Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) g_g_g válasza gidano (#1449) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszi szépen a munkádat :R
Letöltöttem, de majd holnap tudom telepíteni és kipróbálni.

(#1452) gobey válasza gidano (#1449) üzenetére


gobey
tag

Köszönjük szépen

iPhone 12 Pro

(#1453) gidano válasza gobey (#1452) üzenetére


gidano
tag

Szívesen srácok!
Ettől jobb nem lesz, legfeljebb érthetőbb pár fórumtárs számára. :R

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#1454) EtonBlazer


EtonBlazer
csendes tag

Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni.
Hogyan lehet elérni hogy az óra ne jelezzen bejövő hívásnál csak a nem fogadottról kapjon értesítést?
Notify appban a hivásoknál a bejövő hívás kikapcsolva van az elmulasztott hívásnál pedig azt írja nincs ismétlés.
Ennek ellenére rezeg mintha muszáj volna hívás közben..

(#1455) satyavp72 válasza gobey (#1450) üzenetére


satyavp72
újonc

Kell még ehhez a programhoz valami szerkesztő?Használatához esetleg egy útmutató?Én csak egy ilyen egyszerű mókolást tudtam vele csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#1456) gobey válasza satyavp72 (#1455) üzenetére


gobey
tag

Én még ha kell akkor Photosho-ot használok

iPhone 12 Pro

(#1457) satyavp72


satyavp72
újonc

Köszi!
Óralap hátterének a színét,számok színét azt hol tudom változtatni?

(#1458) RBJ


RBJ
addikt

Kezddőőddiiik. Megjött a lite m. Elsőre qr code által adott link nem működik. :U
Téma összefoglalót esetlen nem lenne jó a topik elejére csinálni?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1459) zodo válasza RBJ (#1458) üzenetére


zodo
nagyúr

Qr code nem lét kérdés, le kell szedni valamelyik app-ot és mehet a párosítás.

(#1460) RBJ


RBJ
addikt

Megvilágosodtam azóta csak hazaértem a melóból annyira megörültem, hogy elkezdtem kapkodni.
Valaki leírhatna konkrét tudás összefoglalót mit javasolt vagy nem tenni elsőlépésekben.
Vagy nincs itt semmi bonyodalom? ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1461) veressjanos válasza RBJ (#1460) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Szerintem nincs semmi bonyodalom. Minden adja magát. Nyomogasd, meg az appot is nézegesd!

(#1462) RBJ


RBJ
addikt

Ha jól értelmezem gyorsba az amazfaces lehet skin t cserélni gyorsan?
Nálam a telefon eme alkalmazást kártevőnek veszi. :N

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1463) RBJ


RBJ
addikt

lite ba 3 skint tud tárolni. Hol tudom valahogy beállítani, hogy melyiket akarom, hogy tárolja.
Valahogy pont azt löki ki a 3 ból mikor teszek újat amit maradásra bírnák.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1464) imis


imis
senior tag

Valamelyik Amazfit tud ékezetes karaktert megjeleníteni?

(#1465) Dexter68 válasza imis (#1464) üzenetére


Dexter68
addikt

Erre gondolsz?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1466) Dexter68


Dexter68
addikt

Kicsit pimpelgettem:

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1467) Salex1


Salex1
senior tag

Egy leírásban láttam, hogy nem tud a GTR magyar nyelvet szinkronizálni. Ez minden modellre igaz, vagy az valami nem global változat?
Ha igaz mindre, ez hogy értelmezhető? Pl. Ha kapok egy üzenetet nem tudja rendesen megjeleníteni?

(#1468) Dexter68 válasza Salex1 (#1467) üzenetére


Dexter68
addikt

#1421

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1469) M0RGI válasza Dexter68 (#1423) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi! Enélkül nem lehet? Nem akarom feltenni az appot ha nem is fogom használni.
Vagy utána le lehet installálni?

(#1470) Parallaxis válasza M0RGI (#1469) üzenetére


Parallaxis
addikt

Igazából a Notify-t érdemes felrakni és az Amazfit-et törölni, tekintve, hogy a gyári app annyira fapados és ostoba, hogy az hihetetlen.

(#1471) HKorn válasza Parallaxis (#1470) üzenetére


HKorn
addikt

Notify-ban látszanak a korábbi edzések?

Run&Ride

(#1472) M0RGI válasza Parallaxis (#1470) üzenetére


M0RGI
őstag

Asszem anno megvettem a Notifyt, de én nem láttam sok előnyét. Inkább túl volt bonyolítva minden, 200 olyan átláthatatlan dologgal, menüvel amit nem is használok.

(#1473) HKorn válasza M0RGI (#1472) üzenetére


HKorn
addikt

Most feltettem a Notifyt-t, de egy katyvasznak tűnik nekem, lehet, hogy jobban paraméterezhetőek a funkciók, de én jobban szeretem az egyszerű, átlátható dolgokat, még ha korlátozotabbak is. Szóval töröltem is.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1474) Parallaxis válasza HKorn (#1471) üzenetére


Parallaxis
addikt

Igen.

(#1475) M0RGI válasza HKorn (#1473) üzenetére


M0RGI
őstag

Igen, pont erről beszélek. ;)

(#1476) Parallaxis válasza HKorn (#1473) üzenetére


Parallaxis
addikt

A beállításokon csak egyszer kell végigmenni, az infó panelek meg teljesen jól áttekinthetők és testreszabhatók.

Mondjuk ha nincs a Notify én meg sem veszem az órát, mert a gyári üzenetkezelés nekem kevés.

[ Szerkesztve ]

(#1477) M0RGI válasza Parallaxis (#1476) üzenetére


M0RGI
őstag

Ezt kifejtenéd miben nyújt e téren többet?

(#1478) Parallaxis válasza M0RGI (#1477) üzenetére


Parallaxis
addikt

Pl. nekem nem elég, ha egy levét tárgyát látom csak, amit a gyári szoftver tud produkálni, mert látni akarom az órán a levél tartalmát is (emiatt vettem GTR-t a Huawei GT 2 helyett, mert annál ez semmivel sem oldható meg). De az is fontos, hogy ne kérdőjeleket lássak az ékezetek helyén.

De egy csomó mindenben van plusz lehetőség. Pl. alváskövetésnél kiválaszthatod milyen algoritmus alapján elemezze azt, beállíthatod, hogy a nap közbeni alvást is rögzítse (amit a gyári megoldás pl. nem tud), vagy akinek ez probléma az alvajárást is figyelje.

Az, hogy értesítésekhez egyedi rezgést állíthatsz, hívásnál kezeli a több SIM-et, szabadon telepíthetsz számlapot stb.

Az igazság az, hogy a gyári Amazfit egy kalap túrót nem ér, fapados és buta, van egy orosz próbálkozás a feljavítására, de még azzal is sok mindent nem tud, amit ma már alapból elvárna az ember.

A Notify beállításai valóban kaotikusak, gondolom aki készíti nem éppen UI tervező nagymester, de a szoftver tudása ezért bőven kárpótol. :) (Legalábbis engem.)

[ Szerkesztve ]

(#1479) Smeló válasza Parallaxis (#1478) üzenetére


Smeló
tag

Nekem fennt van a Notify is. A paraméterezhetősége tetszik. Azonban az Amazfit nélkül önállóan nem igen használható. Esetleg úgy használod, hogy letörlöd mellőle az Amazfitet, vagy hogy? Olvastam egy mod-olt Amazfit ( - Free my Hand - nem az orosz AEX), ami legenerál egy file-t, ami az önálló Notify használatához kell. Azzal oldottad meg?
Ha mindkét app fent vann (és mindegyikben beállítva az értesítés kezelés), akkor azok egymást zavarva nem igazán működnek úgy, ahogy kellene.

[ Szerkesztve ]

(#1480) Parallaxis válasza Smeló (#1479) üzenetére


Parallaxis
addikt

A Notify önmagában van telepítve.
Igen kell a módosított Amazfit az ID legenerálásához, de utána nincs már rá szükség.

[ Szerkesztve ]

(#1481) HKorn


HKorn
addikt

Ma is futottam vele egy 7km-es kört a szokásos helyen és kiválóan rögzített a GPS, még pontosabb volt mint múltkor a telefon.

Szóval ez a GPS update tényleg jól sikerült.

Run&Ride

(#1482) M0RGI válasza Parallaxis (#1478) üzenetére


M0RGI
őstag

Végül is ezek nem hangzanak rosszul. Megpróbálom újra.

(#1483) RBJ


RBJ
addikt

Már a fél fórumot átolvastam de még mindig nem kerek, hogyan tudom az itt gyártott magyar maszek face ket betteni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1484) Bec válasza RBJ (#1483) üzenetére


Bec
tag

A letöltött .bin fájlt akarod telepíteni? Pc-ről vagy közvetlen telóról?

[ Szerkesztve ]

(#1485) eszakas


eszakas
senior tag

PC-ről hogy tudom elérni?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#1486) Bec válasza eszakas (#1485) üzenetére


Bec
tag

Átmásolod PC-ről pl. a mobilodra pl. a downloads mappába a letöltött *.bin fájlt eddig megvan? Ha ez megy a többi sem lesz probléma.. ;)

(#1487) Dexter68 válasza RBJ (#1483) üzenetére


Dexter68
addikt

vagy felteszed ezt: Amazwatchfaces app kikeresed benne, és amikor azt mondja, hogy download, akkor a letöltés után feldobja, hogy az amazfit app-ban melyik gyárit cserélte le arra, amit választottál. Átváltasz az amazfit appra és kiválasztod azt, amit mutatott.

Vagy a Notify & Fitness appal az meg bárhonnan betallózva elvégzi a feltöltést.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1488) Bec válasza RBJ (#1483) üzenetére


Bec
tag

Igen,többféle megoldás is van. Ez az egyik ami nekem minden verziónál működik. Bonyolultabb mint amit Dexter68 írt.
Szóval ha megvan a mobilod /downloads/ mappájába a *.bin fájl akkor irány az amazfit,óratéma beállítások (1.),majd pl. az első piros óralap (2.) telepítése az órára,ha ez átment akkor sinen vagy.
Most egy fájl manager pl.ez belépsz a Main storage/Downloads/ mappába,rányomsz a letöltött/bemásolt *.bin fájlra,alul Copy,(majd bal fent kis ház) Main Storage/Android/Data/com.huami.watch.hmwatchmanager/files/watch_skin_local/xxxxxxxxxxxx/ mappára,a lényeg hogy (3.) képet lásd.benne a korábban letöltött (2.) képen látható óralap ikonnal. most alul paste,ha mindent jól csináltál akkor ide másoltad a letöltött *.bin fájlt.Most nevezd át az új .bin-t,(eredeti fájl név hosszan nyom - alul rename-másol vágólapra/majd töröl/új fájl rename/vágólapról beilleszt.
Ha megvan irány az Amazfit és töltsd fel a (2.) képen látható számlapot.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1489) g_g_g válasza RBJ (#1483) üzenetére


g_g_g
őstag

És az eddigiek mellett még a Mi Bandage appal is tudsz számlapot cserélni.

Vannak itt lehetőségek 😊

(#1490) kammler


kammler
senior tag

Ni találtam faragott 11-es fontfilet amube vannak emojik :-) Legalábbis egy hüvelykujj messengeren átjött :D

(#1491) M0RGI válasza Dexter68 (#1423) üzenetére


M0RGI
őstag

Na, nem rossz ez az app, én kevertem a MIbandage-el.

Az ékezetesítéshez szükséges fájlokat feltraktam, de most aztán semmilyen ékezetem nincs. Az ű most nem ? hanem u...

[ Szerkesztve ]

(#1492) M0RGI válasza M0RGI (#1491) üzenetére


M0RGI
őstag

Nem szóltam. Jó lett! Köszönöm!

(#1493) kammler válasza M0RGI (#1491) üzenetére


kammler
senior tag

Kapcsold ki: föoldal(házikó) -- boríték, alul értesítési beállítások ott Szöveg tisztítása. Azt kapcsold ki.

(#1494) Smeló válasza kammler (#1490) üzenetére


Smeló
tag

Linket tudsz hozzá? Melyik fw-el telepíthető?

(#1495) kammler


kammler
senior tag

Az 1.3.5.37-es legujabb firmware-nál csak a font file-t engedtem rá. A többit nem akarta frissíteni rögtön működött az óra. Holnap elküldöm. Ugyanitt a 42mm-esé is megvan. Holnap elküldöm. Most épp ittas vagyok. Vagyok.

(#1496) RBJ válasza Dexter68 (#1487) üzenetére


RBJ
addikt

Köszi, ez a legegyszerübb és leggyorsabb megoldás. :C

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1497) Smeló válasza kammler (#1495) üzenetére


Smeló
tag

Nekem is 47 mm-es van, és ha csak a font file-t kell cserélni, akkor mindenképpen érdekel...

(#1498) kammler válasza Smeló (#1497) üzenetére


kammler
senior tag

Fennt van már a 11-es font file?

(#1499) Smeló válasza kammler (#1498) üzenetére


Smeló
tag

Nincs.

(#1500) kammler válasza Smeló (#1499) üzenetére


kammler
senior tag

Hát akkor végig kell frissíteni. Nagyon nem lehet eltolni elvileg, de azért az ördög sosem alszik, csak saját felelősségre. Ezen a linken van a faragott 11-es font file. https://www.mediafire.com/folder/4k2wbp4jynvq2/GTR
Itt megvan a 42mm-esé is. Ott a 10-es font file kell ha valaki csak ékezetet akar, ha kell az emoji is akkor ott a font file. Én a dátum szerint frissebbet raktam fel. Messengeren jönnek az emojik, viber nem tudom. Ha már fennt van a 11-es vagy 42mm-esnél a 10-es font file elég csak a font filet frissíteni, nekem utána nem kérte az óra a resource meg firmware frissítést, rögtön működött az óra. Nem bonyolult, de ne állj neki ha nem vagy biztos benne. Illetve nálad akkor mind a három dolgot frissítené szinte biztos. Ha nincs meg a többi két fálj, a firmware meg resources fájl akkor ne állj neki, mert tuti kéri azokat is, aztán addig nem működik az óra. Az egy dolog hogy a ŰŐÚÍ magyar karakterek, de hogy az emojikat miért hagyták ki? Gondolom ameddig a font filr verziója újabb mint a gyári addig működik. aztán ha jön egy újabb mint a faragott 11-es font file és abból kihagyják ezeket akkor várhatunk még farag vki egy olyat amibe benne van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.