Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:00

LOGOUT.hu

600 Mbps-os tempót ígér 2,4 GHz-en az ASUS RT-N18U High Power routere

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) efi99


efi99
senior tag

Elég érdekes problémába futottam bele.
Több eszköz van csatlakoztatva a routerhez, de a saját gépemen nagy néha nincs net, a többin viszont ilyenkor továbbra is van, utóbbi teljesen biztos. A felületre belépve az internet kapcsolatot leválasztottnak mutatja. Aztán anélkül, hogy hardveres (kábel pl), vagy Windows oldalról (pl hálókártya újraindítása) bármit piszkálnék, bármilyen beállítás módosítás a routeren, amit nem egyből, hanem ilyen %-os leszámlálás után alkalmaz (pl szülői felügyelet állítgatása), beleértve nyilván a szoftveres újraindítását is, megoldja a problémát. FW az utolsó gyári.
Ötlet?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#14352) Gubek-Einste válasza efi99 (#14351) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kábelen vagy wifi-n csatlakozik a problémás eszköz?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14353) efi99 válasza Gubek-Einste (#14352) üzenetére


efi99
senior tag

Kábel, desktop pc.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#14354) Gubek-Einste válasza efi99 (#14353) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kábel csere volt már?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14355) efi99 válasza Gubek-Einste (#14354) üzenetére


efi99
senior tag

Nem, de mint írtam, szoftveresen is megjavul, anélkül, hogy piszkálnám a kábelt.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#14356) Gubek-Einste válasza efi99 (#14355) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egy próbát megérhet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14357) efi99 válasza Gubek-Einste (#14356) üzenetére


efi99
senior tag

Megpróbálom. Főleg, hogy most olyan is volt, hogy a desktop pc-n elment és a többin is. (Olyankor viszont úgy tűnik nincs megszakadás, ha az ominózus pc nincs bekapcsolva).

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#14358) efi99 válasza efi99 (#14357) üzenetére


efi99
senior tag

3 napja egy másik kábel van, egyelőre jó. Mindenesetre elég furcsa, hogy hogyan tudja más eszközök elérését is blokkolni.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#14359) efi99 válasza efi99 (#14358) üzenetére


efi99
senior tag

Ma egyszer megint eldobta, viszont szoftveres újraindítás után jó.
Más: a rendszernaplóban rendszeresen szerepel május 5-i dátummal egy halom bejegyzés, aminek 2 igen furcsa szokása is van, az egyik, hogy naplótörlés után is újra megjelenik (holott ugye rég túl vagyunk már a dátumon), másrészt minden 2 egymást követő nap közé beékelődve. Tehát pl júl 15-i bejegyzések, aztán május 5, júl 16, május 5, júli 17. Ez mi a fene?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#14360) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok

Melyik üzemmódban kell lenni az N18-nak hogy hozzá tudjak csatlakozni egy Tplink routerrel hogy jobban lefedjem az egész udvart ?

link

Előre is köszi a segítséget.

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#14361) Gubek-Einste válasza jimmy5 (#14360) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha az Asus az elsődleges eszköz akkor router, ha másodlagos akkor AP.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14362) jimmy5 válasza Gubek-Einste (#14361) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Igen elsődleges az Asus.

Már működik a dolog, van egy hatalmas problémám.
A Tplink sebessége nagyon gyengye 3/3 Mbit talán ha van .
Az Asus fent van a padláson, a Tplink kb 10 méterre van a filagóriába.
Gyári visszaállítás is volt már a Tplinken.
N-re van állítva. Nincs semmi sebesség korlátozás beállítva.
Az Asuson a legutolsó HGG van.
Az N18-on lehet valami korlátozás esetleg ?
Soha nem állítottam ilyet rajta .

Van ötleted ?

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#14363) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Milyen nagy nyereségű antennát érdemes rátenni a routerre hogy hatótávolságot megnöveljem.
A neten kering sok. Kábeles 42 cm hosszú .
Melyiket érdemes, melyik az ajánlott ? 12dbi, 9dbi
Márka lényeges vagy mindegy ?

Köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#14364) Gubek-Einste válasza jimmy5 (#14363) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Antenna csere helyett inkább másodlagos eszköz beüzemelése az ajánlott. Az antennák lecserélése bizonytalan eredménnyel jár.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14365) tjsz


tjsz
senior tag

Sziasztok!

A héten egy olyan hibával szembesültem, amit magam sem akartam elhinni: adva van egy rack szekrény, annak az egyik polcán volt egy N18U, alatta lévő polcon egy ZTE modem (ADSL-es hozzáférés volt), wifi tökéletes.

Jött a Telekom, bekötötték az üvegszálas netet, egy Sagemcom 5655-t raktak ugyanarra a polcra, ahol az N18U is volt (az N18U egy picit hátrébb került), wifi tökéletes. (sagemcom wifi ki lett kapcsolva, tehát nem zavarhatott be)

Rack szekrényben rendrakás jött, Sagemcom és N18U helyet cserélt a polcon (N18U előre, Sagemcom hátra), wifi szakadozik, egy rövid ideig mindenkinek okés, utána ledobál, nem látszik stb. Azt hittem az N18U új beállításaival lesz a gond, minden francot kipróbáltam, semmi.
Végül egy utolsó utáni gondolat: tegyük vissza a sagemcom-t előre, N18U-t hátra, hátha.... És lőn: minden frankó megint. :F

(#14366) Gubek-Einste válasza tjsz (#14365) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem kellene a szekrénybe rejteni a router-t mert csak leárnyékolja a fém.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14367) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok

Melyik firmware-ben van még teljesítmény állító csúszka a HGG- kívül ?

Köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#14368) tjsz válasza jimmy5 (#14367) üzenetére


tjsz
senior tag

FreshTomato

(#14369) SyMbioTe

Sziasztok,

Ide is beírok, hátha tud segíteni valaki. :D

Adott egy RT N18U Router, és egy Qnap TS-233 NAS.
Utóbbit openvpn-en keresztül szeretném elérni, viszont nem tudok jelenleg csatlakozni rá.
[kép]
NAS certit ellenőrzitem, telepítve van, nas sem írja, hogy valami gondja lenne vele.
Próbáltam újragenerálni a vpn fájlt, tehát abból is friss van. Hálózat nem nat-olt (mostmár)
Más tippem pedig nincs, azért vagyok itt. :))
Mi lehet a probléma?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14370) tjsz válasza SyMbioTe (#14369) üzenetére


tjsz
senior tag

1. Asus RT-N18U-n a QNAP-on beállított VPN port nyitva van? És be van irányítva a QNAP fix IP címére?

2. ovpn file milyen IP címre mutat? ovpn-ben szereplő port jó? (ugyanaz, mint amin keresztül vpn-zni akarsz?)

3. Ugye nem a belső hálózatodból szeretnél VPN-zni az esetlegesen jól beállított külső IP címedre?

[ Szerkesztve ]

(#14371) SyMbioTe válasza tjsz (#14370) üzenetére

A beállítások elvileg jók, pár héttel ezelőttig rendben működött minden. A NAS-on vpn szempontból eddig nem kellett állítani semmit, http/https portokat állítottam be + a routeren is a forwardot, de a vpn file-t már csak a routeren állítgattam be.

File a router wan ip címére mutat, a port is megfelelő.

Nem, mobilnetről tesztelem, mint külső háló. (de pl tesóm se éri el)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14372) tjsz válasza SyMbioTe (#14371) üzenetére


tjsz
senior tag

Tutira publikus IP címed van?

Illetve pár képernyőmentést feltölthetsz (pl. NAS és router beállításokról), hátha....

(#14373) SyMbioTe válasza tjsz (#14372) üzenetére

Elég biztos, pár napja voltam bent emiatt szolgáltatónál. :)

Holnap dobok fel pár képet. Köszi a segítséget. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14374) tjsz válasza SyMbioTe (#14373) üzenetére


tjsz
senior tag

Amúgy milyen firmware van a router-eden?

(#14375) SyMbioTe válasza tjsz (#14374) üzenetére

Az a holnap kicsit megcsúszott. :DDD

FW verzió routeren: 3.0.0.4.382_51640

[router_vpn] [portforward] [nas]

Milyen beállításról kell esetleg még kép?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14376) efi99 válasza SyMbioTe (#14375) üzenetére


efi99
senior tag

3.0.0.4.382_52288 az utolsó.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#14377) SyMbioTe válasza efi99 (#14376) üzenetére

Frissítettem, de a probléma továbbra is fennáll. :(

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14378) tjsz válasza SyMbioTe (#14375) üzenetére


tjsz
senior tag

1. nekifutásra: a 80-as és a 1194-es port is a belső 20-asra mutat.

(#14379) SyMbioTe válasza tjsz (#14378) üzenetére

Ehh, azt elfelejtettem írni, hogy azok különböző portok, csak az eleje ugyanaz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14380) tjsz válasza SyMbioTe (#14379) üzenetére


tjsz
senior tag

Az ovpn file-t gondolom a QNAP-l gyártod le? Nem lehet, hogy a QNAP VPN szerverében kellene valamit állítani és utána a legyártott ovpn file is megfelelő lesz?

(#14381) SyMbioTe válasza tjsz (#14380) üzenetére

Nem, a routerrel csinálom, eddig ebben a formában működött.
Próbáljam meg a NAS-al megcsinálni a .ovpn fájlt?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14382) mobilizmo válasza SyMbioTe (#14381) üzenetére


mobilizmo
addikt

Miért nem a router-rel kapcsolódsz vpn-nen kintről?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14383) tjsz válasza SyMbioTe (#14381) üzenetére


tjsz
senior tag

A NAS-on VAGY a router-en van az OpenVPN szervered beállítva?

A képernyőmentésed alapján az OpenVPN portot (1194) beirányítod a NAS-ra, ezért gondoltam, hogy az (az OpenVPN szerver funkció) neked a NAS-on van.

[ Szerkesztve ]

(#14384) SyMbioTe

Bocsi srácok, kicsit háttérbe szorult a dolog, de köszi mindenkinek.

#14382 mobilizmo
Ezt nem teljesen értem, hogy mire gondolsz.

#14383 tjsz
Eddig a routeren, most próbálom NAS-on a QVPN-el.

Most próbáltam a QVPN-el megcsinálni a vpn file-t, jelenleg itt tartok:
qvpn beallitasok
ovpn csatlakozas

Próbáltam a tutorial alapján csinálni, de valami nem oké. (képes vagyok banális hibákra is)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14385) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#14384) üzenetére

Szerk.: Közbe rájöttem, én vagyok a béna, rossz volt a portszám.
Átírtam a megfelelőre, VPN-re csatlakozik, és végre újra fel tudtam lépni NAS-ra is. :C :R

Köszi mindenkinek, remélem innen már rendben lesz.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14386) mobilizmo válasza SyMbioTe (#14384) üzenetére


mobilizmo
addikt

Én a routerhez kapcsolódom távolról vpn-el. Így olyan mintha otthon lennék a kis helyi hálózatomon, ugyanúgy elérek minden megosztást, eszközt, stb.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14387) SyMbioTe válasza mobilizmo (#14386) üzenetére

Jaa, értem már.
Most egyelőre így működik, inkább nem nyúlok hozzá, ha esetleg megint lesz valami gond, akkor lehet ezt fogom csinálni én is. :K :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#14388) veze


veze
őstag

Nasrol (synology 218+) szeretnék egy megosztott könyvtárat CIFSként csatoolni de sehogyan sem jön össze..
firmw: FreshTomato Version 2023.5 , Asus RT-N18U
SMB1 engedélyezve van synologyn ( még win 10-en is ) synology tüzfalban is engedélyezve van ( de ha kikapcsolom akkor se megy)
az ide vonatkozó részt is átolvastam már párszor [link]
egyáltalán képes az RT-N18U erre?
korábban Zyxel 325 volt tomato 1,28-as azzal működött a CIFS csatolás

(#14389) MaCS_70 válasza veze (#14388) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez szerintem inkább tomatos kérdés. Maga a router szerintem kell, hogy ismerje ezeket a kapcsolódásokat.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14390) tjsz válasza veze (#14388) üzenetére


tjsz
senior tag

A NAS-on kell az SMB beállításokat így módosítani:



A 2 fő lényeges beállítás:
- min protokoll: SMB1
- NTLMv1 engedélyezés

[ Szerkesztve ]

(#14391) veze válasza tjsz (#14390) üzenetére


veze
őstag

Köszönöm, egyből jó lett :R
nálam hiányzott az NTLMv1 engedélyezés , ez volt az akadály. Pipa a sor elé és egyből csatlakozott :)

(#14392) tjsz


tjsz
senior tag

Sziasztok!

Asus RT-N18U-hoz milyen külső antennát javasoltok, hogy jobban "kilásson" a rack szekrényből? (erősebb legyen a wifi jel)

Valaki használ ilyet? Konkrét típus és/vagy márka esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#14393) Gubek-Einste válasza tjsz (#14392) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Vedd ki a szekrényből mert annak a fém falai jelentik a legnagyobb gátló tényezőt a wifi számára.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14394) tjsz válasza Gubek-Einste (#14393) üzenetére


tjsz
senior tag

Elég speciális helyen van, sajnos nem lehet kivenni.

(#14395) MaCS_70 válasza tjsz (#14394) üzenetére


MaCS_70
félisten

Gubek-Einste +1
Az antennák variálása sajnos elég ingoványos terület, számtalan paraméterrel és némi fekete mágiával. Ha pedig még antennakábel is van a képben, akkor tovább durvul a helyzet.

De az a szekrény szerintem is drasztikusan rontja az egyébként sem rózsás helyzetet.

Figyelembe kell venni, hogy hová lehet elvinni az antennákat, milyen sugárzási képre van szükség, milyen környezetben. Működhet, de igazán jó nagyon kétségesen lehet.

A gyári illesztés az N18-nál nagyon jó, amin főképp rontani lehet.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14396) tt_to


tt_to
tag

Sziasztok,
"Megörököltem" egy ilyen routert, gondoltam kipróbálom a határokat hogy mit tud egy ilyen 2014-es konstrukció 10 év távlatából...
Egy régi stock fw volt rajta, amit érdekes módon nem frissített a legújabb gyári fw-re amikor netre került, nem is jelezte hogy van frissebb, így tehát rátettem a legújabb gyári fw-t, ami a ASUS RT-N18U Firmware version 3.0.0.4.382.52288. Ez a legutolsó gyári fw. Ezután nézelődtem, és mivel nekem az előző routeremnél Merlin fw volt rajta, ezért szétnéztem, hátha erre is találok valamit, és találtam is egy linket, ahonnan a 386.3_2 fw-t fel is dobtam a routerre, most is ezt használom.
Azt szeretném kérdezni, hogy mivel sokan itt a fórumon írtátok hogy igazából egy DD-WRT vagy Tomato fw-rel lehetne teljes mértékben kihasználni az adott router tudását, így utánanéztem ennek, és a FreshTomato fw-t gondoltam hogy kipróbálom, és ebben kérnék egy kis támogatást.
Azt nem is gondoltam hogy ennyire frissítik még ennek az "öreg" routernek a lelkét, mert pl. ezt ma találtam az egyik oldalon, és ez alapján ezt tényleg a tegnapi napon adták ki?! :U

Találtam még egyéb "verziókban" is custom fw-t a routerhez, ezért szeretném kérdezni tőletek hogy melyik az amelyik ajánlott?

És pl. mi a különbség a fenti képen a 2 fw között? Az egyik VPN, a másik AIO. Melyiket kell feltennem és miért?
Valamint találtam egy ilyet is:
freshtomato-RT-N18U-ARM-2023.2-AIO-64K-NOSMP
ez egy régebbi fw, és itt a nevében nincsen benne ami az előzőnek benne van, hogy "K26ARM"... ez meg csak "ARM"... mi a különbség és melyik fajta az ajánlott?

Ha erre válaszol valaki akkor ezután már csak az lenne a kérdésem, hogy hogyan tegyem fel ezt a mostani Merlin FW-s routeremre? Töröljem az NVRam-ot és utána kell valami segédprogram amivel felmegy a Tomato fw? Az is jó ha egy linket dobna erről valaki.

(#14397) tt_to válasza tt_to (#14396) üzenetére


tt_to
tag

Kinyomoztam itt a fórumon utánaolvasva, hogy ez lesz nekem a jó verzió:
freshtomato-RT-N18U-K26ARM-2024.1-AIO-64K-NOSMP.zip
A VPN-es azt ha jól vettem ki, az valami csökkentett funkciós cucc.
Utánanéztem a telepítésnek, tehát elvileg kell hozzá egy Rescue_2102 amit már letöltöttem. Ezután a mostani rendszernek adok egy full törlést (router kikapcsolás > wps gomb nyomva tartása mellett > router bekapcsolás > kb. 30 sec. után elenged > router újraindítás)
Ezután kell a recovery módban indítani (router kikapcsolás > reset nyomva tartása mellett > router bekapcsolás > kb. 10 sec után elenged és elvileg recovery módban van)
Ezután be kell állítani a laptopon vagy gépen fix ip címet ami 192.168.1.2 az átjáró pedig 192.168.1.1, majd a Rescue_2102 segítségével, be kell tallózni a freshtomato-RT-N18U-K26ARM-2024.1-AIO-64K-NOSMP kicsomagolt fájlt, és mehet is a FreshTomato telepítés.

Ha valamit nem jól értelmeztem javítsátok ki :C

(#14398) tjsz válasza tt_to (#14397) üzenetére


tjsz
senior tag

Szia!

Tomato-ra van egy külön fórum.

AIO = all in one.

Más firmware-ről való áttérésnél javasolt az összes beállítás törlése (NVRAM szinten), utána pedig az új firmware feltöltése. Gyáriról való áttérés esetén dumálni fog a gyári firmware, hogy nem lehet/szabad, ilyenkor jön az Asus firmware restoration tool.

Merlinről való áttérés: ezt nem tudom, a leírásod alapján mennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#14399) tt_to válasza tjsz (#14398) üzenetére


tt_to
tag

Rendben, köszi megcsináltam, rajta van a legújabb Tomato... majd akkor ha lesz kérdésem akkor átmegyek a másik topikba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.