Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14951) tboldi válasza Mela Kehes (#14950) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pont most akartam írni, hogy már csak feleakkora az a buborék, amit fotóztam a sarokban. :)

(#14952) Gigicuci válasza B-L-A-C-K (#14940) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nem. Biztos, hogy koppintás, de ennél közelebb nem fogok kerülni a Hermés szíjhoz, ami viszont nagyon tetszik. :) A Link bracelet is szuper, de az aluhoz mennyire megy?! Nem furcsa a kettő együtt? (tudom neked SS van ,de hátha láttál már ilyen kombót)

Publikus a forrás esetleg? Lehet én is megnézném magamnak.

(#14953) m4rk.89 válasza B-L-A-C-K (#14943) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Sokat gondolkodtál rajta?

(#14954) B-L-A-C-K válasza Gigicuci (#14952) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem nem tetszett vele:

m4rk.89: De most komolyan honnan tudnánk előre lesz e leárazás? :)

(#14955) tuzpenge válasza tboldi (#14949) üzenetére


tuzpenge
őstag

Neeeeem.... :) :) :) azt leszedtem.

ˣ

(#14956) m4rk.89 válasza B-L-A-C-K (#14954) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Olyan eventre gondoltam mint a Joy vagy Glamour, esetleg kupon kódot kap valaki.

S5 44mm: Felraktam a rock fóliát, brutal jól kezelhető, mindenre gondoltak és nem látszik, erősen ajánlott szerintem is.
Spigen Rugged Armor: vékony csuklommal már nem all vele olyan “jól” az óra. Crown nehezen tekerheto a tok miatt, de egyébként jó a cucc.
(nekem fel van cserélve a gomb kiosztás, hogy a csuklommal ne nyomjam meg, így a felirat fejjel lefelé van :DDD )

(#14957) B-L-A-C-K válasza m4rk.89 (#14956) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Talán fekete pénteken lesz ha lesz, de ezt előre senki se tudja itt.

(#14958) icecave válasza tboldi (#14946) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezt hogy kell feltenni, van róla videó?

(#14959) tboldi válasza icecave (#14958) üzenetére


tboldi
nagyúr

A doboz hátulján van egy QR-kód, ami ide vezet: [link]

(#14960) ittakary válasza tboldi (#14946) üzenetére


ittakary
nagyúr

nagyon megéri ilyet venni

mondjuk én 1000Ft-ért rendeltem 5 darabot, de ez is jó áron van!

[ Szerkesztve ]

(#14961) tboldi válasza ittakary (#14960) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ha az eszközeim védelméről van szó, akkor türelmetlen szoktam lenni, úgyhogy ilyesmit már nem nagyon rendelek Kínából. Inkább fizetek többet, de legyen a kezemben minél hamarabb. :D

Ez már a harmadik csomag Rock Hydrogel, amit az ikiegeszitok.hu-ról rendelek. Egyet elcsesztem felrakáskor, kettő megsérült használat közben, egyet méretre szabtam az autóm műszerfalára, hogy a telefontartó ne koptassa, és most került fel az 5. az órára, a hatodikat meg elteszem.

Amúgy mostanra el is tűnt a bubi teljesen. :C

[ Szerkesztve ]

(#14962) icecave válasza tboldi (#14959) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm!

ittakary: Rendeltem is, elvileg idén még megkapom :D

(#14963) B-L-A-C-K válasza ittakary (#14960) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi én is berendeltem.

Jah nem... ;]

(#14964) Bilux


Bilux
veterán

Jó minőségű szíjakat fém stb. Honnan érdemes itthon rendelni?
44mm órához mekkora szíj kell :F :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#14965) bigdady


bigdady
nagyúr

Hol érdemes venni bőr szíjat hozzá nem horror áron? :U

(#14966) tboldi válasza Bilux (#14964) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jó minőségű szíjakat fém stb. Honnan érdemes itthon rendelni?
Elég sok helyről lehet venni/rendelni, célszerűbb talán úgy keresni, hogy a kívánt szíjtípust megnézed, hol a legolcsóbb.

44mm órához mekkora szíj kell :F :R
44 mm-es. :DDD
Vagy 42, ebből a szempontból ugyanaz.
De ha szíj szélességére gondolsz, az nincs megkötve, az órába becsúszó adapter mérete számít.

(#14965) bigdady:
Ár-érték arányban talán az adapter + tetszőleges szíj a bőrdíszművestől kombó a legjobb. A neten olcsón hirdetett daraboktól óvakodnék, mert egyáltalán nem biztos, hogy valódi bőrből vannak. Persze ki lehet fogni jót is, csak résen kell lenni.
Amúgy nem tudom, neked mennyire számít horrornak ~20k Ft, de a Nomad Modern Strapet tudom ajánlani, az iCentre vagy az Alza oldalán megtalálod.
------------------------------------------------------------

Most nézem monitoron a déli képeimet, azt hiszem, időszerű lenne megtakarítanom az órát. :D

[ Szerkesztve ]

(#14967) belan válasza B-L-A-C-K (#14954) üzenetére


belan
addikt

Így nekem se jön be ! De egy ss szíj egy ss órához persze hogy jobban megy .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#14968) Bib válasza bigdady (#14965) üzenetére


Bib
őstag

Nekem az ilyen bőr szíjak jönnek be, szerintem sportosan elegáns, persze úszni nem ebben fogok:

(#14969) Maxximus válasza bylow (#14935) üzenetére


Maxximus
őstag

Brutális kérdések ezek, hogy SS vagy Alu :D
A Viber az első óra kikapcsolás után elveszti az előzményeket és nem is jön be utána.
Megoldás. Mostmár uninstal az órán, majd az appstore-ból (órán) visszatenni és lám megint vannak előzményeid,funky minden....egész addig amíg ki nem kapcsolod megint az órád...ha igen,akkor előről minden. :K ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#14970) bylow válasza Maxximus (#14969) üzenetére


bylow
aktív tag

Pffu, köszi! :R
Este meg próbálom...

"Már kezdtem aggódni hogy itt csak azt a nyelvet beszélik, hogy fólia és szíj! " ;]

ByLow #

(#14971) Serpiko válasza bylow (#14970) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálam is szokott olyan hiba lenne a viberel amit írtál. Nekem ritkán 2 havonta és egy óra újraindítás megoldja nekem.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14972) Csabee. válasza tuzpenge (#14945) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én ebay-en vetem és hibátlanul rásimul. 5db került 1200 Ft-ba kb :)

Üdv: Csabee.

(#14973) odrif


odrif
MODERÁTOR

Touch ID az Apple Watchba?

20 éve a Prohardveren

(#14974) ittakary válasza odrif (#14973) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha nem megy más funkciók rovására én nagyon adnám, mert ez a kódpötyögés elég maradi

(#14975) B-L-A-C-K válasza ittakary (#14974) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

1 nap 1x kell beírni, szerintem kibírható.

(#14976) ittakary válasza B-L-A-C-K (#14975) üzenetére


ittakary
nagyúr

egyszer sem kell, mivel ha felrakod csuklódra, van olyan opció hogy

"Unlock with iPhone" és akkor kiold az óra is

(#14977) B-L-A-C-K válasza ittakary (#14976) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, de max 1x kell ha felveszed, vagy mint írod 1x sem, ezért felesleges az egész Face ID órára (szerintem).

(#14978) ittakary válasza B-L-A-C-K (#14977) üzenetére


ittakary
nagyúr

*Touch

(#14979) Devan


Devan
csendes újonc

Jóestét. Az lenne a kérdésem hogy tud e pl az apple watch 4 vagy 5 olyat hogy mozgás felismerés? Pl nagyon sokat kell sétálnom a munkahelyen, az addig jó hogy a lépést számolja, de van hogy nem csak sétálok hanem kn rohanok, ezt képes felismerni, elégetett kalóriát számolni és elkönyvelni napi mozgásnak? Remélem érthető a kérdésem. Köszönöm a válaszokat.

(#14980) B-L-A-C-K válasza Devan (#14979) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Képes, “kültéri gyaloglás”-nak hozza majd fel.

(#14981) mistvan68


mistvan68
tag

Sziasztok!

iPhon11-hez csatlakozni fog a Watch Series 0?(Bluetooth beli különbségek miatt kérdem.)

Üdv.István

(#14982) B-L-A-C-K válasza mistvan68 (#14981) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fog.

(#14983) JrCsG válasza B-L-A-C-K (#14982) üzenetére


JrCsG
tag

Willy? :D

Elnézést, nem bírtam ki... :B

(#14984) tboldi


tboldi
nagyúr

Az Apple piacra dobott néhány új színű szíjat: [link]

(#14985) csab2


csab2
veterán

Ma próbálgattam: ha az iPhoneról BT hangszórón keresztül szól a zene, akkor nem adja át a hívást az órának. Csöng a telefon és a BT hangszóró is, de az óra nem. :(
Persze ez így biztosan indokolt, csak kár.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#14986) 1stvan


1stvan
csendes tag

Karcvédelem nálam: semmi. S2-t használtam megjelenése óta, az elején vettem rá minden vacakot de rájöttem, hogy semmi szükség rá. (mondom ezt úgy, hogy ki nem állhatom a karcokat) A fólia úszásnál leázik (3 db után meguntam), az üvegfólia pedig ronda. Szóval én ezek nélkül használtam közel 2 és fél évig. és nincs rajta karc. Engem is meglepett, de bírja, pedig volt pár olyan helyzet ami után nézegettem, hogy na most tuti lesz rajta, de nem. Most S5-öt használok, de edzéshez felveszem az S2-t :-) nem tudom minek, csak miért ne, ha még megvan. De az S5-re alapból nem veszek már ilyen marhaságokat. Mert bármennyire féltem, és vigyázok rá, 3-4 év után csere. Jön egy új verzió, az akksi beesik stb...eladni pedig fillérekért minek? Pl az S2-ben nem működik a mikrofon és kotyog benne valami (talán épp az :-) )de mikor elkezdte, már nem volt garis. Valószínűleg montizás közben szétrázódott. Ezzel így nem sokat tudok kezdeni, max ha én megbontom. Ráadásul az S5 után 3-4 év múlva szinte biztos, hogy nem veszek újra A watchot. Ahhoz tényleg ki kéne találni valami olyat amiért én harmadszor is 150e-et kiadjak érte (az aluért).
Ja, alu. nekem mindig is jobban tetszett mint az acél, mert matt. Az ezüst S2-n semmi sérülés nem látszik a vázon. se mikro karc, se egyéb ütődés. Nem tudom a fekete alu S5 hogy fog kinézni, de gyanítom, hogy ez is bírni fogja. Nekem nem kéne acél.Mivel az egész óra kb egy kijelző, túl sokat nem tesz hozzá, hogy milyen a keret. Szebb nem lesz tőle az óra. Amúgy is inkább funkcionális segédeszköz ez, mint óra. Egy elegáns óra azért nem így néz ki. De nekem a tudása miatt ez jön be. Rendes órát nem hordanék. Nekem pont a hozzáadott funkció ami hasznossá teszi, nem a kinézete.

És egy kérdés. Szórakozott már valaki azzal, hogy zenét tölt fel az órára? Én eddig nem, de ma ezt találtam ki magamnak. És hát az apple itt is a maga hülye megoldásaival fáraszt. Csak akkor tölti át, ha töltőre teszem az órát.... és akkor is olyan tempóban, hogy rossz nézni... érthetetlen, mikor akár Bt-on akár wifin gyors átvitel lehetséges, hogy mivel tudják így visszahülyíteni ezeket a protokolokat. :DD :R

(#14987) tboldi válasza 1stvan (#14986) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szórakozott már valaki azzal, hogy zenét tölt fel az órára?

Én igen, így hallgatok zenét az autóban. Majdnem 600 dal van az órán, de sosem tűnt fel, hogy milyen sebességgel megy a szinkron, mert minden este töltőre teszem, és csak reggel veszem le, addigra mindig kész volt.

Amúgy azért is lehet lassabb, mert közben átkonvertálódnak alacsonyabb bitrátájú AAC-re a fájlok, hogy kevesebb helyet foglaljanak a Watchon.

[ Szerkesztve ]

(#14988) Mela Kehes válasza tboldi (#14987) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Miért jobb óráról hallgatni és nem telefonról?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#14989) Serpiko válasza Mela Kehes (#14988) üzenetére


Serpiko
addikt

Például ha edzeni mész nem kell vinni telefont.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#14990) csab2


csab2
veterán

A Beállításokban, az Általános fülön belül a Névjegyben 19 fotót ír. Közben csak 4 van rajta.
Ez hogy lehet?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#14991) Mela Kehes válasza Serpiko (#14989) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Azt értem, én az autóban való használatra gondoltam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#14992) csab2 válasza csab2 (#14990) üzenetére


csab2
veterán

Most kitöröltem azt a négyet mai rajta volt, erre a Beállításokban azt írja, hogy 15 fotó van az órán. Ez hogy lehet?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#14993) tboldi válasza Mela Kehes (#14988) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egyszerűbb és hamarabb el tudom indítani.

(#14994) lo_jo válasza Mela Kehes (#14991) üzenetére


lo_jo
senior tag

Nem tudom, hogy a gyari music appnal hogyan mukodik, de a spotify taviranyito appja csak akkor mukodik orarol, ha a telefonon is fut eppen. Ha a music is ilyen, akkor teljesen jo az orara masolt zene.

(#14995) 1stvan válasza tboldi (#14987) üzenetére


1stvan
csendes tag

Igen, lehet, hogy konvertál, ami baj, mert eleve aac-ben vannak a zenéim amit rátöltök és nem szeretném, ha tovább konvertálná. Persze semmi beállítási lehetőség nincs. Ellenben jól működik, ma arról hallgattam fülessel. Feldobtam 17 albumot, az elég, ha épp erre használnám.

Én is minden éjjel töltőre teszem de azért zavar ez az éjszaka áttöltögető funkció, mert ha pl 20 perccel indulás előtt jön rám, hogy rádobjak 2 albumot, akkor lehet szórakozni a töltővel és várni, hogy végez-e addigra. De azért ilyen ritkán fordul már elő mostanában. (bezzeg régen (20 éve...) csak bedobáltam 4-5 kazettát és egy adag AA-s elemet egy útra :) )

(#14996) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Tudtátok ha két ujjatokkal rányomtok a kijelzőre kimondja az időt? Persze ne néma üzemmódba legyen, és ez nem csak Mickey egér hátlapnál van már.

(#14997) tboldi válasza B-L-A-C-K (#14996) üzenetére


tboldi
nagyúr

Yep, a watchOS 6 óta van így. :)

(#14998) jófejsrác válasza B-L-A-C-K (#14996) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Kell valamit beállítani? Mert nekem nincs némán, legújabb OS van rajta és csak morse kódokat rezeg

(#14999) lo_jo válasza jófejsrác (#14998) üzenetére


lo_jo
senior tag

Settings, Clock, Speak Time be, alatta meg kiválaszthatod, hogy némán is csinálja vagy csak ha van rajta hang.

(#15000) kchris78 válasza lo_jo (#14999) üzenetére


kchris78
veterán

és hogy? nekem nem csinalja pedig bekapcsoltam még a nema modot is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.