Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) CHIPman válasza Macika66 (#298) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Mi Bandage-nek van egy ilyen funkciója, gondolom valami workarounddal csinálja, és talán működik GTR-rel is.

(#299) GuruZone : AOD-vel 2-3 napot megy el egy töltéssel? Akkor pont, hogy az miatt fogom eladni. :D

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#302) Smeló válasza Macika66 (#297) üzenetére


Smeló
tag

Összehasonlításnak sok értelmét nem látom: Ugyanazon órán az Amazfit és a Notify Fitness-t összehasonlítva is nagy az eltérés. Sőt emez utóbbi programba még az elemzési algoritmus is több választást engedélyez.

(#303) GuruZone válasza CHIPman (#301) üzenetére


GuruZone
őstag

A fényerőt rakd auto-ra, nézd meg úgy. Én AOD nélkül használtam nagyrészt.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#304) Cabrio


Cabrio
aktív tag

2 éves Bipet váltottam le én is és azzal nagyon meg voltam elégedve, de zavart, hogy nem vízálló, le kellett venni mindig fürdéskor vagy úszás előtt. Itt most még szoknom kell, hogy nem lehet csak úgy rápillantani a kijelzőre, mert sötét és nem látom rögtön az időt. Mozgásra van állítva a kijelző ébresztése, de ez rengeteg fals felvillanást is eredményez, ezért gondolom meg fog látszódni az akku időn is. Ennek a vízállóságával nincs gond ugye? Még nem hallottam róla, hogy beázna, vagy hasonló...

(#305) M0RGI válasza Cabrio (#304) üzenetére


M0RGI
őstag

Nekem a bip sem ázott be. Úsztam a Balatonban, strandoltam, kapott gyógyfürdőt és szaunát is. Köszöni, jól van. :)

A GTR-t viszont még nem mertem vízben nyüstölni.

[ Szerkesztve ]

(#306) Cabrio válasza M0RGI (#305) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Nekem még az elején, egy medencés lubickolás után a kijelző alján kijött a szilikonos tömítés végig, aztán azóta inkább kerültem vele a vizet.
Megvárom amíg megérkezik a szilikonos szíj a Gtr-hez, aztán kezdődik a vizes próba

(#307) Cancer válasza GuruZone (#273) üzenetére


Cancer
senior tag

Nekem még csak az 1.3.4.14 van fent. Hogyan lehet frissíteni?

Amúgy láttam többeknél, hogy az aktivitás közbeni GPS mérés "viszonylag pontatlan". Sajnos én is ezt tapasztaltam, bár olyan veszedelmes "gyerekrajzokat" nem produkált még nekem. Ha lehetne olyat, akkor kicsit délnyugatra eltolnám a tracket és máris elfogadható kategóriába tartozik. Mondjuk ez nagyjából a kínai eszközökre jellemző.
Előző telefonom Huawei P10 volt, Runkeepert használok. Vettem egy Honor Band 4-et, ami ugye a telefon GPS-ét használja. Nos az vicces volt, hogy mondjuk minden km-en, egy 20-30 métert nőtt a két app között a mért különbség, holott egy időben futottak, ugyanazon a hardware-en. Volt, hogy a végén ~5-10% különbség is lett távban. Szóval ez szerintem abszolút szoftveres hiba.
Most egy Mi9SE-m lett. Nos ez mr a Runkeeper-ben is produkál elképesztő "vonalvezetést"...pedig papíron ez a készülék többféle műholdrendszerrel kommunikál, tehát növekednie kellene a pontosságnak... :F

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#308) Cancer válasza Cancer (#307) üzenetére


Cancer
senior tag

Mi9SE GPS Runkeeper alkalmazás

Amazfit GTR 47 mm GPS saját alkalmazás

A végén a kettő között lett ~500 méter diffi...ami ~11%, szerintem sok. Plusz azért valljuk be nem volt leárnyékolva a környék...

Van egy Garmin eTREX-em, nem mai darab, de fogok egy trió mérést végezni hosszú nyílt viszonylag egyenes szakaszon.

[ Szerkesztve ]

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#309) GuruZone válasza Cancer (#307) üzenetére


GuruZone
őstag

1.3.4.15-ről "visszafrissített" 1.3.4.14-re pénteken :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#310) <Adamsky> válasza Cancer (#307) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... az aktivitás közbeni GPS mérés "viszonylag pontatlan" - én eddig a 47 mm-es verziónál csak gyenge és rossz GPS-es képességekről olvastam, szóval ez annyira nem meglepő (a 42 mm-es jobb vételnek tűnik)

"Előző telefonom Huawei P10 volt ... " - én még mindig azt nyúzom, mert számomra (!) egyelőre nincs jobb.
GPS: semmi baj a P10 GPS-ével. Amivel sokáig gond volt az az, hogy szerette ki-ki lőni, vagy "hibernálni" a GPS-t használó alkalmazásokat. Amióta ez nincs, én megelégedéssel használom. Ugyanezt tudja (a telefon nélkül) a Watch Magic-em.

(#308)
Huh! Szvsz. mindkettő elég gáz. Sőt a Mi9SE a két tök egyenes vonalával talán még rosszabb mint GTR, bár azokat leszámítva talán jobban lekövette a nyomvonalat, ill. az utcákat.

[ Szerkesztve ]

(#311) Smeló válasza Cancer (#307) üzenetére


Smeló
tag

Egyre erősödik bennem is az az elképzelés, hogy a tapasztalt GPS hibák egy jó része szoftveres. Nekem a 47 mm-es óra által gyűjtött gyaloglást a vele szinkronizáló Amazfit és a Notify & Fitness tök eltérően - és hatalmas különbséggel - rajzolta térképre. Ez nem hardveres hibából adódó különbség, csak a szoftveren múlott.

(#312) Cancer válasza <Adamsky> (#310) üzenetére


Cancer
senior tag

A két egyenest leszámítva a telefon GPS rajza nekem (2019-et írva, ha nem is teljesen,de) elfogadható. A GTR az teljes káosz.
Viszont érdekes, hogy a két egyenes vonal ugyan "jelkiesésnek" minősül, mégis a végső táv azon állt közelebb a helyeshez. Korábban ics csinált már ilyet a 9SE-n a Runkeeper, hogy egy szakaszt "áthúzott", aztán kikapcsoltam, hogy kilőjje ha háttérben fut (mint a Huaweinél kellett)

A P10 nekem is jó lett volna még mindig, csak ahogy letelt a 2 év a színes kamera megmurdált. Vagyis kb a kép fele állandó homályba révedt. A fekete-fehér az továbbra is patent, de hát na...valami mintha elmozdult volna a szerkezetben. Aztán lett egy hűséghosszabbítás belőle... :F

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#313) <Adamsky> válasza Cancer (#312) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Igen, a két egyenes vonal ilyen tipikus a rendszer "befagyasztotta" az alkalmazást, majd mikor újra elindult akkor meglepve tapasztalta, hogy több 10-100-1000m-t ugrott a pozíció (és ilyenkor szép egyenes vonallal köti össze a legutolsó ismert és a legújabb koordinátát).
Én ebben az esetben a Runkeeper és a Miui összeférhetetlenségére gondolnék...

(#311) Smeló
"Amazfit és a Notify & Fitness tök eltérően - és hatalmas különbséggel - rajzolta térképre ... "
OK, de egyik (utóbbi?) akkor már jó? Mert, ha mind a kettő sz@r, akkor kb. mind1. Én mondjuk azért sem tartom túl valószínűnek az ilyen jellegű szoftveres hibát, mert ez szög egyszerűen működik. Track-elés közben bekerül egy koordináta, amit egyféleképpen lehet kiolvasni. Ott nem nagyon van "varia". Nem ismerem a fenti programokat, de nem lehet a GTR-ből valahogy gpx vagy tcx fájlt kinyerni? A BIP-hez mintha lett volna vm. szoftver, ami közvetlenül az órából szedi ki az edzés adatait (és nem a gyári alkalmazásból).

Egyébként ezt már korábban is kérdezni akartam: Hogy van ez? A GTR-hez nem egy gyári alkalmazás (Amazfit) van? Mintha az olvastam volna, hogy kettőhöz is lehet párosítani, és nem mindegy, melyikhez... :F

(#314) Cancer válasza <Adamsky> (#313) üzenetére


Cancer
senior tag

Igen, ugrik, viszont az a vicces, hogy a kanyarokat beleszámította mégis...Vagy én mértem fel rosszul a távot és emiatt lett ~500 méterrel rövidebb... Fogok csinálni egy hitelesített mérést.

Az appról pedig annyit, hogy én a Mi Fit-et tettem fel először, aztán az óra kérte az AmazFit-et. Nagyjából ugyanaz kettő, mert csak arra szolgálnak, hogy kiolvassák az óra adatait, ha megnyitom az appot. Nincs is folyamatos kapcsolat az óra és a telefon között.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#315) blod001


blod001
tag

Nálam egyáltalán nem fog GPS jelet az óra szabadtéren hiába sétálgattam vele. Valamit ötlet? Volt előtte Amazfit Bip-em, tudom hogy kell működésre bírni, de ez 5 perc próbálkozás után kiírja hogy nem talált jelet és viszlát.

(#316) xhege


xhege
addikt

Na én erre a 3 (4) órára szűkítettem mit is vennék:
Amazft Gtr 47mm (42mm)
Honor watch magic
Huawei watch Gt
Csak és kizárólag az értesítések kezelése a fontos, meg a jól láthatóság. Üzemidő sem utolsó szempont, de minimum 5-6 napot mindegyik kibír. GPS, pulzus, sportfunkciók, alvásmonitoring számomra irreleváns.
Melyik lehet a legjobb vétel?

(#317) Cancer válasza Cancer (#314) üzenetére


Cancer
senior tag

A ma reggeli 11 km-es futást az óra 12.31-nek mérte. Előbbi adat a jó. S most a telefon GPS jelét a Runkeeper gyönyörűen illesztette.
Az óra által rögzített nyomvonalat elnézve voltak "szünetek". Amit ki is hagyott, meg nem is. Nem tudom milyen algoritmussal dolgoznak a kínaiak,de szerintem ezt is gyerekmunkában 4 évesekkel íratják...
Másrészről olybá tűnik, hogy iszonyatosan rossz, 30-50 méteres pontossággal (pontatlansággal) végzi a dolgát. Így egy hosszabb egyenes szakaszon még csak csak belövik a jó irányt ám a legkisebb kanyar vagy kitérő is végzetes felfordulást okoz... Kár. Azt nem tudom,hogy ez innentől hardveres vagy szoftveres hiba-e...

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#318) <Adamsky> válasza xhege (#316) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe Macika66 hozzászólását. Ez (és a fórumban olvasottak) alapján a Te órád a GTR és abból is a nagyobb, 47 mm-es.

(#317) Cancer
"Az óra által rögzített nyomvonalat elnézve voltak "szünetek" (...) iszonyatosan rossz, 30-50 méteres pontossággal (pontatlansággal) végzi a dolgát."
Egészen nyilvánvaló, hogy a - 47 mm-es - GTR, GPS-ével komoly gondok vannak. Számomra csak az nem világos, hogy a rengeteg tesztelő Youtube-er, stb. hogy nem vette ezt észre?
Hányadik szoftverfrissítés után rossz még mindig? Komolyan mondom, ez egy rossz vicc! Én visszaküldeném a helyedbe Szomorú, hogy a Xiaomi idáig süllyedt ... :(((

(#319) GuruZone válasza <Adamsky> (#318) üzenetére


GuruZone
őstag

már augusztusban mondtam, hogy ez komolyabb hiba.
Már akkor voltak olyan pletykák, hogy lefújták a startot és még pár hétig dolgoznak az órán. Szerintem a 47 mm-est kiengedték a nagyvilágba, a 42 mm-est pedig kijavították. Annak a startja csúszott 6 hetet.

Amúgy visszaváltottam Verge Lite-ra, 10 mp alatt talál jelet, és a magas épületek sem okoznak neki problémát. Amíg a titán GTR ki nem jön, vagy a GTS-t ki nem próbálom, marad a Verge.

#316 xhege: egyértelműen a 47 mm-es GTR a neked való óra. Az alábbi jelzőket tenném hozzá:
- elegáns
- sportos is
- fantasztikus üzemidő
- magas fényerő
- értesítések szépen megjelennek, az utolsó szoftverrel már egész sokat tudtam visszamenni köztük

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#320) Cancer


Cancer
senior tag

Ma...a reggeli edzést nem szinkornizálta az óra. A reggeli bringázás 2 szakaszból állt. Először kiírja, hogy bazi jó a GPS jel. Indítom, azonnal feldobja, hogy nincs GPS jel és csak az időt számolja...Leállít, újra elindít. Rendben van. Volt egy hosszabb pause...utána már csak időt mért, távot nem. :(
Aztán Amazfit-be belépve nézem, hogy nincs párosítva eszköz...hozzáadás, (hiba volt) mert kinullázta az órát. Nincsenek aktivitás előzmények és ugye így már szinkronizálni sincs mit... :(((

Kezdem azt érezni, hogy ennyiért ez az óra egy trágyadomb!! :(( Hihetetlen, hogy a lényegét nem teljesíti annak amire egyáltalán megszületett!! Kezdem megbánni ezt a választást...
Remélem nagyon rajta van az Xiaomi, hogy kijavítsa ezeket az abszolút értelmetlen hibákat... :(((

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#321) GuruZone válasza Cancer (#320) üzenetére


GuruZone
őstag

Az, hogy az aktivitás eltűnik, még magyarázható azzal, hogy olyan rövidre sikerült, hogy el sem mentette
Ezt sajnos tapasztaltam párszor.

De az óra mint eszköz, nem szokott csak úgy eltűnni, még senki nem panaszkodott rá. Durva!

Ne idegeskedj miatta, most kezdenek el feltűnni a szeptemberi (09/2019) gyártású modellek, eddig úgy néz ki, azokkal talán nincs gond. De ez még nem 100%.

A doboza így néz ki:

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#322) Moby válasza GuruZone (#321) üzenetére


Moby
addikt

Az account-óra párosítását ráadásul a szerver tárolja, ahogy az aktivitáselőzményeket is. Ezek még akkor sem törlődnek, ha az ember letörli az appot, vagy átköltözik új telefonra (ez nálam most volt).
Ott valami nagyon durván félrement.

(#323) CHIPman válasza GuruZone (#321) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez már az új doboz? Az enyém ilyen, csak nem sportolok, és nem érdekel a GPS. :D

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#324) Cancer válasza GuruZone (#321) üzenetére


Cancer
senior tag

Elvileg nem, mert 3,2 Km-t rögzített. a reggeli edzés meg fél órás volt...

Ne idegeskedjek? Most jönnek ki az értelmes példányok én meg utolsó pillanatban vettem még a régi szarból? :W :W :Y :Y Ingyen átcserélik nekem?? :F

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#325) Cancer válasza Moby (#322) üzenetére


Cancer
senior tag

Újra párosításnál kiírta, hogy új óra, a régi beállítások törlésre kerülnek...persze akkor már nem tehettem semmit... :(

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#326) GuruZone válasza CHIPman (#323) üzenetére


GuruZone
őstag

Az alza akkor elég friss készlettel dolgozik. Tiéd is szeptemberi gyártás? Dobozon rajta van.

Kis GPS tesztet akár picike sétával szívesen látnánk. Mi vén prohardveresek tartsunk össze :))

Cancer: nyugi, nem bizonyított tény. Még ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#327) CHIPman válasza GuruZone (#326) üzenetére


CHIPman
nagyúr

2019/8 az enyém, de a doboz látszólag ilyen. Mi a különbség pontosan a dobozon?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#328) Moby


Moby
addikt

Az enyémnek is ilyen a doboza. Szintén Alza, aug végi vásárlás(most nincs kanalam leimádkozni a dobozt, majd megnézem a gyártási dátumot).

(#329) GuruZone válasza Moby (#328) üzenetére


GuruZone
őstag

kevésbé dizájnos volt az én dobozom

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#330) morfeus08 válasza GuruZone (#321) üzenetére


morfeus08
tag

Guru remélem igazad lesz mert akkor a Watch GT 2-őt mondom is vissza.

(#331) GuruZone válasza morfeus08 (#330) üzenetére


GuruZone
őstag

Hallod, minden vágyam, hogy úgy legyen. Gyűjtöm az infókat, de kevés fut be, nagyon kevés.

Most csöppentél ide, vagy már régóta követed a topikot?

Én is szemeztem a GT2-vel, de egyrészt sokallom (még ha sport BT fülhallgatót is jár hozzá) másrészt annyira nem tetszik a design.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#332) morfeus08 válasza GuruZone (#331) üzenetére


morfeus08
tag

Ezt a topicot kb egy hete, a másikat megjelenés óta. GTR 47mm volt az első kinézett óra de ilyen botrányos gps-el inkább lemondtam róla, ami főleg azért csalódás mert a Xiaomi-tól ennél nagyobb odafigyelést/minőséget szokott meg az ember.(GT2 árát kicsit én is sokallom de kb nincs más normális alternatíva)

[ Szerkesztve ]

(#333) Cancer válasza GuruZone (#321) üzenetére


Cancer
senior tag

Ez nekem azért fura mert Xiaomi boltból vettem az enyémet október elején és még a fehér dobozosat sózták rám! :O Vissza vigyem reklamálni, hogy adjanak egy korrekt darabot? :((

Írtam a support@amazfit.com-ra is már, hátha lesz foganatja...bár az, hogy instabil a GPS kapcsolat nem tudom mennyire szoftveres hiba...Az autógyártók ilyenkor szokták visszahívni a sorozatot. Most illene kicserélni ezeket működő darabokra, ha szoftveresen nem javítható...

Elnézést azért háborgok folyamatosan, mert nekem ezzel a teljesítménnyel kb a lényegét veszíti el az óra...

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#334) bali73 válasza Cancer (#333) üzenetére


bali73
tag

Szerintem a fekete dobozon belül mindenkinek fehér dobozban van.

(#335) Cancer válasza bali73 (#334) üzenetére


Cancer
senior tag

De nekem a fekete is fehér. Mármint a külső...

Model: A1902
FCC ID: 2AC8UA1902 [link] https://fccid.io/2AC8UA1902 [link]
IC: 21806-A1902 [link]

2019-07-12-én tesztelték. A GTS-t 2019-08-28-án... Valaki a likekből ért valamit?

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#336) zodo


zodo
nagyúr

Üdv.!

Gearbest 08.06.-ai 50. -ként Pre-order megrendelt Red 42mm.
Múlthét pénteken 10.11.-én vettem át a postán.

Model: A1910
FCC ID: 2AC8UA1910
IC: 21806-A1910
Firmware: 0.0.9.32

Gps test az első topikból.

(#337) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Nem tudjátok véletlenül hogy ilyen fém szíjat honnan tudnék itthonról rendelni? Ha nincs ilyen bolt aki árul jó áron akkor megrendelem BG-ről aztán kész. [link]

iPhone 13 Pro Max

(#338) <Adamsky> válasza zodo (#336) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az első két kép tényleg nem túl jó, de ilyen a legjobbakkal is elő-elő fordul. A többit én nem érzem háznak. Szerintem sok 47 mm-es tulaj összetenné a kezét, ha ilyet tudna az órája.

(#339) GuruZone válasza <Adamsky> (#338) üzenetére


GuruZone
őstag

Ez így van!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#340) Smeló


Smeló
tag

Egy ilyen pontossággal/pontatlansággal már én is kiegyeznék. Arról van infó, hogy a későbbi 47 mm-esek tényleg pontosabbak-e a korábbiaknál?

[ Szerkesztve ]

(#341) xhege


xhege
addikt

Sziasztok! Megérkezett az órám. Azt szeretném kérdezni, hogy az Amazfit appon túl van valami ajánlott app amivel az értesítéseket jobban lehet kezelni?

(#342) Smeló válasza xhege (#341) üzenetére


Smeló
tag

Én az értesítések jobban személyre szabása miatt a Notify & Fitness-t (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mc.amazfit1&hl=hu) használom.

(#343) xhege válasza Smeló (#342) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm!

(#344) Macika66


Macika66
addikt

Eltelt 1 hét.

Nagyon tetszik az Amazfit.

DE!

1. Nem jelzi, ha otthagytam valahol a telefont, nem zörög a Disconnect-re.
A Huawei Watch GT eddig 3-4x mentett meg attól, hogy ottfelejtsem a telefonomat valahol.

2. Ha nem este 10 és reggel 8 között alszom, akkor nincs alvásfigyelés.
Ha éjjel 3-ra érek haza (zeneművésznél ez nem ritka) és akkor fekszem le, akkor általában nem fél8-kor kelek, hanem 11-kor.vagy később.
Ha 8-kor felébredek valamiért, kimegyek WC-re, akkor onnantól már hiába alszom vissza, nem mér alvást.

Ez a negyedik Amazfitem (Pace, Stratos, Verge és most a GTR) és továbbra sem oldották meg ezt a két dolgot benne.

Amit még szerettem volna, az az óránkénti zizzenés, nagyon szerettem a Samsung Watch 46mm-ben, de hát ez a Huawei-ben sincsen.

3. Nem tudom elfogadni, hogy az AOD-nál nem működik a fényérzékelés. Lakásban pont jó a fényerő, de éjjel sok, a lakásból kilépve pedig láthatatlanul kevés.
A Huaweinél kiválóan működik a fényerőszabályzás AOD-nél is...

Azt hiszem, megvárok egy frissítést, és ha nem lesz változás, akkor sajna megy eladásra az óra...

Sajnálom, pedig nagy reményekkel vágtam bele...

[ Szerkesztve ]

(#345) veressjanos válasza Macika66 (#344) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Hááát az első kettő az a vásárlas előtt is tudható volt 🙄

(#346) Smeló válasza Macika66 (#344) üzenetére


Smeló
tag

Elvileg az 1. a Notify & Fitness app-ban beállítható, igaz, én nem próbáltam, de elvileg tudhatja.

(#347) CHIPman válasza Smeló (#346) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mi bandage is tudja. Ha meg akarná oldani a problémát, akkor megoldotta volna, nem itt irkálna róla. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#348) Cancer válasza GuruZone (#329) üzenetére


Cancer
senior tag

:C profi megfigyelő vagyok, ezért reggel megnéztem....Az én dobozom is fekete.... :D

08/2019-es gyártású... igazán adhattak volna szeptemberit októberi vásárlásnál. Vagy tudhattam volna, hogy mire figyeljek amikor a kezembe nyomták a dobozt... :(

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#349) Cancer


Cancer
senior tag

Ezt a választ ma reggel kaptam arra vonatkozóan, hogy a GPS elveszti edzés közben a jelet és amúgy is olyan mint egy 2 éves rajza a térképen, csak a valósághoz semmi köze...

Hello There ,
Thank you for contacting Amazfit Customer Support. We apologize if the products caused you any inconvenience.

We have already known the issue and we are working on it. Hopefully we can optimize it in the future update. Thanks for your patience and support.

Should you have any further questions, please contact us with opening a new ticket or just reply to this ticket and it will automatically reopen in our system. We are more than happy to help!
FYI. http://support.amazfit.com/us/ is Amazfit official support website, you can have FAQ, User Manual & Operation videos of Amazfit products.


Sincerely,
Alice

Amazfit Support

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.