Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) syIex válasza sirszevenap (#13838) üzenetére


syIex
veterán

Köszi mindenkinek. :))
Nem emlékszem már, de szerintem kell egy kis idő amíg beáll rendesen az üzem idő. Vagyis nagyon remelem. :DDD
Eddig siralmasan gyenge, ugyanis igaz tölteni nem töltöttem rajta, de 89%-al vettem fel reggel azóta rajtam van egész nap. Használom egész nap, folyamatos értesítsék és telefonálás meg diktalas az megy, de akkor is jelenleg 18% az akksi ami nagyon nem tetszik. Szóval remelem beáll pár nap után. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#13852) syIex válasza syIex (#13851) üzenetére


syIex
veterán

Fél 10 körül tettem le 4% akkumulátorral. 12 óra SOT mivel végig rajtam volt. “Not good, not terrible.” :DDD Ettől azért jóval többet várok szóval most feltöltődik teljesen aztán kiváncsi vagyok a holnapi napra vele. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#13853) B-L-A-C-K válasza syIex (#13852) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért azzal is számolj hogy az új rendszer nem valami aku barát, S4-esek is panaszkodnak mindenhol olvasom, szóval gondolom hamar jön rá ki frissítés.

(#13854) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#13853) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ma mar csak 61 szazalekig merult. Igaz kicsit kevesebbet volt rajtam

Lehet az a decibellmero a ludas

[ Szerkesztve ]

(#13855) ittakary válasza B-L-A-C-K (#13853) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez így igaz, jó kula az akkuidő

(#13856) Gsx-rr válasza ittakary (#13855) üzenetére


Gsx-rr
veterán

51 szazalekkal indultam ma este 9 korul erek haza kivancsi leszek kibirja e

(#13857) Csabee. válasza Gsx-rr (#13856) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Always low batterys óra :D Feature!

Üdv: Csabee.

(#13858) majestic


majestic
őstag

Hát ezen a WatchOS 6.0-án lesz mit csiszólni, szaggat, merül jobban, értesítések vagy megjönnek vagy nem, stb.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#13859) JrCsG


JrCsG
tag

Kedden a 13.1-el vajon jön a 6.1 is?! :D

(#13860) majestic válasza JrCsG (#13859) üzenetére


majestic
őstag

Reméljük mert ez így elég gáz...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#13861) Serpiko válasza JrCsG (#13859) üzenetére


Serpiko
addikt

Nagyon remélem bizzzzunk benne. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#13862) tboldi válasza JrCsG (#13859) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem hiszem, nincs még 6.1 béta sem.

(#13863) trobi28


trobi28
addikt

No para, az Apple tud ezekről a hibákról, hamarosan javítják egy frissítéssel, vagy többel :DDD
Minden évben ez van főverzió váltásakor, kell 1-2 hónap mire beáll az új rendszer, addig előfordulhatnak anomáliák :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#13864) Gsx-rr válasza trobi28 (#13863) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezekrol nem most hanem beta fazisban kene tudni es nem igy kiadni

(#13865) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Azt meg tudná valaki mondani,hogy az 4 illetve az 5 szériás óra megegyezik külső méretben ? Már a házra gondolok,mert rendelnék tokot (Spigen) de a 4-est mutatja mindenhol az 5ről nem beszélnek csak hogy 44mm hez valót kell választanom. Szóval jólehet a 4-es tok az 5-re?
Tough armort vennék amúgy.
https://www.spigen.com/products/apple-watch-series-4-44mm-case-tough-armor

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#13866) tboldi válasza 206 cc (#13865) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pontosan ua.

(#13867) -secret- válasza 206 cc (#13865) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S4 44: 44 x 38 x 10.7 mm (1.73 x 1.50 x 0.42 in)
S5 44: 44 x 38 x 10.7 mm (1.73 x 1.50 x 0.42 in)

(#13868) 206 cc válasza -secret- (#13867) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszönet! :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#13869) concrete86


concrete86
aktív tag

Sziasztok! AW4-re felment az új OS. Ma kb. 4 órán keresztül sétáltam a városban, normál tempóban, de semmit nem rögzített a mozgás gyűrű, automatikus edzésfelismerő sem volt. A lépéseimet úgy, ahogy számolta. Szerintetek? Előző OS simán vitte ezeket.

(#13870) syIex


syIex
veterán

Azért kezd beállni a dolog szerintem. Ma ugyan úgy fél 10 körül vettem fel az órát és hasonlóan tevékenykedtem egész nap vele viszont az akksi most lassan 12 óra után 56% ami azért nem mindegy. :C
Ha az egy napot simán hozza akkor nem lesz vele bajom, hiszen mindig töltöttem bármelyik volt megszokásból. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#13871) JrCsG


JrCsG
tag

6-os OS-el az S3-on éppen megvan a 3 nap, 3%-al raktam most töltőre...

(#13872) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Az új OS-el a bootidő minimum az 5x-e a régi OS-hez képest.

ˣ

(#13873) jófejsrác válasza syIex (#13870) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Na és mennyire "groundbreaking" az AOD kijelző? Őszintén szólva nekem nincs olyan helyzet, hogy úgy kéne ránéznem mint amikor középiskolában puskáztam. Így ha látni akarok valamit akkor felemelem a kezem - ez így van / volt a hagyományos órámnál is.

(#13874) Serpiko válasza jófejsrác (#13873) üzenetére


Serpiko
addikt

Mondjuk nem igazán értem mi a jó abban hogy megy a kijelző folyamatosan. Miért jó ez? Vagy mire jó?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#13875) Peat76 válasza Serpiko (#13874) üzenetére


Peat76
őstag

Logikusan belegondolva, semmire! Nem bántom őket, de valamit villantani kellett, hisz nagyon úgy fest hogy a hardver is tavalyi! Kíváncsi leszek jövőre..😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#13876) Mela Kehes válasza Serpiko (#13874) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nekem nagyon sokszor kellene, hogy csak ránézek. Fekve olvasok például és elég lenne csak ránéznem ha kicsit mozdítok rajta. Most meg kell pöckölnöm vagy felemelve magam felé fordítva az órát hogy észlelje mit akarok. Nekem bejön ez az újítás.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13877) Serpiko válasza Mela Kehes (#13876) üzenetére


Serpiko
addikt

Majd kiforrja ez magát mondjuk a fekvésnél nálam is így van elég zavaró. Nálam marad az S4 egyenlőre nem éri meg nekem a csere nincs annyi újítás benne.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#13878) Mela Kehes válasza Serpiko (#13877) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nekem 3-as van, de én sem hiszem hogy újítok.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13879) Gsx-rr válasza Mela Kehes (#13876) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En is igy vagyok vele. De mar orulok,hogy penteken nem tudtam megvenni.
Kivancsi leszek most 16 oras utazast kibirja e.
Tegnap ugy hogy kocsiba ultem egesz nap kb 10-tol este 8 ig 45 szazalekot merult.

(#13880) skt


skt
tag

Sziasztok!
Frissült a S3-órám, minden okés (kivéve az üzemidőt..), viszont az új Noise (Zaj) appot, sehol nem találom, pedig szükségem lenne rá. Másnál is előfordul?

[ Szerkesztve ]

(#13881) Csabee. válasza skt (#13880) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A noise app S4-től érhető el!

Üdv: Csabee.

(#13882) skt válasza Csabee. (#13881) üzenetére


skt
tag

Valahogy gondoltam, de mindenhol úgy lehetett olvasni, hogy maga az új os újdonsága, azért köszönöm!

(#13883) syIex válasza Mela Kehes (#13876) üzenetére


syIex
veterán

Pontosan ilyenek miatt jó.
Tényleg észre sem veszi az ember, hogy mennyit nézegeti az órát, de lehet csak mert új azért van így jelenleg. :D
Viszont nekem nagyon bejön, hogy vezetés közben pl nem kell emelgetni a kezem hanem csak oda pillanatok vagy amikor a gép előtt ülök és írok akkor is csak rá nézek stb. Nem azt mondom, hogy hajdehuha e nélkül nem lehetne létezni, de szerintem könnyen hozza szokna bárki és utána viszont “hiányozna”, ha nem lenne. :U
Minden más terén szerintem sima S4 copy-paste volt azon kívül, hogy dupla annyi tárhely. Na meg az iránytű (azóta se próbáltam ki) meg ezek a pár újítás amit ugye meg lehet jegyezni.
Szó mi szó, S4 után teljesen felesleges a váltás, hacsak nem érzi valaki égető szükségét az AOD-nek, viszont S3 vagy régebbi modellek esetén én már elgondolkoznék rajta. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#13884) Marci6 válasza tboldi (#12107) üzenetére


Marci6
tag

Esetleg arról láttatok infót, amiről pár hónapja beszéltünk, hogy jelez-e az óra, ha kikerült a telefon hatótávból?

(#13885) tboldi válasza Marci6 (#13884) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem.

(#13886) Mela Kehes válasza syIex (#13883) üzenetére


Mela Kehes
addikt

A tárhely növelés sem hoz lázba. Futni nem szoktam, bringázásnál pedig elfér a telefon is.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13887) Csabee. válasza Mela Kehes (#13886) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Bringázáshoz miért nem jó a jelenlegi órád?

Üdv: Csabee.

(#13888) Mela Kehes válasza Csabee. (#13887) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nem mondtam hogy nem jó. Úgy értettem nem másolok az órára zenéket mert a telefon elfér a bringán. Így nem izgat mekkora az óra tárhelye.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13889) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Oram ugy nez ki eszheztert. 90 szszalekon van ellenben a telefonommal ami 16 on

[ Szerkesztve ]

(#13890) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#13889) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én reggel fèl 7 óta itt járok:

(#13891) INMOTEP válasza B-L-A-C-K (#13890) üzenetére


INMOTEP
őstag

Telefonnal vagy az órával ?

(#13892) B-L-A-C-K válasza INMOTEP (#13891) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egyszerre vettem le őket.

(#13893) INMOTEP válasza B-L-A-C-K (#13892) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ez hogy lehet hogy fél 7 óta semmit se merült az órád ? Én 4 órával ezelőtt vettem le a töltőröl és 99 % on van most úgy hogy a karomon nem is volt az óra még ma ! ,19 perc használat és feltöltés elött volt közvetlen bekapcsolva mert lemerült ... .S4 44 :U

[ Szerkesztve ]

(#13894) INMOTEP


INMOTEP
őstag

A Watch ap-ban megtudnád mutatni a használati időt ?

(#13895) lo_jo


lo_jo
senior tag

Péntek reggel frissítettem az S4-em, estére 20% körül volt, ment is töltőre. Tény, hogy az új watchface-ek miatt többet volt ébren és volt egy újrapárosítás az új telefonnal, de egy kicsit megijedtem. Szombat reggel levettem töltőről és a szokásos ütemet hozta utána, vasárnap estig kibírta. Ma 10 óta 5% ment le, beállt a normális rendre. Gyanús, hogy a szokásos apple móka, főverzió után első nap jobban merültek eddig a telefonjaim is.

(#13896) Clemi


Clemi
veterán

Nem tudom mi a gond sokatoknál az óra üzemidejével. Talán akad az órán néhány még nem frissített nem egészen kompatibilis alkalmazás? Nekem most így néz ki az S4-en. Igaz nem látszik, de 39%-on áll a töltöttség. A használati idő konkrétan sport tracker használatot GPS-el és zene hallgatást takar.

(#13897) INMOTEP válasza Clemi (#13896) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nekem semmi bajom ,frissités utáni első napban volt gond de beállni látszik mostmár .Pláne hogy más fórumokon is irták érdemes kikapcsolni a zajszintmérőt a számlapról .Nekem is ez megoldotta

(#13898) tboldi


tboldi
nagyúr

Megnyomkodtam a Series 5-öt, annyira nem egy nagy durranás ez az always on display. Azt hiszem, marad a 4-es.

(#13899) B-L-A-C-K válasza INMOTEP (#13893) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az elején nehezen indul meg, utána már normálisan esik, most 96%-on van már. Úgy kell számolni amúgy ha nem dugom töltőre kicsivel több mint 3 napot elmegy nálam, azaz ha pontos lenne a %-os kijelzés, most kb 92%-on kellene hogy álljon ~9 óra készenlét után.

(#13894) INMOTEP:

[ Szerkesztve ]

(#13900) jani70


jani70
aktív tag

Üdv! Az egészség app-ban hol látható hogy merre futottam (térkép)?
nem találom sehol!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.