#20484) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is, főleg mióta egyszer közelebbi kapcsolatba került egy lengéscsillapítóval. :D

[ Szerkesztve ]

(#20486) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Srácok! Pár hónapja használom a 6-os verziót minden szuper!
Viszont sima lépés számlálót én nem látok benne...ok hogy a telén az egészség papban látom de nem mindig van nálam a telefon és néha rá pillantanék hogy áll....

(#20487) koxkids válasza monroe8609 (#20486) üzenetére


koxkids
őstag

Az aktivitás gyűrűknél görgess le az órán. Írni fogja ;)

(#20488) lacy86


lacy86
addikt

Sziasztok,

Asszony ma veletlenul lejetette az apple watch orat.
Annyira nem ertek a javitashoz, de szerencsere maga a kijelzo nem tört be csak az üveg “elotte”.
[kép] [kép]
Szerintetek lehet ugy javitani, hogy csak az üveg reszt cserelik?
Vagy teljes kijelzo csere kell.

Koszonom

(#20489) Sgr_A válasza monroe8609 (#20486) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szia
Én ezt használom hozzá
[link]

(#20490) HoppMaster válasza lacy86 (#20488) üzenetére


HoppMaster
aktív tag

Ahh ez komplett kijelző csere.

(#20491) monroe8609 válasza Sgr_A (#20489) üzenetére


monroe8609
aktív tag

szia ,köszi, jónak tűnik kipróbálom :)

(#20492) xhege


xhege
addikt

Sziasztok!

Pár hónapja csatlakoztam az Iphone használók táborába, és úgy tűnik beszippant a dolog :U Azóte vettem egy iPad-et, Powerbeats Pro fülest, és most erősen gondolkodom egy watch-on is. Mondjuk az árak elég riasztóak, így első körben szeretném gazdaságosan kihozni a dolgot. Látom, hogy még mindi lehet kapni újonnan S3-at viszonylag jó áron. Ugyanennyiért lehetne venni nagyon szép állapotú használt 4-est is (az aprón sokan 100%-os akksival kinálják, de hogyan?). A max pedig az SE lehetne. Nagyon szívesen meghallgatnám a véleményeteket, tanácsotokat ez ügyben. Megéri még S3-at venni 2021-ben? Az EKG funkció megbízható, hasznos, szükséges? Miben tudhat esetleg többet az SE, mint a másik kettő?
Leginkább az értesítéskezelés fontos a számomra, illetve a kényelmi szempontok, az egészség az ok, de mondjuk edzéseket, alvást nem monitoringoznék vele.

(#20493) btudos válasza xhege (#20492) üzenetére


btudos
veterán

Én biztosan nem vennék S3-at, az S3 és S4 között volt nagy ugrás teljesítményben, minimum S4-et néznék. Az én S4-em 2 éves, már kopottas, de 2 napot most is bír normál használat mellett, és 1 hete egy komolyabb mountain bike túrát ( bő 6 óra) végig tudtam követni Strava-val és még volt kényelmes tartalék az akkuban, úgyhogy szerintem ha nem akarsz sokat költeni, egy szép állapotú S4 jó vétel.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#20494) evo87 válasza xhege (#20492) üzenetére


evo87
őstag

Powerbeats Pro naggggggyon kellemes... én crossfitre használompluszban, emiatt örülök, hogy a sima airpodsot választottam.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#20495) xhege válasza btudos (#20493) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm szépen a segítséged! Az akksi kapacitása mennyi a tiédnek ha megkérdezhetem?

(#20496) xhege válasza evo87 (#20494) üzenetére


xhege
addikt

Nekem is az edzések miatt esett a választás a Powerbeatsre. Mondjuk már csak edzeni kellene tudni elkezdeni újra a rohadt covid után. :U

(#20497) btudos válasza xhege (#20495) üzenetére


btudos
veterán

85 %-ot állít magáról, ez nagyjából reális. Most a 2 nap az a maximum, amit ki tudok hozni belőle, de új korában sem bírta végig a 3. napot.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#20498) xhege válasza btudos (#20497) üzenetére


xhege
addikt

Köszi! Ez jól hangzik. Akkor a 90% feletti akksival árult órák még egészen jók lehetnek. Mondjuk a sok 100%-os nem tudom hogy van. Valszeg akksi csere után lehetnek. :F

[ Szerkesztve ]

(#20499) Snoop27 válasza xhege (#20498) üzenetére


Snoop27
őstag

Úgy tudom, hogy ha 20 és 80% között tartod akkor nem esik le 100%-ról, bár nem teszteltem.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#20500) GreenGoblin válasza Snoop27 (#20499) üzenetére


GreenGoblin
tag

Rosszul tudod. Nálam beesett 98-re 7 hónap alatt ilyen töltéssel. Ugyanez iPhone-nál.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.