Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) kammler


kammler
senior tag

Ja, és a notify & fitness-be be kell állítani: házikó, boríték alul értesítész beállítások, módosított firmware kipipál, szöveg tisztítása kikapcsol

(#1502) satyavp72


satyavp72
újonc

alt="" title=""[link]

[ Szerkesztve ]

(#1503) Dexter68


Dexter68
addikt

Na, csak mondom: kishíjján letégláztam az órát. Watchface csere után bootloopba keveredett. A megoldás: fel kell tenni a töltőre, attól megnyugszik, nem indulgat újra, majd, amíg a töltőn van, el kell indítani az Amazfit appot, hagyni, hogy frissítse az adatokat és ettől megjavult.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1504) GuruZone válasza Dexter68 (#1503) üzenetére


GuruZone
őstag

A 11-es font file a titán órámat is megfektette.

Fel kellett tennem az eredeti amazfit appot (mert moddoltat használtam) és szépen visszafrissítette 9-esre :(

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1505) Dexter68 válasza GuruZone (#1504) üzenetére


Dexter68
addikt

Nálam a font simán felment... ellenben sikerült hibás watchface-t csinálnom :D Pedig jól fog kinézni ha elkészül

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1506) Dexter68


Dexter68
addikt

Az időjárást csak nálam nem jelzi?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1507) Kutykurutty7 válasza Dexter68 (#1506) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nálam mutatja az aktuális időjárást.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1508) Dexter68


Dexter68
addikt

Nnnna... elkészült egy újabb watchface

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1509) HKorn válasza Dexter68 (#1508) üzenetére


HKorn
addikt

Egy olyasmit csinálj légyszi, mint a Garmin Tactix WF-je, kiváncsi lennék hogy állna GTR-nek

Run&Ride

(#1510) szpali válasza Dexter68 (#1508) üzenetére


szpali
addikt

Zseniális!
Köszi :R

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1511) Dexter68 válasza HKorn (#1509) üzenetére


Dexter68
addikt

Hmmm... tetszik, lehet, hogy ez lesz a következő projekt. Ellenben és hovatovább: mit csinál a két másodpercmutató közül az, amelyik nem a másodpercet mutatja? Az Altitude helyén milyen infó jelenjen meg?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1512) HKorn válasza Dexter68 (#1511) üzenetére


HKorn
addikt

Jó kérdés, fel se tűnt hogy kettő mutató van. :D

Altitude helyett lépésszám teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1513) NÓPARA


NÓPARA
aktív tag

Hali!
Nézegetem eme órát. Lenne pár kérdésem és a tapasztalatokra lennék kíváncsi.
Azt olvastam több helyen hogy vízálló(ip68).Gyakorlatban mit jelent pontosan? Meleg víz mennyire érheti? (fürdés, strand)Ugyanis állandóan rajtam van az óra. Akkumulátor meddig bírja? Hirdetésben olvastam volt akinek 1 év után erőteljes romlásnak indult. Lehet szerviz által esetleg cserélni? Milyen márkájú telókkal kompatibilis? Utólag is köszi a választ! :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1514) M0RGI


M0RGI
őstag

Használ valaki COL remindert és Notify appot? Nem jeleníti meg az értesítéseit, pedig be van állítva.

(#1515) Moby válasza NÓPARA (#1513) üzenetére


Moby
addikt

>Hirdetésben olvastam volt akinek 1 év után erőteljes romlásnak indult.

Olyan időgép nekem is kellene! Hol árulják? (úgy fél éve jelent meg az óra...)

(#1516) NÓPARA válasza Moby (#1515) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Bocsánat! Lehet hogy nem pont ez az óra típus de okos óra volt. :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1517) NÓPARA válasza Moby (#1515) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Hirdetést másolok: Eladó szeretett Stratosom. Feltehetően melegvizben beázott, ezért az akksija tönkrement, nagyon hamar lemerül/kikapcsolom. Összes tartozékával eladó
Ehhez hasonló dologra gondoltam mikor feltettem a kérdésem.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1518) HKorn válasza NÓPARA (#1517) üzenetére


HKorn
addikt

Stratos az Stratos és nem GTR, másik modell.

Amúgy a GTR tudtommal 5ATM-es minősítésű és nem IP68.

Run&Ride

(#1519) Moby válasza NÓPARA (#1517) üzenetére


Moby
addikt

6 hónap után akkor sem lenne érdemi tapasztalat, ha a topikban mindenki megvette volna megjelenéskor, de a többségnél is csak pár hónapja van. Nyilván nincs semmiféle releváns tapasztalat akkumulátorról. Frisst termék, nem tudjuk. Nekem augusztus óta van, azóta jött vagy 6-8 fw frissítés. Ha jobban merül sem tudom, hogy akkutól, vagy a plusz fícsöröktől (amikor megvettem még AOD sem volt).

(#1520) Kutykurutty7 válasza Moby (#1519) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ráadásul nem is a GTR-ről, hanem a Staros-ról érdeklődik a 'kolléga'.

A Stratos néhány napot bír ki egy feltöltéssel, a GTR pedig jó esetben 20-24 napot, vagyis ez alapján valószínűleg a Stratos akkumulátora sokkal hamarabb elhasználódik. Én a Stratosnál sem hallottam gyors akkuelhasználódást (pedig az már kb. 2 éves modell), a GTR-nél pedig 20 napos töltési ciklusnál mennyi idő alatt várható, hogy csökkenni fog az akku teljesítménye? 10 év? Akkor meg kit fog érdekelni már a dolog? Ahogy ma is nagyon kevesen használnak 10 éves telefonokat, hasonlóan egy okosórát sem fogunk valószínűleg 10 éven keresztül használni...

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1521) akitto


akitto
tag


Ismét jött egy! Valaki próbálta már? :C

[ Szerkesztve ]

Honor6 - H60-L04C900B521 / Amazfit GTR 47 / Redmi Note 9 Pro

(#1522) Kutykurutty7 válasza akitto (#1521) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A 'GPS frissítése...' funkció nem központilag van indítva, hanem a telefonon lévő Amazfit "dönti el", hogy egyedileg mikor induljon el.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1523) akitto válasza Kutykurutty7 (#1522) üzenetére


akitto
tag

Értem, ezt nem tudtam! :(

Honor6 - H60-L04C900B521 / Amazfit GTR 47 / Redmi Note 9 Pro

(#1524) HKorn válasza akitto (#1521) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem most teljesen hibátlan a GPS az utóbbi pár trackelt edzés alapján, jobb lenne ha nem jönne frissítés, még a végén elrontják :D

Run&Ride

(#1525) wincmd32


wincmd32
tag

Nekem a legutolsó frissites ota pontatlanabb, mint az egyel korabbi verzional. Nem is ertem, foleg h a legtobben azt irjak hogy a legutolso a legtutibb, nekem pont nem. :U

(#1526) HKorn válasza wincmd32 (#1525) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem pontossága sokat javult, viszont elszóltam magam, mert a mai tekerésnél egy 50m-es szakaszt kihagyott, egyszerűen hiányzik a rajzolt útról egy szakasz. Nem tudom miért.

Run&Ride

(#1527) EtonBlazer


EtonBlazer
csendes tag

Sziasztok, sajnos sikerült megkarcolni az órát..
Van esetleg valakinek tapasztalata, ötlete hogy mivel lehet esetleg kevésbé feltűnővé tenni a karcot? :(( :(( [kép]

(#1528) Plutor válasza EtonBlazer (#1527) üzenetére


Plutor
aktív tag

Radírozd le, mert ha nem valami gyémánttal karcoltad meg, akkor az a nyom simán lejön.
Én forgácsoló üzemben használom, és még nem sikerült a tetejét megkarcolnom.
Az oldalán már van pár nyom. :D

(#1529) EtonBlazer


EtonBlazer
csendes tag

Köszi, megpróbálom. Nekem acélműben jött össze.. :D

(#1530) M0RGI válasza EtonBlazer (#1527) üzenetére


M0RGI
őstag

Én grafitceruzával maszkoltam el.

(#1531) NÓPARA válasza HKorn (#1518) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló!
Bocsánat! Azt gondoltam hogy AMAZFIT márka de amúgy a GTR típust néztem.Hirdetési oldalakon így is hirdetik :IP68 besorolás.De írják sok helyen az 5ATM-t is.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1532) NÓPARA válasza Moby (#1519) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Köszönöm a hozzászólást! Elképzelhető hogy mégsem ez lesz az az óra ami nekem kell. Ugyanis olvastam használati utasítást róla. A vízállóságban leírtak szerint olyan paramétereket írtak ami nálam használat során előfordulhat. :R

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1533) NÓPARA válasza Kutykurutty7 (#1520) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Helló! Szintén köszönöm a hozzászólást. Lehet kicsit félreérthető voltam. A GTR típust néztem de mint írtam a vízállóság ami miatt lehet el kell vetnem a gondolatot az óra vásárlásáról.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1534) HKorn válasza NÓPARA (#1533) üzenetére


HKorn
addikt

5ATM-nél jobban vízálló óra nem sok van, talán Garmin egyes modelljei. Mire kellene neked?

Run&Ride

(#1535) NÓPARA válasza HKorn (#1534) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Az óra 5 ATM nyomásig vízálló, ez azt jelenti, hogy a készülék ellenáll az esőnek, a zuhanyzásnak, és használható úszásra pl. egy sekélyebb úszómedencében, de NEM HASZNÁLHATÓ búvárkodás, szaunázás, fürdés közben, vagy olyan tevékenység végzése közben, amely nagy nyomású vízsugárnak teszi ki az órát - Kérjük, ne használja az órát a víz alatt, azaz ne nyomja meg a gombokat.
Ezt másoltam a használati útmutatójából.
Búvárkodásra nem használnám de pl zuhanyozáskor óhatatlan hogy ne kapja kicsit erősebb vízsugár. Írja hogy kémiai anyagok sem érhetik mert a gari megszűnik.Ritkán előfordul hogy ilyen folyadék is rá fröccsenhet.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1536) Moby válasza NÓPARA (#1535) üzenetére


Moby
addikt

"...ez azt jelenti, hogy a készülék ellenáll az esőnek, a zuhanyzásnak" ezt írtad.
Egyébként mióta megvan óta ebben zuhanyzok.

(#1537) NÓPARA válasza Moby (#1536) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Ezt másoltam ki az útmutatóból. Kicsit más téma. Milyen márkájú telókkal lehet kompatibilis? Mondjuk fém szíj hozzá? A bőr szíjat elvből nem szeretem :(

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#1538) Kutykurutty7 válasza NÓPARA (#1537) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Elméletileg az összes Androidos telefonnal (kb. 5.0-tól) és a ma használatban lévő iPhone-okkal kompatibilis. Az óraszíj szabvány 22mm-es, bármire cserélheted.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1539) noto


noto
senior tag

Sziasztok!
Megkaptam az órát.
Nagyon szuper.
Egy gondom van hogy a számlapos appról nemtudok óralapot átküldeni.
Ha rányomok a letöltésre akkor nem küld át az Amazfit appra hanem azt irja hogy nem látja az órat nincs kapcsolat
Mi lehet a gond mit kell még beállitani?
Telefon oneplus 7 elvileg minden éngedélyt megadtam neki

[ Szerkesztve ]

(#1540) kammler


kammler
senior tag

Most nekem is ilyen, de eddig jó volt. Lehet eltoltak vmit frissítésnél.

(#1541) noto válasza kammler (#1540) üzenetére


noto
senior tag

Basszus akkor hogy tudok rátenni óra lapokat? :W :W :W

(#1542) Dexter68 válasza noto (#1541) üzenetére


Dexter68
addikt

Notify appal, gtrit appal, vagy akár "gyalog", bemásolva egy gyári helyére. tulképp ezt csinálja az amazfitwatchfaces app is.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1543) HKorn válasza NÓPARA (#1535) üzenetére


HKorn
addikt

Búvárkodás az egy speciális felhasználási terület, arra tényleg nem jó, de zuhanyozni nyugodtan lehet benne. Búvárkodásra 10 ATM kell.

Run&Ride

(#1544) Kutykurutty7


Kutykurutty7
aktív tag

Egy kis útmutató a hozzám hasonlóan perverzeknek, hogy hogyan lehet szétkapni az órát (5 db videóban elérhető). :D - link

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1545) Dexter68 válasza HKorn (#1509) üzenetére


Dexter68
addikt

Bazz, mire összevadásztam a betűtípusokat, azt hittem, megőrülök. Meg azt, aki 3 féle groteszkből rak össze egy designt, leginkább is agyoncsapnám egy tipométerrel. De körmöst mindenképp érdemelne. A p*csére. GRRRR

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1546) M0RGI válasza NÓPARA (#1535) üzenetére


M0RGI
őstag

"Az IP-vel ellentétben a meghatározó száma a jelölés előtt helyezkedik el és csak egy számot, azaz a vízállóságot jelöli. 5ATM (50M, 5BAR): Alapszintű víz elleni védelem: Zuhanyzáshoz, fürdéshez, alkalomszerű, rövid ideig tartó úszáshoz, horgászáshoz, mosogatáshoz használható. Intenzív eső sem okoz problémát. Vízcsap alatt lemosható, a kisebb mértékű, közvetlen vízfelszín alatti statikus nyomást, vagy az úszásból eredő dinamikus nyomást elviseli, de a nagyobb sebességből adódó dinamikus nyomásnak (vízi sportok) vagy a mélyebb merülésből eredő víznyomásnak nem tud ellenállni. A karkötővel rendszeresen, egyszerre hosszabb ideig úszni, a startkőről fejest ugrálni vagy csúszdázni nem ajánlott. TILOS szörfözés, vitorlázás, vízi síelés, jet-skizés közben viselni, búvárkodáshoz használni! Megjegyzés: A Water Resist 50M, Water Resist 5BAR, Water Resist 5ATM, WR 50M, WR 5BAR vagy a WR 5ATM jelölés nem azt jelenti, hogy 50 méterig vízálló az óra, vagyis hogy a gyakorlatban ilyen mélységig használhatjuk a vízben!"

(#1547) TCr


TCr
veterán

Sziasztok!

Végigolvasva a tesztet, elkezdtem szemezgetni az órával.
Kérdésem, hogy a teszt óta frissítésekkel változtak-e dolgok pozitív / negatív irányba?
Aki hónapok óta használja, meg van vele elégedve?

Jelenleg Polar M430-at használok, viszont kicsit sajnálnám nyugdíjazni, eléggé hozzám nőtt.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1548) hunaqua


hunaqua
addikt

Karácsonyra kaptam,akkor volt töltve utoljára.Nagyon jól bírta eddig. Tegnap viszont jött rá frissítés,és azóta merül mint a Titanic. Egyébként semmi beállításhoz nem nyúltam.

?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1549) Dexter68


Dexter68
addikt

Garmin Tactix

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1550) HKorn válasza Dexter68 (#1549) üzenetére


HKorn
addikt

Király vagy :R

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.