Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) B-L-A-C-K válasza runner 125 (#2900) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az összes 5-ös széria tokjai jó az SE-re is. Talán ezt mondanám így elsőre, bár az ilyenek nagyon elcsúfítják a telefont.

(#2902) runner 125 válasza B-L-A-C-K (#2901) üzenetére


runner 125
nagyúr

Remek, kösz.

Áh, ez túl hard. :D Ennyire azért nem béna. Valami rácsavarozható, szolidabb alukeretre gondoltam, vagy az átlagnál picivel vaskosabb peremű, belepattintós szilikontokra, ami a hátulját is védi.
Az elejére úgyis rakok neki egy üvegfóliát.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2903) nord_ válasza runner 125 (#2902) üzenetére


nord_
veterán

Szomszédom autószerelő, otthon volt a műhelye: én bizony rátenném azt a komolyabb tokot. Persze, ha csak autóvillamosságis, és olaj meg flex-por helyett a legnagyobb piszok a szigszalag ragasztója, akkor tényleg elég a tok + üvegfólia.

(#2904) B-L-A-C-K válasza runner 125 (#2902) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt hittem olyan kell neki, akkor ez, plusz egy üvegfólia, ez még viszonylag szolid, és ez is mindent kibír.

(#2905) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Kis segítséget szeretnék kérni. Nemrég lettem én is tulaja egy ilyen telefonnak. És lenne pár apró kérdésem, amit valószínűleg azért nem ismerek, mert másik platformról jöttem.
Szóval alapvetően nem használom az icloud kontakt részét, ezért ezt kis is kapcsoltam a beállításokban. Viszont be van állítva google fiók, aminek a kontaktjait szinkronizálom a telefonra és ez az alapértelmezett kontaktok helye. A telefonomon még van exchange kontakt és facebook kontakt is. Ezeket a telefonon belül a kontakt listánál a csoportokra kattintva szűrtem. Azaz csak a gmail kontaktnál van pipa.
Az első kérdésem az lenne, hogy amikor új kontaktot veszek, hol tudom kiválasztani, hogy hova mentse az új kontaktokat? Az előző platformon volt egy sor, ahol kiválasztottam a beállított fiókok közül az egyiket. Itt nincs ilyen.
A második kérdésem, hogy beállítottam az FB kontaktokat is, de az összes névjegy helyett 35db szinkronizálódott le. Erre van valami megoldás, hogy az összes lent legyen?
A harmadik kérdésem, van valami jó kis program, ami a facebookról letölti a képeket és a megfelelő kontakthoz társítja? Szeretném, ha a névjegyeimnél legyenek nagy hívóképek. Viszont nem akarom ezeket én egyesével hozzátenni a névjegyekhez.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv: Katsu

(#2906) _Petya_ válasza Katsu (#2905) üzenetére


_Petya_
őstag

Az előző platformon volt egy sor, ahol kiválasztottam a beállított fiókok közül az egyiket. Itt nincs ilyen.

De van. Settings > Mail, Contacts, Calendars > Contacts résznél: Default Account

Itt tudsz választani iCloud és Gmail közül, és akkor alapból oda menti az új kontaktokat.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#2907) Katsu válasza _Petya_ (#2906) üzenetére


Katsu
aktív tag

Szia,

Először is köszönöm, hogy próbálsz segíteni. De sajnos nekem ott ahol írod, nincs ilyen választási lehetőség.
Nincs Default account. Nem tudom, hogy számít-e, de mint írtam icloud ki van kapcsolva. Exchange és Gmail kontaktok vannak csak.
A kontakt résznél 5 sorom van:

Rendezés
Kijelzés
Rövid név
Saját információk
A mailben talált kontaktok

Az utolsónál csúszka van.
A saját információknon belül feljönnek a névjegyek, de az gyakorlatilag a kontakt lista panelt hozza fel, ahol a csoportokra kattintva kijelölhetem, hogy mik jelenjenek meg a kontaktok között.

Üdv: Katsu

(#2908) joceszko01


joceszko01
csendes tag

Sziasztok! Szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat.
Elég sok telefonom volt már, főleg androidos vonalon, bár volt egy kis kiruccanás egy ideig Wp-re (Lumia 735) illetve volt 2 hétig egy Iphone 4 amiben nem volt jó a wifi ezért hamar megváltam tőle.Akkor már elég gyenge volt szegény, nem is hagyott bennem mély nyomokat.Utána voltak androidos telefonjaim HTC One M7,Sony Xperia Z1 compact Samsung galaxy S3 stb. Végül Samsung Galaxy Note 3-ról váltottam Iphone SE-re.
Nagyon nagy volt a mérete már nekem és gondolkodtam a kisebbre váltáson de nem nagyon volt alternatíva.A Sony Z széria compactjai csalódást okoztak így az kiesett.Sokat vacilláltam az 5S és az SE között, végül mégis az SE mellett döntöttem mert lejárt az előfizetésem és vehettem kedvezményesen telefont,Az 5S lett volna 50.000 az SE pedig 98.000.A Note 3-at eladtam 50-ért így csak 50-et kellett rápótolni és lett egy SE.
Már a Note 3 is olyan volt hogy nem nagyon kellett törődni vele csak használni de az SE az még inkább ezt az érzést kelti.Kivettem a dobozból, feltelepítettem azokat a programokat amik kellenek és azóta csak használom.Külsőre nagyon tetszik a telefon, már amikor kijött az Iphone 5 akkor nagyon megtetszett.A rendszer nekem teljesen megfelel, androidon sem cserélgettem romot meg ilyenek hanem csak használtam így a zártságát nem érzem hátránynak.Talán a zenék másolása lehetne egyszerűbb de ha megszokja az ember akkor már nem zavaró.
A billentyűzetben nagyon tetszik hogy szóközzel beilleszti a javított szót így nagyon gyorsan lehet gépelni.Nagyon hamar megszoktam a méretét, az 5,7 colos kijelző után felüdülés.Persze tartalmat fogyasztani kényelmesebb nagyobb kijelzőn, de ezen is meg tudok oldani bármit amit a nagyobb kijelzőn.
Imádom hogy a böngészőben ha elindítok egy videót rögtön teljes képernyőre teszi.
Az akkumulátor nagyon jó, 2 napot kibír úgy, hogy fényképezek, internetezek, zenét hallgatok.
Nem bántam meg a váltást nagyon pozitívak a tapasztalataim.
Remélem segítettem azoknak akik gondolkodnak hasonló váltáson.

(#2909) whoever70 válasza Katsu (#2907) üzenetére


whoever70
tag

akkor olyat keress, hogy alapértelmezett fiók

(#2910) Katsu válasza whoever70 (#2909) üzenetére


Katsu
aktív tag

Már kerestem, de nem találtam.
Ezért jöttem a fórumra.

Üdv: Katsu

(#2911) _Petya_ válasza Katsu (#2910) üzenetére


_Petya_
őstag

A "Saját információk" és a "A mailben talált kontaktok" között kellene lennie, ha lenne. Ha nincs, az feltehetően azért van, mert nincs iCloud-od. Akkor pedig, valószínűleg azért nem jelenik meg nálad, mert csak a Gmail az egyetlen amit választani lehetne. Vagyis, valószínűleg a gmail az alapértelmezett címjegyzék, oda jön létre az új bejegyzés.

De ezt ki is tudod próbálni, hozz létre egy kontaktot, és nézd meg hogy a Gmail címjegyzékben megjelenik-e?

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#2912) csokoládé13


csokoládé13
tag

Sziasztok!

Tapasztalatotok szerint mennyire strapabíró a telefon? A kisebb eséseket (nem 1 méterről betonra) mennyire tűri?
Csak azért kérdem, mert olvastam, illetve láttam videót is, hogy maga a konstrukció nem igazán robosztus. Könnyen betörik a kijelző, könnyen sérül a telefon széle, akár még a toktól is. A valóságban, hétköznapi felhasználás mellett szerintetek mennyire kell tartani ezektől?

Köszönöm! :)

(#2913) #03372544 válasza csokoládé13 (#2912) üzenetére


#03372544
törölt tag

Kicsúszott a zsebemből széken ülve a konyhakőre, a kijelzőjére.
A kereten közelről megnézve látszik két kisebb nyomódás, más baja nem lett.

Erre érdemes vigyázni, nagyon csúszós a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#2914) Katsu válasza _Petya_ (#2911) üzenetére


Katsu
aktív tag

Szia _Petya_ és mindenki aki segített.

Szóval megkövetem magam. Mire eljutottam arra a szintre, hogy kövessem azt a leírást, hogy válasszam ki az alapértelmezett fiókot, addigra kikapcsoltam az exchange kontaktokat. Most visszakapcsoltam és megtaláltam a fiók választást.
Ebben a témában köszönöm a segítségeket.

Üdv: Katsu

(#2915) B-L-A-C-K válasza csokoládé13 (#2912) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Könnyen sérülhet mivel olyan anyagból van, fém felületen egy esés pl betonra látszik, a kijelező meg betörhet mivel üvegből van. Ha nem akarod baja legyen, kell rá egy tok, meg egy üvegfólia és kész.

(#2916) Tibee86 válasza csokoládé13 (#2912) üzenetére


Tibee86
veterán

Igaz nekem csak 5S-sem van, de ugyanaz a ház. Egy üvegfólia van csak rajta, nincs olyan nap kb, hogy ne repülne, de jól bírja. Az élek könnyen sérülnek, de csak esztétikailag.

(#2917) _Petya_


_Petya_
őstag

Az előbb kivettem a SIM kártyát egy másik készülék teszteléséhez, és amikor raknám vissza, látom hogy a SIM kártya foglalat melletti folyadék jelző matrica leesett, és jól begyűrődött a SIM foglalatba. Ezzel mit lehet kezdeni?

Kiszedni nem tudom, de ha mégis sikerülni, akkor sincs már a helyén ugye.. pár hete van meg a telefon, ha ezután bármikor elromlik, akkor nem javítják garanciában emiatt, mert hiányzik/sérült a folyadék jelző rajta?

Ti jártatok már így? Mi ilyenkor a teendő?

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#2918) B-L-A-C-K válasza _Petya_ (#2917) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szervizbe vidd be és mond el hogy jártál.

(#2919) _Petya_ válasza B-L-A-C-K (#2918) üzenetére


_Petya_
őstag

Gondolom hivatalos szerviz csak Budapesten van, én meg Szegeden. Küldözgessem futárral, vagy vegyek ki ezért szabadságot? :)

Azért kérdeztem itt, hátha valaki járt már hasonlóan közületek...

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#2920) B-L-A-C-K válasza _Petya_ (#2919) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen csak itt van, nem tudtam hol laksz, akkor ügyfélszolgálatot hívd majd fel és kérdezed meg ilyenkor mi van, nem nagyon hallottam hogy így járt valaki.

(#2921) mpv


mpv
aktív tag

Sziasztok! Jó minőségű üvegfóliát a kijelzőre hol tudok venni?

(#2922) B-L-A-C-K válasza mpv (#2921) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#2923) tomcsi23 válasza B-L-A-C-K (#2922) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ezt szoktad linkelni. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2924) B-L-A-C-K válasza tomcsi23 (#2923) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem találtam... ;]

(#2925) Osiris


Osiris
őstag

Van valakinek tapasztalata az istyle szervizzel? Leadtam a telefonom náluk (garanciális), mert a kijelző teteje és a készülék alu burkolata között egy 0,5mm-es hézagot fedeztem fel, ahol a kosz szépen elkezdett összegyűlni. Akkor azt mondták, hogy kb. 5 munkanap és cserekészüléket nem adnak, mert tmobilnál vásárolt készülék esetén csak a tmobiltól kérhetek cseretelefont. Ma 6 munkanapja van náluk a telefon, de a webes státusz figyelő rendszerben a javítás státusza még semmit nem változott a "Szervizközpontban átvéve" státuszról és a telefonos ügyfélszolgálat sem tudott mást mondani (nem is értem akkor minek van).
Sajnos az az érzésem, hogy a telefon ott van a fiókban mióta az Andrássy út 36.-ban a szervizpultban leadtam. Kezdem azt érezni, hogy ugyan olyan szutyok a szervizháttere ennek a márkának is mint a nokiáknak... :(

(#2926) Adorjanksz válasza Osiris (#2925) üzenetére


Adorjanksz
tag

Szinten alulinak tartom az istyle szervizt. Többször volt probléma, sosem vittem vissza kamura telefont. A héten egy 6S-t adtam le, mert nem kapcsolt be, 3 nap kellett mire megállapították, hogy tényleg nem kapcsol be, az ígért 3-5 munkanap helyett kb 1 hét lesz, vagy több. A 6. napon nem dörögnék az ajtón, ha azt mondanák, hogy Uram 1-2 hét...ne mondjon 3-5 napot.

i6s

(#2927) Osiris válasza Adorjanksz (#2926) üzenetére


Osiris
őstag

"Remekül" hangzik. A weboldalon ez a hivatalos kiírás:

Mennyi ideig tart a javítás? +

Átlagosan 3-4 munkanapig, de esetenként ez az idő lehet hosszabb vagy rövidebb is.

A legszebb az lesz, ha aztán visszakapom ugyanúgy ahogy leadtam, vagy még szarabb állapotban, ahogy a nokia care-ben volt szokás. Ideje lenne a gyártóknak megnézni végre, hogy kiket szerződtetnek hivatalos szerviznek. :W Mindenesetre az anyavállalatnak küldök egy összefoglalót az esetről, hátha...

(#2928) Adorjanksz válasza Osiris (#2927) üzenetére


Adorjanksz
tag

Engem a legjobban az bosszant, hogy Prémium logó mögött még te érzed kellemetlenül magad, hogy besétálsz. Elvárom/elvárnám, hogy mondjuk a probléma esetén is prémium legyen a történet, ne kelljen könyörögni. Olyan hozzászólás nem érdekel: hogy tegyem össze a két kezem, hogy cserélik. Cserélje is, 4x annyi mint egy átlagos telefon. Kifizeti az embert a 2-3 cserét.

Osiris: álljunk hozzá pozitívan: rendben lesz! :)

[ Szerkesztve ]

i6s

(#2929) B-L-A-C-K válasza Osiris (#2925) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Valószínű kapsz újat, így lehet a fiókban nyugodtan, az "új" refurb még nem jött meg, átlagosan 5 munkanap, de ez nem azt jelenti pont 5 lesz, volt már nekem is hogy 3 nap volt de az is hogy 8.

(#2930) Osiris válasza B-L-A-C-K (#2929) üzenetére


Osiris
őstag

Sajnos nagyon rosszak a tapasztalataim (lumiával és nokiával ilyen téren) és emiatt kicsit negatív a hozzáállásom, de nem lenne az, ha a státusz a leadás óta változott volna. Jövő hét csütörtökig még várok, aztán visszakérem az amúgy hibátlan telefont és együtt élek a szépséghibájával (azt hittem ott helyben meghúznak két csavart és visszakapom, eléggé meglepne ha ki kellenne cserélni).

@Adorjanksz
Ok. :) Mostantól még egy hétig nem hőbörgök.

[ Szerkesztve ]

(#2931) B-L-A-C-K válasza Osiris (#2930) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott nem csavarmeghúzás kell ha hézag van, vagy gyári hibás, vagy a ragasztás elvált a kijelző és a keret között, ez általában cserés szokott lenni.

Amúgy meg telefonálj már rájuk mi van.

[ Szerkesztve ]

(#2932) Osiris válasza B-L-A-C-K (#2931) üzenetére


Osiris
őstag

Telefonáltam már két-három órával ez előtt és csak azt tudták mondani, amit a weboldal is mutat, hogy a státusza szerint szervizben van. Aztán még megígérték, hogy felveszik az adataim és rákérdeznek, aztán visszahívnak, vagy küldenek mailt. Eddig semmi nem történt, szóval most várok.

[ Szerkesztve ]

(#2933) szijartg válasza Osiris (#2932) üzenetére


szijartg
senior tag

iCentre-be kellett volna vinni! Ott nekem mindent kb 2-3nap alatt ki cseréltek. Annyi idő alatt jött meg Hollandiából az új refurb. készülék!
Normálisak, soha sem kötekedtek, pedig egyik készülékem a Vodás csodás TMX szervíz is vissza dobta, mondván hogy beázott! iCentre felnyitotta és látták hogy egyáltalán nem ázott be. Tudták ők is, hogy milyen a TMX.
iStyle egy sz@r.

(#2934) B-L-A-C-K válasza szijartg (#2933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak ott sok esetben amire újra kellene indítani az 1 év garit, arra nem indítják újra, és mehet a civakodás.

(#2935) Osiris válasza szijartg (#2933) üzenetére


Osiris
őstag

A tmobile garanciális javításokat nem csak az istyle csinálja, hanem több hely közül lehet választani? Mik ezek a helyek?

(#2936) B-L-A-C-K válasza Osiris (#2935) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Összes hivatalos apple szerviz (iStyle, iCenter, Almárium).

(#2937) Osiris válasza Osiris (#2932) üzenetére


Osiris
őstag

Közben megjött a "sokatmondó" válasz az ügyfélszolgálattól:

"Készülékének bevizsgálása és tesztelése még folyamatban van. A bevizsgálás eredményétől függ, hogy mi lesz a szervizelés pontos menete."

5 munkanap alatt, nem semmi teljesítmény. A hézagmérés lassú folyamat. :U

@B-L-A-C-K:
Köszönöm a listát! :R

[ Szerkesztve ]

(#2938) Osiris válasza Osiris (#2937) üzenetére


Osiris
őstag

Közben újabb levél érkezett az isytle szervíztől, hirtelen sikerül végére érni a bevizsgálási folyamatnak, aminek az eredményét is megosztották velem a mailben:

"Készülékének bevizsgálása megtörtént, ennek eredménye:
cellular hiba"

Hát én nem tudom, de az vagy bármi lehet, vagy nincs köze a kijelző és a készülékház közötti hézaghoz.

(#2939) Tibee86 válasza tomcsi23 (#2923) üzenetére


Tibee86
veterán

És vajon miért külön választható az 5/5S/5C és az SE? :F

szijartg: Ennek kb az lehet az oka, hogy az iStyle-ba sokszorosát viszik be garanciáztatni, mint az iCentre-be. Nekem a leggyorsabb eddig az iStyle volt, az egyik telefonomat leadtam hétfőn olyan 7 óra fele, másnap este jött az sms, hogy mehetek érte. De legutóbb (~1éve) nekem is egy hét volt, és mikor leadtam/átvettem kb fél órát álltam sorba annyian voltak, iCentre-be ha megyek soha senki nincs, de mivel nevetséges a nyitvatartási idejük nem járok már oda.

[ Szerkesztve ]

(#2940) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#2939) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mert sokan nem tudják jó az SE-re is, így gondolom direkt külön vette hogy utólag ne basztassák üzenetben kérdésekkel, illetve van ahol drágábban adják az SE-re... :)

(#2941) 4264adam válasza Osiris (#2938) üzenetére


4264adam
veterán

Cellular Fault google találatokban kapcsolódási hibát hoz ki a GSM hálózatok felé :DD

(#2942) Osiris válasza 4264adam (#2941) üzenetére


Osiris
őstag

Most ez már tényleg egy vicc, viszont sírni tudnék... Halad a dolog abba az irányba, hogy szétszedik, tönkreteszik, aztán visszakapom ugyanazzal a hibával + cellulár. Ebben az országban így mennek ezek a dolgok, de reméltem, hogy az apple majd más lesz. Lóf@$zt lett más. :W

[ Szerkesztve ]

(#2943) B-L-A-C-K válasza Osiris (#2942) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Halad a dolog abba az irányba, hogy szétszedik, tönkreteszik, aztán visszakapom ugyanazzal a hibával + cellulár.

Így történt? Nem, de te most hisztizel folyamatosan, meg kitalálod majd hogy lesz. Kapsz majd egy "újat" és kész...

(#2944) Osiris válasza B-L-A-C-K (#2943) üzenetére


Osiris
őstag

Ha még így is lesz ahogy mondod, akkor is van ennek a folyamatnak egy (apple és ptk. által) megkoreografált menete, amit illene betartani és szerintem jogosan elvárható egy ilyen prémium márka esetén, hogy be is tartsák (persze minden egyéb márkánál is így kéne). Kaphattam volna pl. értelmes tájékoztatást és nem lenne hiszti. Ha a végén minden jól alakul, azt is le fogom írni. Én azt gondolom, hogy mindenkinek joga van tudni, hogy mire számíthat ha dönt egy adott termék mellett.

(#2945) B-L-A-C-K válasza Osiris (#2944) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De mit nem tartottak be? Az hogy elmondták 5 nap alatt kész lesz és nem lett kész? Az 5 nap eleve hozzávetőleges, lehet több lehet kevesebb, de ezt az oldalukon is feltüntetik, amit pont te linkeltél be az előbb...Szóval nem értem a folyamatos hisztit, jövőhét elején megfogod kapni és kész, ha 2 hét után se csinálják meg akkor kellene így hozzá állni, nem most.

(#2946) Osiris válasza B-L-A-C-K (#2945) üzenetére


Osiris
őstag

1, 3-4 munkanapot írnak az oldalukon (de ez nem lényeg, nem hisztizek azért mert a duplája a valóság)
2, Van egy státusz jelentés szintén az oldalukon ahol követni lehet mi történik a telefonnal (ezt nem vezetik, a telefon egész héten csak addig jutott a státusza szerint, hogy átvették)
3, A telefonos ügyfélszolgálat szintén semmilyen információt nem tudott adni arról mi a helyzet a telefonnal, azon kívül amit a weboldalon lehet látni.
4, Amikor végül sikerült a szerviztől információt kapni akkor a fent már leírt blődség volt az az infó.

Jelenleg ennyi, de ha visszaolvastál volna nem kellett volna megint itt hisztiznem. :U

(#2947) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#2940) üzenetére


Tibee86
veterán

Jogos, csak ugye ezek nem is voltak drágábbak azért volt furcsa. Mondom inkább rákérdezek, hátha én vagyok tudatlan és más (pedig tudom, hogy nem :D) . Most úgy is kell rendelnem párat, apám vett egy SE-t (csak tudnám minek :F ) aztán neki is kéne vinnem le ha megyek hozzá.

Osiris: Azt írják, hogy "ez az idő lehet hosszabb vagy rövidebb is", így tényleg nem értem én se mi a bajod. Örülj inkább neki, hogy nem szivatnak azzal amennyi idejük lenne rá törvényileg.
Számítani arra számíthatsz, hogy megjavítják a telefonod ha annak valóban garanciális problémája van. Ha kicserélik az már grátisz, mint az is, hogy ezt pár nap alatt megteszik. Az apr is továbbküldi külföldre, nem ők döntik el mi lesz vele így pontosabb tájékoztatást nehezen tudnának adni. Az erre vonatkozó törvényeket betartják, minden más plusz.

[ Szerkesztve ]

(#2948) Osiris válasza Osiris (#2946) üzenetére


Osiris
őstag

Akkor ahogy ígértem és hogy teljes legyen a történet: Az előbb megkaptam a telefonnal kapcsolatos infókat a szerviztől, immár világosan és érthetően. A telefonom valóban készül és a tesztje során talált egyéb hiba miatt alkatrészre vár, de a jövő héten megkapom.
A fenti előzményeket tehát mindenki úgy kezelje, hogy ha a most kapott infók igazak a problémát (vagy hisztit ha úgy tetszik) leginkább a tájékoztatás hiánya okozta.

[ Szerkesztve ]

(#2949) B-L-A-C-K válasza Osiris (#2948) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És az alkatrészre vár az lehet komplett csere is mert a fődarab cserét is alkatrésznek tűntetik fel miközben az maga az egész telefon.

(#2950) tomcsi23 válasza Tibee86 (#2947) üzenetére


tomcsi23
veterán

Igen, valószínűleg ez van a háttérben.
Vettem 5s-hez, meg SE-hez is külön-külön. Ennek ellenére, az összes üveg csomijára a 0.15 mm/ i5 van ráírva. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.