Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) HKorn válasza baluponthu (#1700) üzenetére


HKorn
addikt

Feltettem én is, sajnos GPS nincs említve egyáltalán, csak apróbb dolgok, PAI pontosság, meg rezgés stb.

Run&Ride

(#1702) noto válasza baluponthu (#1700) üzenetére


noto
senior tag

Fel is toltam én is :C

(#1703) Dexter68


Dexter68
addikt

Mókoltam megint kicsit:

Shortcutok: Akku felirat, Pulzus felirat, Lépés felirat, időjárás ikon.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1704) hunaqua válasza Dexter68 (#1703) üzenetére


hunaqua
addikt

Nagyon szuper!!!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1705) Kutykurutty7 válasza Dexter68 (#1703) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Kinézetre és funkcionálisan is remek ez az óralap is! Nagyon ügyes vagy! :C

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1706) Vanka


Vanka
tag

Sziasztok !
[link] Ez is szép számlap

(#1707) HKorn válasza Vanka (#1706) üzenetére


HKorn
addikt

Gondolom nőknek :)

Run&Ride

(#1708) post válasza Vanka (#1706) üzenetére


post
tag

Ízlések kérdése. :)

(#1709) baluponthu válasza HKorn (#1701) üzenetére


baluponthu
csendes tag

Ma mentem egy kört, GPS ugyanolyan f*s mint volt, 5km alatt 1,8 km pluszt ugrált össze. Sajnos kezdem elveszteni a hitet, hogy valaha is megjavul... :(

(#1710) Bec


Bec
tag

Az előző oldalon említettem a kikapcsolási képernyő grafikai hibát,a héten jött egy új fw. megoldotta,helyretette.! :C [link]

(#1711) B.i.L válasza Bec (#1710) üzenetére


B.i.L
senior tag

Ez jó hír

Horgászni mentem...B.i.L

(#1712) Kutykurutty7 válasza Bec (#1710) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Ez tényleg jó hír! :)
Én teljesen hardverhibára tippeltem.

Úgy tűnik, hogy a PAI mérését is rendbetették, eddig 1-2, de max 3-as számot láttam a kijelzőn (teljesen értelmetlenül) és most meg 19-es értékem van úgy, hogy túl sokat nem mozogtam ma. Így már valóban van értelme a PAI-nak! :) Csak azt nem értem, miért kell ennyire rosszul megírt verzióban kiadni még az újabb funkciókat is.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1713) GuruZone válasza nikilauda (#1697) üzenetére


GuruZone
őstag

Használtam 2 hónapig. Ugyanolyan szar volt.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1714) noto válasza Kutykurutty7 (#1712) üzenetére


noto
senior tag

Bocsi lehet amatör kérdés de mi is az a PIA?

(#1715) Bec válasza noto (#1714) üzenetére


Bec
tag

Mennyi alkoholt iszol/nap :Y Personal Activity Intelligence

A PAI, vagyis a Personal Activity Intelligence érték pulzusszám változás alapján kalkulálódik, és azt hivatott megállapítani, hogy a héten mennyit tettünk testmozgásunkkal szív- és érrendszeri egészségünkért – a cél 100 pont elérése

[ Szerkesztve ]

(#1716) noto válasza Bec (#1715) üzenetére


noto
senior tag

Köszi!

(#1717) HKorn válasza Bec (#1715) üzenetére


HKorn
addikt

Pontosabban folyamatosan 100 felett tartani. Elérni egy nap alatt is lehet, folyamatosan ott tartani rendszeres sportolást igényel. Ez a lényege. Mozogj rendszeresen.

Run&Ride

(#1718) M0RGI válasza Kutykurutty7 (#1712) üzenetére


M0RGI
őstag

Lehet, hogy most már nem kell beállítani hozzá a folyamatos pulzusérzékelést?
Mert korábban kellett, innentől nem is volt releváns az egész számomra. Nekem egy ilyen jelzőszámért ne méregesse folyamatosan, oldja már meg a beállított negyed órással...

(#1719) Kutykurutty7 válasza M0RGI (#1718) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Korábban írta az app-ban a szöveg, hogy kell 1 percenkénti pulzusmérést beállítani a PAI-hoz, de most ezt nem találom. Akkor valóban lehet, hogy nem szükséges már...

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1720) M0RGI


M0RGI
őstag

Ezt viszont kihagyhatták volna, enélkül is kva idegesítő kikapcsoláskor a rezgés :(
"Adds vibration before turning off device"

(#1721) HKorn válasza M0RGI (#1718) üzenetére


HKorn
addikt

De a PAI-nak pont az a lényege hogy folyamatosan mérje a pulzusod és észrevegye ha aktívan mozogsz, különben fals számot fog adni. Nem értem a problémát, nekem 1 percenkéntire van állítva és heti többször is megy 30-60 percet a GPS és így is kibír 3 hetet az akksi.

Sőt, nekem azzal van a bajom, hogy lassú a pulzusváltozás lekövetése, rég csinálok valamit magasabb pulzuson, mire lereagálja.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1722) M0RGI válasza HKorn (#1721) üzenetére


M0RGI
őstag

Úgy van beállítva, hogy ha nem észlel aktivitást akkor 10 perc, ha észleli akkor sűríti. Ennek is azért elégnek kellene lennie szerintem.
Persze attól függ kinek mire kell, nekem igazából a PAI sem lényeges az irodai munka alatt. :D

(#1723) llaci63


llaci63
tag

Üdv!
Van ennek az órának egy Lite verziója, ha nem akarok sportolni, az is jó választás lehet?

llaci63

(#1724) Dexter68 válasza llaci63 (#1723) üzenetére


Dexter68
addikt

Van. Nincs benne GPS és asszem csak fekete van belőle.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1725) HKorn válasza Dexter68 (#1724) üzenetére


HKorn
addikt

Illetve 12 sport helyett csak 8-at ismer

Run&Ride

(#1726) RBJ válasza llaci63 (#1723) üzenetére


RBJ
addikt

Nekem lite van. Én mint óra tartom csak.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1727) llaci63 válasza RBJ (#1726) üzenetére


llaci63
tag

Köszönöm a válaszokat mindhármatoknak!

[ Szerkesztve ]

llaci63

(#1728) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy ennek a pulzusmérője mennyire vállalható? A mi band 4et próbáltam, de szó szerint hasznalhatatlan, hulladék volt ilyen téren.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1729) HKorn válasza V.Stryker (#1728) üzenetére


HKorn
addikt

Milyen szempontból volt vállalhatatlan a MB4 pulzusmérője?

GTR-é pontos, többször teszteltem Polar kondigépekkel, illetve Omron vérnyomásmérővel is, +/- 1-2 értéken volt mindig.

Ami negatívum, de ez szerintem a profi sportórákat kivéve az összesnél megvan, hogy lassú a pulzusváltozás lekövetése.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#1730) V.Stryker válasza HKorn (#1729) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Itt már kiörjöngtem. :) A Honor Band például hajszálpontos a szobakerékpárral és a vérnyomásmérővel összevetve is. A Mi Bandnek köze nem volt semmihez. Érdeklődtem a forgalmazónál, azt mondták, hogy ezek ilyenek. Nem esnék ugyanebbe a hibába. Sokan mondják,hogy szerintük jó.... szerintem meg nem csináltak összehasonlító méréseket.

Leginkább a hívás, üzenetek jelzése, spotify irányítás, óra dizájn, alvás elemzés ami fontos. Illetve ha van benne gps, akkor nem lenne rossz ilyen nyomkövetés dolog sem, hogy hol merre jártam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1731) HKorn válasza V.Stryker (#1730) üzenetére


HKorn
addikt

GPS nem az erőssége a GTR-nek, mindenkinek más problémája van vele, általában nem pontos, nekem pl az, de nálam meg gyakran eldobja a GPS jelet és hiányoznak szakaszok a tracken, szóval ez is bosszantó.

Pulzus része rendben van ahogy írtam is, alváskövetés is pontosnak tűnik, bár azt nem használom folyamatosan, egyszer-kétszer kipróbáltam. Értesítések ok, sima Amazfit appal használom Notify appal sokrétűbben paraméterezhető.

Huawei aktivitásmérőkkel nem volt még dolgom, de a Honor Magic Watch 2 tetszik, arra cserélném a GTR-t.

Run&Ride

(#1732) Kutykurutty7 válasza V.Stryker (#1730) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

A GTR optikai pulzusmérője pontos, a hasonló optikai érzékelőkhöz mérve nagyon korrekt. De ezekre mindegyikre jellemző, hogy pl. a futással járó gyors mozgás és az izzadság nagyon meg tudja zavarni. De a 150 ezer Ft-os óráknál is ugyanígy van. Ha minden körülmények között pontos pulzusmérést akarsz, akkor a mellkaspánt lehet egy megoldás, azzal lehet pl. az Amazfit Stratos-hoz is kapcsolódni.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1733) llaci63


llaci63
tag

Üdv!
Még egy gyors kérdést szeretnék feltenni! Szerintetek Amazfit GTR vagy Huawei Watch GT (nem a GT 2 )! Válaszokat előre is köszönöm!

llaci63

(#1734) HKorn válasza llaci63 (#1733) üzenetére


HKorn
addikt

Nem használtam még GT-t, de nekem a GTR jobban tetszik, viszont a GT2 meg a GTR-nél tetszik jobban, szóval GT->GTR->GT2 :D

Run&Ride

(#1735) llaci63 válasza HKorn (#1734) üzenetére


llaci63
tag

Köszi a választ, a dilemmám nekem is ez, a GT 2 nekem is jobban tetszik, de a másik kettő olcsóbb!

llaci63

(#1736) HKorn válasza llaci63 (#1735) üzenetére


HKorn
addikt

Hát ezt neked kell eldönteni, ízlés amúgy is szubjektív. :)

Run&Ride

(#1737) noto


noto
senior tag

Ki mennyire szokta feltölteni az akkut?
98százalékra sikerült
de most igy az app nem mutatja hány napja volt az utolsó töltésem.

(#1738) Kutykurutty7 válasza noto (#1737) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Én kb. 30-40%-ról 80%-ig töltöm. Minden 4-5. töltésre pedig 100%-ra.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1739) noto válasza Kutykurutty7 (#1738) üzenetére


noto
senior tag

És ha nincs fullra töltve akkor kiirja az app hogy mikor volt utóljára töltve?

(#1740) Kutykurutty7 válasza noto (#1739) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nem tudom, ezt én nem szoktam figyelni.
De nálam (valószínűleg valami hardver hiba miatt) lényegesen kevesebbet bír az óra, mint a "normális" tulajoknál. :) Olyan 5-6 napot bír nálam.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1741) keselyü57


keselyü57
tag

Sziasztok. Az új Amazfiz alkalmazásban nem találom a megtett táv térképes megjelenítésést. Remélem nem így oldották meg a GPS problémát. Ha valaki megtalálja,ne tartsa magában. Köszi.

(#1742) keselyü57


keselyü57
tag

Még egy észrevétel. A kezdőoldal átrendezhetősége is kimaradt.

(#1743) HKorn válasza keselyü57 (#1741) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem ugyanott van mint eddig, see more exercises és ott ha rámész egy kültéri edzésre simán mutatja a térképet.

Run&Ride

(#1744) Kutykurutty7 válasza keselyü57 (#1741) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Nálam is megvan a "See more exercises" alatt a térképes megjelenítés (Android).

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#1745) tadream01


tadream01
lelkes újonc

Üdv mindenkinek! Érdeklődnék, hogy tapasztaltatok-e a napokban problémát, jelentős késést az időjárási információk szinkronizációjában? GTR-em van, és pár napja használhatatlan ez a funkció, egy ismerősnek TRex-szel vannak ilyen gondjai. Ha esetleg megoldást is tud valaki, akkor előre is köszönöm. Nem használunk custom firmware-t.

(#1746) HKorn válasza tadream01 (#1745) üzenetére


HKorn
addikt

Van késés, most éppen 19 fok van itt, az óra meg 8-at mutat. Épp ezért én nem is nézegetem ezt funkciót, max a napnyugta részt. Telefoné megbízhatóbb.

Run&Ride

(#1747) keselyü57 válasza Kutykurutty7 (#1744) üzenetére


keselyü57
tag

Biztosan bennem van a hiba, de nem találom. Nagy kérés lenne egy képernyőkép? :R

(#1748) keselyü57 válasza keselyü57 (#1747) üzenetére


keselyü57
tag

Közben megtaláltam. A kezdőkép alsó részén. Kékkel jelöltem. Elég sok az angol ebben a verzióban és hát a magyarral jobban boldogulok. :R

(#1749) HKorn válasza keselyü57 (#1747) üzenetére


HKorn
addikt

Run&Ride

(#1750) tadream01 válasza HKorn (#1746) üzenetére


tadream01
lelkes újonc

Én sem külön nézegetem, de ha képenyőn ott van, mert a watchface olyan, akkor zavaró lehet. Akkor épp annyira felesleges, mint a digitális megjelenítés, ha van analog is, meg fordítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.