Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Memmaao


Memmaao
addikt

Meg kell hagyni, a forma és az anyaghasználat ismét kifogástalan, a majd egy hónapos üzemidő meg csúcs. Csak az a sz@r amazfit app...

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#2) Khelben


Khelben
nagyúr

"nem lehet az edzéseket se GPX fájlba exportálni, se más futó adatbázisba szinkronizálni"

Ezt kellett volna a bevezetőbe írni, akkor nem olvasom végig feleslegesen :P

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szimpatikus, a Bip-et is szeretem, de lassan cserélném, vagy inkább vennék mellé valami elegánsabbat.

Lehet meglepem magam ezzel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) babosmiki


babosmiki
addikt

Ez még elég béta..

"Galaxy Z Fold" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5) <Adamsky> válasza Khelben (#2) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Ezt kellett volna a bevezetőbe írni, akkor nem olvasom végig feleslegesen ... "
Sajnos - tapasztalatom szerint - ez abszolút nem egyedi. Mondhatnám úgy is, hogy én nem tudok olyan óráról, ami ezt tudná. A drágábbak, ill. nagyobb márkák órái képesek Endomondo-val, Sports Tracker-el, stb. szinkronizálni, de az export lehetőség ott sem jellemző.

Egyébként én itt hagytam abba az olvasást:
" ... transzflektív kijelzőt lát szívesen (de nem fizetne ezért több százezret), annak a 70 óra GPS használatot biztosító Stratos 3 lehet a favoritja ... "
Szvsz. transzflektív kijelző nélkül egy okosóra használhatatlan. Szóval várjuk a Stratos 3-at ;)

(#6) Khelben válasza <Adamsky> (#5) üzenetére


Khelben
nagyúr

Samsung Health tud szinkronizálni Stravával. Újabb órákkal automatikusan, régebbiekkel (mint az én Gear S2-m) meg ki lehet exportálni a gpx-et és feltölteni Stravába.

(#7) Faby válasza Khelben (#6) üzenetére


Faby
senior tag

A Stratos 2 is tud GPX exportot, igaz, az adatokhoz csak kábelen lehet hozzájutni (és azzal a töltőbölcsővel minden egyes alkalom egy kínszenvedés), jó lenne, ha wifin vagy BT-n keresztül is menne.
És azt hiszem (én nem használom) de Strava fiókba tud szinkronizálni.

A Stratos 2 és majdan a 3 mellett ezt kicsit feleslegesnek érzem, de biztos lesz, akinek ez is megfelel.
Mondjuk 50 ezerért biztos, hogy Startos 2-t vennék, nem ezt.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#8) Latency válasza Khelben (#2) üzenetére


Latency
senior tag

Az Amazfit app tud Stravába szinkronizálni.

(#9) Kutykurutty7


Kutykurutty7
aktív tag

Majdnem 4 hete (kb. 27 és fél napja... :) ) használok egy GTR-t és egyet tudok érteni a tesztben leírtakkal. Pont azt tudja az óra, amire nekem szükségem van... illetve azt tudná, mert hozzám egy selejtes darab jutott. Az akku nálam kb. 1 hetet bír ki még kímélő üzemmódban (battery saver módban) is. Ahogy olvasom a külföldi fórumokat, nem vagyok egyedül ezzel a panasszal. Még abban bízom, hogy ez nem hardveres probléma és esetleg egy egy firmware frissítés segíthet a dolgon.

Most is töltőn van a "drágaságom"...

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#10) Golyo69


Golyo69
senior tag

Nalam ket hete van az ora. BIP-et valtott de nem bantam meg.
Ez egy elegánsabb ora.
Vettem mar hozzá szilikon szijat sportolashoz. Úszni még nem jutottam el vele de tervben van.
De tetszik a GTS is sajna :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#11) CHIPman


CHIPman
nagyúr

"Nincs mindig aktív kijelzőfunkció"
De van, a legújabb frissítéssel jött be. Itthon még nem elérhető?
Nekem Bip-em van, nagyon hajlok a GTS felé, de lehet, hogy egy 47mm-es GTR lesz belőle, mert nem képlékeny a beszerezhetősége (értsd: Már most, EU raktárból is eljön 50k alatt).

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12) #10949376


#10949376
törölt tag

nekem amazfit bipem volt ugrottam vele kb hármat 6m-ről vízbe ,meg is adta magát biztos bepréselődik a víz valahol azért többet vártam volna,a sportnál jól teljesített üzemidő bajnok jó kijelző napfényben.

gondolkodom egy GTS-en de félek hogy drágább és ugyan olyan szar a vízbe.

(#13) Silenzio válasza CHIPman (#11) üzenetére


Silenzio
addikt

Melyik az Amazfit legjobb transzreflexív lcd-s órája? Engem zavar este az oled.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#14) Golyo69 válasza #10949376 (#12) üzenetére


Golyo69
senior tag

A BIP nem vizallo.
A GTR es A GTS igen.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#15) Bone123 válasza Latency (#8) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönöm, valóban, megtaláltam ezt az opciót.

(#16) Bone123 válasza CHIPman (#11) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Sajnos a tesztidőszakban elérhető legfrissebb firmware ezt nem kínálta fel.

(#17) dzsi23 válasza Kutykurutty7 (#9) üzenetére


dzsi23
addikt

& (#10) Golyo69:

Milyen telefonnal használjátok (Golyo69, látom, hogy Mi 9T-vel), és mennyire tartja biztosan a kapcsolatot?

Egyéb:
A 42mm-esre beneveztem Gearbest-en, vajon megjön idén? :D

(#18) Carline


Carline
őstag

Természetesen mint azt már megszoktuk, a hazai forgalmazónál kár keresni a modellt, még csak megemlítve sincs a fitnesz eszközök között.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#19) Predatorr


Predatorr
őstag

Szóval ez gyakorlatilag egy mi band 4, nagyobb/szebb kijelzővel, fölösleges gps-szel és szarabb szoftverrel. Marhára nevetséges az ára.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#20) #88470784


#88470784
törölt tag

Vegyetek inkább apple watch-ot az kibír egy egész napot! Örület!

(#21) Graphics válasza Predatorr (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi az, ami megéri az 50 ezret? :) Egy konkrét példát szívesen fogadnék.

Tudsz valami konkrétumot, vagy miért gondolod, hogy a GPS felesleges valakinek?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) CSD-Man válasza Carline (#18) üzenetére


CSD-Man
csendes tag

A Lurdyban kapható már 1-2 hete, csak a honlapra nem tették fel. Telefonon beszéltem velük, én is csak onnan tudom...

(#23) dzsi23 válasza Predatorr (#19) üzenetére


dzsi23
addikt

Miért lenne felesleges a gps?

(#24) CHIPman válasza Silenzio (#13) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Transzflektív LCD-ből a Stratos 3 lesz, de az a GTS-sel együtt lett bejelentve, szóval nem kapható még. Jelenleg a Stratos a legjobb transzflektív, vagy a Verge, amelyik dizájnt választod. Viszont ezek tényleg okosórák, és nem mennek el legjobb esetben sem 3-4 napnál tovább.
Amit javasolnék neked, az a Bip, nagyon kicsi, nagyon könnyű, és e-ink kijelzője van (ami szintén nagyon jól látható napfényben), és elmegy 20+ napot bőven úgy, hogy gyakorlatilag soha nincs kikapcsolva a kijelző.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#25) Faby válasza Graphics (#21) üzenetére


Faby
senior tag

Amazfit Stratos 2, Gearbestről 49 ezer körül, tréfa mentes Priority line szállítással.
De itthonról is a xiaomi.hu-ról 52 900 Ft-ért szerintem jobb vétel, mint ez.

(#24) CHIPman
Inkább 5-6 nap az, tapasztalatból mondom.
Tény, hogy nem ér fel a 20+ napos üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#26) CHIPman válasza Faby (#25) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Olyan, hogy Stratos 2, nem létezik.
Pace; Stratos (Pace 2); Stratos 3
Ezek vannak, te a Stratost linkelted.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#27) Graphics válasza CHIPman (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem jó az e-ink megnevezés arra a kijelzőre, az transzreflektív LCD-s még mindig :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) Burt1793 válasza Predatorr (#19) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem. Most írták itt, hogy mégis tud stravába szinkronizálni a strava weblapról meg le lehet tölteni a gpx-et). Ha a trackelés jól működik, akkor a garminok alternatívája is lehet (az ára miatt), mivel az üzemidő megvan hozzá. Az érintőkijelző viszont tud hátrányként jelentkezni, ha mindened izzadt éppen.

[ Szerkesztve ]

(#29) Faby válasza CHIPman (#26) üzenetére


Faby
senior tag

Bocs, valóban, Pace 2 = Stratos.
Valamiért megragadt bennem.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#30) Moby


Moby
addikt

Ez sem most íródhatott :) Az enyém hetek óta megvan, és az első bekapcsoláskori frissítéstől kezdve ott van benne az állandó órakijelzés (mondjuk eszi is az akkut rendesen).

[ Szerkesztve ]

(#31) Golyo69 válasza dzsi23 (#17) üzenetére


Golyo69
senior tag

MI 9T jaja, stabilan tartja. Konkrétan amióta megvan még nem volt olyan hogy ne kaptam volna értesitest ill. ne csatlakozott volna a telora.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#32) CHIPman válasza Graphics (#27) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nehéz elhinni, hogy egy kikapcsolhatatlan LCD kijelzővel elmegy 25 napokat az óra. :DDD Egyébként a lényegen nem változtat.

(#30) Moby
Mennyire eszi kb?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#33) Golyo69 válasza Moby (#30) üzenetére


Golyo69
senior tag

Igen mar elérhető régen de en pl nem hasznalom. Felesleges. Amikor meg akarom nezni ugy is bekapcsol a kijelzo.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#34) Moby válasza dzsi23 (#17) üzenetére


Moby
addikt

Nálam is teljesen stabil. Ha el is hagyom a telefont (kocsiban rendszerint benne felejtem ahogy hazaérek :D), össze is kapcsolódnak újra. Bár ezt a mi band 4 is ugyanígy hozta.

(#35) Moby válasza CHIPman (#32) üzenetére


Moby
addikt

7-10 nap always on display-el. Igazából azzal is vállalható, nekem az a pici töltés hetente simán belefér :)

(#36) vgary válasza Memmaao (#1) üzenetére


vgary
csendes tag

Szép megoldás lehetne a MiBandage-be való integrálás is. Cor-hoz használom, nagyon meg vagyok vele elégedve, és szuper lenne, ha ehhez is megcsinálnák.

Üdv: vgary

(#37) Silenzio válasza CHIPman (#24) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi. Most Pace van, volt Bipem is, az nem jött be. A Pace utódját keresem jövő évre.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#38) Moby válasza Golyo69 (#33) üzenetére


Moby
addikt

Nekem ez tetszik benne. Viszont még mindig nagyon béta ez a fw. Az AOD néha elmegy. Ha nyomok egy gombot visszajön, de nemtudom mitől tűnik el néha. Aztán a fényérzékelés néha beragad. Kikapcsolom-bekapcsolom az autobrightness, és megint jó. Egy darabig. Ilyenek. Volna még mit csinálni rajta.
Ugyanígy bajom van a mifit kontra amazfit hülyeségekkel. Erről hosszú levelezésben vagyok velük, mert van több mi okos cuccom, és van amit csak a mifit alkalmazásban lehet felvenni (okosmérleg pl.). Van megoldás, ők mondták el, de nagyon nem triviális. Na ugyanilyen a GTR szoftvere. Még reszelgetni kell.

(#39) Golyo69 válasza Moby (#38) üzenetére


Golyo69
senior tag

Igen még kell kicsit reszelni rajta de hátha meg is csinaljak hamarosan.

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#40) CHIPman válasza Moby (#38) üzenetére


CHIPman
nagyúr

7-10 nap simán vállalható AOD-dal. Az unicode karakterkészlet meg van már oldva? Bipnél csak egy font file-t kellett felflashelni, nem hinném, hogy itt nagyobb kunszt lenne.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#41) Moby válasza CHIPman (#40) üzenetére


Moby
addikt

Nincs, de szerintem itt nem unicode probléma van, hanem szintén font probléma. De erről is levelezek velük, nyomom nekik a feedbacket százzal :)

(#42) juuzer


juuzer
addikt

Kár, hogy az üzemidőben és a zenevezérlésen kívül semmivel se jobb, mint egy Huawei Watch GT :( Pedig azt hittem, hogy instant get lesz, de így nem. :(

Vártam, hogy legyenek hozzá egyedi óralapok, de még azok sincsenek. Meh.

Vamos a la playa.

(#43) CHIPman válasza juuzer (#42) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link] ;)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#44) Golyo69 válasza juuzer (#42) üzenetére


Golyo69
senior tag

Van hozzá :) es lesz is nagyon sok.
Meg ugye az appban is van jo par.

Elottem mar linkeltek is

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#45) Moby válasza juuzer (#42) üzenetére


Moby
addikt

Nem tudom mit értesz egyedi óralap alatt. Bármennyi van hozzá.

Bocs, duplikátum :)

[ Szerkesztve ]

(#46) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én is a Pace utódját keresem és már majdnem elgondolkodtam azon hogy amoled-es órát válasszak, de az hogy futás közben sem látom hogy mi van a kijelzőn az kabaré... a pacebe van 4 gb rom és 512 mb ram... ez is fura, hogy ebbe ennek a negyed sincs...
Én is várok még tovább a stratos 3-ra nekem csak transzreflektív kijelző kell.. :D
Tudjuk már mikor lesz a stratos 3 bemutatása?

(#47) mrmrg


mrmrg
tag

Vajon fw frissitessel varhatoan megoldjak a messenger/hangouts smiley-k megjeleniteset?
vagy vmi kiegeszito app kell hozza?

(#48) worxland válasza Faby (#25) üzenetére


worxland
addikt

Inkább 3-4 nap, tapasztalatból mondom. ;]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#49) batai15


batai15
félisten

Bone milyen készüléket használ?

(#50) cellpeti válasza Carline (#18) üzenetére


cellpeti
veterán


Carline

még a Stratos 2 sincs fent náluk


Faby

Az jó lenne, de még a Stratost se adják oda ennyiért, nem hogy a Stratos 2-t

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.