Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) veressjanos válasza gobey (#1150) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Szép! Működik!
Apró észrevétel: jobbra lent a kis bluetooth ikon nem változtatható? Az óra menüjében ez azt jelenti, hogy éppen nincs csatlakoztatva. 🙂

(#1152) gobey válasza veressjanos (#1151) üzenetére


gobey
tag

Köszi a tesztet
De lehet változtatni.
Így most már mindent tudó csinálni rajta

iPhone 12 Pro

(#1153) energomatt válasza gobey (#1150) üzenetére


energomatt
senior tag

Így sem teljesen magyaros. Netán ha KÁZIÓ szerepelne a Casio helyett..........

(#1154) gobey


gobey
tag

Elkészült a következő HUN watch face.

[link]

iPhone 12 Pro

(#1155) hunaqua válasza gobey (#1154) üzenetére


hunaqua
addikt

Hajrá! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1156) akitto válasza gobey (#1154) üzenetére


akitto
tag

Szuper! Sok ilyet még! Köszi szépen! :)

Honor6 - H60-L04C900B521 / Amazfit GTR 47 / Redmi Note 9 Pro

(#1157) Dexter68


Dexter68
addikt

Na, elkészült az első nagy mű :D
Két számlapból gyúrtam jó sok melóval, meg tudja az időjárást is. A preview nem jól mutat ezt-azt, de az órán tökéletes (eddig)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1158) szabosasito válasza gobey (#1154) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia, nagyon szépen köszönjük a munkádat.
Esetleg meg tudnád úgy csinálni, hogy a szöveg, idő stb kicsit vastagabb legyen jobban látható. Vagy más betűtípussal?

Előre is köszönöm, istencsászár vagy. :C :R :C

(#1159) szabosasito válasza gobey (#1154) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Szia, a kedvenc szerintem királyság számlapot tudnád magyarítani? ESETLEG AZ IDŐT SÁRGA SZINŰRE SZERKESZTENI.

Tök jó lenne. KÖSZÖNÖM. :R :R :R
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1160) HKorn válasza Dexter68 (#1157) üzenetére


HKorn
addikt

Ez tetszik, ki is próbálom. Nekem az alap wf jön be leginkább, ez hasonlít arra. Köszi :R

Run&Ride

(#1161) hunaqua


hunaqua
addikt

Én mindenkinek köszönöm a munkáját! Most kaptam karácsonyra,még nem volt vele időm részletesen foglalkozni.Amennyiben majd rá jövök,hogyan tegyem fel biztosan kipróbálom mind ami elkészül.Nekem fontos,hogy Magyar legyen. :R :R :R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1162) HKorn válasza Dexter68 (#1157) üzenetére


HKorn
addikt

Esetleg az alap wf-en ki tudnád cserélni hogy a felső kis körben ne a napot mutassa hanem az időjárást? Vagy mondjuk bal oldalon a nagy 9-es helyett a pulzust?

Run&Ride

(#1163) Dexter68 válasza HKorn (#1162) üzenetére


Dexter68
addikt

Az a baj, hogy az alap wf-et nem tudom kipiszkálni az órából. Pedig lenne ötletem, mert jól néz ki. Meg megnézném hogy hogy lehet beállítani, hogy a pici mutatók mitől moccannak, ha bekapcsol az óra, vagy kilépek egy menüből. :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1164) Jakesz


Jakesz
őstag

Csak Amazfit appal lehet használni az órát vagy Mi Fittel is?

(#1165) energomatt válasza Jakesz (#1164) üzenetére


energomatt
senior tag

Mi Fittel is lehet, de cseberből vederbe.....

(#1166) Dexter68


Dexter68
addikt

Csináltam egy fekete verziót is.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1167) foxymaci


foxymaci
senior tag

Valaki tud segíteni megvettek a mibandage appot viszont amikor fel akarok vele watchfacet tölteni az esetek 90%ba hibás számlapot ír...
Valakinek ötlet?
Köszi

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#1168) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Hogy működik a program?

Leszedtem https://amazfitwatchfaces.com/ -ról számlapot, majd rányomtam a kicsomagolásra, de csak annyi történt, hogy betette a bin fájlt az alábbi mappába:
GTR_Watch_face_(without_Puthon)\Watch_face.

A programba nem került be semmi, a bin sincs kicsomagolva, hogy a json fájlhoz, vagy képekhez hozzáférjek.

[ Szerkesztve ]

(#1169) veressjanos


veressjanos
aktív tag

gobey Mester műalkotása 😀

(#1170) HKorn


HKorn
addikt

Most mentem pár kört azon az úton ahol a Bip-el is bringáztam korábban és sajnos azt kell mondjam, GTR jóval pontatlanabb. Nagyobbak a kilengések az útról ahol ténylegesen haladtam, mint a Bipnél és mai körön kétszer el is dobta a jelet, amit a Bip soha nem csinált a 1.5 év alatt.

Enek ellenére nem tartom vészesnek, mert múltkor meg tök szépen húzta a csíkot, ugyanúgy mint a Bip. Ettől függetlenül egy fw fix nagyon kellene rá.

Run&Ride

(#1171) noto válasza Kutykurutty7 (#1131) üzenetére


noto
senior tag

Szia egy linket tunál adni beszerzésre?

(#1172) Kutykurutty7 válasza noto (#1171) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Az egyik kínai webáruházban vettem a bevezetéskor, de ott is sokkal drágább most már. Garancia pedig azért nincs az órámra, mert az érkezés után kiderült, hogy az egyik része hardverhibás, amiért nem kértem a garanciális javítást, de kaptam visszatérítést az árból.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1173) g_g_g


g_g_g
őstag

Valamit én is elbénázok ezzel az új watchface szerkesztővel.
Így állítottam be

Létrejön egy gtr-175899-fcb701796f nevű mappa és benne mindösszesen egy log file.
Ezzel próbáltam: [link]

Milyen beállításon kéne módosítani?

(#1174) RBJ


RBJ
addikt

Mivel úgy látom, hogy nagyon skine elhető az óra belépek a táborba.
Ha jól értelmezem inkább óra ként funkcionál főleg. Nekem főleg arra kellene a gps meg többi edzésvakítás nem igazán. Amúgy is honor band van a jobb kezemen balon meg lesz gtr.
Órának is egy lenovo 9 vagy mim van egyáltalán nem használom a smart funkcióját.
Az is jól mutat. Nálam az okosorázás kimerül okoskarperecben. BIztos nem fogok órába edzeni, aludni.
Szerintem ez csak ficsör főleg. Nekem. ;]
Hol érdemes most beszerezni?
Geekmaxi N látom most a legolcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1175) HKorn válasza RBJ (#1174) üzenetére


HKorn
addikt

Mondjuk ha lesz egy ilyened, akkor a Honor Band-et nyugodtan leveheted. a GTR sokkal komolyabb kinézetű és tud mindent, amit a Band.

Beszerzésre szerintem nem érdemes csak kínai forrásokat nézni, nem sokkal olcsóbbak, viszont garancia meg kérdéses. Itthon 45-körül megvehető [link], vagy 2 év garanciával 50K-ért [link]

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1176) RBJ válasza HKorn (#1175) üzenetére


RBJ
addikt

34e gekkmaxi. Minden ilyen műszaki kütyum kinából sose volt bajom.
Órában biztos nem dolgozok, nálam az óra alkalmi viselet.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1177) Kutykurutty7 válasza HKorn (#1175) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Egyetértek! Csak minimális árkülönbséget látok a mostani magyar és a kínai árak között, ami felár biztosan megéri a magyar garanciát.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1178) Kutykurutty7 válasza RBJ (#1176) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Geekmaxi.com-on még nem vásároltam...
A 47mm-es alu verziót megnéztem és inkább 39e Ft (117,99 €), mint 34e...

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1179) HKorn válasza RBJ (#1176) üzenetére


HKorn
addikt

118€ az ~40K HUF, vagy rossz helyen nézem [link] ? Plusz a szállítás. Amit linkeltem Konzolvilágnál meg 44500 és pikk-pakk megkapod és van 1 év garancia. Én tuti nem rizikóznék, de te tudod.

Arról nem beszélve hogy ezt a Geekmaxi-t most hallom először, pedig túl vagyok már pár kínai rendelésen én is.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1180) RBJ


RBJ
addikt

Fekete kuponnal 105 euro. Kutya most nézem a postával van elásva. ups plus 8e. így 113.
Jujj tényleg benéztem. 42mm.
Kicsit visszafogom magam mert gyorsan belerohantam majdnem.
Amúgy a fekete vagy az acél kinézetű jobb?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1181) HKorn válasza RBJ (#1180) üzenetére


HKorn
addikt

Ez tök egyéni ízlés kérdése, fekete, ami valójában sötétszürke kicsit sportosabb, acél meg talán elegánsabb.

Run&Ride

(#1182) Dexter68 válasza g_g_g (#1173) üzenetére


Dexter68
addikt

Hát a Path to the packer részt nem kellett volna bántani, mert ott van beállítva, hogy hova dugta a portable pythont. Ezt amúgy saját maga alá dugja: ...[meghajtó, alkönyvtár, stb]\GTR_Watch_face_(without_Puthon)\main\main.exe
Unpacknál meg betallózod a .bin fájlt, oszt vagy sikerül, vagy nem. Lehet kisérletezgetni, hogy unpack, vagy unpack compress bin... ha az utóbbi bontja, nekem a középső gombot kellett nyomni a sikerhez.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1183) g_g_g válasza Dexter68 (#1182) üzenetére


g_g_g
őstag

Nagyon köszönöm, sikerült :)
Szerintem az volt a baj, hogy átneveztem a mappát, és valahol fixen benne volt az eredeti mappa elérési útja.
Átnevezés nélkül, simán kicsomagolta.
:R

(#1184) Kutykurutty7 válasza HKorn (#1181) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Szerintem meg...
az alu az elegánsabb (sokkal), az acél meg a gagyibb kinézetű. ;]

Azért egy szíjcsere szükséges, mert a 47mm-es gyári barna szíjja fehér emberen nem mutat túl jól (szintén saját vélemény).

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1185) veressjanos válasza Kutykurutty7 (#1184) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Én is ezt a vonalat erősítem, de egyéni ízlés dolga.

(#1186) HKorn válasza Kutykurutty7 (#1184) üzenetére


HKorn
addikt

Jó hát azért írtam, hog szubjektív a dolog, nekem is alu van, de én az acélt valamennyivel elegánsabbnak tartom, viszont nálam a sportosság is cél volt ezért választottam az alut.

Barna bőrszíj nem gáz sztem, bár rendeltem hozzá szilikont én is.

Run&Ride

(#1187) Dexter68 válasza Kutykurutty7 (#1184) üzenetére


Dexter68
addikt

Ez szubjektív teljesen. Én acélt választottam és a barna szíjjal teljesen rendben van, kifejezetten elegáns vele. A biphez volt piros-sárga-narancs szilikon szíjam, szerettem variálni még úgy is, hogy a szíj egyik fele piros volt, a másik meg sárga, viszont ehhez egyelőre egy fekete bőrszíjat rendeltem, meg kacérkodok egy acélszíjjal :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1188) Kutykurutty7 válasza Dexter68 (#1187) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Abban egyetértünk, hogy az acél változathoz szerintem is jobban illik a barna szíj.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1189) RBJ


RBJ
addikt

Nekem is a sötét vagy szürke jobban bejön mint a chrome s kivitel.
Már valaki vigyen el abba az irányba, hogy jobb a 47mm mint a 42mm.
Sőt gtr lite jobban fekszik. Én biztos gps meg hasonlót soha nem fogok használni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1190) Dexter68 válasza RBJ (#1189) üzenetére


Dexter68
addikt

A 47-esnek lényegesen jobb az üzemideje. Ezt olvastam valahol.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1191) Kutykurutty7 válasza RBJ (#1189) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A 42mm-esekről youtubos videókban azt láttam, hogy nagyon csúnya az a megoldás, hogy nem ér ki a kijelző széle az óra belső pereméig.

De itt egy összefoglaló, hogy miért ne vegyél 42mm-es GTR-t (a kijelzős probléma is benne van): link Mondjuk a felsorolt dolgok egy része a 47mm-esre is igaz.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1192) HKorn válasza RBJ (#1189) üzenetére


HKorn
addikt

47-est vegyél, ha tuti nem fog kelleni a GPS netalán még a fekete szín is jobban tetszik, akkor egyértelműen a Lite a te választásod.

Run&Ride

(#1193) RBJ


RBJ
addikt

Igaz nem ide tartozik márkaügyileg de pont a samsungnál is az a bibi, hogy a kisebbikben kisebb akksi is van így nem is bír annyit.
Akkor az itt szerkesztett gtr re való skin ek nagy valószinuleg mennének a lite n is?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1194) HKorn válasza RBJ (#1193) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, 47mm-esre több van amúgy, mint a 42-esre.

Run&Ride

(#1195) noto


noto
senior tag

Sziasztok!
Megtetszett ez az óra.
A sok variálható számlap miatt én ugyanis inkább óraként használnám a többi edzés ficsőr nem nagyon érdekel.
Egyedül a hőmérséklet kijelzés és a légnyomás értékek érdekelnének.
Ezeket úgy mutatja csak a telóval párositva van?
Szenzorok vannak benne?
Az oldal ahol a so számlap van az eredeti méretben mutatja tehát akkora az óra számlapja is?
Mert élőben nemtudom megnézni a méretét sajna.

(#1196) HKorn válasza noto (#1195) üzenetére


HKorn
addikt

Időjárás infót a telefonról szedi szóval kell hogy párosítva legyen. Barométer szenzor van amúgy az órában.

Méretnél szerintem ha 17cm körül van a csukló körméreted akkor inkább a 42mm ha 17 felett akkor meg 47mm. Szigorúan szerintem.

Run&Ride

(#1197) M0RGI válasza Dexter68 (#1166) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi, ezt felrakom! ;)

(#1198) Dexter68 válasza noto (#1195) üzenetére


Dexter68
addikt

Eredeti méretben akkor tudod megnézni, ha van egy olyan monitorod, amelyiknek a paneljében PONTOSAN ugyanakkorák a pixelek és a pixeltávolságok. Esetleg közelíteni tudod: megmértem, az üveg átmérője 37mm, kb. ekkorát kell előállíts a monitorodon.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1199) keselyü57


keselyü57
tag

A 42mm típusra ma jött frissítés. v.0.1.0.38 Látható változást nem tapasztaltam.

(#1200) HKorn válasza keselyü57 (#1199) üzenetére


HKorn
addikt

47-esre is jött

Always on kapott plusz opciókat, időzítés már elérhető, meg ébresztő kapott 30mp-es opciót, meg némi hibajavítás, sajnos GPS nem kapott javítást.

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.