Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) rolikukta


rolikukta
csendes tag

Helló!
Tanácsot szeretnék kérni szombaton egy fesztiválon voltam amire lecsapott a vihar és el kellet hagyni a fesztivált, csontig áztam a telefon a zsebemben volt,másnap vettem észre hogy valami baj van a telefonal,reggel mint ha egy ventilátor pörgött volna benne ami később megszűnt,de utána a kijelzője hol érzékelt hol nem,ez hétfő délelőttig tartott azóta normálisan működik.Kell aggódnom hogy esetleg később ez miatt meghibásodhat attól függetlenül hogy most jól működik a telefon?

(#2502) B-L-A-C-K válasza rolikukta (#2501) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"mint ha egy ventilátor pörgött volna benne"

Ez érdekes, mert a rezgő motoron kívül semmi mozgó alkatrész nincs benne... Az hogy van e izgulni valód az passz, láttam már olyan beázott telefont aminek nem lett baja utána évekig, de volt hogy pár hét-hónap után jöttek elő nyűgjei.

(#2503) bobie válasza rolikukta (#2501) üzenetére


bobie
tag

Ha az indikátorok elszineződtek akkor a gari ugrott, ebben az esetben egy ultrahangos tisztításra érdemes beadni.

Nullán, szimplán ahogy ringat a membrán..

(#2504) rolikukta


rolikukta
csendes tag

A telefonon van biztosításom gondolom cseréltetni kéne biztos ami biztos alapon

(#2505) B-L-A-C-K válasza rolikukta (#2504) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ha nincs baja jelenleg miért cseréltetnéd? ~20 ezer az önrész, majd ha előjön valami hiba akkor kell.

(#2506) rolikukta válasza B-L-A-C-K (#2505) üzenetére


rolikukta
csendes tag

Köszi ezt el is felejtetem akkor marad és remélem később se lesz semmi baja,biztos hogy a rezgő motor volt elég rémisztő volt a hangja akkor nem sokat adtam a telónak hogy valaha is használni fogom

(#2507) birq válasza bobie (#2493) üzenetére


birq
csendes tag

Este sikerült összehasonlítani egy másik iphone SE-vel a kijelzőt. Így már nem tűnik olyan rossznak. Lehet az is közrejátszott benne hogy mivel az első kettőnél belefutottunk a rossz kijelzőbe, így a harmadiknál már nagyon kritikusan álltunk hozzá. Itt van egyébként egy kép az első telefonról:

jól látszik a sárga elszíneződés a tetején

üdv: Attila

(#2508) b0bs0n


b0bs0n
csendes tag

sziasztok! tudnátok linkelni jó minőségű full átlátszó vékony tokot? műanyag/szilikon is ok, természetesen találtam kb 5 millio fajtát, de képről nem lehet megállapítani milyenek. köszi előre is!

(#2509) B-L-A-C-K válasza b0bs0n (#2508) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#2510) 4264adam válasza B-L-A-C-K (#2509) üzenetére


4264adam
veterán

+1
Egy oldallal visszább találsz képet róla ezt használom én is minőségibb mint az 1€ darabok ,azokból is van 4db.

Saját tapasztalat :

Nálam akku bajnok . Tegnap előtt este vettem le töltőről és most van 60%-on. Napi 3 óra busz utazás 4G zene hallgatás , jelenleg max fényerőn. Sokkal jobban bírja mint a 2460mAh F6 szebb kijelzővel .

(#2511) D4ni válasza birq (#2507) üzenetére


D4ni
őstag

Annyit próbáljátok meg ha nem tartjátok gázosnak, töltsétek le a mortal kombat X-et , nyomogassátok vagy egy órán keresztül és hagyjátok kihűlni a telefont. Azért ajánlom azt a játékot mert mástól még egyik telefon sem volt forróbb . A meleg segített az ismerősömén, azóta patyolat tiszta a képernyő . Karambol fehér :D

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2512) birq válasza D4ni (#2511) üzenetére


birq
csendes tag

:C :R

üdv: Attila

(#2513) AdacaN


AdacaN
csendes tag

Az Edigitálból rendelőktől kérdezném, hogy nekik megérkezett-e már a készülék? Vagy tudnak-e valami infót? Mert én már kis híján 2 hónapja várom...

(#2514) AliasB válasza AdacaN (#2513) üzenetére


AliasB
senior tag

Üdv!
Én is 2 hónapja várok de semmi. Az edigitálba már többször elhalasztották de már nincs pofájuk kiírni, hogy mikorra várható mert lehet nem is létezik belőle :/ Egyenlőre nincsen máshol sem :/

http://www.istyle.eu/hu/iphone-se.html

[iSTYLE]

Járj nyitott szemmel.

(#2515) 4264adam


4264adam
veterán

Telekom-nál már van raktáron, hétfőn, csütörtökön van raktárba érkezés. Ha be mentek és meg kértek egy ott dolgozót hívni fog ha érkezik. Én hétfőn vettem át 2db-ot.

Negatívum:

kijelző bizonyos pontjain nehezebben érzékeli az ujjat, Safarin csak a kijelző közepén lehet görgetni le fel az oldalakat a jobb szélen nehezen vagy egyáltalán nem mint pl: Hardverapro felkeresett oldalakhoz való fel görgetés.

Persze csak megszokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#2516) AliasB válasza 4264adam (#2515) üzenetére


AliasB
senior tag

Azt viszont nem értem, hogy ha ők tudtak beszerezni akkor az edigital, a MediaMarkt, az euronics és az iSTYLE boltokba miért nem jutott el egy darab sem :/ már tényleg azon vagyok, hogy inkább hagyom a pics*ba ha ennyire beszerezhetetlen :/

Járj nyitott szemmel.

(#2517) 4264adam válasza AliasB (#2516) üzenetére


4264adam
veterán

Szolgáltató gondolom nyomást gyakorolt, Telekom nem csak 1-2 országos. A fő pedig az apple.hu oldalán vásárlás.

(#2518) AliasB válasza 4264adam (#2517) üzenetére


AliasB
senior tag

Igen de mint már írtam nekem az apple oldaláról való rendelés nem játszik mert készpénzre lenne a vásárlás de azt már gondolom te is kívülről fújod mert leírtam párszor.

Járj nyitott szemmel.

(#2519) 4264adam válasza AliasB (#2518) üzenetére


4264adam
veterán

Elnézést nem, általában még pár hónapig át siklok az üzeneteken amíg nem a készülékről szólnak.
Teljesen meg értelek, nekem a törlesztés játszott, 100k előleg befizetésével 2 készülékre. 16gb:140k 64gb:170k havi:6.600/8.500 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#2520) AliasB válasza 4264adam (#2519) üzenetére


AliasB
senior tag

Nem, mint ha nem lenne annyi a számlámon, hogy a 64esből vehetnék vagy tízet de ha már így vissza tudom igényelni az áfát akkor miért ne tenném meg ugyebár. Nem azért akarok mindenáron készpénzzel fizetni mert még egy nyomorult számlám sincs félre ne értsetek. Abból a több, mint 30ezerből meg már majdnem kijön egy hétvégi nyaralás ami csak jobban hangzik, mint ha nem lenne :D

Járj nyitott szemmel.

(#2521) sethi


sethi
senior tag

Sziasztok!
Tapasztalt már valaki olyat, hogy az SE-n nem töltődnek be a tartalmak sem wifin sem monilneten. A családban négy Iphone van és mindenki vígan netezi kivéve a párom.....
Ötlet tanács?
Köszi

(#2522) realmadrid válasza AliasB (#2520) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Nem sokan vannak, akik vissza tudják igényelni.
Sajnos én sem :(((

A sas nem vadászik legyekre

(#2523) 4264adam válasza AliasB (#2520) üzenetére


4264adam
veterán

Mindenképpen

Nagyon Off: Én még csak pár hónapja kezdtem a mérnöki pályámat, de az igény megvan :B

(#2524) BuricsJ válasza AliasB (#2514) üzenetére


BuricsJ
tag

Sziasztok,
Péntek késő este iStyle webáruházban rendelt arany, 64GB -s készüléket hétfő délelőtt már át is vettem. Gondolom szín hiányosak a hazai készletek, a népszerű színekből nem érkezik elegendő darabszám.

Józsi

(#2525) Kiralykobra válasza birq (#2492) üzenetére


Kiralykobra
csendes tag

Nem lehet hogy mindig ugyanazt kapod vissza? :))

(#2526) tittipecci válasza sethi (#2521) üzenetére


tittipecci
csendes tag

Én hasonló cipőben járok, az otthoni wifit állandóan ledobálja, míg másutt gond nélkül csatlakozik, stabilan. A családban levő másik két iPhone 5S ellenben rendben csatlakozik. Most ott tartok, hogy wifi routert fogok cserélni, 8 év után talán elvárható.

Mondjuk az azért gyanús, hogy nálad a mobilneten sem működik az adatforgalom.
Tudom, nagyon gagyi a kérdésem, de Beállítások>Mobiltelefon>Mobil adatforgalom "be" van kapcsolva?

(#2527) modd3r válasza tittipecci (#2526) üzenetére


modd3r
őstag

Szintén zenész, rendszeresen eldobja nekem is a wifi-t otthon.

(#2528) birq válasza Kiralykobra (#2525) üzenetére


birq
csendes tag

Arra odafigyeltünk, mert megfordult a fejünkben nekünk is.

üdv: Attila

(#2529) a000


a000
őstag

Edigital médiamarkt-ot el kell felejteni.
Apple.hu, 1hét alatt kihozzák a telefont, nem kell tökölni más boltokkal.

(#2530) _Petya_ válasza a000 (#2529) üzenetére


_Petya_
őstag

Én is végül onnan rendeltem meg tegnap este. Elvileg holnap hozza a futár.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#2531) gprspeter válasza a000 (#2529) üzenetére


gprspeter
senior tag

Edigital nekem azért lett volna jó, mert 5% szülinapi kedvezmény 7% cetelem kártya... -12%
Már levették az oldalról is. Nem is lesz náluk?

(#2532) sethi válasza tittipecci (#2526) üzenetére


sethi
senior tag

Természetesen be van kapcsolva. Amíg az 5s-hasítanak wifin is és mobilneten is az SE nagyon lassan tölt be mindent. Safariban is, appokban is. Akár egy gyári időjárás app adarfrissítés is percekben mérhető. A routerünk már új...

(#2533) sniper4573


sniper4573
tag

Méghogy nincs hibás kijelzős... Most küldtem vissza én is a drágaságot. Majdnem agyvérzést kaptam amikor bekapcsoltam az új készülékem...

(#2534) B-L-A-C-K válasza sniper4573 (#2533) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Neked is sárgult?

(#2535) sniper4573 válasza B-L-A-C-K (#2534) üzenetére


sniper4573
tag

Igen... Azonnal küldtem is vissza...

(#2536) realmadrid válasza sniper4573 (#2533) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Pedig azt hinné az ember, hogy ez már prémium kategória már csak az ára miatt is.
No meg a neve.

A sas nem vadászik legyekre

(#2537) sniper4573 válasza realmadrid (#2536) üzenetére


sniper4573
tag

Sajnos egyre jobban látom, hogy ez az alma már nem az amit szerettem.

(#2538) Kiralykobra válasza sniper4573 (#2535) üzenetére


Kiralykobra
csendes tag

"Egyedül a nagyfelbontású retina kijelzők sárgulási problémáira találtak jónak hangzó megoldást az Apple rajongók az elmúlt napban. Az Apple Insider fórumain feltűnő szakember szerint a sárgulást az iPhone 4 üveglapjait összetartó ragasztó okozza. Normál esetben a felhasználók nem találkoznának ezzel a jelenséggel, mert a sárga anyag pár nap alatt elpárolog az összeszerelés után. Most azonban, annyira gyorsan szállítják a készülékeket, hogy nincs ideje elpárologni az oldószernek. A fórumozó szerint a sárga elszíneződés pár nap alatt el fog tűnni a kijelzőkről."

[ Szerkesztve ]

(#2539) randras válasza Kiralykobra (#2538) üzenetére


randras
veterán

Majdnem minden telefonos topikban írogatják az elején a sárgulást, mint problémát, és majdnem mindenhol leírják azt is, hogy elpárolog idővel, ennek felgyorsítására valaki egy trükköt is írt lejjebb.

Ha száradnak a raktárban a kis iPhone-ok, és nem tudja megvenni a user, akkor a gyártó a rohadék, ha meg készletre kerülésről rögtön elviszik, amit 1-2 hete gyártottak, és még sárga, akkor meg az... ;]

(#2540) #03372544 válasza randras (#2539) üzenetére


#03372544
törölt tag

Sokan viszont azt is írják, hogy sárga maradt.

(#2541) wayne1


wayne1
senior tag

Hali.
Szeretnék egy Logitech Powershell-t venni, és érdekelne azoknak a véleménye akik használnak ilyet. Pl. érdemes -e megvenni, sok játék támogatja -e.

(#2542) birq válasza Kiralykobra (#2538) üzenetére


birq
csendes tag

Mi éppen ezért a második sárgakijelzős telefonnak adtunk egy hetet, hátha elmúlik, és egyébként egy kicsit halványodott is, de nem lett tökéletes. Egyébként ez hogy túl gyorsan szállítják és azért sárga elég nagy öngól az applenek. Én inkább várnék 5 hetet egy tökéletes telefonra mint 3 hét alatt jöjjön egy hibás...

üdv: Attila

(#2543) 4264adam válasza Kiralykobra (#2538) üzenetére


4264adam
veterán

Itt is ajánlották hogy a Mortal Combat X-el be kell jól terhelni, amint melegszik a kijelző el tűnik.

(#2544) D4ni válasza 4264adam (#2543) üzenetére


D4ni
őstag

Az még haggyán, nemrég raktam fel screenknightos kijelző védőt, minek a lényege hogy megszáradva egy szilikon /gumi szerűség felülete lesz. Ennek 1 hetet mondanak hogy teljesen kiszárad. Miután elég nagy MKX fanatikus vagyok pár alkalom után jelentősen száradt az anyag :D igaz 6s plus, de ezen kicsit könnyebb elvezetni a hőt a mérete miatt.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2545) huan


huan
őstag

Hogyan lehet a legegyszerűbben lemásolni a zenéket,hangokat a készülékről?

(#2546) univerzita válasza huan (#2545) üzenetére


univerzita
addikt

Pl. Syncios-al, iFunbox,iTools -al.

(#2547) tittipecci válasza wayne1 (#2541) üzenetére


tittipecci
csendes tag

Szia,
A kompatibilis játékok listáját itt találod:
[link]

Az eszköz forumja pedig itt van - az utolsó bejegyzés sajna már 1 éves
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2548) Tünde SE


Tünde SE
tag

Sziasztok!

Én is most léptem be az iPhone világába!
Eddig androidot használtam, de csak rábeszéltek ismerősök az IOS rendszerre!
Kicsit huzakodtam tőle, de szerintem alapjaiban véve egyszerűbb és megbízhatóbb!
Nagyon tetszik az SE és roppant gyors, pedig nekem Samsung S6-om volt és azért
az is elég gyors volt.
Rengeteg kérdésem nincs, sokat olvastam az iPhone fórumról és erről a fórumról!

Külön tetszik, hogy megosztjátok, ha valami hasznos újdonság, vagy akciós app van a store-ban! :C

[ Szerkesztve ]

"A viták lényege nem a győzelem, hanem az előrehaladás."

(#2549) D4ni válasza Tünde SE (#2548) üzenetére


D4ni
őstag

Kezdő felhasználóként van egy olyan alkalmazás a telefonon,hogy tippek. Érdemes átnézni, mert nekem 3-4 év iphone-ozás után is mondott újat.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2550) 4264adam válasza Tünde SE (#2548) üzenetére


4264adam
veterán

Telepítsd az appshoper alkalmazást mutatja a le árazott és ingyenessé tett appokat

MOST AZ INFINITY BLADE TRILÓGIA INGYENES (6€/db vagy 15€ csomagban máskor ,jövő heten jön a befejezo rész )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.