Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14551) ittakary válasza b.kov (#14550) üzenetére


ittakary
nagyúr

remekül érzékel, puha tapintású

[link]

darabja 200 Ft :)

[ Szerkesztve ]

(#14552) jófejsrác válasza b.kov (#14550) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Ebayről vettem a forumtársak javaslatára. Az, hogy miben másabb nem tudom. Feltettem mert így biztosabb a lelkemnek :B

(#14553) b.kov válasza jófejsrác (#14552) üzenetére


b.kov
senior tag

+ (#14551) ittakary
Köszi nektek. :R

(#14554) icecave válasza ittakary (#14551) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, én is épp vadásztam. Bár mir eez ideér, 600szor összekarcolom, de majd megpróbálok vigyázni :D :R

(#14555) ittakary válasza icecave (#14554) üzenetére


ittakary
nagyúr

vigyázz rá papi, S4 és S5 kijelzője olyan mintha vaj lenne sajnos :(

(#14556) perge666 válasza ittakary (#14555) üzenetére


perge666
veterán

A többi se sokkal erősebb.

(#14557) Mela Kehes válasza jófejsrác (#14549) üzenetére


Mela Kehes
addikt

3-as után váltottam 5-re. Rám szabadult a sok számlap, elveszek köztük. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#14558) jófejsrác válasza Mela Kehes (#14557) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Én alapból 4-es szeriaval kezdtem , miután elmúlt az újdonság varázsa úgy csökkentek a számlapok is ;) .

(#14559) INMOTEP válasza ittakary (#14548) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hydrogel fóliától szerintem erősebb egy üvegfólia,persze attól függ hogy mi ellen akarod a legjobban védeni .Ha csak karcoktól elég ez a Hydrogel is ,de ha egy ütéstről van szó akkor már nem hinném hogy olyan jó ez .0 Perctől üvegfólia van rajta már több hónapja és nincs vele semmi bajom ,ha neki is koccolom valaminek esélyesebb hogy csak az üvegfólia issza meg a kárát nem a kijelző -Legalább is szerintem .....,de anyi szent nagy meló volt felrakni [kép]

[ Szerkesztve ]

(#14560) tboldi válasza icecave (#14554) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az ikiegeszitok.hu-n keress Rock Hydrogelt! Igaz, drágább, de pár nap alatt a kezedben van.

(#14561) Clemi válasza INMOTEP (#14559) üzenetére


Clemi
veterán

Jól látom, hogy csak a képernyő közepén van az üvegfólia? Nálam jellemzően pont az ívelt felület ér, koccan, dörgölődik hozzá sokszor valamihez, ami ellen pont semmit nem véd az az üveg. A Hydrogel majdnem leér körben a széléig, de legalábbis az ívelt felület feléig és teljes felületre rásimul kb 24 óra alatt. Nekem is volt üvegfólia amit 10 perc után vettem le, majd ment fel egy újabb, de azt is lekaptam, mert azok íveltek voltak, így körben az íven volt csak ragasztó felület, a közepén meg légrés maradt az üveg és a fólia között, így hol az egyik, hol a másik oldalon nem érzékelte az érintést. Ez amit te feltettél, szvsz csak az ellen véd, ha telibe csapod az óra üveget szinte szemből, mivel az órának a szélén egy picit magasabb az üveg és ha nem pont szemből találkozik idegen tárggyal, előbb a perem valamelyik részével lesz ütközés.
De kinek mi az ami bejön, nekem órára ez, de most várom a telefon hátlapra is a hydrogelt, mert az ívek miatt oda se jó választás az üvegfólia, mivel az X hátlapján is körben egy picivel magasabb a széle.

(#14562) INMOTEP válasza Clemi (#14561) üzenetére


INMOTEP
őstag

Rosszul látod ,vagyis pontositok .A Képernyő közepén van üvegfólia ,szélen pedig egy fényes fekete müanyag keret van ami az ivelt üveget védi teljesen a fém házig .Nekem ez elég is hogy esztétikailag elfogadható legyen .Ha neki ütődne ivelt felületnek bármi akkor is ott a fényes keret ami védi a kijelzőt.Fóliával ellentétben a keret és az üvegfólia is keményebb anyag a fóliával ellentétben .Videón néztem jó pár tesztet mi mit bir ,a telefonomon is üvegfólia van elöl hátul én ebben hiszek ha valamilyen szinten biztosra akarok menni

(#14563) tuzpenge válasza INMOTEP (#14562) üzenetére


tuzpenge
őstag

Milyen fajta üvegfólia az ami neked van, és honnan van? Esetleg linket tudsz adni? Mármint ami az órán van természetesen.

ˣ

(#14564) INMOTEP válasza tuzpenge (#14563) üzenetére


INMOTEP
őstag

Azthiszem ez a fajta [link]

(#14565) ittakary


ittakary
nagyúr

Series 1 & 2-re megjott a 6.1!

mivel FŐverzio frissites, ezert tobbszaz MB ami nagyon sok Bluetoothon keresztul TOBB ORAT vesz igenybe!

NE FELEDJETEK!

Bluetooth-t ki kell kapcsolni telefonon és úgy kell telepíteni az órára (wifi csatlakozás kell, ugyanarra a halozatra csatlakozzatok az oraval mint a telefonnal)
pikk pakk átmegy a frissítés es csak az izommunka (telepites) marad a telefonra!

[ Szerkesztve ]

(#14566) B-L-A-C-K válasza ittakary (#14565) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én inkább megvárom a tapasztalatokat, mert ugye ha felrakod nincs vissza út.

(#14567) odrif válasza ittakary (#14565) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönjük!
Fontos információ, így ki is emeltettem!

20 éve a Prohardveren

(#14568) ittakary válasza B-L-A-C-K (#14566) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jo taktika en is szoktam par napot varni, de nalunk csak baratnomnek van Series 1, ami pl sokkal jobb nem lesz

ha azt mondja szarabb lesz, aprorol turok neki egy Series3at

[ Szerkesztve ]

(#14569) bilon73 válasza B-L-A-C-K (#14566) üzenetére


bilon73
aktív tag

mivel a telom gariztatásra leadva, így én is várok vele :D

btw...hogy lehet újrapárosítani az órát? mivel ugye az adatokat törölni kellett a telefonról.

(#14570) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Sziasztok, előfizetésemhez (Telekom) igénylek esim-et 4-es szériával működik? Van egy 5s készülékem ami otthon van folyamatosan az előfizetésemmel együtt. Céges 7plusszom ami vodás, használom nonstop. Ha veszek egy órát, megoldható lenne, hogy a Telekomos előfizetésemen is utol érjenek? :U

(#14571) tboldi válasza Gyufaaa (#14570) üzenetére


tboldi
nagyúr

Itthon nem működnek az LTE-s Watchok.

(#14572) Gyufaaa válasza tboldi (#14571) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ohh, ez szomorú :(( :R

(#14573) ittakary válasza ittakary (#14565) üzenetére


ittakary
nagyúr

Utolso szot elrontottam: *orara

amugy Series1 38mmen akkor kezdtem el a teleputest amikor irtam kb

mar telepitesnel tartunk (kb 10-15% keszult el) de rohast sokaig tart igy is :D

(#14574) majestic


majestic
őstag

Végre a 6.1-es frissítés elhozta a normális bootolási időt... Eddig kb 1 perc volt míg fellált a rendszer, most kb 20 másodperc :C

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#14575) szabogabor10 válasza Gyufaaa (#14572) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen. Nagyon rondákat tudnék emiatt mondani a telekomra meg az apple-re is. Szánalmas.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#14576) jófejsrác válasza majestic (#14574) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Plusz még az a mikro lag is eltűnt ami volt számlap váltás menübe és vissza váltáskor. Menüben is gyorsabban lépked. Kb most olyan mint volt az 5.3.x idején csak több funkcióval (S4).

Üzemidőről majd pár nap múlva, de a sebesség szembetűnő már most is.

(#14577) majestic válasza jófejsrác (#14576) üzenetére


majestic
őstag

:K

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#14578) INMOTEP válasza jófejsrác (#14576) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nyilván való ha S1 S2 miatt jött k főlegi a frissités akkor optimalizálták ezekhez a gyengébb teljesítményű processzorokhoz .Ergo S3 -S4 en hasitani kell a rendszernek

(#14579) ittakary válasza szabogabor10 (#14575) üzenetére


ittakary
nagyúr

az összes szolgáltatóra...

(#14580) lo_jo válasza INMOTEP (#14578) üzenetére


lo_jo
senior tag

Attol, hogy azokra most jelent meg, nem feltetlen erinti mas eszkozok teljesitmenyet. Papiron 6.1 mindenkinek, gyakorlatilag pedig az eszkozodre szant kod fut.

(#14581) Vasy09


Vasy09
őstag

Szerintetek 160ezer egy fekete acél S4-ért sok? Ahogy nézegetem, nem nagyon találni feketében, én meg csak azt vennék, ha vennék! Illetve mennyiért eladható most egy S4 nike+ (most múlt 1 éves de mivel telekomos, így az 1 év szavi még él)!? :U

Gamertag: Vasy09

(#14582) odrif válasza Vasy09 (#14581) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

(#14583) B-L-A-C-K válasza Vasy09 (#14581) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

160-170 a reális ára használtan az SS-nek.

S4 100-115e.

(#14584) INMOTEP válasza lo_jo (#14580) üzenetére


INMOTEP
őstag

Attól hogy Series 1 series 2 hőz irja legfőképpen ezt a frissítést attól még a többi újabb watch is érintett a hibajavításokban .S5 ről már készitettek akku üzemidőt beta szoftverrel és már ott látszott hogy menyivel jobb 6.1 el mint 6.0 val .Én saját tapasztalat szerint eddig ahogy nyomkodtam sokkal gyorsabbak az animációk s4 en mint eddig .Az alkalmazás bezárása is pörgősebb lett .Szóval szerintem várjatok és nézzetek teszteket

(#14585) ERipley


ERipley
tag

Üdv! Hogy működik a BT-kikapcsolása, hogy gyorsabban letöltse a frissítést (wifi-n)? Ha kikapcsolom, sipákol, hogy akarom-e a kapcsolathoz bekapcsolni a wifi és a bluetooth-t. És ameddig nem kapcsolom vissza (bluetooth) addig nem is tölti... :F

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#14586) ittakary válasza ERipley (#14585) üzenetére


ittakary
nagyúr

írtam hogy a telefon és az óra is ugyanazon a wifi hálózaton legyen

(#14587) ERipley válasza ittakary (#14586) üzenetére


ERipley
tag

:B ...ahammm. Köszi!

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#14588) ittakary válasza B-L-A-C-K (#14583) üzenetére


ittakary
nagyúr

S4ből kb már 5-6ot láttam 80-85ezerért csak az elmúlt 2-3 hétben, azt egy kicsit túllőtted

sajnos az Apple Watch árak távolról sem követik azt a trendet amit reálisnak neveznénk...

Ez lenne kb reális (de mint látod az aprós árakat, rohadtul nem ez történik.. mindenki jóval többért próbálja eladni -> zárójelben)

S4 44 @ 80-90 (110-120)
S4 40 @ 70-80 (100)

S3 42 @ 50-60 (60-70)
S3 38 @ 40-50 (50-60)

S2 42 @ 40 (50)
S2 38 @ 30 (rég nem láttam ilyet)

S1 42 @ 25-30 (40)
S1 38 @ 20-5 (40)

(#14589) Vasy09 válasza odrif (#14582) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi, ha tuti lesz, meg is fogom kérdezni, csak ez amolyan előzetes érdeklődés. :DDD

Black: Köszi szépen neked is! :R

ittakary: Neked is köszi! :R

Meglátjuk, ha holnap sikerül megegyeznünk, akkor majd belövök valami jó árat! Ha meg nem, akkor is elvagyok a sima S4-el! :K

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#14590) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na bevállalom, lesz ami lesz:

(#14591) ittakary válasza B-L-A-C-K (#14590) üzenetére


ittakary
nagyúr

nálunk semmi rendelleneset nem tapasztaltunk

nem bánod meg, tudod majd tölteni a menszesz naptáradat :D

(#14592) B-L-A-C-K válasza ittakary (#14591) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lista nézetbe ez a nagy ikon nem annyira tetszik, és ahogy látom le se lehet venni.

(#14593) ittakary válasza B-L-A-C-K (#14592) üzenetére


ittakary
nagyúr

banyek, tényleg jó nagy, feleslegesen is..

ezt nem vettem észre, én a másik módot használom

(#14594) Clemi


Clemi
veterán

Kukkantsátok már meg légyszi, hogy nálatok is használhatatlan lett a messenger az órán? Konkrétan nekem a válasz adás nagyon nem akar működni :W :W :W

(#14595) B-L-A-C-K válasza Clemi (#14594) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem megy.

(#14596) Rage47 válasza Clemi (#14594) üzenetére


Rage47
veterán

nekem megy

(#14597) Clemi válasza B-L-A-C-K (#14595) üzenetére


Clemi
veterán

Az épp bejövőre azonnal tudok válaszolni, de egy korábbira már nem :( Az asszonyén ugyanez van.

(#14598) Serpiko válasza Clemi (#14594) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is megy.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14599) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Van egy iPhone 8-as telefonom amivel használtam egy Watch 4-et. Közben lecseréltem a telefonom egy 11 Pro Max-ra és nem tudom párosítani vele az órámat. A régivel simán tudom, de az újjal nem. Amikor ki írja a 6 jegyű kódot, elkezd tölteni, de nem párosítja hanem vissza ugrik alaphelyzetbe, hogy kezdjem elölről.

Szerintetek mi lehet a baj?

Köszi előre is a válaszokat.

(#14600) 33as válasza stairmaster (#14599) üzenetére


33as
senior tag

Hogy csináltad, így:

1: iPhone 8-ról- Apple Watch párosításának törlése (a telefon mentés csinál az óráról)
2: iPhone 11-re- Apple Watch újbóli párosítása, majd a mentés visszarakása.

Ennyi. :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.