Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Na ennek örülök amúgyis gyanús volt hogy sorba csak a nem gyenge gyanús inkább lejáratós vélemények olvashatóak ott. Én Xiaomi mi 9t mobillal használnám szóval pláne jól kéne hogy együtt müködjön szerintem vagyis remélem.

(#1602) veressjanos válasza Szilágyi84 (#1598) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Semmi gond vele. Működik, ahogy kell!

(#1603) HKorn


HKorn
addikt

Automatikus mozgásfelismerés megy nektek rendesen? Nekem az a gyanúm, hogy nem, vagy csak nagyon lassan reagálja le.

Van hogy kondizok, amikor már egy ideje biztosan magasabb a pulzus, mert lihegek elég jól, óra még mindig sokkal kevesebb pulzust mutat, pedig percenkénti mérésre van állítva. Ha elindítok rajta egy tevékenységet, akkor már az elejétől jól méri.

Run&Ride

(#1604) jaktib


jaktib
tag

Az Amazfit alkalmazásban a My record menü nekem teljesen üres. Hogyan lehet elérni, hogy működjön? Az adatok az alkalmazásban átmentek az órából.

[ Szerkesztve ]

(#1605) HKorn válasza jaktib (#1604) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem vannak ott adatok, de pl futás résznél nem stimmel 1-2 adat. Pl legohsszabb távolság nem annyi amennyi ott van.

Run&Ride

(#1606) jaktib válasza HKorn (#1605) üzenetére


jaktib
tag

Tegnap volt az idei első futásom és tök üres ott minden :(( . Pedig az óra tök jól mért mindent. Azt írja, ha az info gombra kattintok hogy frissíteni kell az alkalmazást de nincs elérhető frissítés az órának sem.

[ Szerkesztve ]

(#1607) HKorn válasza jaktib (#1606) üzenetére


HKorn
addikt

Sajnos nem tudom mi alapján kerülnek be oda az infók, azt gondolnám, ha óráról megvannak az adatok az app-ban, akkor oda már automatikusan bekerül.

Run&Ride

(#1608) Bec


Bec
tag

Észrevételem ha valaki így járna : 2 hétig nem tudtam hordani az órát,kikapcsolva volt. Most a hétvégén bekapcsoltam majd az amazfit frissítette az fw-t de a gps update nem sikerült.
Ezt követően minden amazfit app indításkor hosszú perceken át gps frissitést csinált ami állandó hibával végződött,eközben sem az órát sem az app-ot nem lehetett használni.
Leválasztottam,újra párosítottam ugyanaz a hiba,majd "restore factory settings" után párosítás így sem lett jó.
Applikáció töröl,letöltöttem egy fél évvel ezelőtti verziót újra "factory reset" majd párosít és minden helyreállt,ezt követően .apk frissítés az utolsóra majd az óra fw.is és láss csodát a gps is frissült és működik.
Gondolom az egész hercehurca nem lett volna ha nem kapcsolom ki 2 hétre...

(#1609) feel2006


feel2006
tag

Sziasztok,
Kérlek segítsetek, mutatna valaki pár GPS track-et az órával hogy néz ki?
Igaz, vagy sem, hogy rossz (pocsék) az óra GPS-e?
Dilemmában vagyok, hogy GTR 47mm Fém, vagy T-rex legyen a befutó. A különbség 20$.
A GTR szép, a másik G-shock feeling, mindkettő bejön valamiért, de nem tudok dönteni.
Amazfit Bip-ről váltanék.

+ az ezüst fém-hez tudnátok ajánlani fém szíjat?

köszi :R

[ Szerkesztve ]

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1610) Smeló válasza feel2006 (#1609) üzenetére


Smeló
tag

Amit olvastam, a GTR és T-REX GPS-e eléggé hasonló a pontosság terén.

(#1611) HKorn válasza feel2006 (#1609) üzenetére


HKorn
addikt

A rossz / pocsék kifejezés kicsit erős sztem. Én is Bip-ről váltottam, annyi az észrevételem, hogy a Bip stabilabb volt GPS track terén. GTR néha kihagy kisebb szakaszt, néha meg tök pontosan húzza a csíkot, amikor pontos és folyamatos, akkor pontosabb, vagy legalább ugyanannyira pontos / pontatlan, mint a Bip volt.

Viszont szebb és okosabb, szóval én nem bántam meg a váltást.

Run&Ride

(#1612) feel2006 válasza HKorn (#1611) üzenetére


feel2006
tag

Köszönöm!
Eldőlt, ma átveszem a GTR-t. :R

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1613) feel2006 válasza HKorn (#1611) üzenetére


feel2006
tag

Na, az első tapasztalat, hogy hulladék/sz@r a GTR GPS-e. :W :W
Csak viszonyítás képpen, egy BIP és egy GTR tracklog ugyan arról az útról.

[ Szerkesztve ]

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1614) GuruZone válasza feel2006 (#1613) üzenetére


GuruZone
őstag

Én augusztus óta szenvedtem vele, teleírtam (akkor is ) ezt a topikot, hogy a GPS miatt nem szabad megvenni ezt az órát.
Én is BIP-ről váltottam anno.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1615) HKorn válasza feel2006 (#1613) üzenetére


HKorn
addikt

Lefrissítetted már a Fw-t 1.3.5.37-re? GPS frissítés óta lett jelentősen jobb, előtte khaki volt valóban.

Mondjuk ilyen áthúzásos egyenes csíkot nekem sosem csinált. GPS frissítés óta nekem hasonló a Bip-hez.

Run&Ride

(#1616) M0RGI válasza HKorn (#1615) üzenetére


M0RGI
őstag

1.3.5.37-al - nekem legalább is - a gps hulladékabb lett, mint előtte volt, csak jelzem...

[ Szerkesztve ]

(#1617) szpali válasza Dexter68 (#1585) üzenetére


szpali
addikt

Zseniális ez a számlap, imádok ránézni :)
A perceket ki tudod cserélni órákra?
Illetce a mutatókat pirosra? :U

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1618) HKorn válasza M0RGI (#1616) üzenetére


HKorn
addikt

Na akkor kijelenthetjük, hogy teljesen egyénfüggő, kinek hogy muzsikál a GPS.

Azt viszont nem tudom, hogy a T-Rex-é egyértelműen jobb-e? Nem hinném.

Run&Ride

(#1619) szpali válasza HKorn (#1618) üzenetére


szpali
addikt

Nekem ma frissült a GPS
Tegnap kimenetem egy sziget körre, azalatt az idő alatt egyáltalán nem talált jelet az óra. Az imént sétáltam 2km-t,azalatt sem talált jelet.
Most elgondolkodtam egy Factory reset-en, hátha... :U
Megoldás lehet? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1620) HKorn válasza szpali (#1619) üzenetére


HKorn
addikt

Ezt a jeltalálás dolgot sem értem mondjuk. Nagyjából ugyanott szoktam futni, mindig ugyanott indítom a tracket, van amikor kb 15mp alatt megvan a jel, van amikor meg 2-3 percig is szöszmötöl. Egyszer volt hogy 10 perc alatt talált csak.

Run&Ride

(#1621) feel2006 válasza HKorn (#1615) üzenetére


feel2006
tag

Igen, tegnap átvétel után frissult.
Szerencse, hogy online vasarlas volt, élek a 14 napos elállással és megy vissza.
Már csak azt nem tudom, megmerjek-e venni helyette egy T-rex -t vagy az is ugyan ez a hw, csak más tokba.

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1622) Kutykurutty7 válasza feel2006 (#1621) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nem hiszem, hogy a T-rex-ben lényegesen jobb lenne a GPS.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1623) RedCactus válasza feel2006 (#1621) üzenetére


RedCactus
senior tag

Legfeljebb azt is visszaküldöd...

(#1624) Terka0812 válasza feel2006 (#1621) üzenetére


Terka0812
csendes tag

Külföldi tesztek alapján pontosnak találták a T-rex GPS vevőjét.
De ezt eljátszották a GTR-el is, szóval nem venném készpénznek. :(((

(#1625) HKorn válasza feel2006 (#1621) üzenetére


HKorn
addikt

Ha fontos a GPS pontosság, meg a sportadatok akkor Garmin, Suntoo, Polar közül válogass.

Run&Ride

(#1626) feel2006 válasza HKorn (#1625) üzenetére


feel2006
tag

Elég volt a kis Bip adta pontossag, csak sajna eladtam a gtr miatt. Tulzottan sokat nem várok el ettöl az árkategoriátol, de ha a bip-hez viszonyitom, legalabb annxit elvárnék a GTR-tol.
Komolyabb orát az ára és az uzemidö csökkenése miatt sem vennék

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#1627) Parallaxis válasza feel2006 (#1626) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én a Notify-ban indítom az edzést, ott bekapcsolható, hogy a mobil GPS-ét használja. Mivel a mobilt amúgy is magammal viszem, így ez nálam megoldás lett az óra gyenge GPS teljesítményére.

(#1628) wincmd32 válasza feel2006 (#1609) üzenetére


wincmd32
tag

Szia!
Pontosan ugyanebbe a dilemmaba voltam en is.
Végül a gtr mellett döntöttem.
G-shockom van, ha rámjön a hiányérzet fel szoktam venni. Ez meg nagyon szép és jól variálható. A gyári szíjjal és egy jó analog wf-el elegáns, egy szilikon szijjal, és egy digitális wf-el meg sportos.
Szóval nálam ez nyert. Utóbbi honapokban keveset végzek olyan tevékenységet amihez nekem kellene a gps, parszor azért kipróbáltam, szerintem annyira nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#1629) HKorn válasza Parallaxis (#1627) üzenetére


HKorn
addikt

Ez se rossz megoldás, gondoltam erre korábban alternatívaként én is, de azt hittem így nem lehet megoldani.

Run&Ride

(#1630) g_g_g


g_g_g
őstag

Kis segítség kellene, mert elakadtam.
Ki szeretném próbálni a Notify & Fitness for Amazfit alkalmazást, de sehogy sem tudom csatlakoztatni.
Amazfit appban megvolt a párosítás sikeresen, majd töröltem az alkalmazást.

Mikor próbálom a Notify & Fitness for Amazfit-be párosítani, kiírja, hogy a GTR felismerve (mellette zöld pipa), kiválasztom, hogy Mi Fit nincs telepítve, az Auth key kitöltve.
Végigmegyek a további lépéseken gond nélkül de mégsem sikerült párosítani az órát.

(volt telefon újraindítás, GPS bekapcsolva)

Lenne valami ötlet, hogy mit kéne máshogy csinálnom, hogy sikeres legyen a párosítás?

Köszönöm előre is.

(#1631) HKorn válasza HKorn (#1629) üzenetére


HKorn
addikt

GPS pontosság téma:

Tegnap direkt futottam egy szokásos kört csak most a telefonnal trackeltem a GTR helyett és utána összehasonlítottam akorábbi GTR trackekkel. Gyakorlatilag nem pontosabb a telefon semennyivel, ugyanott húzza félre ahol az óra is. Amiben egyértelműen jobb a telefon az a jeltalálás gyorsasága és hogy sosem dobja el a jelet, míg a GTR sajnos már kisebb szakaszokra eldobta.

Run&Ride

(#1632) RBJ


RBJ
addikt

Volt a napokban egy nagyobb méretű amazfit app frissítés. Változott valami?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1633) wincmd32 válasza HKorn (#1631) üzenetére


wincmd32
tag

Nekem a leghosszabb, egy 10km-es seta volt gyálrol haza, és egyszer sem dobta el a jelet, és elég pontos is volt. :)
Higy a sétára miért kerül sor azt inkább le sem írom :))

(#1634) wincmd32


wincmd32
tag

(#1635) Bec válasza wincmd32 (#1634) üzenetére


Bec
tag

nézd a jó oldalát,sétáltál pár km-t.. :)
Másnál is állandóan GPS frissítést csinál az Amazfit??

(#1636) Kutykurutty7 válasza Bec (#1635) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Én már legalább 1 hónapja nem láttam GPS frissítést.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1637) Smeló válasza Bec (#1635) üzenetére


Smeló
tag

A-gps frissítés kb heti gyakorisággal automatikusan. Más frissítés nem volt. (47 mm)

[ Szerkesztve ]

(#1638) veressjanos válasza wincmd32 (#1633) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Most màr nagyon érdekel :D

(#1639) szpali válasza szpali (#1619) üzenetére


szpali
addikt

Jó ez az óra... :U
Tengap kocogtam egy órát, ezalatt folyamatosan kereste a GPS jelet, de persze lóf@szt sem talált... Pedig pénteken este rendben talált jelet.
FUCKtory reset lesz ebbű, more!
(ha kedden hazaérek... most mérgemben elővettem a GTS-t...)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1640) Kutykurutty7 válasza szpali (#1639) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Egy GTS a GTR mellett? :Y

Nagyon elszánt vagy... ;)

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1641) Dexter68 válasza szpali (#1639) üzenetére


Dexter68
addikt

remélem, nem hiába dolgoztam :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1642) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Helló! Segítséget szeretnék kérni, Stratos 3 vagy GTR-n gondolkozom vásárlás terén. Viszont nem tudom melyik legyen, nekem fontos lenne hogy a GPS jól működjön, mivel szeretek bicózni, ezt akarnám használni, lemérni a távokat. Spotify-on szoktam hallgatni zenét gondolom az mind2 működik. De itt nagyon sokan nem voltak megelégedve a GPS részével. Azóta esetleg frissítésekkel változott már a helyzet, vagy még ugyan az. Hallottam olyat is h akad a menüváltás, ez igaz? Előre is köszi!

PSN: szuhi

(#1643) HKorn válasza sz.atesz89 (#1642) üzenetére


HKorn
addikt

Stratos 3 jobb sportra sokkal, többet is tud, jobb a GPS. Egyedül jekem az Amoled ami plusz a GTR-ben.

Run&Ride

(#1644) szpali válasza Dexter68 (#1641) üzenetére


szpali
addikt

Zseniális, dobom is fel, amint hazaérek. :R

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1645) szpali válasza Kutykurutty7 (#1640) üzenetére


szpali
addikt

Néha cserélgetem, megvan még a régi Stratosom is.
Lehet az lesz, hogy magamnál tarto ma stratost és azzal megyek majd, napi használatban meg gtr vagy gts lesz, mert amúgy nem kicsit idegesítő ez :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#1646) Kutykurutty7 válasza Dexter68 (#1641) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nagyon jó lett! :)

Ez a színvilág ami nekem is nagyon bejön, bár ez a narancsos-pirosas árnyalat (bocs, nem vagyok grafikus! :R ) szerintem kicsit bordóba hajlóan még ennél is jobb lenne! De ez abszolút egyéni ízlés kérdése. Meg információként is ennyire van szerintem szükség a számlapon:
- Óra kijelzése
- Akkuállapot
- Aktuális hőmérséklet az időjárás ikonnal
- A napi lépésszámból teljesített mennyiség kijelzése valamilyen módon

Én is fel fogom tenni az órára.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1647) noto


noto
senior tag

Sziasztok!
Feleségem szeretne egy hasonló órát.Fontos lenne a cserélhető számlap Gps jó akku idő.viszont a kerek forma nem tetszik neki.
/Bip se /
Mit tudnátok ajánlani???

(#1648) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok! Egy 47mm-es GTR beszerzésén gondolkodom, alapvetően az értesítések megjelenítésére és hívások elutasítására/némítására szeretném használni, sportra kevésbé, arra inkább mellkaspántot használok. Ezekre jó lesz? Az ékezetes karaktereket megjeleníti rendesen? Azt sajnálom hogy gyalogos navigáció és NFC nincs benne, mert ha lenne arra is használnám... Köszi!

(#1649) wincmd32 válasza veressjanos (#1638) üzenetére


wincmd32
tag

Elaludtam a buszon. Visszafele meg már nem volt több :)
Gondoltam rá hogy taxit hívok, de akkor nincs tesztelés... :)

(#1650) wincmd32 válasza Andris_2 (#1648) üzenetére


wincmd32
tag

Erre a célra tökéletesen megfelel.
Ékezetes karakterek is megjelennek, asszem talán a ő, ű kivételek.
Én a gyári amazfittel használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.