Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:00

LOGOUT.hu

600 Mbps-os tempót ígér 2,4 GHz-en az ASUS RT-N18U High Power routere

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Eclips21 válasza Petie (#2299) üzenetére


Eclips21
őstag

Ha a kocsin lehuzom az aksi sarut es vissza reszem mar attol megvaltozik a pendrivon tarolt zenek sotrendje ami eleg idegesito mikor mar megtanulja az ember mi hol van. A masik meg hogy alltalaban pendrivra nem abc sorrendben masol a gep hanem adatmeret szerinti novekvoben. En pl totalkommanderrel masolok eppen ezert mert a dvd lejatszo masolasi sorrendet nez.. Ami agyrem es nem lehet valtoztatni es ilyenkor a sorozatreszek 1 9 3 4 6.. Osszevisszasagban vannak de totalkommanderrel sorba allitva jol masol.

[ Szerkesztve ]

(#2302) MarQs válasza Petie (#2299) üzenetére


MarQs
senior tag

Az 1-esre: - a hitelesítő adatokat kérő panelen pipát kitetted?

(#2300) Winne
Összefésülöm majd a korábbiakat neked, ha kusza...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2303) Petie válasza MarQs (#2302) üzenetére


Petie
veterán

igen, mindig bepipálom és semmi. nem jegyzi meg :(

Eclips21: eddig bármit letöltöttem deluge-val, utorrent-tel, soha nem volt ilyen gondom. csak most transmissionnel. nekem meg ez az akksis nem volt :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2304) Eclips21 válasza Petie (#2303) üzenetére


Eclips21
őstag

De ez nem torrent kliens függő szimplán egy másoló program és egy olvasó eszköz. Másold totál commanderrel ennyi. Máshogy soha nem lesz jó ha csak nem tudsz abc sorrendet állítani.

(#2305) Petie válasza Eclips21 (#2304) üzenetére


Petie
veterán

tcm-et használok már a kezdetektől ;)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2306) Winne válasza MarQs (#2302) üzenetére


Winne
nagyúr

:R :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2307) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok.

Szeretnék egy ilyet venni, mert az emag -on most elég barátinak tűnik az ára. TP-Link TL-WR1043ND v2.1 -ről térnék át erre. Csak torrentezésre használnám a rákötött külső vinyóra, a többi funkciója nem nagyon érdekel.
Még régebben olvastam több helyen is, hogy az Asus routerek gyári letöltő szoftvere nem nagyon használható torrentezésre komolyabban, mert kevés torrentet kezel egyszerre, és egy byte-ot sem seed -el. Ez a probléma még mindig fennáll?
Ha igen, akkor a Tomato -t mennyire nehéz rá fölrakni?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#2308) mobilizmo válasza Truman (#2307) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nem tudom milyen a gyári letöltő, nem vagyok benne biztos, hogy bárki meg tudja mondani a mostanában hogy működik. A Tomato-t olyan egyszerű felrakni a CFE mini webszerveren keresztül, hogy nagyjából senki nem szenved a gyárival. Érdemes elolvasni az összefoglalót.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#2309) wong kok wah válasza Truman (#2307) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Semmi probléma sincs a gyári FW -el.
Tőkéletesen kezel több torrentet és seedel rendesen.

(#2310) kk831228 válasza wong kok wah (#2309) üzenetére


kk831228
addikt

Jaja... :R Mondjuk mostanába nem használtam de pár hónapja be volt töltve 20-30 db torrent... :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#2311) Truman


Truman
senior tag

Köszönöm a választ. Egyenlőre nem szeretném lecserélni a gyári FW -t ha nem muszály. Szétb@*z az ideg már ezektől a router okosításoktól. :(((
Sosem megy úgy, ahogy kéne, valami nyűgje mindig van. TP-Link 1043ND v1 -el kezdtem az ipart, majd v2-vel folytattam, azért esett erre a választás, mert volt remény rá, hogy itt nem kell, de ha mégis, akkor legalább ne TP-link legyen.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#2312) MaCS_70 válasza Truman (#2311) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem is kell. A gyári rendszer is remekül működik, tudja azt, amit ígér.
Ha más/több kell, akor a szabad választásod másik rendszert tenni a készülékre -- ami a HGG esetén ráadásul kivételesen egyszerű is.

Egyébként meg miért baj az, hogy van válas6tási lehetőség??? :Y

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2313) kisbalazs83


kisbalazs83
aktív tag

HGG-be a Hálózati szolgáltatás szűrő-t használtátok már?
Valahogy nem akar működni. Ugyanúgy van internet azon a gépen amit fekete listába teszek.
Lehet az kavar be neki, hogy a gép (192.168.20.15) amit tiltani akarok az internetről egy D-LINK-DIR615-ön (192.168.20.20) keresztül kapja wifin a hálózatot? Az ASUS (192.168.20.1) oszt IP-t MAC-hez minden gépnek. Az ASUS és a D-LINK kábellal vannak összekötve.

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#2314) Truman válasza MaCS_70 (#2312) üzenetére


Truman
senior tag

"Egyébként meg miért baj az, hogy van válas6tási lehetőség???"

Hol állítottam én ilyet? :) Épp ellenkezőleg. Azért is választottam ezt a routert, hogy a gyári fw is tudja amit akarok, és okosítani is lehet. Csak utóbbit inkább elkerülném a rossz tapasztalatok miatt. De ha valami olyan kell, amit a gyári nem tud, akkor még mindig legyen alkalmam lecserélni azt.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#2315) MaCS_70 válasza Truman (#2314) üzenetére


MaCS_70
félisten

Csak a "Szétb@*z az ideg már ezektől a router okosításoktól." mondat valahogy azt sugallta, hogy nem szimpatizálsz az okosításokért... :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2316) Truman válasza MaCS_70 (#2315) üzenetére


Truman
senior tag

A gyökérkezelésért se rajongok, de a csorba fogsort még jobban utálom (ha érted a hasonlatot). :DDD

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#2317) sittes79


sittes79
addikt

Tomato van a vason, ezekből mit érdemes bekapcsolni/állítani?

Firewall szekció

Respond to ICMP ping

Limits per second

ICMP 1 request per second
Traceroute 5 request per second

Enable SYN cookies
Enable DSCP Fix Fixes Comcast incorrect DSCP---ez be van kapcsolva alapból

[ Szerkesztve ]

(#2318) Petie


Petie
veterán

üdv

délután volt egy áramszünet. most vettem észre, hogy nem mennek a feltöltések. (HGG, usb vinyó transmission)
Azt írja a remote port próbára, hogy bejövő port zárva, de routerben megvan a port forward. closednek látják a port tesztelő progik is. illetve a 80as portot is :F

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2319) KUCSKA1978


KUCSKA1978
újonc

Sziasztok,

A routerem-en gyári legfrissebb fw van,azt a promlémám,hogy USB alatt nem lát rajta minden könyvtárt.
A vinyóm NTFS-re van formázva.

Megoldás lenne a winyó EXT3-ra formázása,vagy valami más megoldás lehet?

Egy 2T samsung kulső winyóról van szó,ami majdnem tele van.

Előre is köszönöm a hozzáértő véleményeket!!

(#2320) Armagedown


Armagedown
őstag

Mennyire jellemzé erre a routerre a túlmelegedés miatti lefagyás?Sok helyen olvastam, hogy 80 fokig melegszik a processzora, ami miatt leáll, nekem már volt egy hasonló dologtól szendvedő adsl modemem, eléggé idegesíteni.
Gondolom a meleg nem tesz jót a többi alkatrészének sem, egy idő után gondolom el in enged a bga forrasztás.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2321) mobilizmo válasza Armagedown (#2320) üzenetére


mobilizmo
addikt

Nekem padláson van. Most nyáron a levegő hőmérséklet volt simán 50 fok ott mégsem tapasztaltam fagyást. Pedig dolgoztatom azért, van 3 mobil, 2 tablet, 2 notebook, 1 asztali gép, 1 nas (torrenttel).

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#2322) MarQs válasza KUCSKA1978 (#2319) üzenetére


MarQs
senior tag

Ha esetleg nem úgy lenne csatlakoztatva, kösd át a külső HDD-t a 3.0-ás USB portra!

(#2318) Petie
Optware, vagy Entware csomagkezelővel telepítetted a TM-et?

(#2320) Armagedown
Szerintem is tök stabil a vas! Nálam is van dolga 24/7-ben...

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2323) Petie válasza MarQs (#2322) üzenetére


Petie
veterán

Ez alapján Optware, csak itt már nem mennek a linkek :(
teljesen jól működött minden az áramszünetig. :F

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2324) KUCSKA1978 válasza MarQs (#2322) üzenetére


KUCSKA1978
újonc

A probléma sajnos USB2 illetve USB3 alatt is ugyanaz.

(#2325) Eclips21 válasza Armagedown (#2320) üzenetére


Eclips21
őstag

Nekem a szobaban van es 89-90fokot mutat allandoan, de semmi baj nincs vele. Mikor meg lattam mennyi egybol irtam ide en is de arra senki nem valaszolt :( . A doboza annyira nem meleg, a telefonom sokkal forobb szokott lenni lehet hulyeseget ir vagy nem celzius fokban mer.

[ Szerkesztve ]

(#2326) KUCSKA1978


KUCSKA1978
újonc

Sziasztok,
A routerem-en gyári legfrissebb fw van,azt a promlémám,hogy USB alatt nem lát rajta minden könyvtárt.
A vinyóm NTFS-re van formázva.
Megoldás lenne a winyó EXT3-ra formázása,vagy valami más megoldás lehet?
Egy 2T samsung kulső winyóról van szó,ami majdnem tele van.
Előre is köszönöm a hozzáértő véleményeket!!

Kicsit pontosítanám a Leírtakat.

HD filmek tárolására használom a routerre kötött winyót.
A médialejátszóm sima hálózat alatt minden könyvtárat lát,viszont onnan lejátszva a nagy bitrátájú filmek akadoznak.
Ezért használom(nám) lejátszásnál az upnp hálózatot,csak ugye ott az a gond,hogy nem minden könyvtárat lát a médialejátszó,pedig azon egy BD25 lejátszása is problémamentesen megy.

A médilejátszón az upnp hálózatnál a számítógépet is látja viszont,könyvtárat ott sem.
Célom az lenne upnp alatt lásson mindent a médialejátszó,megoldható ez szerintetek?

Amatőr vagyok a területen,jól jönne némi segítség a probléma megoldásához!!!
Ismét köszönöm előre is a véleményeket és a segítséget!

(#2327) CheGhost válasza KUCSKA1978 (#2326) üzenetére


CheGhost
aktív tag

Helló!

Nem vagyok teljesen hozzáértő, így elnézést, ha rossz dolgot mondok.
Én nem ismerek upnp hálózati kapcsolatot, szerintem az csak a megfelelő portokat nyitja ki a routeren.

dlna, samba, nfs, amit ismerek, és így sorban az egyre jobb kapcsolatok felé. A dlna alap, sok minden használja, én nem. A samba már jobb, ezt használom én, nagy problémák nincsenek vele. Az nfs pedig ajánlott, de én még nem használtam. Ettől függetlenül dlna-t is nyugodtan használhatsz, csak van egy-két korlátozás, ami vagy előjön, vagy nem...
(Bár kicsit belegondolva lehet, hogy nekem is van valami "hasonló nevű" lehetőségem az A.C. Ryan Playon!HD Mini esetében, de nem használom. Ott a sima tallózás, azaz a samba-t használom.)

Szóval a kérdésedre visszatérve, visszakérdeznék: Milyen mp-t használsz? Milyen kapcsolatra képes?

Az usb-s vinyón az ntfs alatt is kellene látni minden könyvtárat, de persze az ext fájlrendszereket jobban szereti és kezeli.

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#2328) MarQs válasza KUCSKA1978 (#2326) üzenetére


MarQs
senior tag

Frissítsd a routered firmware-ét HGG-féle RMerlin-re! Töltsd le, csomagold ki a link alatt lévő ZIP-et ("RT-N18U_378.55.3_HGG-FINAL.zip"), a kapott .trx kiterjesztésű fájt pedig a routered böngészős konfig felületén (a 192.168.1.1 címen: "Adminisztráció" -> "Firmware frissítés") tallózd be, majd indítsd el a frissítést.
Ha ez lefutott, csinálj egy gyári visszaállítást ("Adminisztráció" -> "Beállítás visszaállítása/mentése/feltöltése" menüpont), állítsd be a szükséges jelszavakat, titkosítást, aztán próbáld ki, hogy hogy viselkedik a lejátszód. Szerintem pöccre mennie kell a könyvtárak beolvasásának, filmek röccmentes lejátszásának. Először az alap Samba hálózati megosztással próbálkozz - hagyd a UPNP-t!

Maradhat az NTFS fájlrendszer is! HGG alatt csak akkor van szükség EXT4-re, ha egyéb okosítás is szóba kerül - pl. Transmission telepítése.
Ezt korábban nem pontosan így említettem a topikban! Elnézést érte! :B

Fontos lehet még, hogy mindenképp hagyd az USB 3.0-ás csatin a külső HDD-t!
USB 2.0 alatt nem biztos, hogy kap elég tápot - hacsak nem külső tápos a vinyó.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2329) MarQs válasza Petie (#2323) üzenetére


MarQs
senior tag

Ha a JFFS partíciót eddig nem használtad különösebben semmire - egyedi szkriptek tárolására, tűzfalszabályok alkalmazására - akkor lépj be a router konfig felületére, majd állítsd be az "Adminisztráció" -> "Rendszer" menüpont alatt a következő részt így:

...aztán klikk az "Alkalmaz"-ra és indítsd újra a routert.

Ha betöltött a rendszer és nano szövegszerkesztő is lett telepítve korábban a routerre, akkor lépj be PuTTY terminálon keresztül, majd add ki a következő parancsot:

nano /jffs/scripts/firewall-start

...amivel létrehozol egy tűzfalszabály szkriptet, aztán ollózd be pontosan így, egyben a következőket is - ami maga a szabály lesz:

#!/bin/sh

iptables -I INPUT -p tcp --destination-port 51413 -j ACCEPT
iptables -I INPUT -p udp --destination-port 51413 -j ACCEPT

Ez után nem kell entert nyomni, csak CTRL-O-val mentsd el az új szkriptet, CTRL-X-szel pedig lépj ki a nano-ból.

Aztán add még ki a következő két parancsot (mindegyik után ugye egy-egy enter!):

chmod a+rx /jffs/scripts/*
sh /jffs/scripts/firewall-start

...amivel futtathatóvá teszed és alkalmazod az előző szabályt.
Ha mindez megvolt, lépj ki a terminálból és indítsd újra a routert, majd teszteld!
Remélem segít!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2330) Petie válasza MarQs (#2329) üzenetére


Petie
veterán

működik! :)
Köszönöm. ezek a tűzfalas sorok voltak az emlékeimben, de nem találtam meg, de így beindult mindent :) Köszönöm szépen :)
A második router restart előtt kivettem a format jffs partition at next boot-ot. az remélem nem baj.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2331) MarQs válasza Petie (#2330) üzenetére


MarQs
senior tag

...mert úgy maradt?
Emlékeim szerint nem kéne neki, de mind1, a lényeg, hogy jól csináltad! Meg hogy működik... :)

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2333) Petie válasza MarQs (#2331) üzenetére


Petie
veterán

jaja úgy maradt. :) szerintem is úgy lenne a logikus hogy visszaálljon, de nem tette meg :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2334) MarQs válasza Petie (#2333) üzenetére


MarQs
senior tag

Akkor ezt jegyeztem! Köszi, hogy említetted!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#2335) mobal válasza Petie (#2330) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem úgy tűnik mintha az UPnP nem igazán működne. Az be van pipálva a kliensben? Abban az esetben ha van - és a router is be van állítva - mennie kéne automat.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2336) KUCSKA1978 válasza MarQs (#2328) üzenetére


KUCSKA1978
újonc

Először is köszi!

Próbáltam rámenni a leírtakra,de nem sikerült egyenlőre megoldanom.
Valamiért a DIGI netet nem szeretheti a HGG fw,mert nem akarja elfogadni a DIGI hitelesítő adataimat.
Lefő 404-es hibával,így nem tudok továbbjutni :))

Valami ötlet?

(#2337) Petie válasza mobal (#2335) üzenetére


Petie
veterán

be van möbiusz :)
de már megy. meg kellett izgatni MarQs írása alapján a dolgokat

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2338) mobal válasza Petie (#2337) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én pl. csak random porttal vagyok hajlandó :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2339) azimut


azimut
aktív tag

Sziasztok! Friss Asus router tulajdonos vagyok, már épp értetlenkedni szerettem volna HGG telepítés ügyben, de MarQs fórumtárs előbbi leírása alapján probléma nélkül frissítettem. A gyári fimwarehoz képest iszonyatosan jó lett a hatótáv (70%-ra állítottam be a jelerősséget), ezért kellett a HGG. Köszönöm a leírásokat. :R

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#2340) KUCSKA1978 válasza KUCSKA1978 (#2336) üzenetére


KUCSKA1978
újonc

Sikerült feltenni a HGG fw-t.
Követtem az útmutatásod,bekapcsoltam a sambát,de sajnos a lejátszás akadozik.
A hálózati sebesség ingadozásával lehet a probléma,mert nem stabil 5000-20000 között váltakozik.
(minden indítás előtt kírja a hálózati sebességet a lejátszóm).

Azért akartam upnp hálózatot,erőltetni,mert ott viszont a lejátszással semmi gond nem volt,olyan gyorsan betöltötte még a BD25-ös filmeket is,hogy a várt felett teljesített kimagaslóan.
Ott viszont az volt az alap probléma,hogy nem látott minden könyvtárat.

Jelenleg,mint korábban is Hálózat alatt lát minden könyvtárat,upnp alatt érzékeli a szgépet és routert is,de könyvtárak nélkül.

Szóval ez a jelenlegi helyzet,ha van ötlet,javaslat,továbbra is szívesen fogadom!

(#2341) klajos27


klajos27
csendes tag

Sziasztok!
Inviteles nettel ezt,hogy lehet összehozni?
Most még csak akkor megy,ha a szolgáltatói ZTE után acces point-ként van kötve.
Valami más megoldás?

(#2342) Intruder2k5 válasza klajos27 (#2341) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ehhez a HGW-t kell PPPoE Pass-Through (bridged) módba állítani.

(#2343) klajos27 válasza Intruder2k5 (#2342) üzenetére


klajos27
csendes tag

De akkor a szolgáltatói ZTE nem kell elé ugye?
Wan-nál--Wan kapcsolat típusa--PPPoE---Fiókbeállítás,jelszó (amit az inviteltől kaptam beírtam).
Kell még valami,mert így még nem megy?
Köszi a segítséget előre is!

(#2344) Gubek-Einste válasza klajos27 (#2343) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mindenképpen kell a HGW mert abba megy a telefon/optikai kábel és benne van a modem, ezen kell beállítani a PPPoE Passthrough-t, majd az Asus-ban lehet beállítani a szükséges user/pass párost.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2345) Intruder2k5 válasza klajos27 (#2343) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem az Invitel topikban kérdezz rá, hogy a ZTE-t pontosan hogyan kell PPPoE Pass-Through módba tenni.

(#2346) klajos27 válasza Gubek-Einste (#2344) üzenetére


klajos27
csendes tag

A telefon nem megy bele ebbe:http://www.invitel.hu/lakossagi/internet/ZTE_ZXW10-W300
A bejövő ágba van betéve egy kis dobozka,ami kétfelé osztja a telefon és a modem-router felé (ennek is 4 LAN kivezetése van mint az Asusnak). Tehát ilyen ok miatt nem kellene a ZTE.

(#2347) Gubek-Einste válasza klajos27 (#2346) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

De akkor is egy RJ11-es telefon kábel megy a HGW-be, az Asus-nak pedig RJ45-ös UTP csatlakozója van így aztán már fizikailag sem stimmel a kettő.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2348) lehella


lehella
senior tag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne. Egyik kollégának ajánlottam az N18U + RPi párost és a gyári firmware van a routeren. Problémám az, hogy nem tudom a Download Mastert a Remote Transmissionnel elérni, 404-es hibát mond vissza. Böngészőből működik a Download Master vezérlése, de az elég fapados sajnos.
Másik érdekesség, hogy sambán engedélyeztem a fájlmegosztást, de csak egy PC-vel meg a Pivel tudom elérni, van másik két gép, ami nem tudja hálózati meghajtóként elérni a routerre kötött merevlemezt. Ezeken a gépeken van Windowsos tartomány, amihez ragaszkodnak, erre van javaslat, hogy mit állítsak be a routeren hogy együtt működjenek?

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#2349) Gubek-Einste válasza lehella (#2348) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Problémám az, hogy nem tudom a Download Mastert a Remote Transmissionnel elérni, 404-es hibát mond vissza. Böngészőből működik a Download Master vezérlése, de az elég fapados sajnos.
Milyen módon próbálod elérni?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#2350) lehella válasza Gubek-Einste (#2349) üzenetére


lehella
senior tag

LAN-on belül, DM név/jelszóval védve van. Megadott port használható, mert böngészőből működik.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.