Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:00

LOGOUT.hu

600 Mbps-os tempót ígér 2,4 GHz-en az ASUS RT-N18U High Power routere

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) VANESSZA1 válasza Intruder2k5 (#1600) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Igen Putty-n keresztül:

#!/bin/sh

iptables -I INPUT -p tcp --destination-port 9091 -j ACCEPT
iptables -I INPUT -p tcp --destination-port 51413 -j ACCEPT
iptables -I INPUT -p udp --destination-port 51413 -j ACCEPT

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1602) Intruder2k5 válasza VANESSZA1 (#1601) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha ezen az oldalon megpróbálod tesztelni a 9091-es portot, nyitottnak mutatja?

(#1603) VANESSZA1 válasza Intruder2k5 (#1602) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Connection timed out jelenik meg itt is, ahogy a web gui-ban, és Transmission Remote GUI-ban is :(

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1604) Intruder2k5 válasza VANESSZA1 (#1603) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A routernek publikus IP címe van? Tehát nincs előtte valami szolgáltatós HGW esetleg, amin szintén forwardolni kellene?

Mondjuk az admin felületét eléred távolról? Vagy FTP-t, bármi mást...?

[ Szerkesztve ]

(#1605) VANESSZA1 válasza Intruder2k5 (#1604) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem.

Már arra is gondoltam, hogy az RPC útvonal nem lehet ludas? Hol tudom megnézni hogy mit kell annak beállítanom?

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1606) Intruder2k5 válasza VANESSZA1 (#1605) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor talán ez lesz a baj, tehát nézzük ezt a részt.

Milyen neted van? DHCP, PPPoE?
Van modem, HGW, bármi a router előtt? Ennek típusa?
A routernek mi a jelenlegi WAN IP címe?

Az rpc-re tegnap linkeltem egy képet, de a webes gui-t mindenképpen el kellene, hogy érd.

[ Szerkesztve ]

(#1607) VANESSZA1 válasza Intruder2k5 (#1606) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Elküldtem priviben

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1608) Saua


Saua
tag

Sziasztok

Gyári firmware-t használok és a beépített FTP szervert el tudom elérni távolról az ASUS DDNS szolgáltatás segítségével. Most egy Arduinon levő vebszervert szeretnék elérni a neten keresztül, ugyancsak az ASUS DDNS -t használnám (például egy LED-et ki-be kapcsolgatni, vagy állapot kapcsolót is figyelni ....)

Az FTP szervert az alábbi módon tudom elérni:
ftp://felhasználónév:jelszó@ftpszerver, ezzel a módszerrel: ftp://sajátnév.asuscomm.com:2021 nem működik.

Az Arduinon levő vebszervert hogyan tudnám elérni, van egy IP címe...de hogy kellene beírjam az internet explorer keresőjébe?

[ Szerkesztve ]

(#1609) Intruder2k5 válasza Saua (#1608) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A 2021-es portot forwardolni (Virtual Server) kellene a routerben, a webszerver LAN IP címére, aztán pedig működnie kellene a lentebbi címnek..

(#1610) kymco


kymco
veterán

Sziasztok!
A legfrissebb Merlin frissítésem van fenn, a térerő maximális, usb3-ra van kötve a háttértár, n-es az usb-s wifi kártyám, de a háttértárról lejátszandó filmek rendre akadoznak (vlc). Nincs mással leterhelve a a router, nincs a közelben olyan router, ami a routerem térerejének a közelébe érne.
Ha direktben másolom át a filmet az asztali gépemre, akkor kb 20 perc alatt átmásolja (szerintem ez is sok), de a 1,5 órás film mégis akadozik a direkt lejátszáskor.
Tudtok valamit javasolni?

www.refujvaros.hu

(#1611) Saua válasza Intruder2k5 (#1609) üzenetére


Saua
tag

Köszi a választ.

Tehát akkor csak a jelzett helyen beírom az Arduino IP címét?

és ftp://arduinoIP@ftpszerver címen lesz eléthető? Most az FTP-t csak így tudom elérni: ftp://felhasználónév:jelszó@ftpszerver. Elnézést ha hülyeségeket kérdezek.

Sajnos csak holnap tudom tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#1612) MarQs válasza kymco (#1610) üzenetére


MarQs
senior tag

Aktív bluetooth eszköz(ök) a wifi hatósugarában?
Egy BT hangszóró+telefon kapcsolat nálam nagyon megfogja a jelet, belassul az adatátvitel.
Vagy, ha más nincs hátra, próbálkozz egy újraindítással.

Szerk.
Esetleg PuTTY-n keresztül nyiss egy parancssort és add ki a top parancsot! Ezzel megtudod nézni az aktuálisan futó folyamatokat + a vas leterheltségét. Lehet mutat valamit!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#1613) Saua


Saua
tag

közben megérkezett az Arduino.

Helyi hálózaton kitűnően működik, van statikus IP címe és automatikusan a 80-as portot használja.
Viszont interneten keresztül nem tudom elérni, az ASUS DDNS a 2021-es portot használja.
Ez a port forwarding csak nem világos, ha az előbbi hozzászólásomba említett helyre beírom az arduino IP címét nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1614) Intruder2k5 válasza Saua (#1611) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

szolgáltatásnév: tetszőleges
port tartomány: 2021
helyi ip: a szerver ip címe
helyi port: 2021, vagy üres marad
protkoll: tcp

hozzáad, mentés

szerk.:
Most olvasom az utolsót, azért beállítás előtt döntsd el, hogy 80-as vagy 2021-es port kell!

[ Szerkesztve ]

(#1615) Saua válasza Intruder2k5 (#1614) üzenetére


Saua
tag

igy néz ki a beállítás:

de a http://sajátnév.asuscomm.com:2021 címen nem elérhető

a kódban amit a chipbe kellett égessek IP címne192.168.1.202 és portnak a 80 szerepel, ezekkel az adatokkal a belső hálózaton minden rendben. Ugy tudom az ASUS DDNS a 2021-es portot használja

[ Szerkesztve ]

(#1616) Saua válasza Intruder2k5 (#1614) üzenetére


Saua
tag

Probléma megoldódott, a 80-as portot írtam be a port forwarba így most működik a http://sajátnév.asuscomm.com:80 címmel.

Köszi még egyszer a segítséget.

(#1617) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Felakarnám tenni a debian wheezyt, de ez fogad SSH-ban :/

Bármi ötlet?

asd

(#1618) PainKiller13 válasza PainKiller13 (#1617) üzenetére


PainKiller13
őstag

EXT4be formáztam a partíciókat, csináltam 2db 2gb-osat + a maradék data partíció formájában, az egyik 2gb-osra azt írja (aminek swap a neve), hogy -1711213434gb szabad, itt mi lehet a gond?

(#1619) PainKiller13 válasza PainKiller13 (#1617) üzenetére


PainKiller13
őstag

Végül megoldottam a problémát, isten tudja mi baja volt.

Most felkerült az Optware, jönne a wheezy, viszont ennél a linkek nem működnek csak az első.

(#1621) niof


niof
addikt

Sziasztok!

Most tervezem az otthoni hálózat bővítését, és a legideálisabbnak talán ez a router tűnik, de van egy-két kérdésem, amit tisztázni szeretnék, mielőtt pénzt adok érte.
1. A gyári firmware-t nem piszkálva, egy az USB portra kötött vinyóval megoldható e a torrent kliens futtatása, tudja e ezt alapesetben? Azt tudom, hogy támogatja a külső vinyót, meg a torrentezést (talán ez lenne a Download Master nevezetű dolog?), de az nem nyilvánvaló számomra, hogy ez a fenti esetben működik e?
2. Ha működik az első pontban említett dolog, akkor egy 2,5-es vinyót gond nélkül meg tud hajtani? Gondolok itt a tápellátásra, tehát nem szükséges olyan vinyó hozzá, amihez még segédtáp, vagy külön táp kell? Elég a router tápja?
3. A gyári firmware-el milyen kliens programok futtathatóak a routeren? Csak a Download Master, vagy fel lehet tenni mást is?
4. A jelenlegi RT-N12D1-et szeretném a ház másik oldalára áttelepíteni repeater módban, hogy az udvaron is megfelelő lefedettség legyen. Van esetleg olyan köztetek, aki ebben, vagy hasonló kombinációban használ otthon kibővített hálózatot? Az érdekelne, stabilan működik e a dolog, illetve az RT-N12D1 repeaterként való beállításának mik lehetnek a buktatói? (Infóként: jelenleg 8dBi nyereségű TP-Link antennák vannak rajta.)

Előre is köszi a válaszokat!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1622) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Sikerült beállítani a Transmission távoli elérését :)) :))
Működik telefonon, Remote Gui-n, és Webes eléréssel is .. :)

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1623) Pribi válasza VANESSZA1 (#1622) üzenetére


Pribi
senior tag

Hogy sikerült? Én akárhogy pettingeltem nem jött össze, pedig ugyanazokat a beállításokat használtam, mint a notebookon. Telefonról a jó égnek se értem el.

Köszi: Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#1624) VANESSZA1 válasza Pribi (#1623) üzenetére


VANESSZA1
őstag

A lényeg, hogy ez szerint legyen megcsinálva minden :https://www.asuswrt.eu/transmission-on-asuswrt-routers-through-optware/
Fontos, hogy az USB-s merevlemez Ext4-re legyen formázva különben nem lesz jó !

Ha ez megvan, akkor a routerben nem kell semmit mókolni. Nem kell portforwaldingot beállítani, se a Transmissionban a portot és egyebeket átállítgani. Jobb ha csinálsz egy DDNS címet a noip.com ön, és azzal lépsz be így
akarmi.noip.me:9091
Akkor be kell jöjjön a transmission webes felületen.
Ha így se akkor van további megoldás...

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1625) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Üdv!

A gyári rendszeren hogyan lehet beállítani, hogy egy letöltős gép ne tudja 100%-ig kiterhelni a vonalat?
Azt szeretném, hogy pl csak 5 mbit/s-ig tudjon letölteni.

A QoS bekapcsoltam, forgalom kezelőbe a saját szabályok közé felvettem a gépet port és átvitt adat nélkül. tcp és udp bekapcsolva, és a legalacsonyabb prioritást adtam neki.
Az alacsony prioritásnál beállítotam az 5 megás limitet.

Ha fejreállok akkor is le tudja teljesen terhelni a vonalat :(

A ping 200+ és nekem marad kb 1 megabit. A sógor meg tölti ezerrel a szarokat.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1626) Stef@N


Stef@N
tag

Sziasztok,

a tegnapi nap folyamán beüzemeltem a témát adó routert. Korábban a T-től kapott ZTE csoda szolgáltatta a wifit, erre kötöttem rá PPPoe Passtrough módban. A házban lévő összes eszközöm vezeték nélkül csatlakozik a routerhez.

Egy olyan problémám adódott, hogy ugyanazokkal a Wifi beállításokkal (SSID, jelszó típus, jelszó, 40 mhz only) a notebook nem tud 15 Mbit-nél nagyobb sebességet elérni. Korábban a ZTE-nél nem volt ilyen gond, a 20-as net szó nélkül meg volt, mindenféle ingadozás nélkül. Az érdekesség az egészben, hogy a notin kívül az összes másik eszközömön meg van a sebesség.

A hibaelhárító rossz proxybeállításokra panaszkodik, de a másik notin ahol meg van a sebesség, ott is ezt a hibát írja.

Valaki esetleg? :)

(#1627) Megane2000


Megane2000
aktív tag

Üdv!

Tegnap én is vettem egy ilyen szuper rouert. Azonban létezik az hogy manuálisan nem tudom megadni neki a dátumot/időt? Csak automatizáltan time-szerveren akarja szinkronizálni nekem. Viszont internet nincs, belső hálózathoz meg szükségem lenne a logolás miatt a pontos időkre.
Tényleg egy ilyen amatőr dolgot nem raktak be a rendszerbe vagy csak én nem találom a manuális beállítás lehetőségét?

(#1628) oldmanoka válasza niof (#1621) üzenetére


oldmanoka
tag

Akkor vegyük sorban amire tudom a választ gyári szoft al megy a torrent rendben.
Nálam rendben kezeli a 2.5 es merevlemez külső táp nélkül.
Én a Transmissiont használom torrentek kezelésére alapból kezeli nem kellet a routeren telepítenem semmit
"nem is tudtam volna :) "

(#1629) PainKiller13 válasza oldmanoka (#1628) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nálam ugyanez van, az USB 2.0 portra van duva a vinyó, 2 méteres kábellel elvezetve a szekrénybe hogy ne halljam :D Rackbe bele sincs téve, csak a rackből a csatlakozót dugtam rá.

(#1630) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Kijött a 378.54-es HHG firmware

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1631) Stef@N


Stef@N
tag

Sziasztok,

végigolvastam az összes bejegyzést, amiben szerepel a transmission szó, de sajnos így sem sikerült beállítanom rendesen.

Adott a router a legfrissebb HGG firmwarerel. USB 2-n egy NTFS HDD. Az alábbi szolgáltatások működnek:

FTP: helyi hálózatról és WAN-ról is
Download Master: helyi hálózatról és WAN-ról is
AiCloud iPhone alkalmazás: helyi hálózatról és WAN-ról is
Transmission remote gui windows kliens: csak helyi hálózatról
Transmission iPhone kliens "Companion": csak helyi hálózatról

Ha kikapcsolom a router a tűzfalát akkor az utolsó két probléma egyből megoldódik. Viszont nem szeretném kikapcsolni :)

Van valami köztes megoldás vagy mindenképp kell telepíteni a transmissiont a routerra is? Viszont akkor miért van szükség az ext4 partícióra?

(#1632) PainKiller13 válasza Stef@N (#1631) üzenetére


PainKiller13
őstag

NTFS-el nem fog menni szerintem, vagyis nálam nem ment, formázd át ext4-be.

(#1633) Stef@N válasza PainKiller13 (#1632) üzenetére


Stef@N
tag

Sajnos nem ismerem az ext4-et. Használható ugyanúgy DLNA-ra? Windows hálózati meghajtóra?

(#1634) PainKiller13 válasza Stef@N (#1633) üzenetére


PainKiller13
őstag

Persze, nekem is abban van, DLNA-t nem használok, de windowsos gépről másolom róla a cuccokat.

(#1635) Stef@N válasza PainKiller13 (#1634) üzenetére


Stef@N
tag

És az mitől lehet, hogy a letöltés csak 2,2 - 2,4 MB/s-sel akar menni, amikor korábban a gépre közvetlenül 2,7 is meg volt. Gondolom az USB 2.0 nem lehet a szűk keresztmetszet.

(#1636) PainKiller13 válasza Stef@N (#1635) üzenetére


PainKiller13
őstag

Passz, azért ez mégsem egy PC..

(#1637) MarQs válasza Stef@N (#1635) üzenetére


MarQs
senior tag

Mégsem egy PC, de a 2,7 MB/s-t lefelé lazán kitudja hajtani a vas! Igazából ennek a háromszorosát is - tapasztalat!
Vagy az NTFS, vagy a DM miatt lehet a korlát - de ez csak tipp! Igazából, ha már feltetted a HGG-t, akkor nyugodtan feltelepíthetnéd a TM-et is! Nem probléma, ha nem vagy nagy barátságban a linux-szal! Én is, más is megugrotta már a dolgot! Segítünk ha kell!

Kezdd mondjuk innen!
Ha követed a posztjaimat, menni fog a dolog! Nem olyan sok, másnak is sikerült, de kérdezz nyugodtan, ha valami nem lenne világos!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#1638) MarQs válasza Stef@N (#1635) üzenetére


MarQs
senior tag

Bocs! Ezzel a linkkel kicsit egyszerűbb lesz!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#1639) Stef@N válasza MarQs (#1638) üzenetére


Stef@N
tag

Köszönöm! Amint lesz időm vele foglalkozni, megpróbálkozom vele :)

(#1641) MarQs válasza Stef@N (#1639) üzenetére


MarQs
senior tag

Csak bátran! Nem nagyon lehet elb@szarintani. :)
Ha megvagy vele, csodálkozni fogsz hogy... csak ennyi!?

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#1642) Pribi válasza MarQs (#1638) üzenetére


Pribi
senior tag

Szia!

Nálam a helyi hálózaton a router usb3-as portján lévő, usb3-as hdd olvasási sebessége kb. 22000kb/s. A hdd most ntfs-re van formatálva. Ha ext4-re lenne akkor gyorsabb lenne? Egyébként minden megy, /DM, FTP, fileserver, stb.../

Pribi

[ Szerkesztve ]

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#1643) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Beállítási kérdés:
Hogyan tudom beállítani a routerem-en (ASUS RT-N18U), hogy belülről és távolról el tudjam érni :
-az IP kamerákat (8000-es port) ,
-a routert ami (8080-as port),
-és a transmissiont ami 9091-es port,
Regisztráltam egy noip-s host-ot.
A transmissiont ezek szerint beállítottam, és működik.
Így a Transmission a akarmi.noip.com:9091-en elérem.
A routert is elérem az akarmi.noip.com:8080-on kivülről és belülről.
De a kamerákat sehogy se, pedig ott a Port forwarding-ot beállítottam, és engedélyeztem a 8000-es portot.
Sajnos böngészőből nem tudom elérni, de telefon kliens szoftverén igen.
Normálisan ott az akarmi.noip.com-on keresztül kellene elérnem, de összeütközik a router webes felületével, mert az jön be. Mi lehet a gond? :W

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1644) MarQs válasza Pribi (#1642) üzenetére


MarQs
senior tag

Neten vannak különféle mérések, de én annak hiszek, amelyiket én hamisítottam készítettem :) így csináltam pár nem reprezentatív tesztet.
Ext3 fájlrendszert használok, mert HGG-féle firmware van a vason - ez az ajánlott hozzá. Az általad említett 22000kb/s-tól mindenképp többet mutatott a mérés, de valószínű több is van még benne olvasás terén, mert egy mezei 2,5"-es notebook HDD-t, majd egy SSD-t alkalmazva is hasonló eredmények jöttek.

LAN: USB3.0 HDD -> HDD (olvasás)

LAN: USB3.0 HDD -> SSD (olvasás)

LAN: SSD -> USB3.0 HDD (írás)

Valahol a gépemben lehet a szűk keresztmetszet, mert ebben a topikban egy srác (felülről az ötödik poszt) kb. ~45000kb/s-ot mért olvasásnál.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#1645) kymco válasza VANESSZA1 (#1630) üzenetére


kymco
veterán

Elfogadta az előző firmware beállításait, vagy resetelni kellett?

www.refujvaros.hu

(#1646) fudi2002


fudi2002
veterán

Urak, segítséget kérnék.
Adott router és 378.54_HGG-FINAL (előző verziók is csinálták)
Reboot után 1-2 napig a wifi eszközös sávszélessége 40-50 mbit, 2 nap után 7-8. Ha fejre állok akkor is. Reset szoftverből és megoldódik.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1647) VANESSZA1 válasza kymco (#1645) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Elfogadta nem kellett Resetelni.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1648) kymco válasza VANESSZA1 (#1647) üzenetére


kymco
veterán

Ez jó hír :)

www.refujvaros.hu

(#1649) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tomato by Shibby - [RELEASE] v130

Changelog

All versions
– Kernel: backport cdc_ether module from Oleg (exclude ARM)
– QOS: Update Default Rules – thx @Toastman and tvlz
– Add libcurl to PHP. Add curl binary to image (AIO only)
– Miniupnpd: update to 1.9 (20150430)
– Alters the behavior of the ‚Create NAT on tunnel’ to also add the appropriate NAT for the other bridges/lans – thx @rriley
– switch4g: completely re-writen
– busybox: update to 1.23.2
– tor: update to 0.2.6.8

K26ARM
– many kernel fixes – thx @edrikk
– fix Layer 7 support – thx @ksanderson
– many GUI fixes – thx @edrikk
– fix long boot issue – thx @nikk gitanes
– OpenSSL: update to 1.0.2a
– mssl updates – thx @RMerlin
– Add Codel support – thx @ksanderson
– Sync Netfilter modules with fixes from Kernel 4.0 – thx @ksanderson
– fix/add QoS inbound support / Add support for IFB instead of IMQ – thx @ksanderson
– add CPU Temperature on Overview Page
– Kernel: upgrade 4G module from kernel 3.18
– Enable TCP Vegas – thx @Josh Allard
– RT-N18U: Use the same image for all Asus`s routers (newer wl driver, add tuxera driver)
– httpd: fix doulbe entries on „Wake On LAN” page

K26/K26RT-N/K26RT-AC
– include all changes from v129

(#1650) VANESSZA1 válasza Intruder2k5 (#1649) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Már egyszer a magyar nyelv is jöhetne egy update alkalmával. Mert így nekem kissé bonyolult :(

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.