Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) ZooLee válasza Brett001 (#21) üzenetére


ZooLee
őstag

Sohasem értettem, hogy a Google meg az Apple is miért tekint úgy az SD kártya foglalatra, mintha az valami 666-os számmal megpecsételt gonosz ördögtől való dolog lenne. :F :F

Az SD kártya bővítés engedélyezésével behozol a rendszerbe egy bizonytalansági tényezőt, ami okozhat kompatibilitási, sebességi problémákat is (a beépített memória mindig sokkal gyorsabb és jobb, mint amit SD-vel tudsz hozzácsatolni) Ezt nem mindig akarják bevállalni, az Apple egyáltalán nem, a Google pedig nem véletlen, hogy pont az etalonnak számító Nexus sorozatból hagyta ki.
Ha a hülye júzer vesz egy szar kártyát, és azzal nem megfelelően működik a rendszer (akár csak lassú) akkor nem azt fogja mondani, hogy dehülye vagyok, szar kártyát vettem, hanem azt, hogy szar a készülék/oprendszer. Lásd ugyanezt: szar az Android, mer' lassú/laggol/lefagy jó néhány hardveren. És persze nem az a gond, hogy a legócskább dzsunka hardverre is ráhenkölik a rendszert és/vagy jobbnál jobb "gyári" szoftvermódosításokkal élnek, hanem a gugli a köcsög, mer' men tudják megcsinálni normálisan...
Nem mondom, hogy a statikus adatok (pl. fotók) tárolására ne lenne jó, de pl. a nagyfelbontású videók korában már kérdéses lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.