Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) jaktib válasza HKorn (#1097) üzenetére


jaktib
tag

Nekem nagy lenne a 47-es.

(#1102) jaktib


jaktib
tag

Ez a szigetkör. Elég pontos.

[ Szerkesztve ]

(#1103) veressjanos


veressjanos
aktív tag

Nekem nem annyira. A körforgón mentem keresztül.

(#1104) energomatt válasza jaktib (#1101) üzenetére


energomatt
senior tag

Náliunk a családban a következő a helyzet:
Gábornak és Évának egy kicsit nagy lenne, Sándornak a 42 mm-es is túl nagy. Jánosnak jó a 47 mm-es, de neki jobban tetszene kék szíjjal. Géza nem tudja eldönteni, hogy neki nagy lenne-e és ezért vele pszihiáterhez járunk, mert állandóan ezen rágódik. A többieket holnap fogom megkérdezni.......

[ Szerkesztve ]

(#1105) z0d1@Ku$ válasza Parallaxis (#1100) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Ó értem. Köszi. akkor majd unalmas 20 percemben megcsinálom, bár most a Mifit van telepítve, azzal nincs baja a Notifynak, bár lényegesebben kényelmesebb lenne egy appal használni...
Más: Bt.5.0-val mennyivel lenne gyorsabb a kommunikáció az órával? Gondolok itt az óralapok cseréjére, ami jelenlegi redmi note4-gyel baromi lassú (15perc kb)

(#1106) veressjanos válasza z0d1@Ku$ (#1105) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Óralap csere 10-20 mp.

(#1107) HKorn válasza jaktib (#1101) üzenetére


HKorn
addikt

Mekkora a csukló körméreted? Nekem 18cm, erre simán jó a 47mm-es, igaz szokni kell kicsit a Bip kis mérete után.

Run&Ride

(#1108) Dexter68 válasza HKorn (#1092) üzenetére


Dexter68
addikt

Eleinte a Bip is azt mutatta, hogy cikkcakkban közlekedem, mit sem törődve utakkal, falakkal, mintha minimum én lennék Pók úr. Aztán volt néhány GPS frissítés és egész pontos lett.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1109) HKorn válasza Dexter68 (#1108) üzenetére


HKorn
addikt

Ja, úgy látszik ezek ilyenek, GTR sem rosszabb semmivel sem, ez miatt felesleges aggódni sztem.

Run&Ride

(#1110) Kutykurutty7 válasza HKorn (#1109) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Egyetértek azzal, hogy nem érdemes ezt túlaggódni.

De a GTR GPS-ének rossz hírét nem is ez a cikkcakkos, vagy pontatlan útvonalkövetés alapozta meg, hanem az, hogy a tulajdonosok nagy részénél olyat produkált az óra (nálam is előfordult), hogy a GPS bekapcsolása után csak nagyon nehezen (10-20 perc) egyáltalán nem talált jelet... ezt a hibát úgy néz ki, hogy végre javították. Vagy akiknek ez fontos volt és nem tudtak várni, azok a GTR-t eladták és ezért nem szidják már itt tovább... :)

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1111) keselyü57


keselyü57
tag

Tud valaki abban segíteni, hogy hol tudom ellenőrizni az aktuális 42 mm modell firmware számát? Nem az órán lévőt azt tudom. Csak ellenőrizni szeretném hogy van-e frissebb. A 47-re állítólag decemberben jött frissítés. Köszi. B.U.É.K.

(#1112) HKorn válasza Kutykurutty7 (#1110) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor lehet én későn szálltam fel a GTR vonatra, de nálam ilyen gond egyáltalán nincs. (kopp-kopp)

Run&Ride

(#1113) rewo


rewo
tag

Sziasztok! Az alsó gombnak lehet valami más funkciót is adni, mint a sportmódok?

(#1114) Smeló válasza keselyü57 (#1111) üzenetére


Smeló
tag

Settings/System/About

[ Szerkesztve ]

(#1115) rewo válasza rewo (#1113) üzenetére


rewo
tag

Megtaláltam. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1116) Smeló válasza rewo (#1113) üzenetére


Smeló
tag

Setting/Quick start-up

(#1117) keselyü57 válasza Smeló (#1114) üzenetére


keselyü57
tag

Köszi de nem az órán lévő érdekel, hanem az annál frissebb. Már ha egyáltalán van.

(#1118) akitto


akitto
tag

B.Ú.É.K.
Egy olyan kérdésem lenne a szaktársakhoz hogy, adott egy 47-es GTR (Amazfit+Bandage), mitől függ az hogy melyik üzeneteket (notification) tarolja az óra és mennyi ideig? Tehát van olyan üzenet amit nem találok meg ha belepek a notification-ba! Ok tudom én hogy korlátolt a memória stb. de pld. jön 4 üzenet, abból 1-2 ott van (marad) az órán a többi meg nem! ( A Bip-nel megvoltak szépen). Elnézést ha nem elég világos a kérdésem de hátha érthető! Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Honor6 - H60-L04C900B521 / Amazfit GTR 47 / Redmi Note 9 Pro

(#1119) Kutykurutty7 válasza akitto (#1118) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

BÚÉK! :)

Meg tudom erősíteni, hogy valóban időnként eltűnnek az üzenetek visszamenőleg. Vagyis ezt én is tapasztalatam, de az okot nem tudom megmondani. Engem ez nem is nagyon zavar (egyelőre), mert én csak azt várom az órától, hogy jelezze ha jön egy üzenet. Ha épp rá tudok pillantani az óra kijelzőjére, akkor esetleg mutassa a tárgyat, vagy hogy kitől jött. Visszamenőlegesen az üzeneteket én úgyis kivétel nélkül mindig a telefonon nézem meg.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1120) rewo


rewo
tag

Na 2 nap alatt meghalt. Se kép, se hang. Nincs valami gombkombináció, amitől resetel?

(#1121) energomatt válasza akitto (#1118) üzenetére


energomatt
senior tag

Különböző programokkal és azok különböző beállításaival más és más helyzetek lehetnek. Én az elmúlt egy hétben sok mindent próbáltam (Amazfit+Mi Bandage, Amazfit+Notify..., Mifit+Notify, végül csak Notify önállóan ami a legjobb eredményt adja számomra, most úgy tűnik. )
Nekem sem célom, hogy visszamenőleg nézzek meg az órán üzeneteket, tehát ezzel nem foglalkoztam. Örültem, hogy ki tudom ezeket egyesével törölgetni. Tehát a lényeg, hogy szerintem a kezelő program beállításaitól is függhet ez, amiről írsz.

(#1122) akitto válasza Kutykurutty7 (#1119) üzenetére


akitto
tag

Kutykurutty7 - köszönöm válaszod, ezek szerint ez ilyen.... elég baj mert vannak helyzetek mikor a telefont nem tudom elővenni és ilyenkor jól jönne!

Honor6 - H60-L04C900B521 / Amazfit GTR 47 / Redmi Note 9 Pro

(#1123) akitto válasza energomatt (#1121) üzenetére


akitto
tag

energomatt - én az Amazfit es Bandage-t használom és néztem kerestem de sehol nem találtam valamilyen beállítási lehetőséget! A Bipnel megvoltak!

Honor6 - H60-L04C900B521 / Amazfit GTR 47 / Redmi Note 9 Pro

(#1124) energomatt válasza akitto (#1123) üzenetére


energomatt
senior tag

Kétségtelen, hogy a legtöbbféle lehetőség a Notify-ban van. Ezeket azonban végig kell zongorázni, hogy kiderüljön van-e konkrétan erre is hatása. Pl. van olyan, hogy csak a legutolsó üzenetet továbbítsa, vagy a beérkezetteket összevontan továbbítsa, röviditett formában továbbítsa, stb.

(#1125) Dexter68 válasza rewo (#1120) üzenetére


Dexter68
addikt

Az XDA-n találtam egy ilyen tárgyú beszélgetést, de hirtelen átfutva nem kerültem közel a megoldáshoz. Böngészd végig, hátha találsz valami bíztatót.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1126) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Az alvasi diagramot hol mutatja az ora? Appban megtalaltam persze, de tok mas a GTR ora szoftvere, mint a Stratosnak.

(#1127) Kutykurutty7 válasza turbulencia8 (#1126) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Alvásadatot a GTR nem mutat.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1128) rewo válasza Dexter68 (#1125) üzenetére


rewo
tag

Köszönöm! Néhány óra múlva magához tért. Most remekül működik!

(#1129) Arween válasza Kutykurutty7 (#1127) üzenetére


Arween
senior tag

Mármint méri ugye az alvásadatokat,de csak az app-on belül tudom megnézni :U
xiaomisop oldalon 2 év garancával látom érdemes ezért +5e-t adni érte?

(#1130) Dexter68


Dexter68
addikt

Azt tudja valaki, hogy milyen módszerek vannak a .bin (watchface) fájlok szétszedésére? Az Amazfitwatches oldalán találtakkal nem tudtam kicsomagolni egyet sem azok közül, amik az Amazfit appban vannak.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1131) Kutykurutty7 válasza Arween (#1129) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Persze, az alvásadatokat méri (bár ez elég gyenge része az órának) és az app-ban mutatja is...

Bár én Kínából vettem a magyarországi árnál sokkal olcsóbban (garancia nélkül), de úgy gondolom, hogy 5 ezer Ft-ot megérhet a plusz 2 év garancia.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1132) HKorn válasza Kutykurutty7 (#1131) üzenetére


HKorn
addikt

Csak +1 év, 1 évet mindenhol adnak rá itthon.

Run&Ride

(#1133) Kutykurutty7 válasza HKorn (#1132) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Én is így gondoltam, csak eltévesztettem...

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1134) HKorn


HKorn
addikt

Ha a pulzusmérés percenkéntire van állítva, mennyire meríti az akksit? PAI mérés miatt kérte. Kár hogy éjszakára nem lehet automatikusan leállítani, sosincs rajtam alvás közben.

Run&Ride

(#1135) veressjanos válasza HKorn (#1134) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ha nincs rajtad, nem mér pulzust.

(#1136) HKorn válasza veressjanos (#1135) üzenetére


HKorn
addikt

Ez jó, azt hittem akkor is méri a polc pulzusát :D És a gyakori pulzusmérés mennyire szívja az akksit?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1137) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Én tegnap beállítottam a folyamatos mérést, este is rajtam volt az óra, 4%-ot merült egy este alatt és ez szerintem sok. Ki is kapcsoltam a funkciót, semmi értelme.

(#1138) energomatt válasza z0d1@Ku$ (#1137) üzenetére


energomatt
senior tag

Ezt eddig is tudtuk. Kipróbálás nélkül is. Akárcsak sok egyéb funkciónak.

(#1139) z0d1@Ku$ válasza energomatt (#1138) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Köszönöm szépen a tájékoztatást. Engedd már megy légy oly kedves, hogy saját magam tapasztaljak meg valamit...ha nem okoz szívfájdalmat. A kioktatást pedig nyugodtan hagyd meg annak, akit érdekel..Köszi.

(#1140) veressjanos válasza z0d1@Ku$ (#1139) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ne akadj ki rá, egy jótét lélek. Csak a stílusa...
Egy csiszolatlan gyémánt 😃

(#1141) Bec válasza Dexter68 (#1130) üzenetére


Bec
tag

Azt tudja valaki, hogy milyen módszerek vannak a .bin (watchface) fájlok szétszedésére? Az Amazfitwatches oldalán találtakkal nem tudtam kicsomagolni egyet sem...
Ezzel küzdök én is,python és pillow telepítve,az amazfitwatchfaces oldalról 30 óra lapból 2 db.-ot problémamentesen kicsomagol,a többihez csak .log fájlt készít. Próbáltam pyton alatt a win-es ráhúzós és az Unpack(GTR-47mm).cmd verziókat is.. Úgy vettem észre csak a nagyon egyszerűeket bontja ki,amiben időjárás vagy részletes adatkijelzés van azok nem mennek. Bárkinek ötlet.??

(#1142) Dexter68 válasza Bec (#1141) üzenetére


Dexter68
addikt

Nekem sikerült időjárásosat is kibonatni, nem egyszerűség kérdése. Ellenben valahogy a gyáriak jobban vannak optimalizálva (és pl AlexGor újabb cuccai is) mert nem 2 mega közeliek, hanem fél mega körül vannak. Akárcsak az Amazfit app-ban lévő „gyári” cuccok. Mind 1 mega alatt vannak és nem tudom kibontani.
Ebben az írásban van egy kínai app, ami elvileg tud ilyet, telepítettem, de nem boldogultam ezzel sem. Itt meg van egy online bin-to-zip konverter, de szerverhibára hivatkozva nem csinál semmit.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1143) Bec válasza Dexter68 (#1142) üzenetére


Bec
tag

Állandóan ezt a hibát kapom kibontáskor ezért gondoltam az időjárásra :

Megnéztem az említett linkeket,ugyan az mint nálad..
Itt is beszélgetnek a témáról..

(#1144) Bec


Bec
tag

Találtam egy programot ami (elvileg) mindent megcsinál - kibont/becsomagol python nélkül..
Itt a letöltés linkje.
Orosz nyelvű,így tudod átállítani angolra :


Működik!! Kezeli amiket eddig nem tudtam kibontani.. :C

(#1145) Dexter68 válasza Bec (#1144) üzenetére


Dexter68
addikt

wow! mekkora királyság! Köszi :C :R

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1146) g_g_g válasza Bec (#1144) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszi, eddig nekem is csak fél megoldásaim voltak, de ez nagyon jónak tűnik.
Reméltem, hogy lesz egy ilyen program.

(#1147) Bec válasza g_g_g (#1146) üzenetére


Bec
tag

Igazán nincs mit srácok,használjátok! :D Az időjárást áthúzza azt gondoltam nem kezeli.. De most kipróbáltam egy (számomra) tetszetős casio számlapot kibontani majd a hátteret fentről lefelé árnyalatosan átszínezni (a piros háttér nem tetszett) utána betömörítve feltölteni,működik az időjárás is! Jó lesz ez..
elötte :

utánna :

[ Szerkesztve ]

(#1148) Kutykurutty7 válasza Bec (#1147) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Örök hála! Lehet, hogy így még én is nekiállok számlapokat mókolni... :)

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1149) Bec


Bec
tag

A fent látható általam módosított Casio számlapot feltöltöttem az amazfitwatchfaces.com oldalra,lehet nézegetni,letölteni. :B

(#1150) gobey


gobey
tag

Jó reggelt.

Bec álltal linkelt progivel megpróbáltam magyarosítani egy számlapot, remélem jól sikerült.
[link]
Sajnos időm nem volt kipróbálni.
Aki kipróbálta kérem jelezze hogy valóban megelelően működik.
Köszönöm előre is

iPhone 12 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.