Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) veressjanos válasza Cancer (#899) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Köszönjük! Tudomásul vettük, hogy utálod a márkát.
De ugye ez volt itt az utolsó hsz-ed most, hogy vége a kanosszajárásodnak!?!

(#902) Pgabor79


Pgabor79
aktív tag

3 napja én is birtoklom egy Amazfit GTR-t. Pont olyan szép, mint amilyen jó! Annyit tud, amennyi nekem kell, és azt jól tudja. GPS-t meg pont leszarom. Olyannyira, hogy még ki sem próbáltam... Ha jó, jó, ha nem jó, úgyis jó! :) Majd nyáron (esetleg) rápislantok, ha eljárunk bringázni a családdal. Egy szó mint száz: Nekem tetszik!
Akinek valóban egy komoly tudású SPORT óra kell, az vegyen egy Suunto-t 3x ennyiért! (Bár megsúgom: Az sem tökéletes! Sőt....!)

[ Szerkesztve ]

(#903) kumica85


kumica85
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban hogy mit lehet csinálni azzal ha "ő" és "ű" betű helyett kérdőjel jelenik meg értesítéskor?

köszi előre is a segítséget

(#904) energomatt válasza kumica85 (#903) üzenetére


energomatt
senior tag

(#905) Parallaxis válasza kumica85 (#903) üzenetére


Parallaxis
addikt

Telepíts olyan global firmware verziót amihez 11-es fontkészlet van.

(#906) M0RGI válasza Pgabor79 (#902) üzenetére


M0RGI
őstag

Ennyi! ;)

(#907) GuruZone


GuruZone
őstag

GTR Titanium 11/2019:

Most nem áll módomban bicóval tekerni, bár egy kis gyaloglást majd beiktatok.

Autóval teszteltem tegnap többször is, 30+ kilométeren át.

Az eredmény totálisan meglepett, a BIP szintű GPS visszatért, az első 4 percben van 15-20 méter pontatlanság, de utána már jól kivehető a kétsávos úton az egyik sáv és a másik sáv.

Emlékeztetőül ez egy városkerülő tekerés augusztusból az acél verzióval:

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#908) arboczd válasza GuruZone (#907) üzenetére


arboczd
tag

Nálam is 2019/11-es alu verzió van s maximálisan jó eddig a GPS... Igyekszem ma én is felrakni egy logot...

(#909) GuruZone válasza arboczd (#908) üzenetére


GuruZone
őstag

Na, akkor valami csak történt és 2 hét múlva megerősíthető, hogy hardveres volt a gond. Sajnos.

Rohadt lassan talál jelet, de annyi baj legyen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#910) Nightmare666 válasza Parallaxis (#905) üzenetére


Nightmare666
tag

Köszi a tippet. Erre rá nézek, úgyis találtam egy jó csoportot, ahol fent vannak a különböző verziójú firmwarek és fel van tüntetve, hogy milyen font készletet tartalmaznak és, hogy a global vagy china verziójú órához való. Pl. Dec.11-ei (vers. 1.3.5.25 firmwares for the device Amazfit GTR (47mm) global (falconw) version - font #10 & #11.)

(#911) blod001 válasza Parallaxis (#905) üzenetére


blod001
tag

Erről van valami leírás valahol hogy hogy lehet telepíteni meg hol találok firmware-t?

(#912) Kutykurutty7 válasza blod001 (#911) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Igen, van. ;]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#913) Parallaxis válasza Nightmare666 (#910) üzenetére


Parallaxis
addikt

Igen, ebből a 11-es fontos van fent nálam és minden ékezet helyesen jelenik meg.

(#914) Nightmare666


Nightmare666
tag

Köszi az info-t. Kipróbálom akkor ezt a firmwaret. Mennyire érdemes Moddolt Amazfit appot használni? Találtam egy elég érdekes extra szolgáltatásokkal megspékelt verziót. (kézi agps adat frissítés, Óráról történt hívás elutasítás esetén Automatikus sms küldés, Emojik megjelenítésének bekapcsolása, stb.). Találtam egy 11-es fontot ami támogatja az Emojik megjelenítését az órán. Vagy esetleg be lehet másképp is kapcsolni az Emoji megjelenítést?

(#915) Smeló válasza Nightmare666 (#914) üzenetére


Smeló
tag

Én a moddolt Amazfit app-ot használom. Emojik nem érdekelnek különösképpen.

(#916) Smeló válasza Nightmare666 (#914) üzenetére


Smeló
tag

A 11-es font telepítése után a következő official fw telepítése esetén mi lesz a fontkészlettel?

[ Szerkesztve ]

(#917) Macika66 válasza Cancer (#899) üzenetére


Macika66
addikt

„....erről a hulladékról és az ezzel egyenértékű mi shopról az életben nem akarok többet hallani!”

Akkor szerintem minket is kíméljél meg a további fröcsögéseidtől.
Visszakaptad a pénzedet, itt minden hozzászólásod sértett fikázás volt (elhiszem, hogy jogosan!), de mostmár vége. Végre.

KÉRLEK!

(#918) Macika66 válasza Parallaxis (#913) üzenetére


Macika66
addikt

Nálam ugyanez, kifogástalan...

(#919) Macika66 válasza Smeló (#916) üzenetére


Macika66
addikt

Nem tudni, eddig még nincs újabb.

Az már haladás, hogy nem törölte alapból az első újraindítás után, a korábbi megoldással azt tette.

Várható, hogy vissza fogja írni a 9-esre, de mi meg majd megint a 11-esre. Szerencsére (sajnos) nem jön olyan sűrűn frissítés rá, hogy ez gondot jelentsen...

(#920) Terka0812


Terka0812
csendes tag

Valaki szerzett már be ilyet?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#921) Cancer válasza Macika66 (#917) üzenetére


Cancer
senior tag

Ezt már előtted is írták. Direktbe nem is írtam rá, mindenkinek jobb így. Viszont emiatt kár is volt felhoznod újra...

Mellesleg szívesen benne lennék egy nyílt tesztben Garmin 645 vs GTR (11/2019) vs Garmin eTrex vs Mi9SE + Runkeeper vs telefon + Amazfit app (ezekből 3-at én tudok hozni) ;)

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#922) veressjanos válasza Cancer (#921) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Csak folytatod ... :DD

(#923) trskv


trskv
csendes tag

Sziasztok!
Most hogy bejott a tél, újra megkerdezem, hátha valaki próbálta már esetleg a sí funkciót az órán? :)

(#924) Kutykurutty7 válasza Cancer (#921) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Én is bíztam benne azok után, hogy visszakaptad a pénzed, nem folytatod itt a fröcsögést... meg a másik GTR-es fórumban sem (ugyanis egy ideje már duplán írod be utálkozásaidat)!

Szerintem, meg nem lenne "fair" összehasonlítani a GTR-rel olyan céleszközöket, amelyek több, mint 2-szer/3-szor annyiba kerülnek mint a GTR, egy olyan területen, ami a Garmin-os cuccoknak az erősége és most már számodra is köztudott, hogy a GTR-nek meg egy gyenge (az elvárhatónál is gyengébb) pontja. Ha mégis csinálsz összehasonlítást, kérlek a kinézetre térj ki, külön kiemelve, hogy mennyire illenek az eszközök pl. öltönyhöz! :D A Garmin eTrex is érdekel ilyen szempontból. :DDD

Nyilván tovább akarsz fröcsögni és élvezkedni, hogy milyen jól választottál azokhoz a hülyékhez képest, akik továbbra is megmagyarázzák maguknak, hogy de azért jó az a GTR! Amíg senki sem követeli itt a folytatást, jelzem, hogy felesleges folytatnod! :N

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#925) Parallaxis válasza Smeló (#916) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én az Amazfit Notify-t használom, a gyári Amazfit alkalmazást töröltem is, így semmi nem kavar be kéretlenül.

[ Szerkesztve ]

(#926) panda2


panda2
csendes újonc

Sziasztok!

Ma vettem át az órámat (42 mm), és sok helyen szerepel a leírásban hogy a sportok között triatlon is van, de az órán nincs. Lehet valahogy plusz sportokat hozzáadni?

(#927) Cancer válasza Kutykurutty7 (#924) üzenetére


Cancer
senior tag

Akkor folytassuk offban? Azért még meg kell mondanod, különben a seggeden jön ki? Úgy látom te nem bírod abba hagyni...

De válaszolok teszt nélkül is. A Garmin 645 a GTR-hez képest kinézetben olyan mint valami vicc. A kijelző egy 80-as évek beli játék órához hasonlít(ott) a QLED kijelző mellett. Majdnem elsírtam magam, amikor megláttam. Viszont nekem fontosabb volt a teljesítmény a külsőt pedig hamar megszoktam. Mellesleg ha elegáns órára van szükségem akkor benyúlok az óratartóba, ott van kb 1 tucat, úgyhogy emiatt ne forgolódj álmatlanul.

Valóban, nem csak a termékkel jártam meg, hanem azzal a színvonaltalan vevőkiszolgálással, ami a boltot illeti. Viszont, ha nektek teljeskörűen jól működik a 11/2019 vagy 12/2019 vagy a 01/2020... stb után gyártott darabok, akkor hajrá.
Biztos azért fájt ennyire, mert túl nagy reményeket fűztem a márkához. ;)

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#928) energomatt válasza panda2 (#926) üzenetére


energomatt
senior tag

A triatlon az ugye nem egy sport hanem legalább két és fél. Egyébként ha tetszés szerint hozzá lehetne adni sportokat, akkor értelmetlen lenne a felsorolás, hogy milyen sportokat mér, amúgy persze ez az egész amúgyis csak játék.

[ Szerkesztve ]

(#929) Kutykurutty7 válasza Cancer (#927) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

"...seggeden jön ki?" - méltó vagy a korábbi hozzászólásaidhoz... arra viszont nem, hogy normális ember kommunikáljon veled.

Nem bírom abbahagyni? A #924-es hozzászólásom volt az első amiben reagáltam a mocskolódásaidra, ez a hozzászólás pedig az utolsó...

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#930) panda2 válasza energomatt (#928) üzenetére


panda2
csendes újonc

Igen, csak sok óra tudja azt, hogy ha a triatlon módot valasztod, akkor a megfelelő sorrendben vált a sportok között, vagy max. egy gombnyomással, nem kell mindhármat egymás után elindítani. Egyébként nem zavar, megvagyok nélküle, csak nem értem, hogy ha nem lehet hozzáadni, akkor miért írják több specifikációban is, hogy van.

(#931) darkmann válasza panda2 (#930) üzenetére


darkmann
őstag

Nos, a hivatalos angol nyelvű oldal 12 sportot említ, ahogyan a hivatalos magyar webshop is, és nincs közte a triatlon, szóval ezt nem nevezném félretájékoztatásnak, maximum az eladó részéről. :K

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#932) Macika66 válasza Cancer (#921) üzenetére


Macika66
addikt

szívesen benne lennék egy nyílt tesztben Garmin 645 vs GTR (11/2019) vs Garmin eTrex vs Mi9SE + Runkeeper vs telefon + Amazfit app

Abban az esetben, ha azonos összegbe kerülnek, engem is nagyon érdekelne az összehasonlító teszt.

Addig, míg Audit akarsz egy Suzukival összehasonlítani (csak hogy neked legyen igazad), addig számomra érdektelen....

OFF
Azért válaszoltam később (a többiek után), mert 2-3 napig nem voltam gépközelben (a GDP-t hajkurásztam).
ON

[ Szerkesztve ]

(#933) HKorn


HKorn
addikt

Megjött nekem is a 42mm Black, méretben igazatok volt, kisebb, mint amire számítottam a vékony dizájn miatt, de tetszik. Lehet jó lenne a 47mm is.
Gps-t is gyorsan kipróbáltam, körbefutottam az utcát. Kb 20-30mp alatt talál jelet, ez szerintem teljesen rendben van. Pontossága a Bip-énél rosszabb, de térképen szépen látszik a track az úton amerre mentem, belenagyítva látszik hogy kicsit az út mellé húzza.

Majd csinálok egy nagyobb bringás kört is, arra kiváncsi leszek.

Run&Ride

(#934) panda2 válasza darkmann (#931) üzenetére


panda2
csendes újonc

Nem is mondtam, hogy félretájékoztatás, csak gondoltam, hogy hátha az eredeti 12 sport bővült a frissítések során.
De mondom, nem zavar, kíváncsi voltam. A kérdésemet meg is válaszolja annyi, hogy nem, nem lehet bővíteni a sportokat.

(#935) darkmann válasza panda2 (#934) üzenetére


darkmann
őstag

Az, hogy jelenleg nincs benne a triatlon, az nem jelenti azt, hogy később nem is lesz. A Xiaomi-t/Amazfit-et ezért szeretem, mert állandóan frissül, bővül szoftveresen. Két és fél évig használtam Amazfit Pace-t - még most is megvan, és jó az akksi is (5 nap folyamatos pulzusméréssel) - és abban az elején még csak 4-5 sportmód volt, aztán bekerült pl. az elliptikus tréner is.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#936) panda2


panda2
csendes újonc

Akkor majd meglátjuk :)

Egyébként ma voltam vele futni, az elején sokáig tartott amíg talált GPS jelet (ez volt az első alkalom, azért abban reménykedem, hogy később kicsit gyorsabb lesz), kb egy perc lehetett. Az útvonalat teljesen jól mérte, alig van eltérés az Endomondo-hoz képest. Olyankor maradt ki kb 5 méter, amikor megálltam és leállt a mérés, majd újraindultam. Legközelebb kipróbálom úgyis, hogy kikapcsolom az auto pause-t.

(#937) HKorn


HKorn
addikt

47mm fekete alu verzióhoz adnak pluszban szilikon szíjat? Barna bőr mellé?

Run&Ride

(#938) veressjanos válasza HKorn (#937) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nem. Egyikhez sem.

(#939) kammler válasza energomatt (#904) üzenetére


kammler
senior tag

Nem jó az ö ü ő ű ezzel se nekem. De legalább nem kérdőjel.

[ Szerkesztve ]

(#940) energomatt válasza kammler (#939) üzenetére


energomatt
senior tag

A rövid magánhangzók alapból is jól működnének az olvasmányaim alapján.

(#941) kammler válasza energomatt (#940) üzenetére


kammler
senior tag

Igen de felraktam azt a programot. Most nincs krrdőjel, de ékezet se az ö ü ő ű betün

(#942) energomatt válasza kammler (#941) üzenetére


energomatt
senior tag

Itt az alábbi hozzászólások adnak rá megoldást, ha megkockáztatsz egy módolt fw-t.

(#943) kammler válasza energomatt (#942) üzenetére


kammler
senior tag

Majd rágódok rajt. A kérdőjeleknél így is jobb.

(#944) Kutykurutty7 válasza energomatt (#940) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Igen, a rövid magánhangzók jól jelennek meg a gyári firmware-rel.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#945) energomatt válasza Kutykurutty7 (#944) üzenetére


energomatt
senior tag

Mondjuk az eddig használt órám is ugyanígy működött, nem okozott különösebb gondot. Azt viszont nem tudom, hogy itt mennyi jelenik meg egy üzenetből?

[ Szerkesztve ]

(#946) ubul1


ubul1
csendes tag

Sziasztok! Feleségemnek szeretnék venni egy 42-es pinket,az lenne a kérdésem hogy iphone- nal működik -e tökéletesen?

(#947) Kutykurutty7 válasza energomatt (#945) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

SMS és email értesítésen kívül mást nem használok. Az SMS-ek emlékeim szerint teljesen megjelennek (most nincs SMS az óra memóriájában, nem tudom megnézni), az email-nek pedig csak a tárgya jelenik meg (ez lehetne több is, de a GTR ennyit tud).

Facebook és egyéb üzenetekről nem tudok nyilatkozni, azokat én nem engedélyezem az órára továbbítani.

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#948) g_g_g válasza Kutykurutty7 (#947) üzenetére


g_g_g
őstag

Én az Amazfit mellet használom a Mi Bandage alkalmazást, ezzel teljesen testreszabható, hogy melyik értesítés jelenjen meg, csak a fejléc vagy az értesítés tartalma is.

(#949) energomatt válasza g_g_g (#948) üzenetére


energomatt
senior tag

Ha jól értem, ezzel növelni nem tudsz semmit, csak csökkenteni? Pl. az email tartalmát nem tudod megjeleniteni?
Amúgy nálam még a Viber és a WhatsApp is érdekes. (Már Linz környékén utazik az órám...)

[ Szerkesztve ]

(#950) g_g_g válasza energomatt (#949) üzenetére


g_g_g
őstag

Korábban ezt írták "az email-nek pedig csak a tárgya jelenik meg (ez lehetne több is, de a GTR ennyit tud)."
Erre írtam, hogy egy másik alkalmazással teljesen testreszabható, hogy mi jelenjen meg.
Nálam így van beállítva.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.